Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Teplýšovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Pyšely BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hostinec ČeňoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:33 TJ Sokol Teplýšovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pessr Jiří
Breburda Milan
 
 
Hrach Miroslav
Melíšek Marian
 
 
     3110
2.Šramota Pavel
Sládek Jaroslav
 
 
Vejmelka Jaroslav
Kovařík Jiří
 
 
     3020
3.Pessr JiříMelíšek Marian     1321
4.Šramota PavelKovařík Jiří     2322
5.Breburda MilanHrach Miroslav     3032
6.Sládek JaroslavVejmelka Jaroslav     0333
7.Šramota PavelMelíšek Marian     3243
8.Breburda MilanKovařík Jiří     2344
9.Sládek JaroslavHrach Miroslav     3054
10.Pessr JiříVejmelka Jaroslav     0355
11.Breburda MilanMelíšek Marian     3065
12.Sládek JaroslavKovařík Jiří     2366
13.Pessr JiříHrach Miroslav     3276
14.Šramota PavelVejmelka Jaroslav     3286
15.Sládek JaroslavMelíšek Marian     2387
16.Pessr JiříKovařík Jiří     3197
17.Šramota PavelHrach Miroslav     31107
18.Breburda MilanVejmelka Jaroslav     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pessr Jiří22Melíšek Marian22
Šramota Pavel31Kovařík Jiří31
Breburda Milan22Hrach Miroslav04
Sládek Jaroslav13Vejmelka Jaroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čerčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Krusičany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna ČerčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:26 TJ Slavoj Čerčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dykast Ladislav
Žádník Jiří
 
 
Fulín Jiří
Chocholoušek Martin
 
 
     3110
2.Mádr Václav
Vocel Viktor
 
 
Jahoda Martin
Jančář Josef
 
 
     3020
3.Žádník JiříFulín Jiří     3130
4.Mádr VáclavChocholoušek Martin     3140
5.Dykast LadislavJančář Josef     3050
6.Vocel ViktorJahoda Martin     2351
7.Mádr VáclavFulín Jiří     3261
8.Dykast LadislavChocholoušek Martin     3171
9.Vocel ViktorJančář Josef     3081
10.Žádník JiříJahoda Martin     2382
11.Dykast LadislavFulín JiříWO    0383
12.Vocel ViktorChocholoušek Martin     3093
13.Žádník JiříJančář Josef     31103
14.Mádr VáclavJahoda Martin     23104
15.Vocel ViktorFulín Jiří     13105
16.Žádník JiříChocholoušek Martin     30115
17.Mádr VáclavJančář Josef     31125
18.Dykast LadislavJahoda MartinWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Žádník Jiří31Fulín Jiří12
Mádr Václav31Chocholoušek Martin04
Dykast Ladislav20Jančář Josef04
Vocel Viktor22Jahoda Martin30
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Louňovice pod Blaníkem BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK MračRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Louňovice pod BlaníkemRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1134:34 SK Mrač

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kakos Miroslav
Remiš Tomáš
 
 

 
 
WO    3010
2.Bébr Milan
Tichý František
 
 
Rabiňák Jaroslav
Škvor Vladimír
 
 
     0311
3.Kakos MiroslavŠkvor Vladimír     0312
4.Remiš TomášDlouhá Marie     2313
5.Bébr MilanRabiňák Jaroslav     3023
6.Tichý FrantišekWO    3033
7.Remiš Tomᚊkvor Vladimír     2334
8.Bébr MilanDlouhá Marie     3144
9.Tichý FrantišekRabiňák Jaroslav     2345
10.Kakos MiroslavWO    3055
11.Bébr MilanŠkvor Vladimír     2356
12.Tichý FrantišekDlouhá Marie     2357
13.Kakos MiroslavRabiňák Jaroslav     1358
14.Remiš TomášWO    3068
15.Tichý FrantišekŠkvor Vladimír     0369
16.Kakos MiroslavDlouhá Marie     23610
17.Remiš TomášRabiňák Jaroslav     03611
18.Bébr MilanWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kakos Miroslav03Škvor Vladimír40
Remiš Tomáš03Dlouhá Marie31
Bébr Milan21Rabiňák Jaroslav31
Tichý František03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kavalier Sázava BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SDH Petroupim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sázava,sokolovna,Tyršovo nábřež.82Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:27 TJ Kavalier Sázava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šteflíček Jiří
Srb Miroslav
 
 
Klatovský Petr
Lejček Roman
 
 
     3110
2.Šturc Jaroslav
Brožek Michal
 
 
Škvor Josef
Šturc Zdeněk
 
 
     3020
3.Srb MiroslavŠkvor Josef     3130
4.Šteflíček JiříKlatovský Petr     2331
5.Brožek MichalŠturc Zdeněk     0332
6.Šturc JaroslavLejček Roman     0333
7.Šteflíček JiříŠkvor Josef     3043
8.Brožek MichalČerný Aleš     0344
9.Šturc JaroslavŠturc Zdeněk     3154
10.Srb MiroslavLejček Roman     3264
11.Brožek MichalŠkvor Josef     3174
12.Šturc JaroslavČerný Aleš     3084
13.Srb MiroslavŠturc Zdeněk     3094
14.Šteflíček JiříLejček Roman     31104
15.Šturc JaroslavŠkvor Josef     31114
16.Srb MiroslavČerný Aleš     23115
17.Šteflíček JiříŠturc Zdeněk     31125
18.Brožek MichalLejček Roman     03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Srb Miroslav31Škvor Josef04
Šteflíček Jiří31Klatovský Petr10
Brožek Michal13Šturc Zdeněk13
Šturc Jaroslav31Lejček Roman22
   Černý Aleš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Týnec nad Sázavou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Votice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Zbořený KostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:19 KST Týnec nad Sázavou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Jiří
Pospíšil Tomáš
 
 
Písařík Tomáš
Zoul Petr
 
 
     3210
2.Halák Karel
Šípek Jiří
 
 
Žák Martin
Žák Vladimír
 
 
     3020
3.Pospíšil TomášPísařík Tomáš     0321
4.Pospíšil JiříZoul Petr     3031
5.Halák KarelŽák Martin     3141
6.Šípek JiříŽák Vladimír     3051
7.Pospíšil JiříPísařík Tomáš     3261
8.Halák KarelZoul Petr     3071
9.Šípek JiříŽák Martin     3181
10.Pospíšil Tomᚎák Vladimír     3091
11.Halák KarelPísařík Tomáš     1392
12.Šípek JiříZoul Petr     30102
13.Pospíšil Tomᚎák Martin     30112
14.Pospíšil JiříŽák Vladimír     30122
15.Šípek JiříPísařík Tomáš     13123
16.Pospíšil TomášZoul Petr     30133
17.Pospíšil JiříŽák Martin     32143
18.Halák KarelŽák Vladimír     32153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pospíšil Tomáš31Písařík Tomáš31
Pospíšil Jiří40Zoul Petr04
Halák Karel31Žák Martin04
Šípek Jiří31Žák Vladimír04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Benešov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čerčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:27 Stolní tenis Benešov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košař Pavel
Šachl David
 
 
Matoušek Jakub
Bartůšková Jarmila
 
 
     3010
2.Dvořák Martin
Plíšek Jan
 
 
Tomašovič Ivan
Kučera Jan
 
 
     2311
3.Dvořák MartinBartůšková Jarmila     0312
4.Plíšek JanMatoušek Jakub     2313
5.Košař PavelKučera Jan     3023
6.Šachl DavidTomašovič Ivan     3033
7.Plíšek JanBartůšková Jarmila     3043
8.Košař PavelMatoušek Jakub     3053
9.Šachl DavidKučera Jan     3063
10.Dvořák MartinTomašovič Ivan     1364
11.Košař PavelBartůšková Jarmila     3174
12.Šachl DavidMatoušek Jakub     1375
13.Dvořák MartinKučera Jan     0376
14.Plíšek JanTomašovič Ivan     1377
15.Šachl DavidBartůšková Jarmila     3187
16.Dvořák MartinMatoušek Jakub     3197
17.Plíšek JanKučera Jan     0398
18.Košař PavelTomašovič Ivan     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Martin13Bartůšková Jarmila13
Plíšek Jan13Matoušek Jakub22
Košař Pavel40Kučera Jan22
Šachl David31Tomašovič Ivan22

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy