Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK MračVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Teplýšovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál Obecního úřadu MračRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rabiňák Jaroslav
Škvor Vladimír
 
 
Šramota Pavel
Sládek Jaroslav
 
 
     2301
2.Dlouhá Marie
Platil Jaroslav
 
 
Zeman Pavel
Pessr Jiří
 
 
     3111
3.Rabiňák JaroslavBreburda Milan     1312
4.Dlouhá MarieŠramota Pavel     3022
5.Škvor VladimírZeman Pavel     3132
6.Khol PavelSládek Jaroslav     1333
7.Dlouhá MarieBreburda Milan     1334
8.Škvor VladimírŠramota Pavel     3044
9.Khol PavelZeman Pavel     0345
10.Rabiňák JaroslavSládek Jaroslav     2346
11.Škvor VladimírBreburda Milan     3256
12.Khol PavelŠramota Pavel     1357
13.Rabiňák JaroslavZeman Pavel     3267
14.Dlouhá MarieSládek Jaroslav     3177
15.Khol PavelBreburda Milan     0378
16.Rabiňák JaroslavŠramota Pavel     1379
17.Dlouhá MariePessr Jiří     3089
18.Škvor VladimírSládek Jaroslav     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rabiňák Jaroslav13Breburda Milan31
Dlouhá Marie31Šramota Pavel22
Škvor Vladimír40Zeman Pavel12
Khol Pavel04Sládek Jaroslav22
   Pessr Jiří01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Krusičany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SDH Petroupim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
klub SDH KrusičanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:27 Krusičany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fulín Jiří
Chocholoušek Martin
 
 
Klatovský Petr
Lejček Roman
 
 
     3210
2.Jahoda Luděk
Jahoda Martin
 
 
Škvor Josef
Šturc Zdeněk
 
 
     3020
3.Fulín JiříKlatovský Petr     0321
4.Chocholoušek MartinŠkvor Josef     3131
5.Jahoda LuděkŠturc Zdeněk     3041
6.Jahoda MartinLejček Roman     3251
7.Chocholoušek MartinKlatovský Petr     1352
8.Jahoda LuděkŠkvor Josef     3262
9.Jahoda MartinŠturc Zdeněk     3172
10.Fulín JiříLejček Roman     3282
11.Jahoda LuděkKlatovský Petr     3292
12.Jahoda MartinŠkvor Josef     31102
13.Fulín JiříŠturc Zdeněk     31112
14.Chocholoušek MartinLejček Roman     03113
15.Jahoda MartinKlatovský Petr     30123
16.Fulín JiříŠkvor Josef     30133
17.Chocholoušek MartinŠturc Zdeněk     31143
18.Jahoda LuděkLejček Roman     13144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fulín Jiří31Klatovský Petr22
Chocholoušek Martin22Škvor Josef04
Jahoda Luděk31Šturc Zdeněk04
Jahoda Martin40Lejček Roman22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Pyšely BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Votice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PyšelyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:17 Sokol Pyšely B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovařík Jiří
Vejmelka Jaroslav
 
 
Lovíšek Lubomír
Jíša Tomáš
 
 
     3010
2.Hrach Miroslav
Ptáček Pavel
 
 
Babický Lukáš
Žák Martin
 
 
     3120
3.Ptáček PavelJíša Tomáš     3030
4.Hrach MiroslavLovíšek Lubomír     3040
5.Vejmelka JaroslavBabický Lukáš     3150
6.Kovařík JiříŽák Martin     3060
7.Hrach MiroslavJíša Tomáš     3070
8.Vejmelka JaroslavLovíšek Lubomír     3080
9.Kovařík JiříBabický Lukáš     3290
10.Ptáček PavelŽák Martin     30100
11.Vejmelka JaroslavJíša Tomáš     30110
12.Kovařík JiříLovíšek Lubomír     31120
13.Gončar IvanBabický Lukáš     13121
14.Hrach MiroslavŽák Martin     30131
15.Kovařík JiříJíša Tomáš     23132
16.Gončar IvanLovíšek Lubomír     13133
17.Hrach MiroslavBabický Lukáš     03134
18.Vejmelka JaroslavŽák Martin     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ptáček Pavel20Jíša Tomáš13
Hrach Miroslav31Lovíšek Lubomír13
Vejmelka Jaroslav40Babický Lukáš22
Kovařík Jiří31Žák Martin04
Gončar Ivan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čerčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čerčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična TJ ČerčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:27 TJ Slavoj Čerčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dykast Ladislav
Žádník Jiří
 
 
Matoušek Jakub
Kučera Jan
 
 
     3110
2.Mádr Václav
Vocel Viktor
 
 
Tomašovič Ivan
Šrámek Pavel
 
 
     3220
3.Žádník JiříŠrámek Pavel     3230
4.Mádr VáclavTomašovič Ivan     1331
5.Vocel ViktorKučera Jan     3041
6.Dykast LadislavMatoušek Jakub     3051
7.Mádr VáclavŠrámek Pavel     1352
8.Vocel ViktorTomašovič Ivan     3062
9.Dykast LadislavKučera Jan     3172
10.Žádník JiříMatoušek Jakub     3082
11.Vocel ViktorŠrámek Pavel     2383
12.Dykast LadislavTomašovič Ivan     1384
13.Žádník JiříKučera Jan     3094
14.Mádr VáclavMatoušek Jakub     31104
15.Dykast LadislavŠrámek Pavel     32114
16.Žádník JiříTomašovič Ivan     30124
17.Mádr VáclavKučera JanWO    03125
18.Vocel ViktorMatoušek Jakub     13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Žádník Jiří40Šrámek Pavel22
Mádr Václav12Tomašovič Ivan22
Vocel Viktor22Kučera Jan03
Dykast Ladislav31Matoušek Jakub13
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Louňovice pod Blaníkem BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Benešov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Louňovice pod BlaníkemRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:37 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kakos Miroslav
Tichá Vendula
 
 
Šachl David
Kohout Ondřej
 
 
     3210
2.Bébr Milan
Kahoun Josef nejml.
 
 
Plíšek Pavel
Hausenblas Jakub
 
 
     1311
3.Kakos MiroslavŠachl David     2312
4.Tichá VendulaKohout Ondřej     3122
5.Bébr MilanPlíšek Pavel     1323
6.Kahoun Josef nejml.Hausenblas Jakub     0324
7.Tichá VendulaŠachl David     3134
8.Bébr MilanKohout Ondřej     2335
9.Kahoun Josef nejml.Plíšek Pavel     1336
10.Kakos MiroslavHausenblas Jakub     3146
11.Bébr MilanŠachl David     3156
12.Kahoun Josef nejml.Kohout Ondřej     0357
13.Kakos MiroslavPlíšek Pavel     3267
14.Tichá VendulaHausenblas Jakub     3177
15.Kahoun Josef nejml.Šachl David     0378
16.Kakos MiroslavKohout Ondřej     3188
17.Tichá VendulaPlíšek Pavel     3098
18.Bébr MilanHausenblas Jakub     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kakos Miroslav31Šachl David22
Tichá Vendula40Kohout Ondřej22
Bébr Milan13Plíšek Pavel22
Kahoun Josef nejml.04Hausenblas Jakub22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kavalier Sázava BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Týnec nad Sázavou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sázava,sokolovna,Tyršovo nábřež.82Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:30 TJ Kavalier Sázava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šturc Jaroslav
Novák Jaroslav
 
 
Cvaniga Jan
Šípek Jiří
 
 
     3110
2.Šteflíček Jiří
Srb Miroslav
 
 
Pospíšil Jiří
Pospíšil Tomáš
 
 
     0311
3.Šteflíček JiříCvaniga Jan     3121
4.Šturc JaroslavPospíšil Jiří     3031
5.Novák JaroslavŠípek Jiří     1332
6.Srb MiroslavPospíšil Tomáš     3042
7.Šturc JaroslavCvaniga Jan     3052
8.Novák JaroslavPospíšil Jiří     2353
9.Srb MiroslavŠípek Jiří     1354
10.Šteflíček JiříPospíšil Tomáš     3064
11.Novák JaroslavCvaniga Jan     1365
12.Srb MiroslavPospíšil Jiří     3075
13.Šteflíček JiříŠípek Jiří     2376
14.Šturc JaroslavPospíšil Tomáš     2377
15.Srb MiroslavCvaniga Jan     3287
16.Šteflíček JiříPospíšil Jiří     3097
17.Šturc JaroslavŠípek Jiří     32107
18.Novák JaroslavPospíšil Tomáš     13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šteflíček Jiří31Cvaniga Jan13
Šturc Jaroslav31Pospíšil Jiří13
Novák Jaroslav04Šípek Jiří31
Srb Miroslav31Pospíšil Tomáš22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy