Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kovoděl Moravský Písek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Svatobořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala ZŠ Moravský PísekRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1524:46 T.J. Sokol Svatobořice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kozina Miroslav
Odložilík Leoš
 
 
Hála Josef
Firtl Radim
 
 
     1301
2.Halámek Zdeněk
Marek Ondřej
 
 
Hála Zbyněk
Synková Dagmar
 
 
     2302
3.Kozina MiroslavHála Josef     0303
4.Halámek ZdeněkHála Zbyněk     2304
5.Odložilík LeošSynková Dagmar     0305
6.Marek OndřejFirtl Radim     1306
7.Halámek ZdeněkHála Josef     1307
8.Odložilík LeošHála Zbyněk     1308
9.Marek OndřejSynková Dagmar     2309
10.Kozina MiroslavFirtl Radim     03010
11.Odložilík LeošHála Josef     30110
12.Marek OndřejHála Zbyněk     30210
13.Kozina MiroslavSynková Dagmar     03211
14.Halámek ZdeněkFirtl Radim     03212
15.Marek OndřejHála Josef     23213
16.Kozina MiroslavHála Zbyněk     31313
17.Halámek ZdeněkSynková Dagmar     23314
18.Odložilík LeošFirtl Radim     13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kozina Miroslav13Hála Josef31
Halámek Zdeněk04Hála Zbyněk22
Odložilík Leoš13Synková Dagmar40
Marek Ondřej13Firtl Radim40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice CVrchní
rozhodčí:
Hradil Kryštof
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:33648:637nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchařič Jiří ml.
Hrubý Otto
 
 
Konečný Miroslav
Mikula Ján
 
 
10-8910 3110
2.Šrédl Pavel
Bolf Marek
 
 
Hrubý Petr
Komosný Miloslav
 
 
26-68 3120
3.Kuchařič Jiří ml.Konečný Miroslav69-77 3130
4.Hrubý OttoMikula Ján656  3040
5.Šrédl PavelKomosný Miloslav4-78-8123250
6.Bolf MarekHrubý Petr-3-4-5  0351
7.Hrubý OttoKonečný Miroslav666  3061
8.Šrédl PavelMikula Ján-89-7-6 1362
9.Bolf MarekKomosný Miloslav-4-389-82363
10.Kuchařič Jiří ml.Hrubý Petr-107-65-82364
11.Šrédl PavelKonečný Miroslav9-7-97-62365
12.Bolf MarekMikula Ján-38-5-7 1366
13.Kuchařič Jiří ml.Komosný Miloslav7-1045 3176
14.Hrubý OttoHrubý Petr636  3086
15.Bolf MarekKonečný Miroslav-3-5-7  0387
16.Kuchařič Jiří ml.Mikula Ján17-15-9-7 1388
17.Hrubý OttoKomosný Miloslav559  3098
18.Šrédl PavelHrubý Petr9-9-7-11 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kuchařič Jiří ml.22Konečný Miroslav22
Hrubý Otto40Mikula Ján31
Šrédl Pavel13Komosný Miloslav13
Bolf Marek04Hrubý Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín EVrchní
rozhodčí:
Brhel Richard
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:9 SKST Hodonín E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosík Tomáš
Gallus Petr st.
 
 
Křiva Zdeněk
Šnajdr Radomír
 
 
     3010
2.Šebesta Štefan
Bača Tibor
 
 
Boruta Matěj
Nikl František
 
 
     3020
3.Gallus Petr st.Šnajdr Radomír     3130
4.Kosík TomášBoruta Matěj     3140
5.Šebesta ŠtefanKřiva Zdeněk     3150
6.Bača TiborNikl František     3060
7.Kosík Tomᚊnajdr Radomír     3070
8.Šebesta ŠtefanBoruta Matěj     3080
9.Bača TiborKřiva Zdeněk     2381
10.Gallus Petr st.Nikl František     3091
11.Šebesta ŠtefanŠnajdr Radomír     30101
12.Bača TiborBoruta Matěj     31111
13.Gallus Petr st.Křiva Zdeněk     30121
14.Kosík TomášNikl František     30131
15.Bača TiborŠnajdr Radomír     32141
16.Gallus Petr st.Boruta Matěj     30151
17.Kosík TomášKřiva Zdeněk     30161
18.Šebesta ŠtefanNikl František     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gallus Petr st.40Šnajdr Radomír04
Kosík Tomáš40Boruta Matěj04
Šebesta Štefan40Křiva Zdeněk13
Bača Tibor31Nikl František04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Čejč z.s. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čejč čp. 234, v parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 16:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:40 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ingr Lukáš
Blaha Stanislav
 
 
Mikeska Jaroslav st.
Pozděch Josef
 
 
     2301
2.Bednář Bořivoj
Smutný Antonín
 
 
Chimiak Stanislav
Werner Jan
 
 
     3211
3.Ingr LukášWerner Jan     1312
4.Bednář BořivojPozděch Josef     0313
5.Blaha StanislavMikeska Jaroslav st.     3223
6.Smutný AntonínChimiak Stanislav     3033
7.Bednář BořivojWerner Jan     3043
8.Blaha StanislavPozděch Josef     2344
9.Smutný AntonínMikeska Jaroslav st.     3254
10.Ingr LukášChimiak Stanislav     0355
11.Blaha StanislavWerner Jan     3165
12.Smutný AntonínPozděch Josef     2366
13.Ingr LukášMikeska Jaroslav st.     2367
14.Bednář BořivojChimiak Stanislav     3277
15.Smutný AntonínWerner Jan     0378
16.Ingr LukášPozděch Josef     0379
17.Bednář BořivojMikeska Jaroslav st.     3289
18.Blaha StanislavChimiak Stanislav     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ingr Lukáš04Werner Jan22
Bednář Bořivoj31Pozděch Josef40
Blaha Stanislav31Mikeska Jaroslav st.13
Smutný Antonín22Chimiak Stanislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:32 SKST Rohatec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlámal Martin
Maděrič Zdeněk
 
 
Luzum Jaroslav
Juryca Dalibor
 
 
     3010
2.Mikuš Martin
Mikuš Tomáš
 
 
Salaba Petr
Rybecký Jakub
 
 
     1311
3.Zlámal MartinJuryca Dalibor     3021
4.Maděrič ZdeněkLuzum Jaroslav     2322
5.Mikuš MartinSalaba Petr     3032
6.Mikuš TomášRybecký Jakub     3142
7.Maděrič ZdeněkJuryca Dalibor     2343
8.Mikuš MartinLuzum Jaroslav     3153
9.Mikuš TomášSalaba Petr     1354
10.Zlámal MartinRybecký Jakub     3064
11.Mikuš MartinJuryca Dalibor     0365
12.Pijáček LukášLuzum Jaroslav     0366
13.Zlámal MartinSalaba Petr     3076
14.Maděrič ZdeněkRybecký Jakub     2377
15.Pijáček LukášJuryca Dalibor     1378
16.Zlámal MartinLuzum Jaroslav     3088
17.Maděrič ZdeněkSalaba Petr     2389
18.Mikuš MartinRybecký Jakub     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zlámal Martin40Juryca Dalibor31
Maděrič Zdeněk04Luzum Jaroslav22
Mikuš Martin22Salaba Petr22
Mikuš Tomáš11Rybecký Jakub22
Pijáček Lukáš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 710, 698 01 Veselí nad MoravouRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 11:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:37 TJ Slovan Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Břečka Karel
Dřevojan Martin
 
 
Král Jiří
Vaňhara Michal
 
 
     3210
2.Komoň Richard
Dufek Josef
 
 
Stašek Lubomír
Vacenovský Pavel
 
 
     1311
3.Dufek JosefVacenovský Pavel     1312
4.Komoň RichardStašek Lubomír     0313
5.Dřevojan MartinVaňhara Michal     3223
6.Břečka KarelKrál Jiří     0324
7.Komoň RichardVacenovský Pavel     0325
8.Dřevojan MartinStašek Lubomír     2326
9.Břečka KarelVaňhara Michal     3036
10.Dufek JosefKrál Jiří     0337
11.Dřevojan MartinVacenovský Pavel     1338
12.Břečka KarelStašek Lubomír     3048
13.Dufek JosefVaňhara Michal     3058
14.Komoň RichardKrál Jiří     0359
15.Břečka KarelVacenovský Pavel     23510
16.Dufek JosefStašek Lubomír     30610
17.Komoň RichardVaňhara Michal     30710
18.Dřevojan MartinKrál Jiří     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dufek Josef22Vacenovský Pavel40
Komoň Richard13Stašek Lubomír22
Dřevojan Martin13Vaňhara Michal04
Břečka Karel22Král Jiří40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy