Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor muži 1.třída Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Radim AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lázně Bělohrad BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hala za školou RadimRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:31683:653TJ Sokol Radim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Myšík Tomáš
Míka Pavel
 
 
Ordáň Martin
Petřivý Milan
 
 
-10-15-13 1301
2.Stříbrný Karel
Breuer Jan
 
 
Šulc Milan
Fejfar Zdeněk
 
 
10-510-8123211
3.Míka PavelPetřivý Milan-4-8-9  0312
4.Myšík TomášFejfar Zdeněk-81678 3122
5.Stříbrný KarelŠulc Milan8-9713 3132
6.Breuer JanOrdáň Martin5811  3042
7.Myšík TomášPetřivý Milan-6-9-7  0343
8.Stříbrný KarelFejfar Zdeněk-7-8-7  0344
9.Breuer JanŠulc Milan73-6-643254
10.Míka PavelOrdáň Martin6107  3064
11.Stříbrný KarelPetřivý Milan8106  3074
12.Breuer JanFejfar Zdeněk869  3084
13.Míka PavelŠulc Milan912-6-1073294
14.Myšík TomášOrdáň Martin5-985 31104
15.Breuer JanPetřivý Milan6-6713 31114
16.Míka PavelFejfar Zdeněk8-7-9-8 13115
17.Myšík Tomᚊulc Milan-8-987-1123116
18.Stříbrný KarelOrdáň Martin-7-85-9 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Míka Pavel22Petřivý Milan22
Myšík Tomáš22Fejfar Zdeněk22
Stříbrný Karel22Šulc Milan13
Breuer Jan40Ordáň Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor muži 1.třída Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chomutice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lány ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nákupní středisko ChomuticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:14621:377TJ Sokol Chomutice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Břeský Jaroslav
Tázler Jakub
 
 
Vokrouhlecký Zdeněk
Vokrouhlecký David
 
 
767  3010
2.Kučera Ondřej
Tonar Lukáš
 
 
Ulrych Ladislav
 
 
WO    3020
3.Břeský JaroslavUlrych Ladislav589  3030
4.Tázler JakubVokrouhlecký David977  3040
5.Kučera OndřejVokrouhlecký Zdeněk7-8410 3150
6.Tonar LukášWO    3060
7.Tázler JakubUlrych Ladislav83-87 3170
8.Kučera OndřejVokrouhlecký David157  3080
9.Tonar LukášVokrouhlecký Zdeněk-5-875103290
10.Břeský JaroslavWO    30100
11.Kučera OndřejUlrych Ladislav88-7-4-1123101
12.Tonar LukášVokrouhlecký David-7-9-12  03102
13.Břeský JaroslavVokrouhlecký Zdeněk599  30112
14.Tázler JakubWO    30122
15.Tonar LukášUlrych Ladislav-4-5-5  03123
16.Břeský JaroslavVokrouhlecký David3115  30133
17.Tázler JakubVokrouhlecký Zdeněk7-777 31143
18.Kučera OndřejWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Břeský Jaroslav30Ulrych Ladislav22
Tázler Jakub30Vokrouhlecký David13
Kučera Ondřej21Vokrouhlecký Zdeněk04
Tonar Lukáš12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor muži 1.třída Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nemyčeves BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jičín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nemyčeves 140, u kostelaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:48 TJ Jičín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlawatschke Aleš
Macek David
 
 
Soukup Jiří
Doule Petr
 
 
     1301
2.Nosek Milan
Tomi Marek
 
 
Kohut Jan
Kryl Jaroslav
 
 
     3211
3.Macek DavidSoukup Jiří     1312
4.Tomi MarekDoule Petr     0313
5.Nosek MilanKohut Jan     0314
6.Hlawatschke AlešKryl Jaroslav     3224
7.Tomi MarekSoukup Jiří     1325
8.Nosek MilanDoule Petr     2326
9.Hlawatschke AlešKohut Jan     3136
10.Macek DavidKryl Jaroslav     1337
11.Nosek MilanSoukup Jiří     0338
12.Hlawatschke AlešDoule Petr     1339
13.Macek DavidKohut Jan     03310
14.Tomi MarekKryl Jaroslav     31410
15.Hlawatschke AlešSoukup Jiří     23411
16.Macek DavidDoule Petr     03412
17.Tomi MarekKohut Jan     03413
18.Nosek MilanKryl Jaroslav     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Macek David04Soukup Jiří40
Tomi Marek13Doule Petr40
Nosek Milan04Kohut Jan31
Hlawatschke Aleš22Kryl Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor muži 1.třída Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Miletín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Hořice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1124:42578:670TJ Jiskra Hořice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Aleš
Petrová Soňa
 
 
Polák Roman
Šotek Jan
 
 
-7-2-8  0301
2.Plecháč Roman
Rychtera Daniel
 
 
Zemánek Vladimír
Krejčí Vojtěch
 
 
-96-87103211
3.Novák AlešŠotek Jan10511  3021
4.Rychtera DanielPolák Roman-89-8-9 1322
5.Plecháč RomanZemánek Vladimír-11-8-7  0323
6.Petrová SoňaKrejčí Vojtěch-3-6-8  0324
7.Rychtera DanielŠotek Jan-89611 3134
8.Plecháč RomanPolák Roman-6-8-4  0335
9.Petrová SoňaZemánek Vladimír-8-8-4  0336
10.Novák AlešKrejčí Vojtěch3-610-463246
11.Plecháč RomanŠotek Jan-9-4-8  0347
12.Petrová SoňaPolák Roman-5-9-5  0348
13.Novák AlešZemánek Vladimír109-99 3158
14.Rychtera DanielKrejčí Vojtěch89-168 3168
15.Petrová SoňaVyskočil Petr-9-511-6 1369
16.Novák AlešPolák Roman-8-9-8  03610
17.Rychtera DanielZemánek Vladimír-88-97832710
18.Plecháč RomanKrejčí Vojtěch-89-8-3 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Aleš31Šotek Jan12
Rychtera Daniel31Polák Roman40
Plecháč Roman04Zemánek Vladimír22
Petrová Soňa04Krejčí Vojtěch22
   Vyskočil Petr10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor muži 1.třída Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libáň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Nová Paka CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
základní škola Libáň - vstup od kostelaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:29711:639TJ Sokol Libáň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaníček Jiří
Horák Vlastimil
 
 
Růžek Roman
Oravec Jakub
 
 
813-12-7103210
2.Kuzma Dominik
Verner Pavel
 
 
Virag Miroslav
Kadavý Šimon
 
 
-56-4553220
3.Kuzma DominikRůžek Roman-8828 3130
4.Vaníček JiříOravec Jakub6-89-15-82331
5.Horák VlastimilVirag Miroslav765  3041
6.Verner PavelKadavý Šimon884  3051
7.Vaníček JiříRůžek Roman-37-3-7 1352
8.Horák VlastimilOravec Jakub-8426 3162
9.Verner PavelVirag Miroslav-5977 3172
10.Kuzma DominikKadavý Šimon7510  3082
11.Horák VlastimilRůžek Roman-5-1173-102383
12.Verner PavelOravec Jakub-91057 3193
13.Kuzma DominikVirag Miroslav-8-87-8 1394
14.Vaníček JiříKadavý Šimon-7-7-8  0395
15.Verner PavelRůžek Roman-488-8932105
16.Kuzma DominikOravec Jakub8-868 31115
17.Vaníček JiříVirag Miroslav598  30125
18.Horák VlastimilKadavý Šimon9-10-98-723126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kuzma Dominik31Růžek Roman22
Vaníček Jiří13Oravec Jakub13
Horák Vlastimil22Virag Miroslav13
Verner Pavel40Kadavý Šimon22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor muži 1.třída Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stará Paka CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bydžov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
základní škola Stará PakaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:20690:524TJ Sokol Stará Paka C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Handschug Jan
Pekárek Milan
 
 
Sauer Miroslav
Veinfurter Karel
 
 
-10668 3110
2.Krutský Jiří st.
Vávra Pavel
 
 
Hrubý Michal
Haltuf David
 
 
-135-8753220
3.Krutský Jiří st.Sauer Miroslav4311  3030
4.Vávra PavelVeinfurter Karel5-10-10-3 1331
5.Handschug JanHrubý Michal-31013-6-42332
6.Pekárek MilanHaltuf David654  3042
7.Vávra PavelSauer Miroslav1397  3052
8.Handschug JanVeinfurter Karel-1063-293262
9.Pekárek MilanHrubý Michal192  3072
10.Krutský Jiří st.Haltuf David543  3082
11.Handschug JanSauer Miroslav-4828 3192
12.Pekárek MilanVeinfurter Karel236  30102
13.Krutský Jiří st.Hrubý Michal-557-5332112
14.Vávra PavelHaltuf David-83-814932122
15.Pekárek MilanSauer Miroslav425  30132
16.Krutský Jiří st.Veinfurter Karel498  30142
17.Vávra PavelHrubý Michal-9-6-13  03143
18.Handschug JanHaltuf David76-98 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krutský Jiří st.40Sauer Miroslav04
Vávra Pavel22Veinfurter Karel13
Handschug Jan31Hrubý Michal22
Pekárek Milan40Haltuf David04

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy