Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Krusičany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Teplýšovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
klub SDH KrusičanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:40 TJ Sokol Teplýšovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vozár Ján
Chocholoušek Martin
 
 
Zeman Pavel
Pessr Jiří
 
 
     1301
2.Jahoda Luděk
Jahoda Martin
 
 
Sládek Jaroslav
Šramota Pavel
 
 
     3211
3.Vozár JánBreburda Milan     0312
4.Chocholoušek MartinŠramota Pavel     3222
5.Jahoda LuděkZeman Pavel     3232
6.Jahoda MartinSládek Jaroslav     1333
7.Chocholoušek MartinBreburda Milan     1334
8.Jahoda LuděkŠramota Pavel     3244
9.Jahoda MartinZeman Pavel     1345
10.Vozár JánSládek Jaroslav     0346
11.Jahoda LuděkBreburda Milan     3056
12.Jahoda MartinŠramota Pavel     3166
13.Vozár JánZeman Pavel     0367
14.Chocholoušek MartinSládek Jaroslav     0368
15.Jahoda MartinPessr Jiří     3078
16.Vozár JánŠramota Pavel     0379
17.Chocholoušek MartinZeman Pavel     3189
18.Jahoda LuděkSládek Jaroslav     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vozár Ján04Breburda Milan21
Chocholoušek Martin22Šramota Pavel13
Jahoda Luděk31Zeman Pavel22
Jahoda Martin22Sládek Jaroslav40
   Pessr Jiří01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Pyšely BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK MračRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PyšelyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2019 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:27 Sokol Pyšely B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ptáček Pavel
Gončar Ivan
 
 
Škvor Vladimír
Rabiňák Jaroslav
 
 
     0301
2.Vejmelka Jaroslav
Kovařík Jiří
 
 
Dlouhá Marie
Khol Pavel
 
 
     3011
3.Vejmelka JaroslavKhol Pavel     3021
4.Ptáček PavelŠkvor Vladimír     3131
5.Gončar IvanRabiňák Jaroslav     3141
6.Kovařík JiříDlouhá Marie     3151
7.Ptáček PavelKhol Pavel     0352
8.Gončar IvanŠkvor Vladimír     3062
9.Kovařík JiříRabiňák Jaroslav     3072
10.Vejmelka JaroslavDlouhá Marie     1373
11.Gončar IvanKhol Pavel     3283
12.Kovařík JiříŠkvor Vladimír     1384
13.Vejmelka JaroslavRabiňák Jaroslav     3094
14.Ptáček PavelDlouhá Marie     0395
15.Kovařík JiříKhol Pavel     31105
16.Vejmelka JaroslavŠkvor Vladimír     30115
17.Ptáček PavelRabiňák Jaroslav     23116
18.Gončar IvanDlouhá Marie     23117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vejmelka Jaroslav31Khol Pavel13
Ptáček Pavel13Škvor Vladimír13
Gončar Ivan31Rabiňák Jaroslav13
Kovařík Jiří31Dlouhá Marie31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čerčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SDH Petroupim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna ČerčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:15 TJ Slavoj Čerčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dykast Ladislav
Žádník Jiří
 
 
Klatovský Petr
Lejček Roman
 
 
     3110
2.Mádr Václav
Vocel Viktor
 
 
Škvor Josef
Šturc Zdeněk
 
 
     3020
3.Žádník JiříŠkvor Josef     3030
4.Vocel ViktorKlatovský Petr     0331
5.Mádr VáclavŠturc Zdeněk     3041
6.Dykast LadislavLejček Roman     3051
7.Vocel ViktorŠkvor Josef     3261
8.Mádr VáclavKlatovský Petr     3171
9.Dykast LadislavŠturc Zdeněk     3081
10.Žádník JiříLejček Roman     3191
11.Mádr VáclavŠkvor Josef     30101
12.Dykast LadislavKlatovský Petr     13102
13.Žádník JiříŠturc Zdeněk     30112
14.Vocel ViktorLejček Roman     30122
15.Dykast LadislavŠkvor Josef     30132
16.Žádník JiříKlatovský Petr     30142
17.Vocel ViktorŠturc Zdeněk     31152
18.Mádr VáclavLejček RomanWO    03153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Žádník Jiří40Škvor Josef04
Vocel Viktor31Klatovský Petr22
Mádr Václav30Šturc Zdeněk04
Dykast Ladislav31Lejček Roman03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Louňovice pod Blaníkem BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Votice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Louňovice pod BlaníkemRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:25 Sokol Louňovice pod Blaníkem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichá Vendula
Kakos Miroslav
 
 
Zoul Petr
 
 
WO    3010
2.Bébr Milan
Bejbl Jan
 
 
Lovíšek Lubomír
Jíša Tomáš
 
 
     1311
3.Kakos MiroslavJíša Tomáš     0312
4.Tichá VendulaLovíšek Lubomír     3022
5.Bejbl JanZoul Petr     3032
6.Bébr MilanWO    3042
7.Tichá VendulaJíša Tomáš     3252
8.Bejbl JanLovíšek Lubomír     2353
9.Bébr MilanZoul Petr     3063
10.Kakos MiroslavWO    3073
11.Bejbl JanJíša Tomáš     0374
12.Bébr MilanLovíšek Lubomír     1375
13.Kakos MiroslavZoul Petr     3285
14.Tichá VendulaWO    3095
15.Bébr MilanJíša Tomáš     0396
16.Kakos MiroslavLovíšek Lubomír     0397
17.Tichá VendulaZoul Petr     30107
18.Bejbl JanWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kakos Miroslav12Jíša Tomáš31
Tichá Vendula30Lovíšek Lubomír31
Bejbl Jan12Zoul Petr04
Bébr Milan12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kavalier Sázava BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čerčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sázava,sokolovna,Tyršovo nábřež.82Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:39 TJ Slavoj Čerčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šturc Jaroslav
Brožek Michal
 
 
Matoušek Jakub
Kučera Jan
 
 
     0301
2.Šteflíček Jiří
Srb Miroslav
 
 
Šrámek Pavel
Tomašovič Ivan
 
 
     3211
3.Šteflíček JiříKučera Jan     3021
4.Šturc JaroslavMatoušek Jakub     2322
5.Brožek MichalŠrámek Pavel     1323
6.Srb MiroslavTomašovič Ivan     3133
7.Šturc JaroslavKučera Jan     0334
8.Brožek MichalMatoušek Jakub     2335
9.Srb MiroslavŠrámek Pavel     2336
10.Šteflíček JiříTomašovič Ivan     3046
11.Brožek MichalKučera Jan     0347
12.Srb MiroslavMatoušek Jakub     1348
13.Šteflíček JiříŠrámek Pavel     3058
14.Šturc JaroslavTomašovič Ivan     1359
15.Srb MiroslavKučera Jan     13510
16.Šteflíček JiříMatoušek Jakub     30610
17.Šturc JaroslavŠrámek PavelWO    03611
18.Brožek MichalTomašovič Ivan     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šteflíček Jiří40Kučera Jan31
Šturc Jaroslav03Matoušek Jakub31
Brožek Michal04Šrámek Pavel21
Srb Miroslav13Tomašovič Ivan22
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Týnec nad Sázavou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Benešov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna zbořený KostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:31 KST Týnec nad Sázavou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cvaniga Jan
Šípek Jiří
 
 
Plíšek Jan
Dvořák Martin
 
 
     3210
2.Pospíšil Jiří
Pospíšil Tomáš
 
 
Kohout Ondřej
Plíšek Pavel
 
 
     3120
3.Cvaniga JanDvořák Martin     3030
4.Pospíšil TomášPlíšek Jan     3140
5.Šípek JiříPlíšek Pavel     3250
6.Kastner KarelKohout Ondřej     3160
7.Pospíšil TomášDvořák Martin     3270
8.Šípek JiříPlíšek Jan     3080
9.Kastner KarelPlíšek Pavel     3190
10.Cvaniga JanKohout Ondřej     1391
11.Šípek JiříDvořák Martin     31101
12.Kastner KarelPlíšek Jan     31111
13.Cvaniga JanPlíšek Pavel     23112
14.Pospíšil TomášKohout Ondřej     03113
15.Kastner KarelDvořák Martin     32123
16.Cvaniga JanPlíšek Jan     32133
17.Pospíšil TomášPlíšek Pavel     03134
18.Šípek JiříKohout Ondřej     23135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cvaniga Jan22Dvořák Martin04
Pospíšil Tomáš22Plíšek Jan04
Šípek Jiří31Plíšek Pavel22
Kastner Karel40Kohout Ondřej31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy