Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Teplýšovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Krusičany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hostinec ČeňoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:30 TJ Sokol Teplýšovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pessr Jiří
Zeman Pavel
 
 
Vozár Ján
Chocholoušek Martin
 
 
     3010
2.Sládek Jaroslav
Šramota Pavel
 
 
Jahoda Martin
Jahoda Luděk
 
 
     3120
3.Šramota PavelVozár Ján     3230
4.Pessr JiříChocholoušek Martin     0331
5.Zeman PavelJahoda Luděk     3141
6.Sládek JaroslavJahoda Martin     0342
7.Pessr JiříVozár Ján     1343
8.Zeman PavelChocholoušek Martin     3053
9.Sládek JaroslavJahoda Luděk     3063
10.Šramota PavelJahoda Martin     3273
11.Zeman PavelVozár Ján     3183
12.Sládek JaroslavChocholoušek Martin     3093
13.Šramota PavelJahoda Luděk     1394
14.Pessr JiříJahoda Martin     2395
15.Sládek JaroslavVozár Ján     30105
16.Šramota PavelChocholoušek Martin     32115
17.Pessr JiříJahoda Luděk     13116
18.Zeman PavelJahoda Martin     23117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šramota Pavel31Vozár Ján13
Pessr Jiří04Chocholoušek Martin13
Zeman Pavel31Jahoda Luděk22
Sládek Jaroslav31Jahoda Martin31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK MračVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Pyšely BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál Obecního úřadu MračRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:44 Sokol Pyšely B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rabiňák Jaroslav
Škvor Vladimír
 
 
Vejmelka Jaroslav
Kovařík Jiří
 
 
     1301
2.Dlouhá Marie
Platil Jaroslav
 
 
Gončar Ivan
Hrach Miroslav
 
 
     2302
3.Rabiňák JaroslavVejmelka Jaroslav     3212
4.Škvor VladimírKovařík Jiří     2313
5.Dlouhá MarieGončar Ivan     3223
6.Platil JaroslavHrach Miroslav     0324
7.Škvor VladimírVejmelka Jaroslav     2325
8.Dlouhá MarieKovařík Jiří     3035
9.Platil JaroslavGončar Ivan     0336
10.Rabiňák JaroslavHrach Miroslav     0337
11.Dlouhá MarieVejmelka Jaroslav     0338
12.Khol PavelKovařík Jiří     2339
13.Rabiňák JaroslavGončar Ivan     03310
14.Škvor VladimírHrach Miroslav     31410
15.Khol PavelPtáček Pavel     32510
16.Rabiňák JaroslavKovařík Jiří     32610
17.Škvor VladimírGončar Ivan     32710
18.Dlouhá MarieHrach Miroslav     23711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rabiňák Jaroslav22Vejmelka Jaroslav21
Škvor Vladimír22Kovařík Jiří22
Dlouhá Marie22Gončar Ivan22
Platil Jaroslav02Hrach Miroslav31
Khol Pavel11Ptáček Pavel01
Hráč hostujícího družstva Ptáček dal připomínku do zápisu cituji: "Přes protesty hostů měli domácí míčky celuloid." podpis Ptáček



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH Petroupim BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čerčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Petroupim, 256 01 BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1326:43 TJ Slavoj Čerčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klatovský Petr
Lejček Roman
 
 
Vocel Viktor
Mádr Václav
 
 
     3110
2.Škvor Josef
Šturc Zdeněk
 
 
Dykast Ladislav
Žádník Jiří
 
 
     1311
3.Klatovský PetrŽádník Jiří     1312
4.Škvor JosefMádr Václav     1313
5.Šturc ZdeněkDykast Ladislav     0314
6.Lejček RomanVocel Viktor     1315
7.Škvor JosefŽádník Jiří     0316
8.Šturc ZdeněkMádr Václav     1317
9.Lejček RomanDykast Ladislav     1318
10.Klatovský PetrVocel Viktor     3228
11.Šturc ZdeněkŽádník Jiří     1329
12.Lejček RomanMádr Václav     13210
13.Klatovský PetrDykast Ladislav     31310
14.Škvor JosefVocel Viktor     13311
15.Lejček RomanŽádník JiříWO    30411
16.Klatovský PetrMádr VáclavWO    30511
17.Škvor JosefDykast Ladislav     13512
18.Šturc ZdeněkVocel Viktor     13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klatovský Petr21Žádník Jiří30
Škvor Josef04Mádr Václav30
Šturc Zdeněk04Dykast Ladislav31
Lejček Roman03Vocel Viktor31
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Votice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Louňovice pod Blaníkem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VoticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:42 Sokol Louňovice pod Blaníkem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švestka Petr
Lovíšek Lubomír
 
 
Bejbl Jan
Bébr Milan
 
 
     3110
2.Zoul Petr
Pařík Aleš
 
 
Tichá Vendula
Kakos Miroslav
 
 
     0311
3.Švestka PetrTichá Vendula     2312
4.Lovíšek LubomírKakos Miroslav     1313
5.Pařík AlešBejbl Jan     1314
6.Zoul PetrBébr Milan     3224
7.Lovíšek LubomírTichá Vendula     0325
8.Pařík AlešKakos Miroslav     1326
9.Zoul PetrBejbl Jan     1327
10.Švestka PetrBébr Milan     3037
11.Pařík AlešTichá Vendula     0338
12.Zoul PetrKakos Miroslav     1339
13.Švestka PetrBejbl Jan     3149
14.Lovíšek LubomírBébr Milan     3259
15.Zoul PetrTichá Vendula     03510
16.Švestka PetrKakos Miroslav     31610
17.Lovíšek LubomírBejbl Jan     32710
18.Pařík AlešBébr Milan     23711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švestka Petr31Tichá Vendula40
Lovíšek Lubomír22Kakos Miroslav31
Pařík Aleš04Bejbl Jan22
Zoul Petr13Bébr Milan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čerčany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Kavalier Sázava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična TJRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2018 17:45 Začátek
utkání
17:45Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:41 TJ Kavalier Sázava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomašovič Ivan
Šrámek Pavel
 
 
Šteflíček Jiří
Srb Miroslav
 
 
     1301
2.Kučera Jan
Matoušek Jakub
 
 
Šturc Jaroslav
Linhart Pavel st.
 
 
     1302
3.Tomašovič IvanŠteflíček Jiří     0303
4.Šrámek PavelLinhart Pavel st.     0304
5.Kučera JanŠturc Jaroslav     3014
6.Matoušek JakubSrb Miroslav     3224
7.Šrámek PavelŠteflíček Jiří     0325
8.Kučera JanLinhart Pavel st.     1326
9.Matoušek JakubŠturc Jaroslav     0327
10.Tomašovič IvanSrb Miroslav     1328
11.Kučera JanŠteflíček Jiří     1329
12.Matoušek JakubLinhart Pavel st.     03210
13.Tomašovič IvanŠturc Jaroslav     31310
14.Šrámek PavelSrb Miroslav     03311
15.Matoušek JakubŠteflíček Jiří     03312
16.Tomašovič IvanLinhart Pavel st.WO    30412
17.Šrámek PavelŠturc Jaroslav     31512
18.Kučera JanSrb Miroslav     31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tomašovič Ivan12Šteflíček Jiří40
Šrámek Pavel13Linhart Pavel st.30
Kučera Jan22Šturc Jaroslav13
Matoušek Jakub13Srb Miroslav22
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Benešov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Týnec nad Sázavou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:30 Stolní tenis Benešov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košař Pavel
Hausenblas Jakub
 
 
Pospíšil Tomáš
Pospíšil Jiří
 
 
     1301
2.Kohout Ondřej
Šachl David
 
 
Šípek Jiří
Halák Karel
 
 
     3111
3.Šachl DavidPospíšil Jiří     2312
4.Kohout OndřejPospíšil Tomáš     3222
5.Hausenblas JakubŠípek Jiří     3032
6.Košař PavelHalák Karel     3142
7.Kohout OndřejPospíšil Jiří     2343
8.Hausenblas JakubPospíšil Tomáš     3053
9.Košař PavelŠípek Jiří     0354
10.Dvořák MartinHalák Karel     1355
11.Hausenblas JakubPospíšil Jiří     3065
12.Košař PavelPospíšil Tomáš     3075
13.Dvořák MartinŠípek Jiří     0376
14.Kohout OndřejHalák Karel     3186
15.Košař PavelPospíšil Jiří     1387
16.Dvořák MartinPospíšil Tomáš     1388
17.Kohout OndřejŠípek Jiří     3198
18.Hausenblas JakubHalák Karel     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šachl David01Pospíšil Jiří31
Kohout Ondřej31Pospíšil Tomáš13
Hausenblas Jakub40Šípek Jiří22
Košař Pavel22Halák Karel13
Dvořák Martin03   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy