Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kavalier Sázava BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Teplýšovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sázava,sokolovna,Tyršovo nábřež.82Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1319:42 TJ Sokol Teplýšovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šturc Jaroslav
Houdek Richard
 
 
Šramota Pavel
Sládek Jaroslav
 
 
     2301
2.Šteflíček Jiří
Srb Miroslav
 
 
Zeman Pavel
Pessr Jiří
 
 
     3011
3.Srb MiroslavBreburda Milan     0312
4.Šturc JaroslavŠramota Pavel     0313
5.Houdek RichardZeman Pavel     0314
6.Šteflíček JiříSládek Jaroslav     0315
7.Šturc JaroslavBreburda Milan     3025
8.Houdek RichardŠramota Pavel     0326
9.Šteflíček JiříZeman Pavel     3036
10.Srb MiroslavSládek Jaroslav     0337
11.Houdek RichardBreburda Milan     0338
12.Šteflíček JiříŠramota Pavel     3248
13.Srb MiroslavZeman Pavel     1349
14.Šturc JaroslavSládek Jaroslav     03410
15.Šteflíček JiříBreburda Milan     31510
16.Srb MiroslavŠramota Pavel     03511
17.Šturc JaroslavZeman PavelWO    03512
18.Houdek RichardSládek Jaroslav     13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Srb Miroslav04Breburda Milan22
Šturc Jaroslav12Šramota Pavel31
Houdek Richard04Zeman Pavel21
Šteflíček Jiří31Sládek Jaroslav40
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Louňovice pod Blaníkem BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Týnec nad Sázavou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Louňovice pod BlaníkemRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1514:47 KST Týnec nad Sázavou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kakos Miroslav
Tichá Vendula
 
 
Cvaniga Jan
Šípek Jiří
 
 
     0301
2.
 
 
Pospíšil Jiří
Pospíšil Tomáš
 
 
WO    0302
3.Tichá VendulaCvaniga Jan     3212
4.Kakos MiroslavPospíšil Jiří     1313
5.Bébr MilanŠípek Jiří     0314
6.Pospíšil TomášWO    0315
7.Kakos MiroslavCvaniga Jan     1316
8.Bébr MilanPospíšil Jiří     0317
9.Šípek JiříWO    0318
10.Tichá VendulaPospíšil Tomáš     2319
11.Bébr MilanCvaniga Jan     03110
12.Pospíšil JiříWO    03111
13.Tichá VendulaŠípek Jiří     30211
14.Kakos MiroslavPospíšil Tomáš     03212
15.Cvaniga JanWO    03213
16.Tichá VendulaPospíšil Jiří     30313
17.Kakos MiroslavŠípek Jiří     13314
18.Bébr MilanPospíšil Tomáš     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Tichá Vendula31Cvaniga Jan21
Kakos Miroslav04Pospíšil Jiří21
Bébr Milan04Šípek Jiří21
   Pospíšil Tomáš30
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čerčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Benešov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna ČerčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:21 TJ Slavoj Čerčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dykast Ladislav
Žádník Jiří
 
 
Hausenblas Jakub
Sadílek Stanislav
 
 
     3010
2.Vocel Viktor
Mádr Václav
 
 
Plíšek Pavel
Plíšek Jan
 
 
     3020
3.Žádník JiříHausenblas Jakub     3130
4.Mádr VáclavSadílek Stanislav     3040
5.Vocel ViktorPlíšek Jan     3050
6.Dykast LadislavPlíšek Pavel     3260
7.Mádr VáclavHausenblas Jakub     1361
8.Vocel ViktorSadílek Stanislav     3071
9.Dykast LadislavPlíšek Jan     3181
10.Žádník JiříPlíšek Pavel     3091
11.Vocel ViktorHausenblas Jakub     0392
12.Dykast LadislavSadílek Stanislav     30102
13.Žádník JiříPlíšek Jan     23103
14.Mádr VáclavPlíšek Pavel     31113
15.Dykast LadislavHausenblas Jakub     23114
16.Žádník JiříSadílek Stanislav     30124
17.Mádr VáclavPlíšek Jan     31134
18.Vocel ViktorPlíšek PavelWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Žádník Jiří31Hausenblas Jakub31
Mádr Václav31Sadílek Stanislav04
Vocel Viktor21Plíšek Jan13
Dykast Ladislav31Plíšek Pavel03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Pyšely BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čerčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna PyšelyRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2018 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:25 Sokol Pyšely B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrach Miroslav
Gončar Ivan
 
 
Matoušek Jakub
Kučera Jan
 
 
     3210
2.Kovařík Jiří
Vejmelka Jaroslav
 
 
Šrámek Pavel
Tomašovič Ivan
 
 
     3120
3.Gončar IvanŠrámek Pavel     3030
4.Kovařík JiříTomašovič Ivan     1331
5.Hrach MiroslavKučera Jan     3141
6.Vejmelka JaroslavMatoušek Jakub     3051
7.Kovařík JiříŠrámek Pavel     3161
8.Hrach MiroslavTomašovič Ivan     3171
9.Vejmelka JaroslavKučera Jan     3081
10.Gončar IvanMatoušek Jakub     1382
11.Hrach MiroslavŠrámek Pavel     3192
12.Vejmelka JaroslavTomašovič Ivan     30102
13.Gončar IvanKučera Jan     32112
14.Kovařík JiříMatoušek Jakub     31122
15.Vejmelka JaroslavŠrámek Pavel     30132
16.Gončar IvanTomašovič Ivan     23133
17.Ptáček PavelKučera Jan     03134
18.Hrach MiroslavMatoušek Jakub     03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gončar Ivan22Šrámek Pavel04
Kovařík Jiří21Tomašovič Ivan22
Hrach Miroslav31Kučera Jan13
Vejmelka Jaroslav40Matoušek Jakub22
Ptáček Pavel01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Krusičany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Votice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
klub SDH KrusičanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:33 TJ Sokol Votice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fulín Jiří
Chocholoušek Martin
 
 
Lovíšek Lubomír
Písařík Tomáš
 
 
     2301
2.Jahoda Luděk
Jahoda Martin
 
 
Jíša Tomáš
Budka Miloslav
 
 
     3111
3.Fulín JiříPísařík Tomáš     2312
4.Chocholoušek MartinJíša Tomáš     1313
5.Jahoda LuděkLovíšek Lubomír     3023
6.Jahoda MartinBudka Miloslav     3033
7.Chocholoušek MartinPísařík Tomáš     0334
8.Jahoda LuděkJíša Tomáš     3144
9.Jahoda MartinLovíšek Lubomír     3054
10.Fulín JiříBudka Miloslav     1355
11.Jahoda LuděkPísařík Tomáš     0356
12.Jahoda MartinJíša Tomáš     3066
13.Fulín JiříLovíšek Lubomír     2367
14.Chocholoušek MartinBudka Miloslav     3177
15.Jahoda MartinPísařík Tomáš     1378
16.Fulín JiříJíša Tomáš     3088
17.Chocholoušek MartinLovíšek Lubomír     2389
18.Jahoda LuděkBudka Miloslav     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fulín Jiří13Písařík Tomáš40
Chocholoušek Martin13Jíša Tomáš13
Jahoda Luděk22Lovíšek Lubomír22
Jahoda Martin31Budka Miloslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK MračVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SDH Petroupim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál Obecního úřadu MračRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:29 SK Mrač

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škvor Vladimír
Rabiňák Jaroslav
 
 
Škvor Josef
Šturc Zdeněk
 
 
     3010
2.Dlouhá Marie
Platil Jaroslav
 
 
Klatovský Petr
Lejček Roman
 
 
     1311
3.Škvor VladimírKlatovský Petr     1312
4.Rabiňák JaroslavLejček Roman     2313
5.Dlouhá MarieŠkvor Josef     3023
6.Platil JaroslavŠturc Zdeněk     3233
7.Rabiňák JaroslavKlatovský Petr     3143
8.Dlouhá MarieLejček Roman     3053
9.Platil JaroslavŠkvor Josef     0354
10.Škvor VladimírŠturc Zdeněk     2355
11.Dlouhá MarieKlatovský Petr     0356
12.Platil JaroslavLejček Roman     3166
13.Škvor VladimírŠkvor Josef     2367
14.Rabiňák JaroslavŠturc Zdeněk     3077
15.Platil JaroslavKlatovský Petr     0378
16.Škvor VladimírLejček Roman     3088
17.Rabiňák JaroslavŠkvor Josef     3098
18.Dlouhá MarieŠturc Zdeněk     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Škvor Vladimír13Klatovský Petr31
Rabiňák Jaroslav31Lejček Roman13
Dlouhá Marie31Škvor Josef22
Platil Jaroslav22Šturc Zdeněk13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy