Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Teplýšovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čerčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hostinec ČeňoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:32 TJ Sokol Teplýšovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pessr Jiří
Zeman Pavel
 
 
Matoušek Jakub
Kučera Jan
 
 
     3010
2.Sládek Jaroslav
Breburda Milan
 
 
Šrámek Pavel
Tomašovič Ivan
 
 
     3120
3.Breburda MilanMatoušek Jakub     3130
4.Pessr JiříKučera Jan     0331
5.Zeman PavelŠrámek Pavel     2332
6.Sládek JaroslavTomašovič Ivan     3042
7.Pessr JiříMatoušek Jakub     1343
8.Zeman PavelKučera Jan     0344
9.Sládek JaroslavŠrámek Pavel     3054
10.Breburda MilanTomašovič Ivan     1355
11.Zeman PavelMatoušek Jakub     3265
12.Sládek JaroslavKučera Jan     3275
13.Breburda MilanŠrámek Pavel     3185
14.Pessr JiříTomašovič Ivan     0386
15.Sládek JaroslavMatoušek Jakub     3096
16.Breburda MilanKučera Jan     31106
17.Pessr JiříŠrámek Pavel     03107
18.Zeman PavelTomašovič Ivan     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Breburda Milan31Matoušek Jakub13
Pessr Jiří04Kučera Jan22
Zeman Pavel13Šrámek Pavel22
Sládek Jaroslav40Tomašovič Ivan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Benešov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Votice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:22 Stolní tenis Benešov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plíšek Pavel
Dvořák Martin
 
 
Zavadil Rostislav
Lovíšek Lubomír
 
 
     0301
2.Zvolský Miroslav
Šachl David
 
 
Budka Miloslav
Pařík Aleš
 
 
     3011
3.Plíšek PavelZavadil Rostislav     1312
4.Hnátek JanLovíšek Lubomír     3222
5.Šachl DavidBudka Miloslav     3032
6.Zvolský MiroslavPařík Aleš     3042
7.Hnátek JanZavadil Rostislav     2343
8.Šachl DavidLovíšek Lubomír     3153
9.Zvolský MiroslavBudka Miloslav     3063
10.Plíšek PavelPařík Aleš     3073
11.Šachl DavidZavadil Rostislav     2374
12.Zvolský MiroslavLovíšek Lubomír     3084
13.Plíšek PavelBudka Miloslav     3194
14.Hnátek JanPařík Aleš     30104
15.Zvolský MiroslavZavadil Rostislav     31114
16.Plíšek PavelLovíšek Lubomír     32124
17.Hnátek JanBudka Miloslav     03125
18.Šachl DavidPařík Aleš     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plíšek Pavel31Zavadil Rostislav31
Hnátek Jan22Lovíšek Lubomír04
Šachl David31Budka Miloslav13
Zvolský Miroslav40Pařík Aleš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Týnec nad Sázavou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SDH Petroupim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Zbořený KostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
480:0Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:29 KST Týnec nad Sázavou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halák Karel
Šípek Jiří
 
 
Šturc Zdeněk
Škvor Josef
 
 
     3010
2.Váňa Jiří
Pospíšil Jiří
 
 
Klatovský Petr
Lejček Roman
 
 
     3120
3.Pospíšil JiříŠkvor Josef     3030
4.Halák KarelKlatovský Petr     3240
5.Váňa JiříŠturc Zdeněk     2341
6.Šípek JiříLejček Roman     1342
7.Halák KarelŠkvor Josef     3252
8.Váňa JiříKlatovský Petr     0353
9.Šípek JiříŠturc Zdeněk     3063
10.Pospíšil JiříLejček Roman     3073
11.Jarolím JakubŠkvor Josef     0374
12.Šípek JiříKlatovský Petr     2375
13.Pospíšil JiříŠturc Zdeněk     3185
14.Halák KarelLejček Roman     3295
15.Šípek JiříŠkvor Josef     31105
16.Pospíšil JiříKlatovský Petr     32115
17.Halák KarelŠturc ZdeněkWO    30125
18.Jarolím JakubLejček Roman     03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pospíšil Jiří40Škvor Josef13
Halák Karel30Klatovský Petr22
Váňa Jiří02Šturc Zdeněk12
Šípek Jiří22Lejček Roman22
Jarolím Jakub02   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kavalier Sázava BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK MračRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sázava,sokolovna,Tyršovo nábřež.82Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:30 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šturc Jaroslav
Brožek Michal
 
 
Škvor Vladimír
Rabiňák Jaroslav
 
 
     0301
2.Šteflíček Jiří
Srb Miroslav
 
 
Dlouhá Marie
Platil Jaroslav
 
 
     3011
3.Šteflíček JiříŠkvor Vladimír     3121
4.Šturc JaroslavPlatil Jaroslav     3031
5.Brožek MichalRabiňák Jaroslav     2332
6.Srb MiroslavDlouhá Marie     2333
7.Šturc JaroslavŠkvor Vladimír     3243
8.Brožek MichalPlatil Jaroslav     2344
9.Srb MiroslavRabiňák Jaroslav     2345
10.Šteflíček JiříDlouhá Marie     3055
11.Brožek MichalŠkvor Vladimír     0356
12.Srb MiroslavPlatil Jaroslav     3066
13.Šteflíček JiříRabiňák Jaroslav     3076
14.Šturc JaroslavDlouhá Marie     3086
15.Srb MiroslavŠkvor Vladimír     1387
16.Šteflíček JiříPlatil Jaroslav     3097
17.Šturc JaroslavRabiňák Jaroslav     1398
18.Brožek MichalDlouhá Marie     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šteflíček Jiří40Škvor Vladimír22
Šturc Jaroslav31Platil Jaroslav13
Brožek Michal04Rabiňák Jaroslav31
Srb Miroslav13Dlouhá Marie22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Louňovice pod Blaníkem BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Krusičany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Louňovice pod BlaníkemRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:38 Krusičany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kakos Miroslav
Tichá Vendula
 
 
Fulín Jiří
Chocholoušek Martin
 
 
     3110
2.Kahoun Petr
Remiš Tomáš
 
 
Jahoda Luděk
Jahoda Martin
 
 
     0311
3.Kakos MiroslavFulín Jiří     2312
4.Tichá VendulaChocholoušek Martin     3122
5.Kahoun PetrJahoda Luděk     0323
6.Remiš TomášJahoda Martin     1324
7.Tichá VendulaFulín Jiří     3134
8.Kahoun PetrChocholoušek Martin     2335
9.Remiš TomášJahoda Luděk     2336
10.Kakos MiroslavJahoda Martin     1337
11.Kahoun PetrFulín Jiří     0338
12.Remiš TomášChocholoušek Martin     2339
13.Kakos MiroslavJahoda Luděk     3049
14.Tichá VendulaJahoda Martin     3159
15.Remiš TomášFulín Jiří     03510
16.Kakos MiroslavChocholoušek Martin     31610
17.Tichá VendulaJahoda Luděk     30710
18.Kahoun PetrJahoda Martin     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kakos Miroslav22Fulín Jiří31
Tichá Vendula40Chocholoušek Martin22
Kahoun Petr04Jahoda Luděk22
Remiš Tomáš04Jahoda Martin31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čerčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Pyšely BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna ČerčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2019 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:26 TJ Slavoj Čerčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žádník Jiří
Dykast Ladislav
 
 
Gončar Ivan
Hrach Miroslav
 
 
     1301
2.Mádr Václav
Vocel Viktor
 
 
Kovařík Jiří
Vejmelka Jaroslav
 
 
     1302
3.Žádník JiříGončar Ivan     3012
4.Dykast LadislavVejmelka Jaroslav     2313
5.Mádr VáclavHrach Miroslav     3023
6.Vocel ViktorKovařík Jiří     3133
7.Dykast LadislavGončar Ivan     1334
8.Mádr VáclavVejmelka Jaroslav     2335
9.Vocel ViktorHrach Miroslav     3045
10.Žádník JiříKovařík Jiří     3155
11.Mádr VáclavGončar Ivan     3165
12.Vocel ViktorVejmelka Jaroslav     1366
13.Žádník JiříHrach Miroslav     3176
14.Dykast LadislavKovařík Jiří     3086
15.Vocel ViktorGončar Ivan     3096
16.Žádník JiříVejmelka Jaroslav     31106
17.Dykast LadislavHrach Miroslav     13107
18.Mádr VáclavKovařík Jiří     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Žádník Jiří40Gončar Ivan13
Dykast Ladislav13Vejmelka Jaroslav31
Mádr Václav31Hrach Miroslav13
Vocel Viktor31Kovařík Jiří04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy