Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1 Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Neveklov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Divišov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NeveklovRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:24 Sokol Neveklov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holý Pavel
Kačmar David
 
 
Bělina Nikola
Křížová Alena
 
 
     3010
2.Valterová Markéta
Peter Luboš
 
 
Růžička Vladimír
Nožka Věslav
 
 
     1311
3.Kačmar DavidNožka Věslav     3021
4.Valterová MarkétaKřížová Alena     2322
5.Holý PavelRůžička Vladimír     3032
6.Peter LubošBělina Nikola     3142
7.Valterová MarkétaNožka Věslav     3152
8.Holý PavelKřížová Alena     3262
9.Peter LubošRůžička Vladimír     3072
10.Kačmar DavidBělina Nikola     3182
11.Holý PavelNožka Věslav     3092
12.Peter LubošKřížová AlenaWO    0393
13.Kačmar DavidRůžička Vladimír     30103
14.Valterová MarkétaBělina Nikola     03104
15.Peter LubošNožka VěslavWO    03105
16.Kačmar DavidKřížová Alena     30115
17.Valterová MarkétaRůžička Vladimír     23116
18.Holý PavelBělina Nikola     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kačmar David40Nožka Věslav03
Valterová Markéta13Křížová Alena12
Holý Pavel40Růžička Vladimír13
Peter Luboš20Bělina Nikola13
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1 Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH Olbramovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Ostředek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olbramovice Ves 158,25901 OlbramoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:25 SDH Olbramovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matějovský Pavel
Chudlářský Jaroslav
 
 
Vosádka Martin
Vosátka Martin
 
 
     3010
2.Bron Zdeněk
Trázník Miroslav
 
 
Žydyk Juraj
Stanovský Petr
 
 
     1311
3.Matějovský PavelVosátka Martin     3121
4.Chudlářský JaroslavStanovský Petr     1322
5.Trázník MiroslavŽydyk Juraj     3132
6.Bron ZdeněkVosádka Martin     3042
7.Chudlářský JaroslavVosátka Martin     3152
8.Trázník MiroslavStanovský Petr     3162
9.Bron ZdeněkŽydyk Juraj     3272
10.Novák VáclavVosádka Martin     3282
11.Trázník MiroslavVosátka Martin     3192
12.Bron ZdeněkStanovský Petr     30102
13.Novák VáclavŽydyk Juraj     23103
14.Chudlářský JaroslavVosádka Martin     31113
15.Bron ZdeněkVosátka Martin     30123
16.Novák VáclavStanovský Petr     13124
17.Chudlářský JaroslavŽydyk Juraj     23125
18.Trázník MiroslavVosádka Martin     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matějovský Pavel10Vosátka Martin04
Chudlářský Jaroslav22Stanovský Petr22
Trázník Miroslav40Žydyk Juraj22
Bron Zdeněk40Vosádka Martin04
Novák Václav12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1 Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Votice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Netvořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna VoticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:449:15 TJ Sokol Votice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brejla Libor
Januš Ivan
 
 
Čipera Miroslav
Havelka Richard
 
 
     3010
2.Dvořáková Lenka
Januš Filip
 
 
Netolický Stanislav
Ošmera Zdeněk
 
 
     2311
3.Dvořáková LenkaČipera Miroslav     3021
4.Januš IvanOšmera Zdeněk     3031
5.Brejla LiborHavelka Richard     3041
6.Januš FilipNetolický Stanislav     1342
7.Januš IvanČipera Miroslav     3052
8.Brejla LiborOšmera Zdeněk     3062
9.Januš FilipHavelka Richard     3172
10.Dvořáková LenkaNetolický Stanislav     3082
11.Brejla LiborČipera Miroslav     3092
12.Januš FilipOšmera Zdeněk     2393
13.Dvořáková LenkaHavelka Richard     31103
14.Januš IvanNetolický Stanislav     23104
15.Januš FilipČipera Miroslav     30114
16.Dvořáková LenkaOšmera Zdeněk     30124
17.Januš IvanHavelka Richard     30134
18.Brejla LiborNetolický Stanislav     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořáková Lenka40Čipera Miroslav04
Januš Ivan31Ošmera Zdeněk13
Brejla Libor40Havelka Richard04
Januš Filip22Netolický Stanislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1 Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kavalier Sázava AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SDH Petroupim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sázava,sokolovna,Tyršovo nábřež.82Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:27 TJ Kavalier Sázava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Houdek Jakub
Linhart Pavel ml.
 
 
Škvor David
Šturc Jaroslav
 
 
     3110
2.Trmal Jan
Žoha Michal
 
 
Pohunek Petr
Svoboda Petr
 
 
     3120
3.Houdek JakubPohunek Petr     1321
4.Linhart Pavel ml.Škvor David     1322
5.Trmal JanŠturc Jaroslav     3132
6.Žoha MichalSvoboda Petr     3042
7.Linhart Pavel ml.Pohunek Petr     1343
8.Trmal JanŠkvor David     1344
9.Žoha MichalŠturc Jaroslav     3054
10.Houdek JakubSvoboda Petr     3064
11.Trmal JanPohunek Petr     3074
12.Žoha MichalŠkvor David     3084
13.Houdek JakubŠturc Jaroslav     3094
14.Linhart Pavel ml.Svoboda Petr     0395
15.Žoha MichalPohunek Petr     0396
16.Houdek JakubŠkvor David     2397
17.Linhart Pavel ml.Šturc Jaroslav     30107
18.Trmal JanSvoboda PetrWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Houdek Jakub22Pohunek Petr31
Linhart Pavel ml.13Škvor David31
Trmal Jan21Šturc Jaroslav04
Žoha Michal31Svoboda Petr12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1 Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Týnec nad Sázavou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Louňovice pod Blaníkem ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Zbořený KostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:16 KST Týnec nad Sázavou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kašpárek František
Staněk Jiří
 
 
Hazmuka Pavel
Štěpánek Milan
 
 
     3110
2.Jakubcová Blanka
Jakubcová Hana
 
 
Škopková Věra
Tichá Vendula
 
 
     3020
3.Staněk JiříHazmuka Pavel     3130
4.Jakubcová BlankaŠtěpánek Milan     3040
5.Jakubcová HanaŠkopková Věra     3050
6.Kašpárek FrantišekTichá Vendula     3060
7.Jakubcová BlankaHazmuka Pavel     3170
8.Jakubcová HanaŠtěpánek Milan     3080
9.Kašpárek FrantišekŠkopková Věra     1381
10.Staněk JiříTichá Vendula     3091
11.Jakubcová HanaHazmuka Pavel     30101
12.Kašpárek FrantišekŠtěpánek Milan     30111
13.Staněk JiříŠkopková Věra     31121
14.Jakubcová BlankaTichá Vendula     31131
15.Balata VladimírHazmuka Pavel     23132
16.Staněk JiříŠtěpánek Milan     31142
17.Jakubcová BlankaŠkopková Věra     23143
18.Jakubcová HanaTichá Vendula     31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Staněk Jiří40Hazmuka Pavel13
Jakubcová Blanka31Štěpánek Milan04
Jakubcová Hana40Škopková Věra22
Kašpárek František21Tichá Vendula04
Balata Vladimír01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1 Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Benešov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Pyšely ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:25 Stolní tenis Benešov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šostý Michal
Kohout Ondřej
 
 
Černý Matěj
Dráb Milan
 
 
     1301
2.Mohr Tomáš
Hausenblas Jakub
 
 
Jiraň Jiří
Kovařík Jiří
 
 
     3111
3.Kohout OndřejČerný Matěj     1312
4.Mohr TomášDráb Milan     3022
5.Hausenblas JakubJiraň Jiří     3132
6.Šostý MichalKovařík Jiří     3042
7.Mohr TomášČerný Matěj     3152
8.Hausenblas JakubDráb Milan     2353
9.Šostý MichalJiraň Jiří     3163
10.Kohout OndřejKovařík Jiří     1364
11.Hausenblas JakubČerný Matěj     3074
12.Šostý MichalDráb Milan     3184
13.Kohout OndřejJiraň Jiří     3294
14.Mohr TomášKovařík Jiří     30104
15.Šostý MichalČerný Matěj     30114
16.Kohout OndřejDráb Milan     32124
17.Mohr TomášJiraň Jiří     23125
18.Hausenblas JakubKovařík Jiří     31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kohout Ondřej22Černý Matěj13
Mohr Tomáš31Dráb Milan13
Hausenblas Jakub31Jiraň Jiří13
Šostý Michal40Kovařík Jiří13

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy