Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Teplýšovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čerčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hostinec ČeňoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:24 TJ Sokol Teplýšovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sládek Jaroslav
Šramota Pavel
 
 
Dykast Ladislav
Žádník Jiří
 
 
     3210
2.Breburda Milan
Pessr Jiří
 
 

 
 
WO    3020
3.Breburda MilanDykast Ladislav     0321
4.Pessr JiříVocel Viktor     1322
5.Šramota PavelŽádník Jiří     1323
6.Sládek JaroslavWO    3033
7.Pessr JiříDykast Ladislav     0334
8.Šramota PavelVocel Viktor     3044
9.Sládek JaroslavŽádník Jiří     2345
10.Breburda MilanWO    3055
11.Šramota PavelDykast LadislavWO    3065
12.Sládek JaroslavVocel Viktor     3075
13.Breburda MilanŽádník Jiří     1376
14.Pessr JiříWO    3086
15.Sládek JaroslavDykast LadislavWO    3096
16.Breburda MilanVocel Viktor     2397
17.Pessr JiříŽádník Jiří     31107
18.Šramota PavelWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Breburda Milan03Dykast Ladislav20
Pessr Jiří12Vocel Viktor22
Šramota Pavel11Žádník Jiří31
Sládek Jaroslav11   
WO70WO07



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Louňovice pod Blaníkem BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Pyšely BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Louňovice pod BlaníkemRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:42 Sokol Pyšely B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichá Vendula
Kakos Miroslav
 
 
Kovařík Jiří
Vejmelka Jaroslav
 
 
     3210
2.Tichý František
Bébr Milan
 
 
Hrach Miroslav
Ptáček Pavel
 
 
     1311
3.Tichý FrantišekVejmelka Jaroslav     0312
4.Bébr MilanHrach Miroslav     1313
5.Tichá VendulaPtáček Pavel     3023
6.Kakos MiroslavKovařík Jiří     1324
7.Bébr MilanVejmelka Jaroslav     0325
8.Tichá VendulaHrach Miroslav     3035
9.Kakos MiroslavPtáček Pavel     2336
10.Tichý FrantišekKovařík Jiří     0337
11.Tichá VendulaVejmelka Jaroslav     3247
12.Kakos MiroslavHrach Miroslav     0348
13.Tichý FrantišekPtáček Pavel     0349
14.Bébr MilanKovařík Jiří     03410
15.Kakos MiroslavVejmelka Jaroslav     03411
16.Tichý FrantišekHrach Miroslav     32511
17.Bébr MilanPtáček Pavel     23512
18.Tichá VendulaKovařík Jiří     30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tichý František13Vejmelka Jaroslav31
Bébr Milan04Hrach Miroslav22
Tichá Vendula40Ptáček Pavel31
Kakos Miroslav04Kovařík Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kavalier Sázava BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Krusičany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sázava,sokolovna,Tyršovo nábřež.82Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:35 Krusičany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šturc Jaroslav
Novák Jaroslav
 
 
Fulín Jiří
Chocholoušek Martin
 
 
     0301
2.Šteflíček Jiří
Srb Miroslav
 
 
Jahoda Luděk
Jahoda Martin
 
 
     3111
3.Brožek MichalFulín Jiří     1312
4.Šturc JaroslavChocholoušek Martin     3122
5.Novák JaroslavJahoda Luděk     0323
6.Šteflíček JiříJahoda Martin     0324
7.Šturc JaroslavFulín Jiří     3034
8.Novák JaroslavChocholoušek Martin     3044
9.Šteflíček JiříJahoda Luděk     3054
10.Brožek MichalJahoda Martin     0355
11.Novák JaroslavFulín Jiří     2356
12.Šteflíček JiříChocholoušek Martin     3066
13.Brožek MichalJahoda Luděk     0367
14.Šturc JaroslavJahoda MartinWO    0368
15.Šteflíček JiříFulín Jiří     3078
16.Brožek MichalChocholoušek Martin     0379
17.Šturc JaroslavJahoda Luděk     23710
18.Novák JaroslavJahoda Martin     23711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brožek Michal04Fulín Jiří22
Šturc Jaroslav21Chocholoušek Martin13
Novák Jaroslav13Jahoda Luděk31
Šteflíček Jiří31Jahoda Martin30
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Týnec nad Sázavou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK MračRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Zbořený KostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:26 KST Týnec nad Sázavou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cvaniga Jan
Šípek Jiří
 
 
Dlouhá Marie
Platil Jaroslav
 
 
     3110
2.Pospíšil Jiří
Pospíšil Tomáš
 
 
Rabiňák Jaroslav
Škvor Vladimír
 
 
     3120
3.Cvaniga JanRabiňák Jaroslav     3130
4.Pospíšil JiříŠkvor Vladimír     1331
5.Šípek JiříDlouhá Marie     3141
6.Pospíšil TomášPlatil Jaroslav     3051
7.Pospíšil JiříRabiňák Jaroslav     3161
8.Šípek JiříŠkvor Vladimír     3171
9.Pospíšil TomášDlouhá Marie     2372
10.Cvaniga JanPlatil Jaroslav     3082
11.Šípek JiříRabiňák Jaroslav     1383
12.Pospíšil Tomᚊkvor Vladimír     3293
13.Cvaniga JanDlouhá Marie     32103
14.Pospíšil JiříPlatil Jaroslav     32113
15.Pospíšil TomášRabiňák Jaroslav     30123
16.Cvaniga JanŠkvor Vladimír     30133
17.Jarolím JakubDlouhá Marie     03134
18.Šípek JiříPlatil Jaroslav     32144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cvaniga Jan40Rabiňák Jaroslav13
Pospíšil Jiří21Škvor Vladimír13
Šípek Jiří31Dlouhá Marie22
Pospíšil Tomáš31Platil Jaroslav04
Jarolím Jakub01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Benešov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SDH Petroupim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1232:38 SDH Petroupim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košař Pavel
Šachl David
 
 
Klatovský Petr
Lejček Roman
 
 
     2301
2.Plíšek Pavel
Plíšek Jan
 
 
Škvor Josef
Šturc Zdeněk
 
 
     3111
3.Plíšek JanŠkvor Josef     0312
4.Plíšek PavelKlatovský Petr     1313
5.Šachl DavidLejček Roman     2314
6.Dvořák MartinŠturc Zdeněk     3124
7.Plíšek PavelŠkvor Josef     0325
8.Šachl DavidKlatovský Petr     0326
9.Dvořák MartinLejček Roman     2327
10.Plíšek JanŠturc Zdeněk     3037
11.Šachl DavidŠkvor Josef     3047
12.Dvořák MartinKlatovský Petr     1348
13.Plíšek JanLejček Roman     2349
14.Plíšek PavelŠturc Zdeněk     3059
15.Dvořák MartinŠkvor Josef     13510
16.Plíšek JanKlatovský Petr     13511
17.Plíšek PavelLejček Roman     23512
18.Šachl DavidŠturc Zdeněk     30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plíšek Jan13Škvor Josef31
Plíšek Pavel13Klatovský Petr40
Šachl David22Lejček Roman40
Dvořák Martin13Šturc Zdeněk04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čerčany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Votice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična TJ, Sázavská 470, ČerčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2019 17:45 Začátek
utkání
17:45Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:24 TJ Slavoj Čerčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomašovič Ivan
Šrámek Pavel
 
 
Lovíšek Lubomír
Jíša Tomáš
 
 
     3110
2.Matoušek Jakub
Kučera Jan
 
 
Zoul Petr
Babický Lukáš
 
 
     3120
3.Matoušek JakubJíša Tomáš     2321
4.Kučera JanZoul Petr     3031
5.Šrámek PavelLovíšek Lubomír     3141
6.Tomašovič IvanBabický Lukáš     3251
7.Kučera JanJíša Tomáš     3161
8.Šrámek PavelZoul Petr     3171
9.Tomašovič IvanLovíšek Lubomír     3181
10.Matoušek JakubBabický Lukáš     3191
11.Šrámek PavelJíša Tomáš     31101
12.Tomašovič IvanZoul Petr     30111
13.Matoušek JakubLovíšek Lubomír     31121
14.Kučera JanBabický Lukáš     32131
15.Tomašovič IvanJíša Tomáš     23132
16.Matoušek JakubZoul PetrWO    03133
17.Kučera JanLovíšek Lubomír     30143
18.Šrámek PavelBabický Lukáš     32153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Matoušek Jakub21Jíša Tomáš22
Kučera Jan40Zoul Petr03
Šrámek Pavel40Lovíšek Lubomír04
Tomašovič Ivan31Babický Lukáš04
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy