Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Teplýšovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Louňovice pod Blaníkem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hostinec ČeňoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:37 Sokol Louňovice pod Blaníkem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pessr Jiří
Zeman Pavel
 
 
Tichá Vendula
Kakos Miroslav
 
 
     2301
2.Šramota Pavel
Sládek Jaroslav
 
 
Bejbl Jan
Remiš Tomáš
 
 
     3211
3.Breburda MilanBejbl Jan     0312
4.Šramota PavelRemiš Tomáš     3022
5.Zeman PavelTichá Vendula     1323
6.Sládek JaroslavKakos Miroslav     1324
7.Šramota PavelBejbl Jan     1325
8.Zeman PavelRemiš Tomáš     1326
9.Sládek JaroslavTichá Vendula     3036
10.Breburda MilanKakos Miroslav     3246
11.Pessr JiříBejbl Jan     0347
12.Sládek JaroslavRemiš Tomáš     3057
13.Breburda MilanTichá Vendula     1358
14.Šramota PavelKakos Miroslav     0359
15.Sládek JaroslavBejbl Jan     13510
16.Breburda MilanRemiš Tomáš     30610
17.Šramota PavelTichá Vendula     13611
18.Pessr JiříKakos Miroslav     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Breburda Milan22Bejbl Jan40
Šramota Pavel13Remiš Tomáš13
Zeman Pavel02Tichá Vendula31
Sládek Jaroslav22Kakos Miroslav22
Pessr Jiří11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kavalier Sázava BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čerčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sázava,sokolovna,Tyršovo nábřež.82Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:38 TJ Slavoj Čerčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šturc Jaroslav
Novák Jaroslav
 
 
Dykast Ladislav
Žádník Jiří
 
 
     1301
2.Šteflíček Jiří
Srb Miroslav
 
 
Mádr Václav
Vocel Viktor
 
 
     3011
3.Šteflíček JiříŽádník Jiří     3121
4.Šturc JaroslavDykast Ladislav     3131
5.Novák JaroslavMádr Václav     1332
6.Srb MiroslavVocel Viktor     0333
7.Šturc JaroslavŽádník Jiří     3143
8.Novák JaroslavDykast Ladislav     0344
9.Srb MiroslavMádr Václav     0345
10.Šteflíček JiříVocel Viktor     3255
11.Novák JaroslavŽádník Jiří     2356
12.Srb MiroslavDykast Ladislav     2357
13.Šteflíček JiříMádr Václav     3167
14.Šturc JaroslavVocel Viktor     2368
15.Srb MiroslavŽádník Jiří     3278
16.Šteflíček JiříDykast LadislavWO    3088
17.Šturc JaroslavMádr Václav     0389
18.Novák JaroslavVocel Viktor     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šteflíček Jiří30Žádník Jiří13
Šturc Jaroslav22Dykast Ladislav21
Novák Jaroslav04Mádr Václav31
Srb Miroslav13Vocel Viktor31
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Týnec nad Sázavou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Pyšely BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Zbořený KostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:30 KST Týnec nad Sázavou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cvaniga Jan
Šípek Jiří
 
 
Kovařík Jiří
Vejmelka Jaroslav
 
 
     3010
2.Pospíšil Jiří
Halák Karel
 
 
Hrach Miroslav
Gončar Ivan
 
 
     3120
3.Cvaniga JanHrach Miroslav     1321
4.Halák KarelGončar Ivan     3131
5.Šípek JiříVejmelka Jaroslav     3141
6.Pospíšil JiříKovařík Jiří     3151
7.Halák KarelHrach Miroslav     3061
8.Šípek JiříGončar Ivan     3071
9.Pospíšil JiříVejmelka Jaroslav     2372
10.Cvaniga JanKovařík Jiří     3182
11.Šípek JiříHrach Miroslav     0383
12.Pospíšil JiříPtáček Pavel     3293
13.Cvaniga JanVejmelka Jaroslav     1394
14.Halák KarelKovařík Jiří     32104
15.Pospíšil JiříHrach Miroslav     31114
16.Cvaniga JanPtáček Pavel     32124
17.Halák KarelVejmelka JaroslavWO    03125
18.Šípek JiříKovařík Jiří     23126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cvaniga Jan22Hrach Miroslav22
Halák Karel30Gončar Ivan02
Šípek Jiří22Vejmelka Jaroslav21
Pospíšil Jiří31Kovařík Jiří13
   Ptáček Pavel02
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Benešov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Krusičany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:27 Stolní tenis Benešov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hausenblas Jakub
Šachl David
 
 
Fulín Jiří
Chocholoušek Martin
 
 
     3110
2.Košař Pavel
Plíšek Pavel
 
 
Jahoda Luděk
Jahoda Martin
 
 
     3120
3.Hnátek JanFulín Jiří     2321
4.Hausenblas JakubChocholoušek Martin     3131
5.Šachl DavidJahoda Luděk     0332
6.Plíšek PavelJahoda Martin     1333
7.Hausenblas JakubFulín Jiří     3143
8.Šachl DavidChocholoušek Martin     3253
9.Plíšek PavelJahoda Luděk     3063
10.Hnátek JanJahoda Martin     3273
11.Šachl DavidFulín Jiří     3183
12.Plíšek PavelChocholoušek Martin     3093
13.Hnátek JanJahoda Luděk     2394
14.Hausenblas JakubJahoda Martin     30104
15.Plíšek PavelFulín Jiří     30114
16.Hnátek JanChocholoušek Martin     23115
17.Hausenblas JakubJahoda Luděk     32125
18.Šachl DavidJahoda Martin     31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hnátek Jan13Fulín Jiří13
Hausenblas Jakub40Chocholoušek Martin13
Šachl David31Jahoda Luděk22
Plíšek Pavel31Jahoda Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čerčany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK MračRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična TJ, Sázavská 470, ČerčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2019 17:45 Začátek
utkání
17:45Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:24 TJ Slavoj Čerčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šrámek Pavel
Tomašovič Ivan
 
 
Škvor Vladimír
Rabiňák Jaroslav
 
 
     3210
2.Matoušek Jakub
Kučera Jan
 
 
Dlouhá Marie
 
 
WO    3020
3.Šrámek PavelŠkvor Vladimír     3030
4.Tomašovič IvanRabiňák Jaroslav     3040
5.Matoušek JakubDlouhá Marie     1341
6.Kučera JanWO    3051
7.Tomašovič IvanŠkvor Vladimír     2352
8.Matoušek JakubRabiňák Jaroslav     3162
9.Kučera JanDlouhá Marie     1363
10.Šrámek PavelWO    3073
11.Matoušek JakubŠkvor Vladimír     3283
12.Kučera JanRabiňák Jaroslav     1384
13.Šrámek PavelDlouhá Marie     3094
14.Tomašovič IvanWO    30104
15.Kučera JanŠkvor Vladimír     32114
16.Šrámek PavelRabiňák Jaroslav     32124
17.Tomašovič IvanDlouhá Marie     03125
18.Matoušek JakubWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šrámek Pavel30Škvor Vladimír13
Tomašovič Ivan12Rabiňák Jaroslav13
Matoušek Jakub21Dlouhá Marie31
Kučera Jan12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Votice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SDH Petroupim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VoticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:29 TJ Sokol Votice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Písařík Tomáš
Lovíšek Lubomír
 
 
Klatovský Petr
Lejček Roman
 
 
     3110
2.Budka Miloslav
Babický Lukáš
 
 
Škvor Josef
Šturc Zdeněk
 
 
     0311
3.Písařík TomášKlatovský Petr     3221
4.Lovíšek LubomírŠkvor Josef     3231
5.Babický LukášLejček Roman     3041
6.Budka MiloslavŠturc Zdeněk     3251
7.Lovíšek LubomírKlatovský Petr     1352
8.Babický Lukᚊkvor Josef     3062
9.Budka MiloslavLejček Roman     1363
10.Písařík Tomᚊturc Zdeněk     3273
11.Babický LukášKlatovský Petr     2374
12.Budka MiloslavŠkvor Josef     1375
13.Písařík TomášLejček Roman     3085
14.Lovíšek LubomírŠturc Zdeněk     3195
15.Budka MiloslavKlatovský Petr     1396
16.Písařík Tomᚊkvor Josef     31106
17.Lovíšek LubomírLejček Roman     30116
18.Babický Lukᚊturc Zdeněk     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Písařík Tomáš40Klatovský Petr31
Lovíšek Lubomír31Škvor Josef13
Babický Lukáš31Lejček Roman13
Budka Miloslav13Šturc Zdeněk04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy