Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Josefov AVrchní
rozhodčí:
Macůrek Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 131, sál kulturního domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:39 TJ Jiskra Strážnice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuběna Radek
Závorka Tomáš
 
 
Jamný Pavel
Marek Jakub
 
 
     2301
2.Šupa Antonín
Šeďa Roman
 
 
Břeský Zdeněk
Teturová Barbora
 
 
     0302
3.Kuběna RadekBřeský Zdeněk     0303
4.Závorka TomášTeturová Barbora     1304
5.Šeďa RomanMarek Jakub     0305
6.Šupa AntonínJamný Pavel     0306
7.Závorka TomášBřeský Zdeněk     3016
8.Šeďa RomanTeturová Barbora     1317
9.Šupa AntonínMarek Jakub     3127
10.Macůrek MarekJamný Pavel     3037
11.Šeďa RomanBřeský Zdeněk     1338
12.Šupa AntonínTeturová Barbora     0339
13.Macůrek MarekMarek Jakub     3049
14.Závorka TomášJamný Pavel     23410
15.Šupa AntonínBřeský Zdeněk     03411
16.Macůrek MarekTeturová Barbora     31511
17.Závorka TomášMarek Jakub     31611
18.Šeďa RomanJamný Pavel     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kuběna Radek01Břeský Zdeněk31
Závorka Tomáš22Teturová Barbora31
Šeďa Roman04Marek Jakub13
Šupa Antonín13Jamný Pavel31
Macůrek Marek30   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Čejč z.s. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čejč čp. 234, v parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 16:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1616:50 SKST Hodonín F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marada Petr
Zvědělík Ondřej
 
 
Zaťko Karel
Bača Tibor
 
 
     1301
2.Jirásek Petr
Linner Radoslav
 
 
Benda Vojtěch
Jakubíček Matěj
 
 
     0302
3.Zvědělík OndřejZaťko Karel     1303
4.Linner RadoslavBača Tibor     0304
5.Jirásek PetrBenda Vojtěch     0305
6.Marada PetrJakubíček Matěj     2306
7.Linner RadoslavZaťko Karel     1307
8.Jirásek PetrBača Tibor     0308
9.Marada PetrBenda Vojtěch     1309
10.Zvědělík OndřejJakubíček Matěj     3219
11.Jirásek PetrZaťko Karel     13110
12.Marada PetrBača Tibor     03111
13.Zvědělík OndřejBenda Vojtěch     23112
14.Linner RadoslavJakubíček Matěj     03113
15.Marada PetrZaťko Karel     13114
16.Zvědělík OndřejBača Tibor     03115
17.Linner RadoslavBenda Vojtěch     03116
18.Jirásek PetrJakubíček Matěj     30216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zvědělík Ondřej13Zaťko Karel40
Linner Radoslav04Bača Tibor40
Jirásek Petr13Benda Vojtěch40
Marada Petr04Jakubíček Matěj22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vlast Ježov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vlkoš ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ježov 50, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2018 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:29 TJ Vlast Ježov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pantlík Ladislav
Marada Tomáš
 
 
Smolka Longin
Jarýn Jiří
 
 
     3010
2.Kostelanský Stanislav
Hojač Pavel
 
 
Mikl Antonín
Elznic Drahomír
 
 
     3020
3.Pantlík LadislavLunga Jakub     1321
4.Marada TomášMikl Antonín     1322
5.Kostelanský StanislavElznic Drahomír     0323
6.Hojač PavelJarýn Jiří     3133
7.Marada TomášLunga Jakub     2334
8.Kostelanský StanislavMikl Antonín     3144
9.Hojač PavelElznic Drahomír     2345
10.Pantlík LadislavJarýn Jiří     3055
11.Kostelanský StanislavLunga Jakub     0356
12.Hojač PavelMikl Antonín     3266
13.Pantlík LadislavElznic Drahomír     3076
14.Marada TomášKřižka Martin     3086
15.Hojač PavelLunga Jakub     2387
16.Pantlík LadislavMikl Antonín     3197
17.Marada TomášElznic Drahomír     0398
18.Kostelanský StanislavKřižka Martin     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pantlík Ladislav31Lunga Jakub40
Marada Tomáš13Mikl Antonín13
Kostelanský Stanislav22Elznic Drahomír31
Hojač Pavel22Jarýn Jiří02
   Křižka Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Svatobořice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 710, 698 01 Veselí nad MoravouRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 11:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlahůlek Emil
Třináctý Jan
 
 
Podveský Pavel
Palán František
 
 
     1301
2.Konečný Lubomír
Pavlíček Jiří
 
 
Chimiák Petr
Toman Zbyněk
 
 
     3111
3.Konečný LubomírPodveský Pavel     3221
4.Pavlíček JiříPalán František     3031
5.Třináctý JanToman Zbyněk     1332
6.Hlahůlek EmilChimiák Petr     2333
7.Pavlíček JiříPodveský Pavel     2334
8.Třináctý JanPalán František     3044
9.Hlahůlek EmilToman Zbyněk     1345
10.Konečný LubomírChimiák Petr     3055
11.Třináctý JanPodveský Pavel     2356
12.Hlahůlek EmilPalán František     3266
13.Konečný LubomírToman Zbyněk     3176
14.Pavlíček JiříChimiák Petr     0377
15.Hlahůlek EmilPodveský Pavel     1378
16.Konečný LubomírPalán František     3088
17.Pavlíček JiříToman Zbyněk     0389
18.Třináctý JanChimiák Petr     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Konečný Lubomír40Podveský Pavel31
Pavlíček Jiří13Palán František04
Třináctý Jan22Toman Zbyněk31
Hlahůlek Emil13Chimiák Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:734:28 TJ Slovan Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaňhara Michal
Bursík Antonín
 
 
Kudrna Jaromír
Parák František
 
 
     3010
2.Vjazanko Petr
Grabovský Jaroslav nejst.
 
 
Valoušek Jindřich
Parák Lukáš
 
 
     3120
3.Grabovský Jaroslav nejst.Kudrna Jaromír     3230
4.Vjazanko PetrParák František     0331
5.Bursík AntonínHřebíček Miroslav     3041
6.Vaňhara MichalHrubý Petr     0342
7.Vjazanko PetrKudrna Jaromír     3252
8.Bursík AntonínParák Lukáš     3162
9.Vaňhara MichalHřebíček Miroslav     3072
10.Grabovský Jaroslav nejst.Hrubý Petr     0373
11.Bursík AntonínKudrna Jaromír     3083
12.Vaňhara MichalParák Lukáš     3093
13.Grabovský Jaroslav nejst.Hřebíček Miroslav     1394
14.Vjazanko PetrHrubý Petr     0395
15.Vaňhara MichalKudrna Jaromír     30105
16.Grabovský Jaroslav nejst.Parák Lukáš     31115
17.Vjazanko PetrHřebíček Miroslav     03116
18.Bursík AntonínHrubý Petr     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Grabovský Jaroslav nejst.22Kudrna Jaromír04
Vjazanko Petr13Parák František10
Bursík Antonín31Hřebíček Miroslav22
Vaňhara Michal31Hrubý Petr40
   Parák Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Dubňany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany, u fofbalového stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:41 TJ Sokol Bzenec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matza Pavel
Ráček Ladislav
 
 
Kopčil Miloslav
Látalová Lucie
 
 
     3210
2.Příkaská Lenka
Kotásková Michaela
 
 
Vašík Miroslav
Gablas Kamil
 
 
     0311
3.Matza PavelKopčil Miloslav     3221
4.Příkaská LenkaLátalová Lucie     0322
5.Ráček LadislavGablas Kamil     0323
6.Mlynár RadoslavVašík Miroslav     3133
7.Příkaská LenkaKopčil Miloslav     1334
8.Ráček LadislavLátalová Lucie     0335
9.Mlynár RadoslavGablas Kamil     3045
10.Matza PavelVašík Miroslav     1346
11.Ráček LadislavKopčil Miloslav     1347
12.Mlynár RadoslavLátalová Lucie     3257
13.Matza PavelGablas Kamil     1358
14.Kotásková MichaelaVašík Miroslav     0359
15.Mlynár RadoslavKopčil Miloslav     3169
16.Matza PavelLátalová Lucie     13610
17.Kotásková MichaelaGablas Kamil     03611
18.Ráček LadislavHolman Jiří     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matza Pavel13Kopčil Miloslav22
Příkaská Lenka02Látalová Lucie31
Ráček Ladislav13Gablas Kamil31
Mlynár Radoslav40Vašík Miroslav21
Kotásková Michaela02Holman Jiří01

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy