Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Teplýšovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Kavalier Sázava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hostinec ČeňoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:18 TJ Sokol Teplýšovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zeman Pavel
Breburda Milan
 
 
Šturc Jaroslav
Novák Jaroslav
 
 
     3010
2.Šramota Pavel
Sládek Jaroslav
 
 
Šteflíček Jiří
Srb Miroslav
 
 
     3120
3.Breburda MilanŠteflíček Jiří     0321
4.Šramota PavelNovák Jaroslav     3031
5.Zeman PavelSrb Miroslav     3241
6.Sládek JaroslavŠturc Jaroslav     3051
7.Šramota PavelŠteflíček Jiří     3161
8.Zeman PavelNovák Jaroslav     1362
9.Sládek JaroslavSrb Miroslav     3072
10.Breburda MilanŠturc Jaroslav     0373
11.Zeman PavelŠteflíček Jiří     1374
12.Sládek JaroslavNovák Jaroslav     3084
13.Breburda MilanSrb Miroslav     3094
14.Šramota PavelŠturc Jaroslav     30104
15.Sládek JaroslavŠteflíček Jiří     32114
16.Breburda MilanNovák Jaroslav     30124
17.Šramota PavelSrb Miroslav     30134
18.Zeman PavelŠturc JaroslavWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Breburda Milan22Šteflíček Jiří22
Šramota Pavel40Novák Jaroslav13
Zeman Pavel12Srb Miroslav04
Sládek Jaroslav40Šturc Jaroslav12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Týnec nad Sázavou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Louňovice pod Blaníkem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Zbořený KostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:37 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cvaniga Jan
Šípek Jiří
 
 
Kakos Miroslav
Tichá Vendula
 
 
     1301
2.Pospíšil Jiří
Pospíšil Tomáš
 
 
Bébr Milan
Tichý František
 
 
     3011
3.Cvaniga JanKakos Miroslav     3221
4.Pospíšil JiříTichá Vendula     0322
5.Šípek JiříBébr Milan     1323
6.Pospíšil TomášTichý František     3133
7.Pospíšil JiříKakos Miroslav     3043
8.Šípek JiříTichá Vendula     3053
9.Pospíšil TomášBébr Milan     3263
10.Cvaniga JanTichý František     1364
11.Šípek JiříKakos Miroslav     2365
12.Pospíšil TomášTichá Vendula     0366
13.Cvaniga JanBébr Milan     1367
14.Pospíšil JiříTichý František     3277
15.Pospíšil TomášKakos Miroslav     3287
16.Cvaniga JanTichá Vendula     0388
17.Pospíšil JiříBébr Milan     3198
18.Šípek JiříTichý František     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cvaniga Jan13Kakos Miroslav13
Pospíšil Jiří31Tichá Vendula31
Šípek Jiří13Bébr Milan22
Pospíšil Tomáš31Tichý František22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Benešov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čerčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:25 Stolní tenis Benešov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zvolský Miroslav
Plíšek Pavel
 
 
Žádník Jiří
Dykast Ladislav
 
 
     3110
2.Šachl David
Hausenblas Jakub
 
 
Mádr Václav
Vocel Viktor
 
 
     3220
3.Zvolský MiroslavDykast LadislavWO    3030
4.Hausenblas JakubŽádník Jiří     3040
5.Plíšek PavelMádr Václav     1341
6.Šachl DavidVocel Viktor     1342
7.Hausenblas JakubDykast LadislavWO    3052
8.Plíšek PavelŽádník Jiří     0353
9.Šachl DavidMádr Václav     2354
10.Zvolský MiroslavVocel Viktor     3164
11.Hnátek JanDykast LadislavWO    3074
12.Šachl DavidŽádník Jiří     1375
13.Zvolský MiroslavMádr Václav     3285
14.Hausenblas JakubVocel Viktor     3095
15.Šachl DavidDykast LadislavWO    30105
16.Zvolský MiroslavŽádník Jiří     31115
17.Hausenblas JakubMádr Václav     30125
18.Hnátek JanVocel Viktor     13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zvolský Miroslav30Žádník Jiří22
Hausenblas Jakub30Mádr Václav22
Plíšek Pavel02Vocel Viktor22
Šachl David03   
Hnátek Jan01   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čerčany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Pyšely BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična TJ, Sázavská 470, ČerčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2019 17:45 Začátek
utkání
17:45Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:35 TJ Slavoj Čerčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šrámek Pavel
Tomašovič Ivan
 
 
Gončar Ivan
Kovařík Jiří
 
 
     2301
2.Kučera Jan
Matoušek Jakub
 
 
Ptáček Pavel
Hrach Miroslav
 
 
     0302
3.Šrámek PavelHrach Miroslav     3212
4.Tomašovič IvanPtáček Pavel     3222
5.Kučera JanKovařík Jiří     3032
6.Matoušek JakubGončar Ivan     1333
7.Tomašovič IvanHrach Miroslav     3143
8.Kučera JanPtáček Pavel     2344
9.Matoušek JakubKovařík Jiří     3154
10.Šrámek PavelGončar Ivan     1355
11.Kučera JanHrach Miroslav     3165
12.Matoušek JakubPtáček Pavel     3275
13.Šrámek PavelKovařík Jiří     3185
14.Tomašovič IvanGončar Ivan     1386
15.Matoušek JakubHrach Miroslav     2387
16.Šrámek PavelPtáček Pavel     3197
17.Tomašovič IvanKovařík Jiří     2398
18.Kučera JanGončar Ivan     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šrámek Pavel31Hrach Miroslav13
Tomašovič Ivan22Ptáček Pavel13
Kučera Jan31Kovařík Jiří13
Matoušek Jakub22Gončar Ivan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Votice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Krusičany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VoticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:37 Krusičany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lovíšek Lubomír
Jíša Tomáš
 
 
Chocholoušek Martin
Jančář Josef
 
 
     1301
2.Babický Lukáš
Budka Miloslav
 
 
Jahoda Martin
Jahoda Luděk
 
 
     0302
3.Babický LukášJančář Josef     3112
4.Jíša TomášChocholoušek Martin     3122
5.Lovíšek LubomírJahoda Luděk     2323
6.Budka MiloslavJahoda Martin     0324
7.Jíša TomášJančář Josef     3034
8.Lovíšek LubomírChocholoušek Martin     3044
9.Budka MiloslavJahoda Luděk     0345
10.Babický LukášJahoda Martin     1346
11.Lovíšek LubomírJančář Josef     3056
12.Budka MiloslavChocholoušek Martin     0357
13.Babický LukášJahoda Luděk     3267
14.Jíša TomášJahoda Martin     0368
15.Budka MiloslavJančář Josef     1369
16.Babický LukášChocholoušek Martin     3079
17.Jíša TomášJahoda Luděk     03710
18.Lovíšek LubomírJahoda Martin     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Babický Lukáš31Jančář Josef13
Jíša Tomáš22Chocholoušek Martin13
Lovíšek Lubomír22Jahoda Luděk31
Budka Miloslav04Jahoda Martin40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH Petroupim BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK MračRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Petroupim, 256 01 BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:941:38 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klatovský Petr
Lejček Roman
 
 
Rabiňák Jaroslav
Škvor Vladimír
 
 
     3210
2.Škvor Josef
Šturc Zdeněk
 
 
Dlouhá Marie
Khol Pavel
 
 
     1311
3.Klatovský PetrKhol Pavel     3021
4.Černý JiříŠkvor Vladimír     3131
5.Lejček RomanDlouhá Marie     2332
6.Škvor JosefRabiňák Jaroslav     1333
7.Černý JiříKhol Pavel     2334
8.Lejček RomanŠkvor Vladimír     1335
9.Škvor JosefDlouhá Marie     1336
10.Klatovský PetrRabiňák Jaroslav     3146
11.Lejček RomanKhol Pavel     3156
12.Škvor JosefŠkvor Vladimír     2357
13.Klatovský PetrDlouhá Marie     2358
14.Černý JiříRabiňák Jaroslav     3268
15.Škvor JosefKhol Pavel     3178
16.Klatovský PetrŠkvor Vladimír     3288
17.Černý JiříDlouhá Marie     3198
18.Lejček RomanRabiňák Jaroslav     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klatovský Petr31Khol Pavel13
Černý Jiří31Škvor Vladimír22
Lejček Roman13Dlouhá Marie31
Škvor Josef13Rabiňák Jaroslav22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy