Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Pyšely BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Teplýšovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna PyšelyRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 12. 2018 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:31 Sokol Pyšely B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrach Miroslav
Ptáček Pavel
 
 
Pessr Jiří
Zeman Pavel
 
 
     3010
2.Kovařík Jiří
Vejmelka Jaroslav
 
 
Sládek Jaroslav
Šramota Pavel
 
 
     3120
3.Vejmelka JaroslavPessr Jiří     3030
4.Kovařík JiříŠramota Pavel     3040
5.Ptáček PavelZeman Pavel     0341
6.Hrach MiroslavSládek Jaroslav     3151
7.Kovařík JiříPessr Jiří     3261
8.Ptáček PavelŠramota Pavel     0362
9.Hrach MiroslavZeman Pavel     1363
10.Vejmelka JaroslavSládek Jaroslav     3273
11.Melíšek MarianPessr Jiří     3083
12.Hrach MiroslavŠramota Pavel     3293
13.Vejmelka JaroslavZeman Pavel     2394
14.Kovařík JiříSládek Jaroslav     32104
15.Hrach MiroslavPessr Jiří     30114
16.Vejmelka JaroslavŠramota Pavel     03115
17.Kovařík JiříZeman Pavel     13116
18.Melíšek MarianSládek Jaroslav     13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vejmelka Jaroslav22Pessr Jiří04
Kovařík Jiří31Šramota Pavel22
Ptáček Pavel02Zeman Pavel40
Hrach Miroslav31Sládek Jaroslav13
Melíšek Marian11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Krusičany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čerčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
klub SDH KrusičanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1231:38 TJ Slavoj Čerčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fulín Jiří
Chocholoušek Martin
 
 
Žádník Jiří
Dykast Ladislav
 
 
     1301
2.Jahoda Luděk
Jahoda Martin
 
 
Mádr Václav
Vocel Viktor
 
 
     0302
3.Fulín JiříŽádník Jiří     3112
4.Chocholoušek MartinDykast Ladislav     2313
5.Jahoda LuděkMádr Václav     2314
6.Jahoda MartinVocel Viktor     1315
7.Chocholoušek MartinŽádník Jiří     1316
8.Jahoda LuděkDykast Ladislav     2317
9.Jahoda MartinMádr Václav     3027
10.Fulín JiříVocel Viktor     2328
11.Jahoda LuděkŽádník Jiří     0329
12.Jahoda MartinDykast Ladislav     3039
13.Fulín JiříMádr Václav     3049
14.Chocholoušek MartinVocel Viktor     03410
15.Jahoda MartinŽádník Jiří     23411
16.Fulín JiříDykast LadislavWO    30511
17.Chocholoušek MartinMádr Václav     31611
18.Jahoda LuděkVocel Viktor     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fulín Jiří21Žádník Jiří31
Chocholoušek Martin13Dykast Ladislav21
Jahoda Luděk04Mádr Václav13
Jahoda Martin22Vocel Viktor40
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK MračVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Louňovice pod Blaníkem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál Obecního úřadu MračRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 12. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:735:29 SK Mrač

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rabiňák Jaroslav
Škvor Vladimír
 
 
Kakos Miroslav
Tichá Vendula
 
 
     1301
2.Dlouhá Marie
Platil Jaroslav
 
 
Bejbl Jan
Bébr Milan
 
 
     3111
3.Rabiňák JaroslavBejbl Jan     3021
4.Škvor VladimírBébr Milan     3031
5.Dlouhá MarieKakos Miroslav     0332
6.Khol PavelTichá Vendula     0333
7.Škvor VladimírBejbl Jan     3043
8.Dlouhá MarieBébr Milan     3153
9.Khol PavelKakos Miroslav     0354
10.Rabiňák JaroslavTichá Vendula     0355
11.Dlouhá MarieBejbl Jan     3265
12.Khol PavelBébr Milan     0366
13.Rabiňák JaroslavKakos Miroslav     3276
14.Škvor VladimírTichá Vendula     3186
15.Khol PavelBejbl Jan     1387
16.Rabiňák JaroslavBébr Milan     3097
17.Škvor VladimírKakos Miroslav     30107
18.Dlouhá MarieTichá Vendula     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rabiňák Jaroslav31Bejbl Jan13
Škvor Vladimír40Bébr Milan13
Dlouhá Marie31Kakos Miroslav22
Khol Pavel04Tichá Vendula22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH Petroupim BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Kavalier Sázava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Petroupim, 256 01 BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 12. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:24 SDH Petroupim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klatovský Petr
Černý Jiří
 
 
Šturc Jaroslav
Šteflíček Jiří
 
 
     3210
2.Škvor Josef
Šturc Zdeněk
 
 
Brožek Michal
Martin Gábor
 
 
     3120
3.Černý JiříŠteflíček Jiří     2321
4.Klatovský PetrŠturc Jaroslav     3231
5.Šturc ZdeněkMartin Gábor     3141
6.Škvor JosefBrožek Michal     3151
7.Klatovský PetrŠteflíček Jiří     3161
8.Šturc ZdeněkŠturc Jaroslav     1362
9.Škvor JosefMartin Gábor     3072
10.Černý JiříBrožek Michal     3082
11.Šturc ZdeněkŠteflíček Jiří     0383
12.Škvor JosefŠturc Jaroslav     3193
13.Černý JiříMartin Gábor     30103
14.Klatovský PetrBrožek Michal     31113
15.Škvor JosefŠteflíček Jiří     03114
16.Černý JiříŠturc Jaroslav     30124
17.Klatovský PetrMartin Gábor     30134
18.Šturc ZdeněkBrožek Michal     32144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Černý Jiří31Šteflíček Jiří31
Klatovský Petr40Šturc Jaroslav13
Šturc Zdeněk22Martin Gábor04
Škvor Josef31Brožek Michal04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Votice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Týnec nad Sázavou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VoticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:39 KST Týnec nad Sázavou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zavadil Rostislav
Švestka Petr
 
 
Šípek Jiří
Cvaniga Jan
 
 
     3110
2.Lovíšek Lubomír
Zoul Petr
 
 
Staněk Jiří
Pospíšil Tomáš
 
 
     0311
3.Švestka PetrStaněk Jiří     1312
4.Zavadil RostislavPospíšil Tomáš     3222
5.Lovíšek LubomírŠípek Jiří     2323
6.Zoul PetrCvaniga Jan     1324
7.Zavadil RostislavStaněk Jiří     1325
8.Lovíšek LubomírPospíšil Tomáš     1326
9.Zoul PetrŠípek Jiří     1327
10.Švestka PetrCvaniga Jan     3037
11.Lovíšek LubomírStaněk Jiří     0338
12.Zoul PetrPospíšil Tomáš     0339
13.Švestka PetrŠípek Jiří     3049
14.Zavadil RostislavCvaniga Jan     3159
15.Zoul PetrStaněk Jiří     03510
16.Švestka PetrPospíšil Tomáš     31610
17.Zavadil RostislavŠípek Jiří     31710
18.Lovíšek LubomírCvaniga Jan     23711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švestka Petr31Staněk Jiří40
Zavadil Rostislav31Pospíšil Tomáš22
Lovíšek Lubomír04Šípek Jiří22
Zoul Petr04Cvaniga Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čerčany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Benešov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična TJ, Sázavská 470, ČerčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2019 17:45 Začátek
utkání
17:45Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:28 TJ Slavoj Čerčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušek Jakub
Kučera Jan
 
 
Plíšek Jan
Hnátek Jan
 
 
     0301
2.Šrámek Pavel
Tomašovič Ivan
 
 
Šachl David
Hausenblas Jakub
 
 
     1302
3.Tomašovič IvanŠachl David     3012
4.Kučera JanHausenblas Jakub     3022
5.Matoušek JakubPlíšek Jan     3032
6.Šrámek PavelHnátek Jan     1333
7.Kučera JanŠachl David     3243
8.Matoušek JakubHausenblas Jakub     0344
9.Šrámek PavelPlíšek Jan     3154
10.Tomašovič IvanHnátek Jan     3264
11.Matoušek JakubŠachl David     3174
12.Šrámek PavelHausenblas Jakub     3084
13.Tomašovič IvanPlíšek Jan     3094
14.Kučera JanHnátek Jan     2395
15.Šrámek PavelŠachl David     2396
16.Tomašovič IvanHausenblas Jakub     32106
17.Kučera JanPlíšek Jan     30116
18.Matoušek JakubHnátek Jan     32126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tomašovič Ivan40Šachl David13
Kučera Jan31Hausenblas Jakub13
Matoušek Jakub31Plíšek Jan04
Šrámek Pavel22Hnátek Jan22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy