Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Teplýšovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SDH Petroupim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hostinec ČeňoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:30 TJ Sokol Teplýšovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pessr Jiří
Zeman Pavel
 
 
Černý Jiří
Šturc Zdeněk
 
 
     3110
2.Sládek Jaroslav
Šramota Pavel
 
 
Klatovský Petr
Lejček Roman
 
 
     2311
3.Breburda MilanČerný Jiří     1312
4.Šramota PavelKlatovský Petr     3222
5.Zeman PavelLejček Roman     3232
6.Sládek JaroslavŠturc Zdeněk     1333
7.Šramota PavelČerný Jiří     3043
8.Zeman PavelKlatovský Petr     0344
9.Sládek JaroslavLejček Roman     3054
10.Breburda MilanŠturc Zdeněk     2355
11.Zeman PavelČerný Jiří     3065
12.Sládek JaroslavKlatovský Petr     3175
13.Breburda MilanLejček Roman     3285
14.Šramota PavelŠturc Zdeněk     3295
15.Sládek JaroslavČerný Jiří     30105
16.Breburda MilanKlatovský Petr     13106
17.Šramota PavelLejček Roman     32116
18.Zeman PavelŠturc ZdeněkWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Breburda Milan13Černý Jiří13
Šramota Pavel40Klatovský Petr22
Zeman Pavel21Lejček Roman04
Sládek Jaroslav31Šturc Zdeněk21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Votice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK MračRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VoticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:38 SK Mrač

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Písařík Tomáš
Lovíšek Lubomír
 
 
Khol Pavel
Platil Jaroslav
 
 
     3110
2.Babický Lukáš
Jíša Tomáš
 
 
Dlouhá Marie
Škvor Vladimír
 
 
     0311
3.Písařík TomášKhol Pavel     3021
4.Babický LukášRabiňák Jaroslav     2322
5.Lovíšek LubomírŠkvor Vladimír     2323
6.Jíša TomášDlouhá Marie     3233
7.Babický LukášKhol Pavel     3143
8.Lovíšek LubomírRabiňák Jaroslav     3253
9.Jíša Tomᚊkvor Vladimír     0354
10.Písařík TomášDlouhá Marie     0355
11.Lovíšek LubomírKhol Pavel     3065
12.Jíša TomášRabiňák Jaroslav     0366
13.Písařík Tomᚊkvor Vladimír     2367
14.Babický LukášDlouhá Marie     0368
15.Jíša TomášKhol Pavel     0369
16.Písařík TomášRabiňák Jaroslav     03610
17.Babický Lukᚊkvor Vladimír     31710
18.Lovíšek LubomírDlouhá Marie     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Písařík Tomáš13Khol Pavel13
Babický Lukáš22Rabiňák Jaroslav31
Lovíšek Lubomír31Škvor Vladimír31
Jíša Tomáš13Dlouhá Marie22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čerčany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Krusičany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična TJ, Sázavská 470, ČerčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2018 17:45 Začátek
utkání
17:45Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:21 TJ Slavoj Čerčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomašovič Ivan
Šrámek Pavel
 
 
Fulín Jiří
Chocholoušek Martin
 
 
     3010
2.Kučera Jan
Matoušek Jakub
 
 
Vozár Ján
Jahoda Martin
 
 
     1311
3.Tomašovič IvanFulín Jiří     1312
4.Kučera JanChocholoušek Martin     3022
5.Matoušek JakubVozár Ján     3132
6.Šrámek PavelJahoda Martin     3242
7.Kučera JanFulín Jiří     3052
8.Matoušek JakubChocholoušek Martin     3162
9.Šrámek PavelVozár Ján     3172
10.Tomašovič IvanJahoda Martin     3082
11.Matoušek JakubFulín Jiří     0383
12.Šrámek PavelChocholoušek Martin     2384
13.Tomašovič IvanVozár Ján     3094
14.Kučera JanJahoda Martin     30104
15.Šrámek PavelFulín Jiří     32114
16.Tomašovič IvanChocholoušek Martin     30124
17.Kučera JanVozár Ján     31134
18.Matoušek JakubJahoda Martin     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tomašovič Ivan31Fulín Jiří22
Kučera Jan40Chocholoušek Martin13
Matoušek Jakub31Vozár Ján04
Šrámek Pavel31Jahoda Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Benešov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Pyšely BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2018 17:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:47 Sokol Pyšely B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hausenblas Jakub
Dvořák Martin
 
 
Vejmelka Jaroslav
Kovařík Jiří
 
 
     0301
2.Plíšek Pavel
Plíšek Jan
 
 
Hrach Miroslav
Gončar Ivan
 
 
     0302
3.Plíšek PavelKovařík Jiří     3212
4.Plíšek JanGončar Ivan     1313
5.Dvořák MartinHrach Miroslav     0314
6.Hausenblas JakubVejmelka Jaroslav     3224
7.Plíšek JanKovařík Jiří     0325
8.Dvořák MartinGončar Ivan     0326
9.Hausenblas JakubHrach Miroslav     3236
10.Plíšek PavelVejmelka Jaroslav     0337
11.Dvořák MartinKovařík Jiří     0338
12.Hausenblas JakubGončar Ivan     3148
13.Plíšek PavelHrach Miroslav     0349
14.Plíšek JanVejmelka Jaroslav     13410
15.Hausenblas JakubKovařík Jiří     32510
16.Plíšek PavelGončar Ivan     32610
17.Plíšek JanHrach Miroslav     23611
18.Dvořák MartinVejmelka Jaroslav     13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Plíšek Pavel22Kovařík Jiří22
Plíšek Jan04Gončar Ivan22
Dvořák Martin04Hrach Miroslav31
Hausenblas Jakub40Vejmelka Jaroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Týnec nad Sázavou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čerčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna zbořený KostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1133:38 TJ Slavoj Čerčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cvaniga Jan
Ouřada František
 
 
Dykast Ladislav
Žádník Jiří
 
 
     2301
2.Pospíšil Jiří
Pospíšil Tomáš
 
 
Mádr Václav
Vocel Viktor
 
 
     3111
3.Cvaniga JanŽádník Jiří     1312
4.Pospíšil JiříVocel Viktor     2313
5.Ouřada FrantišekMádr Václav     3123
6.Pospíšil TomášDykast Ladislav     0324
7.Pospíšil JiříŽádník Jiří     3134
8.Ouřada FrantišekVocel Viktor     0335
9.Pospíšil TomášMádr Václav     3045
10.Cvaniga JanDykast Ladislav     1346
11.Ouřada FrantišekŽádník Jiří     2347
12.Pospíšil TomášVocel Viktor     2348
13.Cvaniga JanMádr Václav     3058
14.Pospíšil JiříDykast Ladislav     1359
15.Pospíšil Tomᚎádník Jiří     13510
16.Cvaniga JanVocel Viktor     03511
17.Pospíšil JiříMádr Václav     30611
18.Ouřada FrantišekDykast Ladislav     32711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cvaniga Jan13Žádník Jiří31
Pospíšil Jiří22Vocel Viktor40
Ouřada František22Mádr Václav04
Pospíšil Tomáš13Dykast Ladislav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kavalier Sázava BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Louňovice pod Blaníkem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sázava,sokolovna,Tyršovo nábřež.82Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šteflíček Jiří
Srb Miroslav
 
 
Tichá Vendula
Kakos Miroslav
 
 
     2301
2.Šturc Jaroslav
Martin Gábor
 
 
Bejbl Jan
Bébr Milan
 
 
     3011
3.Srb MiroslavTichá Vendula     0312
4.Šturc JaroslavKakos Miroslav     2313
5.Martin GáborBejbl Jan     0314
6.Šteflíček JiříBébr Milan     3024
7.Šturc JaroslavTichá Vendula     1325
8.Martin GáborKakos Miroslav     1326
9.Šteflíček JiříBejbl Jan     3136
10.Srb MiroslavBébr Milan     1337
11.Linhart Pavel st.Tichá Vendula     0338
12.Šteflíček JiříKakos Miroslav     3148
13.Srb MiroslavBejbl Jan     3158
14.Šturc JaroslavBébr Milan     3068
15.Šteflíček JiříTichá Vendula     3278
16.Srb MiroslavKakos Miroslav     3288
17.Šturc JaroslavBejbl Jan     1389
18.Linhart Pavel st.Bébr Milan     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Srb Miroslav22Tichá Vendula31
Šturc Jaroslav13Kakos Miroslav22
Martin Gábor02Bejbl Jan22
Šteflíček Jiří40Bébr Milan13
Linhart Pavel st.11   
Hráče domácích Gábor střídá Linhart P st.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy