Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Teplýšovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK MračRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hostinec ČeňoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:26 TJ Sokol Teplýšovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pessr Jiří
Zeman Pavel
 
 
Khol Pavel
Škvor Vladimír
 
 
     3110
2.Sládek Jaroslav
Šramota Pavel
 
 
Platil Jaroslav
Dlouhá Marie
 
 
     3220
3.Breburda MilanPlatil Jaroslav     3030
4.Šramota PavelŠkvor Vladimír     1331
5.Zeman PavelKhol Pavel     3141
6.Sládek JaroslavDlouhá Marie     0342
7.Šramota PavelPlatil Jaroslav     3152
8.Zeman PavelŠkvor Vladimír     0353
9.Sládek JaroslavKhol Pavel     3063
10.Breburda MilanDlouhá Marie     2364
11.Zeman PavelPlatil Jaroslav     3074
12.Sládek JaroslavŠkvor Vladimír     1375
13.Breburda MilanKhol Pavel     3085
14.Šramota PavelDlouhá Marie     3095
15.Sládek JaroslavPlatil Jaroslav     30105
16.Breburda MilanŠkvor Vladimír     03106
17.Šramota PavelKhol Pavel     30116
18.Zeman PavelDlouhá Marie     23117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Breburda Milan22Platil Jaroslav04
Šramota Pavel31Škvor Vladimír40
Zeman Pavel22Khol Pavel04
Sládek Jaroslav22Dlouhá Marie31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH Petroupim BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Krusičany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Petroupim, 256 01 BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:39 Krusičany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klatovský Petr
Lejček Roman
 
 
Fulín Jiří
Chocholoušek Martin
 
 
     0301
2.Šturc Zdeněk
Škvor Josef
 
 
Jahoda Luděk
Jahoda Martin
 
 
     2302
3.Klatovský PetrFulín Jiří     3012
4.Lejček RomanChocholoušek Martin     3222
5.Šturc ZdeněkJahoda Luděk     1323
6.Škvor JosefJahoda Martin     1324
7.Lejček RomanFulín Jiří     1325
8.Šturc ZdeněkChocholoušek Martin     3035
9.Škvor JosefJahoda Luděk     2336
10.Klatovský PetrJahoda Martin     1337
11.Šturc ZdeněkFulín Jiří     0338
12.Škvor JosefChocholoušek Martin     3048
13.Klatovský PetrJahoda Luděk     3158
14.Lejček RomanJahoda Martin     1359
15.Škvor JosefFulín Jiří     13510
16.Klatovský PetrChocholoušek Martin     31610
17.Lejček RomanJahoda Luděk     32710
18.Šturc ZdeněkJahoda Martin     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Klatovský Petr31Fulín Jiří31
Lejček Roman22Chocholoušek Martin04
Šturc Zdeněk13Jahoda Luděk22
Škvor Josef13Jahoda Martin40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Votice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Pyšely BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VoticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:35 Sokol Pyšely B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lovíšek Lubomír
Jíša Tomáš
 
 
Vejmelka Jaroslav
Kovařík Jiří
 
 
     1301
2.Zavadil Rostislav
Procházka Pavel
 
 
Hrach Miroslav
Gončar Ivan
 
 
     2302
3.Zavadil RostislavGončar Ivan     3012
4.Jíša TomášHrach Miroslav     3022
5.Lovíšek LubomírKovařík Jiří     1323
6.Procházka PavelVejmelka Jaroslav     0324
7.Jíša TomášGončar Ivan     1325
8.Lovíšek LubomírHrach Miroslav     2326
9.Procházka PavelKovařík Jiří     0327
10.Zavadil RostislavVejmelka Jaroslav     3137
11.Lovíšek LubomírGončar Ivan     3247
12.Procházka PavelHrach Miroslav     0348
13.Zavadil RostislavKovařík Jiří     3158
14.Jíša TomášVejmelka Jaroslav     0359
15.Procházka PavelPtáček Pavel     3169
16.Zavadil RostislavHrach Miroslav     3079
17.Jíša TomášKovařík Jiří     3089
18.Lovíšek LubomírVejmelka Jaroslav     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zavadil Rostislav40Gončar Ivan12
Jíša Tomáš22Hrach Miroslav22
Lovíšek Lubomír13Kovařík Jiří22
Procházka Pavel13Vejmelka Jaroslav31
   Ptáček Pavel01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čerčany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čerčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična TJ, Sázavská 470, ČerčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2018 17:45 Začátek
utkání
17:45Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:39 TJ Slavoj Čerčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušek Jakub
Kučera Jan
 
 
Dykast Ladislav
Žádník Jiří
 
 
     0301
2.Tomašovič Ivan
Šrámek Pavel
 
 
Vocel Viktor
Mádr Václav
 
 
     3211
3.Tomašovič IvanDykast Ladislav     1312
4.Šrámek PavelŽádník Jiří     1313
5.Kučera JanMádr Václav     3023
6.Matoušek JakubVocel Viktor     0324
7.Šrámek PavelDykast Ladislav     1325
8.Kučera JanŽádník Jiří     3235
9.Matoušek JakubMádr Václav     1336
10.Tomašovič IvanVocel Viktor     3246
11.Kučera JanDykast Ladislav     3156
12.Matoušek JakubŽádník Jiří     1357
13.Tomašovič IvanMádr Václav     3267
14.Šrámek PavelVocel Viktor     0368
15.Matoušek JakubDykast Ladislav     1369
16.Tomašovič IvanŽádník JiříWO    3079
17.Šrámek PavelMádr VáclavWO    3089
18.Kučera JanVocel Viktor     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tomašovič Ivan21Dykast Ladislav31
Šrámek Pavel03Žádník Jiří21
Kučera Jan31Mádr Václav12
Matoušek Jakub04Vocel Viktor31
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Benešov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Louňovice pod Blaníkem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:21 Stolní tenis Benešov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hausenblas Jakub
Košař Pavel
 
 
Kakos Miroslav
Tichá Vendula
 
 
     3010
2.Šachl David
Plíšek Jan
 
 
Kahoun Petr
Remiš Tomáš
 
 
     3020
3.Plíšek PavelKakos Miroslav     1321
4.Šachl DavidTichá Vendula     2322
5.Košař PavelKahoun Petr     3032
6.Hausenblas JakubRemiš Tomáš     3042
7.Šachl DavidKakos Miroslav     3152
8.Košař PavelTichá Vendula     0353
9.Hausenblas JakubKahoun Petr     3063
10.Plíšek PavelRemiš Tomáš     3173
11.Plíšek JanKakos Miroslav     1374
12.Hausenblas JakubTichá Vendula     3284
13.Plíšek PavelKahoun Petr     3194
14.Šachl DavidRemiš Tomáš     31104
15.Hausenblas JakubKakos Miroslav     30114
16.Plíšek PavelTichá Vendula     23115
17.Šachl DavidKahoun Petr     30125
18.Plíšek JanRemiš Tomáš     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Plíšek Pavel22Kakos Miroslav22
Šachl David31Tichá Vendula31
Košař Pavel11Kahoun Petr04
Hausenblas Jakub40Remiš Tomáš04
Plíšek Jan11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Týnec nad Sázavou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Kavalier Sázava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna zbořený kostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:744:29 KST Týnec nad Sázavou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cvaniga Jan
Šípek Jiří
 
 
Šturc Jaroslav
Martin Gábor
 
 
     3110
2.Pospíšil Jiří
Pospíšil Tomáš
 
 
Šteflíček Jiří
Srb Miroslav
 
 
     2311
3.Cvaniga JanŠteflíček Jiří     0312
4.Pospíšil JiříSrb Miroslav     3222
5.Šípek JiříŠturc Jaroslav     3132
6.Pospíšil TomášMartin Gábor     3042
7.Pospíšil JiříŠteflíček Jiří     2343
8.Šípek JiříSrb Miroslav     3053
9.Pospíšil Tomᚊturc Jaroslav     3263
10.Cvaniga JanMartin Gábor     3073
11.Šípek JiříŠteflíček Jiří     3283
12.Pospíšil TomášSrb Miroslav     2384
13.Cvaniga JanŠturc Jaroslav     2385
14.Pospíšil JiříMartin Gábor     3095
15.Pospíšil Tomᚊteflíček Jiří     1396
16.Cvaniga JanSrb Miroslav     2397
17.Pospíšil JiříŠturc JaroslavWO    30107
18.Šípek JiříMartin Gábor     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cvaniga Jan13Šteflíček Jiří31
Pospíšil Jiří21Srb Miroslav22
Šípek Jiří40Šturc Jaroslav12
Pospíšil Tomáš22Martin Gábor04
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy