Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1 Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Neveklov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Benešov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NeveklovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:35 Stolní tenis Benešov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valterová Markéta
Kačmar Michal
 
 
Šostý Michal
Krejčí Milan
 
 
     1301
2.Holý Pavel
Kačmar David
 
 
Hausenblas Jakub
Zvolský Miroslav
 
 
     3011
3.Kačmar DavidMohr Tomáš     3021
4.Holý PavelHausenblas Jakub     3131
5.Valterová MarkétaZvolský Miroslav     0332
6.Kačmar MichalKrejčí Milan     0333
7.Holý PavelMohr Tomáš     3043
8.Valterová MarkétaHausenblas Jakub     1344
9.Kačmar MichalZvolský Miroslav     0345
10.Kačmar DavidKrejčí Milan     3155
11.Valterová MarkétaMohr Tomáš     0356
12.Veselý LiborHausenblas Jakub     2357
13.Kačmar DavidZvolský Miroslav     1358
14.Holý PavelKrejčí Milan     3168
15.Veselý LiborMohr Tomáš     0369
16.Kačmar DavidHausenblas Jakub     3079
17.Holý PavelZvolský Miroslav     3289
18.Valterová MarkétaKrejčí Milan     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kačmar David31Mohr Tomáš22
Holý Pavel40Hausenblas Jakub22
Valterová Markéta04Zvolský Miroslav31
Kačmar Michal02Krejčí Milan22
Veselý Libor02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1 Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Pyšely AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Týnec nad Sázavou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PyšelyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 01. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1710:51 KST Týnec nad Sázavou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jiraň Jiří
Vejmelka Jaroslav
 
 
Kašpárek František
Balata Vladimír
 
 
     0301
2.Dráb Milan
Černý Matěj
 
 
Jakubcová Blanka
Staněk Matěj Jiří
 
 
     1302
3.Jiraň JiříJakubcová Blanka     0303
4.Vejmelka JaroslavStaněk Matěj Jiří     0304
5.Dráb MilanBalata Vladimír     0305
6.Černý MatějKašpárek František     2306
7.Vejmelka JaroslavJakubcová Blanka     0307
8.Dráb MilanStaněk Matěj Jiří     0308
9.Černý MatějBalata Vladimír     0309
10.Jiraň JiříKašpárek František     13010
11.Dráb MilanJakubcová Blanka     03011
12.Černý MatějStaněk Matěj Jiří     13012
13.Jiraň JiříBalata Vladimír     13013
14.Vejmelka JaroslavKašpárek František     03014
15.Černý MatějJakubcová Blanka     13015
16.Jiraň JiříStaněk Matěj Jiří     03016
17.Vejmelka JaroslavBalata Vladimír     30116
18.Dráb MilanKašpárek František     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jiraň Jiří04Jakubcová Blanka40
Vejmelka Jaroslav13Staněk Matěj Jiří40
Dráb Milan04Balata Vladimír31
Černý Matěj04Kašpárek František40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1 Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Louňovice pod Blaníkem AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Kavalier Sázava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična LouňoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1427:48 TJ Kavalier Sázava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hazmuka Pavel
Štěpánek Milan
 
 
Žoha Michal
Trmal Jan
 
 
     2301
2.Jíša Petr
Škopková Věra
 
 
Houdek Jakub
Linhart Pavel ml.
 
 
     3111
3.Hazmuka PavelŽoha Michal     2312
4.Štěpánek MilanLinhart Pavel ml.     3122
5.Jíša PetrTrmal Jan     1323
6.Škopková VěraHoudek Jakub     0324
7.Štěpánek MilanŽoha Michal     0325
8.Jíša PetrLinhart Pavel ml.     2326
9.Škopková VěraTrmal Jan     1327
10.Hazmuka PavelHoudek Jakub     2328
11.Jíša PetrŽoha Michal     1329
12.Škopková VěraLinhart Pavel ml.     3239
13.Hazmuka PavelTrmal Jan     23310
14.Štěpánek MilanHoudek Jakub     13311
15.Škopková VěraŽoha Michal     32411
16.Hazmuka PavelLinhart Pavel ml.     13412
17.Štěpánek MilanTrmal Jan     03413
18.Jíša PetrHoudek Jakub     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hazmuka Pavel04Žoha Michal31
Štěpánek Milan13Linhart Pavel ml.22
Jíša Petr04Trmal Jan40
Škopková Věra22Houdek Jakub40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1 Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH Petroupim AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Votice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Petroupim, 256 01 BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:40 TJ Sokol Votice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klatovský Petr
Šturc Jaroslav
 
 
Brejla Libor
Januš Ivan
 
 
     2301
2.Škvor David
Pohunek Petr
 
 
Dvořáková Lenka
Januš Filip
 
 
     0302
3.Klatovský PetrDvořáková Lenka     1303
4.Pohunek PetrJanuš Ivan     3013
5.Šturc JaroslavJanuš Filip     1314
6.Škvor DavidBrejla Libor     3124
7.Pohunek PetrDvořáková Lenka     3134
8.Šturc JaroslavJanuš Ivan     0335
9.Škvor DavidJanuš Filip     0336
10.Klatovský PetrBrejla Libor     2337
11.Šturc JaroslavDvořáková Lenka     0338
12.Škvor DavidJanuš Ivan     2339
13.Klatovský PetrJanuš Filip     23310
14.Pohunek PetrBrejla Libor     32410
15.Škvor DavidDvořáková Lenka     03411
16.Klatovský PetrJanuš Ivan     03412
17.Pohunek PetrJanuš Filip     30512
18.Šturc JaroslavBrejla LiborWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Klatovský Petr04Dvořáková Lenka31
Pohunek Petr40Januš Ivan31
Šturc Jaroslav03Januš Filip31
Škvor David13Brejla Libor12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1 Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Netvořice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SDH Olbramovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NetvořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:28 Sokol Netvořice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ošmera Jan
Peřina Tadeáš
 
 
Trázník Miroslav
Vilímek Miloš
 
 
     3010
2.Netolický Stanislav
Netolický Petr
 
 
Matějovský Pavel
Chudlářský Jaroslav
 
 
     1311
3.Netolický StanislavChudlářský Jaroslav     3121
4.Netolický PetrVilímek Miloš     3031
5.Ošmera JanTrázník Miroslav     3241
6.Peřina TadeášMatějovský Pavel     3151
7.Netolický PetrChudlářský Jaroslav     1352
8.Ošmera JanVilímek Miloš     1353
9.Peřina TadeášTrázník Miroslav     3063
10.Netolický StanislavMatějovský Pavel     0364
11.Ošmera JanChudlářský Jaroslav     1365
12.Peřina TadeášVilímek Miloš     3075
13.Netolický StanislavTrázník Miroslav     1376
14.Netolický PetrMatějovský Pavel     2377
15.Peřina TadeášChudlářský Jaroslav     3087
16.Netolický StanislavVilímek Miloš     3097
17.Netolický PetrTrázník Miroslav     30107
18.Ošmera JanMatějovský Pavel     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Netolický Stanislav22Chudlářský Jaroslav22
Netolický Petr22Vilímek Miloš13
Ošmera Jan13Trázník Miroslav13
Peřina Tadeáš40Matějovský Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1 Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Ostředek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Divišov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OstředekRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:17 Sokol Ostředek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Měchura Stanislav
Vosátka Martin
 
 
Křížová Alena
Bělina Nikola
 
 
     3110
2.Janata Miroslav
Menz František
 
 
Růžička Vladimír
Nožka Věslav
 
 
     3120
3.Menz FrantišekKřížová Alena     3030
4.Vosátka MartinNožka Věslav     3040
5.Měchura StanislavRůžička Vladimír     2341
6.Janata MiroslavBělina Nikola     3051
7.Vosátka MartinKřížová Alena     3061
8.Měchura StanislavNožka Věslav     3171
9.Janata MiroslavRůžička Vladimír     3081
10.Menz FrantišekBělina Nikola     3091
11.Měchura StanislavKřížová Alena     30101
12.Škvor Marek ml.Nožka Věslav     03102
13.Menz FrantišekRůžička Vladimír     31112
14.Vosátka MartinBělina Nikola     03113
15.Škvor Marek ml.Křížová AlenaWO    30123
16.Menz FrantišekNožka Věslav     30133
17.Vosátka MartinRůžička Vladimír     13134
18.Měchura StanislavBělina Nikola     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Menz František40Křížová Alena03
Vosátka Martin22Nožka Věslav13
Měchura Stanislav31Růžička Vladimír22
Janata Miroslav20Bělina Nikola13
Škvor Marek ml.01   
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy