Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Teplýšovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Týnec nad Sázavou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hostinec ČeňoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zeman Pavel
Pessr Jiří
 
 
Cvaniga Jan
Šípek Jiří
 
 
     3010
2.Sládek Jaroslav
Šramota Pavel
 
 
Pospíšil Jiří
Halák Karel
 
 
     3220
3.Breburda MilanCvaniga Jan     3030
4.Šramota PavelHalák Karel     2331
5.Zeman PavelŠípek Jiří     0332
6.Sládek JaroslavPospíšil Jiří     3142
7.Šramota PavelCvaniga Jan     3152
8.Zeman PavelHalák Karel     3062
9.Sládek JaroslavŠípek Jiří     2363
10.Breburda MilanPospíšil Jiří     1364
11.Zeman PavelCvaniga Jan     2365
12.Sládek JaroslavHalák Karel     3175
13.Breburda MilanŠípek Jiří     0376
14.Šramota PavelPospíšil Jiří     2377
15.Sládek JaroslavCvaniga Jan     3087
16.Breburda MilanHalák Karel     2388
17.Šramota PavelŠípek Jiří     0389
18.Zeman PavelPospíšil Jiří     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Breburda Milan13Cvaniga Jan13
Šramota Pavel13Halák Karel22
Zeman Pavel22Šípek Jiří40
Sládek Jaroslav31Pospíšil Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Benešov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Kavalier Sázava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:40 TJ Kavalier Sázava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plíšek Jan
Dvořák Martin
 
 
Šturc Jaroslav
Brožek Michal
 
 
     0301
2.Šachl David
Hnátek Jan
 
 
Šteflíček Jiří
Srb Miroslav
 
 
     1302
3.Dvořák MartinŠteflíček Jiří     0303
4.Šachl DavidSrb Miroslav     2304
5.Hnátek JanŠturc Jaroslav     3014
6.Plíšek JanBrožek Michal     1315
7.Šachl DavidŠteflíček Jiří     3225
8.Hnátek JanSrb Miroslav     3035
9.Plíšek JanŠturc Jaroslav     0336
10.Dvořák MartinBrožek Michal     3246
11.Hnátek JanŠteflíček Jiří     0347
12.Plíšek JanSrb Miroslav     3257
13.Dvořák MartinŠturc Jaroslav     0358
14.Šachl DavidBrožek Michal     3168
15.Plíšek JanŠteflíček Jiří     0369
16.Dvořák MartinSrb Miroslav     3179
17.Šachl DavidŠturc Jaroslav     13710
18.Hnátek JanBrožek Michal     32810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dvořák Martin22Šteflíček Jiří31
Šachl David22Srb Miroslav13
Hnátek Jan31Šturc Jaroslav31
Plíšek Jan13Brožek Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čerčany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Louňovice pod Blaníkem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična TJ, Sázavská 470, ČerčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2019 17:45 Začátek
utkání
17:45Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:26 TJ Slavoj Čerčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušek Jakub
Kučera Jan
 
 
Remiš Tomáš
Bébr Milan
 
 
     0301
2.Šrámek Pavel
Tomašovič Ivan
 
 
Tichá Vendula
Kakos Miroslav
 
 
     1302
3.Šrámek PavelRemiš Tomáš     3012
4.Tomašovič IvanBébr Milan     3222
5.Kučera JanTichá Vendula     2323
6.Matoušek JakubKakos Miroslav     3033
7.Tomašovič IvanRemiš Tomáš     3143
8.Kučera JanBébr Milan     3053
9.Matoušek JakubTichá Vendula     2354
10.Šrámek PavelKakos Miroslav     3164
11.Kučera JanRemiš Tomáš     3074
12.Matoušek JakubBébr Milan     3184
13.Šrámek PavelTichá Vendula     2385
14.Tomašovič IvanKakos Miroslav     1386
15.Matoušek JakubRemiš Tomáš     3096
16.Šrámek PavelBébr Milan     30106
17.Tomašovič IvanTichá Vendula     03107
18.Kučera JanKakos Miroslav     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šrámek Pavel31Remiš Tomáš04
Tomašovič Ivan22Bébr Milan04
Kučera Jan31Tichá Vendula40
Matoušek Jakub31Kakos Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Votice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čerčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VoticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:21 TJ Sokol Votice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babický Lukáš
Žák Vladimír
 
 
Vocel Viktor
Panenka Antonín
 
 
     2301
2.Lovíšek Lubomír
Jíša Tomáš
 
 
Bernard Pavel
 
 
WO    3011
3.Jíša TomášVocel Viktor     2312
4.Lovíšek LubomírPanenka Antonín     3122
5.Babický LukášBernard Pavel     3032
6.Žák VladimírWO    3042
7.Lovíšek LubomírVocel Viktor     0343
8.Babický LukášPanenka Antonín     3053
9.Žák VladimírBernard Pavel     3263
10.Jíša TomášWO    3073
11.Babický LukášVocel Viktor     1374
12.Žák VladimírPanenka Antonín     2375
13.Jíša TomášBernard Pavel     3085
14.Lovíšek LubomírWO    3095
15.Žák VladimírVocel Viktor     0396
16.Jíša TomášPanenka Antonín     30106
17.Lovíšek LubomírBernard Pavel     30116
18.Babický LukášWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jíša Tomáš21Vocel Viktor40
Lovíšek Lubomír21Panenka Antonín13
Babický Lukáš21Bernard Pavel04
Žák Vladimír12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH Petroupim BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Pyšely BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Petroupim, 256 01 BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:41 Sokol Pyšely B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klatovský Petr
Lejček Roman
 
 
Kovařík Jiří
Vejmelka Jaroslav
 
 
     0301
2.Škvor Josef
Šturc Zdeněk
 
 
Gončar Ivan
Hrach Miroslav
 
 
     0302
3.Klatovský PetrGončar Ivan     3012
4.Škvor JosefKovařík Jiří     0313
5.Lejček RomanHrach Miroslav     0314
6.Šturc ZdeněkVejmelka Jaroslav     0315
7.Škvor JosefGončar Ivan     3025
8.Lejček RomanKovařík Jiří     1326
9.Šturc ZdeněkHrach Miroslav     0327
10.Klatovský PetrVejmelka Jaroslav     2328
11.Lejček RomanGončar Ivan     3038
12.Šturc ZdeněkKovařík Jiří     0339
13.Klatovský PetrHrach Miroslav     3249
14.Škvor JosefVejmelka Jaroslav     03410
15.Šturc ZdeněkGončar Ivan     32510
16.Klatovský PetrKovařík Jiří     32610
17.Škvor JosefHrach Miroslav     32710
18.Lejček RomanVejmelka Jaroslav     23711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Klatovský Petr31Gončar Ivan04
Škvor Josef22Kovařík Jiří31
Lejček Roman13Hrach Miroslav22
Šturc Zdeněk13Vejmelka Jaroslav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK MračVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Krusičany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál Obecního úřadu MračRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:27 SK Mrač

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rabiňák Jaroslav
Škvor Vladimír
 
 
Fulín Jiří
Vozár Ján
 
 
     3010
2.Dlouhá Marie
Platil Jaroslav
 
 
Jahoda Martin
Jahoda Luděk
 
 
     3020
3.Škvor VladimírFulín Jiří     3030
4.Dlouhá MarieVozár Ján     3240
5.Rabiňák JaroslavJahoda Luděk     3250
6.Platil JaroslavJahoda Martin     1351
7.Dlouhá MarieFulín Jiří     1352
8.Rabiňák JaroslavVozár Ján     3162
9.Platil JaroslavJahoda Luděk     0363
10.Škvor VladimírJahoda Martin     3173
11.Rabiňák JaroslavFulín Jiří     1374
12.Platil JaroslavVozár Ján     2375
13.Škvor VladimírJahoda Luděk     3085
14.Dlouhá MarieJahoda Martin     3095
15.Platil JaroslavFulín Jiří     30105
16.Škvor VladimírVozár Ján     30115
17.Dlouhá MarieJahoda Luděk     13116
18.Rabiňák JaroslavJahoda Martin     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Škvor Vladimír40Fulín Jiří22
Dlouhá Marie22Vozár Ján13
Rabiňák Jaroslav22Jahoda Luděk22
Platil Jaroslav13Jahoda Martin22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy