Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor muži 1.třída Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lázně Bělohrad BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chomutice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bažantnice Lázně Bělohrad, Herna ST 1. patro nad fotbalovými kabinamiRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1423:48681:788TJ Sokol Chomutice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ordáň Martin
Fejfar Zdeněk
 
 
Chotěbor Tomáš
Tázler Jakub
 
 
-9-46-4 1301
2.Šulc Milan
Zívr Pavel
 
 
Břeský Jaroslav
Tonar Lukáš
 
 
8-1146 3111
3.Fejfar ZdeněkTázler Jakub-5-6-9  0312
4.Šulc MilanBřeský Jaroslav2-199-8-92313
5.Ordáň MartinTonar Lukáš8-6-8-3 1314
6.Zívr PavelChotěbor Tomáš-7-6-9  0315
7.Šulc MilanTázler Jakub8-5-5-9 1316
8.Ordáň MartinBřeský Jaroslav8-8-101063226
9.Zívr PavelTonar Lukáš8-11-7-12 1327
10.Fejfar ZdeněkChotěbor Tomáš-78-4-4 1328
11.Ordáň MartinTázler Jakub-7-6-6  0329
12.Zívr PavelBřeský Jaroslav-6-86363239
13.Fejfar ZdeněkTonar Lukáš16-1078 3149
14.Šulc MilanChotěbor Tomáš-7-79-8 13410
15.Zívr PavelTázler Jakub-4-6-7  03411
16.Fejfar ZdeněkBřeský Jaroslav-48-48-7723412
17.Šulc MilanTonar Lukáš-10-8-8  03413
18.Ordáň MartinChotěbor Tomáš-710-8-6 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fejfar Zdeněk13Tázler Jakub40
Šulc Milan04Břeský Jaroslav22
Ordáň Martin13Tonar Lukáš31
Zívr Pavel13Chotěbor Tomáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor muži 1.třída Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Radim AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jičín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hala za školou RadimRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:36685:663TJ Sokol Radim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Myšík Tomáš
Míka Pavel
 
 
Soukup Jiří
Doule Petr
 
 
89-11-1073210
2.Stříbrný Karel
Breuer Jan
 
 
Kohut Jan
Kryl Jaroslav
 
 
-11-1210-8 1311
3.Míka PavelSoukup Jiří8-3-9-6 1312
4.Myšík TomášKohut Jan57-93 3122
5.Stříbrný KarelDoule Petr-8768 3132
6.Breuer JanKryl Jaroslav-109-7843242
7.Myšík TomášSoukup Jiří-5-6-3  0343
8.Stříbrný KarelKohut Jan-4-86693253
9.Breuer JanDoule Petr-552-1273263
10.Míka PavelKryl Jaroslav-5-8-6  0364
11.Stříbrný KarelSoukup Jiří3-6-87-102365
12.Breuer JanKohut Jan-25-12-8 1366
13.Míka PavelDoule Petr-7-8-8  0367
14.Myšík TomášKryl Jaroslav977  3077
15.Breuer JanSoukup Jiří-12764 3187
16.Míka PavelKohut Jan88-4-6-102388
17.Myšík TomášDoule Petr1068  3098
18.Stříbrný KarelKryl Jaroslav-83105 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Míka Pavel04Soukup Jiří31
Myšík Tomáš31Kohut Jan22
Stříbrný Karel31Doule Petr13
Breuer Jan31Kryl Jaroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor muži 1.třída Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lány AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Hořice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:41598:660TJ Jiskra Hořice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vokrouhlecký Martin
Ulrych Ladislav
 
 
Šotek Jan
Polák Roman
 
 
-4-58-3 1301
2.Vokrouhlecký Zdeněk
Vokrouhlecký David
 
 
Zemánek Vladimír
Štěpánek Zdeněk
 
 
1-786 3111
3.Vokrouhlecký MartinŠtěpánek Zdeněk10-6-8-5 1312
4.Vokrouhlecký DavidŠotek Jan43-77 3122
5.Ulrych LadislavPolák Roman-2-9-5  0323
6.Vokrouhlecký ZdeněkZemánek Vladimír-9-48-4 1324
7.Vokrouhlecký DavidŠtěpánek Zdeněk-8-9-5  0325
8.Ulrych LadislavŠotek Jan8-10-611103235
9.Vokrouhlecký ZdeněkPolák Roman-11-7-8  0336
10.Vokrouhlecký MartinZemánek Vladimír1058  3046
11.Ulrych LadislavŠtěpánek Zdeněk6-9-9-4 1347
12.Vokrouhlecký ZdeněkŠotek Jan-9-10-8  0348
13.Vokrouhlecký MartinPolák Roman12-8-79-92349
14.Vokrouhlecký DavidZemánek Vladimír1293  3059
15.Vokrouhlecký ZdeněkŠtěpánek Zdeněk-6-99-13 13510
16.Vokrouhlecký MartinŠotek Jan-10796 31610
17.Vokrouhlecký DavidPolák Roman-711-8-5 13611
18.Ulrych LadislavZemánek Vladimír-9-9-8  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vokrouhlecký Martin22Štěpánek Zdeněk40
Vokrouhlecký David22Šotek Jan13
Ulrych Ladislav13Polák Roman40
Vokrouhlecký Zdeněk04Zemánek Vladimír22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor muži 1.třída Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nemyčeves BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Nová Paka CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nemyčeves 140, u kostelaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:34696:684nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brett Ondřej
Tomi Marek
 
 
Oravec Jakub
Fišar Tomáš
 
 
-8777 3110
2.Hlawatschke Aleš
Macek David
 
 
Virag Miroslav
Kadavý Šimon
 
 
2-85-1283220
3.Hlawatschke AlešOravec Jakub-92106 3130
4.Brett OndřejFišar Tomáš748  3040
5.Macek DavidVirag Miroslav-9-6-8  0341
6.Tomi MarekKadavý Šimon-9-7-5  0342
7.Brett OndřejOravec Jakub999  3052
8.Macek DavidFišar Tomáš-7-9-6  0353
9.Tomi MarekVirag Miroslav9-10-49-102354
10.Hlawatschke AlešKadavý Šimon1299  3064
11.Macek DavidOravec Jakub-7-4-9  0365
12.Tomi MarekFišar Tomáš8-5-99-132366
13.Hlawatschke AlešVirag Miroslav-10-741083276
14.Brett OndřejKadavý Šimon310-38 3186
15.Tomi MarekOravec Jakub5-5-1011-72387
16.Hlawatschke AlešFišar Tomáš1299  3097
17.Brett OndřejVirag Miroslav-9-1219-10 1398
18.Macek DavidKadavý Šimon-88-138-112399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hlawatschke Aleš40Oravec Jakub22
Brett Ondřej31Fišar Tomáš22
Macek David04Virag Miroslav31
Tomi Marek04Kadavý Šimon22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor muži 1.třída Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Miletín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bydžov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna MiletínRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:38642:670nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Aleš
Petrová Soňa
 
 
Kynčl Milan
Vidra Milan
 
 
-8-11-9  0301
2.Plecháč Roman
Rychtera Daniel
 
 
Hrubý Michal
Haltuf David
 
 
8-19-8103211
3.Plecháč RomanVidra Milan-989-5-52312
4.Rychtera DanielKynčl Milan1010-3-4-62313
5.Petrová SoňaHrubý Michal-89-5-5 1314
6.Novák AlešJurička Stanislav ml.385  3024
7.Rychtera DanielVidra Milan8-7-6-8 1325
8.Petrová SoňaKynčl Milan-5-4-12  0326
9.Novák AlešHrubý Michal57-99 3136
10.Plecháč RomanJurička Stanislav ml.-12-115653246
11.Petrová SoňaVidra Milan-10-10-7  0347
12.Novák AlešKynčl Milan-1-8-8  0348
13.Plecháč RomanHrubý Michal742  3058
14.Rychtera DanielHaltuf David14-6-10463268
15.Novák AlešVidra Milan76-68 3178
16.Plecháč RomanKynčl Milan-8-8-8  0379
17.Rychtera DanielHrubý Michal-8969 3189
18.Petrová SoňaHaltuf David8-67-683299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plecháč Roman22Vidra Milan31
Rychtera Daniel22Kynčl Milan40
Petrová Soňa13Hrubý Michal13
Novák Aleš31Jurička Stanislav ml.02
   Haltuf David02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor muži 1.třída Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libáň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stará Paka CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
základní škola Libáň - vstup od kostelaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:13663:497TJ Sokol Libáň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Vlastimil
Horák David
 
 
Hruška Ladislav
Knap Jiří
 
 
8-89-7-92301
2.Verner Pavel
Plíšek Pavel
 
 
Kuřík Pavel
Havelka Martin
 
 
-10-99-9 1302
3.Horák VlastimilHruška Ladislav997  3012
4.Verner PavelKnap Jiří87-86 3122
5.Kuzma DominikKuřík Pavel678  3032
6.Vaníček JiříHavelka Martin885  3042
7.Verner PavelHruška Ladislav955  3052
8.Kuzma DominikKnap Jiří84-96 3162
9.Vaníček JiříKuřík Pavel4-586 3172
10.Horák VlastimilHavelka Martin667  3082
11.Kuzma DominikHruška Ladislav894  3092
12.Vaníček JiříKnap Jiří6910  30102
13.Horák VlastimilKuřík Pavel778  30112
14.Verner PavelHavelka Martin566  30122
15.Horák DavidHruška Ladislav9-10-99-1023123
16.Horák VlastimilKnap Jiří9-987 31133
17.Verner PavelKuřík Pavel984  30143
18.Kuzma DominikHavelka Martin456  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Horák Vlastimil40Hruška Ladislav13
Verner Pavel40Knap Jiří04
Kuzma Dominik40Kuřík Pavel04
Vaníček Jiří30Havelka Martin04
Horák David01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy