Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Bzenec, Těmická 18Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vašík Miroslav
Gablas Kamil
 
 
Sukup Karel
Teturová Barbora
 
 
     0301
2.Fiala Marek
Látalová Lucie
 
 
Marek Jakub
Svoboda Jakub
 
 
     0302
3.Gablas KamilSukup Karel     1303
4.Fiala MarekTeturová Barbora     0304
5.Látalová LucieMarek Jakub     3114
6.Nevřivý RadekSvoboda Jakub     2315
7.Fiala MarekSukup Karel     0316
8.Látalová LucieTeturová Barbora     3026
9.Nevřivý RadekMarek Jakub     3036
10.Gablas KamilSvoboda Jakub     3046
11.Látalová LucieSukup Karel     3056
12.Nevřivý RadekTeturová Barbora     3266
13.Gablas KamilMarek Jakub     1367
14.Fiala MarekSvoboda Jakub     0368
15.Nevřivý RadekSukup Karel     0369
16.Gablas KamilTeturová Barbora     3179
17.Vašík MiroslavMarek Jakub     3089
18.Látalová LucieSvoboda Jakub     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gablas Kamil22Sukup Karel31
Fiala Marek03Teturová Barbora13
Látalová Lucie40Marek Jakub13
Nevřivý Radek22Svoboda Jakub22
Vašík Miroslav10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice CVrchní
rozhodčí:
Hřebíček Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1125:41 SKST Dubňany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hřebíček Miroslav
Parák František
 
 
Matza Pavel
Ráček Ladislav
 
 
     3010
2.Valoušek Jindřich
Parák Lukáš
 
 
Mlynár Radoslav
Kotásková Michaela
 
 
     0311
3.Parák LukášMlynár Radoslav     1312
4.Hřebíček MiroslavRáček Ladislav     1313
5.Parák FrantišekKotásková Michaela     3223
6.Valoušek JindřichMatza Pavel     3233
7.Hřebíček MiroslavMlynár Radoslav     1334
8.Parák FrantišekRáček Ladislav     0335
9.Valoušek JindřichKotásková Michaela     0336
10.Parák LukášMatza Pavel     3146
11.Parák FrantišekMlynár Radoslav     0347
12.Valoušek JindřichRáček Ladislav     1348
13.Parák LukášKotásková Michaela     0349
14.Hřebíček MiroslavMatza Pavel     3059
15.Valoušek JindřichMlynár Radoslav     03510
16.Parák LukášRáček Ladislav     03511
17.Hřebíček MiroslavKotásková Michaela     31611
18.Parák FrantišekMatza Pavel     32711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Parák Lukáš13Mlynár Radoslav40
Hřebíček Miroslav22Ráček Ladislav40
Parák František22Kotásková Michaela22
Valoušek Jindřich13Matza Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Svatobořice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SvatobořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:12 T.J. Sokol Svatobořice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chimiák Petr
Toman Zbyněk
 
 
Vjazanko Petr
Zelinka Oldřich
 
 
     3010
2.Podveský Pavel
Krist Jan
 
 
Grabovský Jaroslav nejst.
Bursík Antonín
 
 
     3020
3.Podveský PavelVjazanko Petr     3030
4.Krist JanZelinka Oldřich     3040
5.Chimiák PetrGrabovský Jaroslav nejst.     3050
6.Toman ZbyněkBursík Antonín     3160
7.Krist JanVjazanko Petr     3170
8.Chimiák PetrZelinka Oldřich     3080
9.Toman ZbyněkGrabovský Jaroslav nejst.     3090
10.Podveský PavelBursík Antonín     31100
11.Chimiák PetrVjazanko Petr     32110
12.Toman ZbyněkZelinka Oldřich     30120
13.Podveský PavelGrabovský Jaroslav nejst.     31130
14.Krist JanBursík Antonín     23131
15.Toman ZbyněkVjazanko Petr     30141
16.Podveský PavelZelinka Oldřich     30151
17.Krist JanGrabovský Jaroslav nejst.     13152
18.Chimiák PetrBursík Antonín     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Podveský Pavel40Vjazanko Petr04
Krist Jan22Zelinka Oldřich04
Chimiák Petr40Grabovský Jaroslav nejst.13
Toman Zbyněk40Bursík Antonín13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vlkoš AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna-přísálí Vlkoš 135Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:27 TJ Sokol Vlkoš A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lunga Jakub
Křižka Martin
 
 
Konečný Lubomír
Pavlíček Jiří
 
 
     3010
2.Elznic Drahomír
Mikl Antonín
 
 
Hlahůlek Emil
Třináctý Jan
 
 
     3120
3.Lunga JakubPavlíček Jiří     3230
4.Smolka LonginHlahůlek Emil     3140
5.Mikl AntonínTřináctý Jan     1341
6.Elznic DrahomírKonečný Lubomír     3051
7.Smolka LonginPavlíček Jiří     3261
8.Mikl AntonínHlahůlek Emil     3271
9.Elznic DrahomírTřináctý Jan     3281
10.Lunga JakubKonečný Lubomír     3091
11.Mikl AntonínPavlíček Jiří     30101
12.Elznic DrahomírHlahůlek Emil     31111
13.Lunga JakubTřináctý Jan     31121
14.Křižka MartinKonečný Lubomír     03122
15.Elznic DrahomírPavlíček Jiří     23123
16.Lunga JakubHlahůlek Emil     30133
17.Křižka MartinTřináctý Jan     03134
18.Mikl AntonínKonečný Lubomír     03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lunga Jakub40Pavlíček Jiří13
Smolka Longin20Hlahůlek Emil04
Mikl Antonín22Třináctý Jan22
Elznic Drahomír31Konečný Lubomír22
Křižka Martin02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Vlast Ježov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:27 SKST Hodonín F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gallus Petr st.
Zaťko Karel
 
 
Pantlík Ladislav
Marada Tomáš
 
 
     3110
2.Pijáček Lukáš
Jakubíček Matěj
 
 
Kostelanský Stanislav
Hojač Pavel
 
 
     3120
3.Gallus Petr st.Pantlík Ladislav     3130
4.Zaťko KarelHojač Pavel     3040
5.Pijáček LukášMarada Tomáš     3150
6.Jakubíček MatějKostelanský Stanislav     3160
7.Zaťko KarelPantlík Ladislav     1361
8.Pijáček LukášHojač Pavel     3271
9.Jakubíček MatějMarada Tomáš     3281
10.Gallus Petr st.Kostelanský Stanislav     3091
11.Pijáček LukášPantlík Ladislav     0392
12.Jakubíček MatějHojač Pavel     2393
13.Gallus Petr st.Marada Tomáš     30103
14.Zaťko KarelKostelanský Stanislav     32113
15.Jakubíček MatějPantlík Ladislav     13114
16.Gallus Petr st.Hojač Pavel     30124
17.Zaťko KarelMarada Tomáš     31134
18.Pijáček LukášKostelanský Stanislav     23135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gallus Petr st.40Pantlík Ladislav31
Zaťko Karel31Hojač Pavel13
Pijáček Lukáš22Marada Tomáš04
Jakubíček Matěj22Kostelanský Stanislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Josefov AVrchní
rozhodčí:
Macůrek Marek
HOSTUJÍCÍ:SK Čejč z.s. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 131, sál kulturního domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:20 TJ Sokol Josefov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šupa Antonín
Šeďa Roman
 
 
Jirásek Petr
Zvědělík Ondřej
 
 
     3110
2.Závorka Tomáš
Kuběna Radek
 
 
Marada Petr
Smutný Antonín
 
 
     1311
3.Šeďa RomanMarada Petr     1312
4.Kuběna RadekZvědělík Ondřej     3122
5.Macůrek MarekJirásek Petr     3032
6.Závorka TomášSmutný Antonín     3142
7.Kuběna RadekMarada Petr     3052
8.Macůrek MarekZvědělík Ondřej     3062
9.Závorka TomášJirásek Petr     3272
10.Šeďa RomanSmutný Antonín     1373
11.Macůrek MarekMarada Petr     3083
12.Závorka TomášZvědělík Ondřej     3193
13.Šupa AntonínJirásek Petr     32103
14.Kuběna RadekSmutný Antonín     30113
15.Závorka TomášMarada Petr     30123
16.Šupa AntonínZvědělík Ondřej     30133
17.Kuběna RadekJirásek Petr     03134
18.Macůrek MarekSmutný Antonín     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šeďa Roman02Marada Petr13
Kuběna Radek31Zvědělík Ondřej04
Macůrek Marek40Jirásek Petr13
Závorka Tomáš40Smutný Antonín13
Šupa Antonín20   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy