Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Louňovice pod Blaníkem BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Teplýšovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Louňovice pod BlaníkemRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1520:48 TJ Sokol Teplýšovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichá Vendula
Kakos Miroslav
 
 
Zeman Pavel
Pessr Jiří
 
 
     2301
2.Kahoun Josef ml.
Kahoun Josef nejml.
 
 
Šramota Pavel
Sládek Jaroslav
 
 
     0302
3.Kakos MiroslavBreburda Milan     1303
4.Kahoun Josef ml.Šramota Pavel     0304
5.Tichá VendulaZeman Pavel     1305
6.Bébr MilanSládek Jaroslav     0306
7.Kahoun Josef nejml.Breburda Milan     0307
8.Tichá VendulaŠramota Pavel     0308
9.Bébr MilanZeman Pavel     2309
10.Kakos MiroslavSládek Jaroslav     23010
11.Tichá VendulaBreburda Milan     30110
12.Bébr MilanŠramota Pavel     32210
13.Kakos MiroslavPessr Jiří     31310
14.Kahoun Josef nejml.Sládek Jaroslav     03311
15.Bébr MilanBreburda Milan     13312
16.Kakos MiroslavŠramota Pavel     03313
17.Kahoun Josef nejml.Pessr Jiří     03314
18.Tichá VendulaSládek Jaroslav     23315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kakos Miroslav13Breburda Milan31
Kahoun Josef ml.01Šramota Pavel31
Tichá Vendula13Zeman Pavel20
Bébr Milan13Sládek Jaroslav40
Kahoun Josef nejml.03Pessr Jiří11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čerčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Kavalier Sázava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:15 TJ Slavoj Čerčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dykast Ladislav
Žádník Jiří
 
 
Šteflíček Jiří
Linhart Pavel st.
 
 
     1301
2.Mádr Václav
Vocel Viktor
 
 
Brožek Michal
Šturc Jaroslav
 
 
     3011
3.Žádník JiříŠteflíček Jiří     3121
4.Vocel ViktorLinhart Pavel st.     3131
5.Mádr VáclavŠturc Jaroslav     3041
6.Dykast LadislavBrožek Michal     3151
7.Vocel ViktorŠteflíček Jiří     0352
8.Mádr VáclavLinhart Pavel st.     2353
9.Dykast LadislavŠturc Jaroslav     3063
10.Žádník JiříBrožek Michal     3073
11.Mádr VáclavŠteflíček Jiří     2374
12.Dykast LadislavLinhart Pavel st.     3084
13.Žádník JiříŠturc Jaroslav     3094
14.Vocel ViktorBrožek Michal     30104
15.Dykast LadislavŠteflíček JiříWO    30114
16.Žádník JiříLinhart Pavel st.WO    30124
17.Vocel ViktorŠturc JaroslavWO    30134
18.Mádr VáclavBrožek MichalWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žádník Jiří30Šteflíček Jiří21
Vocel Viktor21Linhart Pavel st.12
Mádr Václav12Šturc Jaroslav03
Dykast Ladislav30Brožek Michal03
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Pyšely BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Týnec nad Sázavou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PyšelyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2018 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:36 KST Týnec nad Sázavou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vejmelka Jaroslav
Kovařík Jiří
 
 
Cvaniga Jan
Šípek Jiří
 
 
     3110
2.Gončar Ivan
Hrach Miroslav
 
 
Pospíšil Tomáš
Pospíšil Jiří
 
 
     0311
3.Kovařík JiříCvaniga Jan     3221
4.Gončar IvanPospíšil Tomáš     0322
5.Vejmelka JaroslavŠípek Jiří     3232
6.Hrach MiroslavStaněk Matěj Jiří     0333
7.Gončar IvanCvaniga Jan     3043
8.Vejmelka JaroslavPospíšil Tomáš     3053
9.Hrach MiroslavŠípek Jiří     3163
10.Kovařík JiříStaněk Matěj Jiří     1364
11.Vejmelka JaroslavCvaniga Jan     3074
12.Hrach MiroslavPospíšil Tomáš     1375
13.Kovařík JiříŠípek Jiří     2376
14.Gončar IvanStaněk Matěj Jiří     0377
15.Hrach MiroslavCvaniga Jan     3087
16.Kovařík JiříPospíšil Tomáš     1388
17.Gončar IvanŠípek Jiří     1389
18.Vejmelka JaroslavStaněk Matěj Jiří     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kovařík Jiří13Cvaniga Jan04
Gončar Ivan13Pospíšil Tomáš31
Vejmelka Jaroslav31Šípek Jiří22
Hrach Miroslav22Staněk Matěj Jiří40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Krusičany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Benešov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
klub SDH KrusičanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:26 Krusičany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fulín Jiří
Chocholoušek Martin
 
 
Šachl David
Dvořák Martin
 
 
     3010
2.Vozár Ján
Jahoda Martin
 
 
Plíšek Jan
Plíšek Pavel
 
 
     3220
3.Fulín JiříŠachl David     1321
4.Chocholoušek MartinDvořák Martin     3031
5.Vozár JánPlíšek Jan     1332
6.Jahoda MartinPlíšek Pavel     3042
7.Chocholoušek MartinŠachl David     3052
8.Vozár JánDvořák Martin     3262
9.Jahoda MartinPlíšek Jan     3172
10.Fulín JiříPlíšek Pavel     3182
11.Vozár JánŠachl David     0383
12.Jahoda MartinDvořák Martin     3193
13.Fulín JiříPlíšek Jan     31103
14.Chocholoušek MartinPlíšek Pavel     03104
15.Jahoda MartinŠachl David     30114
16.Fulín JiříDvořák Martin     30124
17.Chocholoušek MartinPlíšek Jan     03125
18.Vozár JánPlíšek Pavel     03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fulín Jiří31Šachl David22
Chocholoušek Martin22Dvořák Martin04
Vozár Ján13Plíšek Jan22
Jahoda Martin40Plíšek Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK MračVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čerčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál Obecního úřadu MračRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:41 TJ Slavoj Čerčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Khol Pavel
Platil Jaroslav
 
 
Matoušek Jakub
Kučera Jan
 
 
     1301
2.Dlouhá Marie
Škvor Vladimír
 
 
Šrámek Pavel
Tomašovič Ivan
 
 
     1302
3.Škvor VladimírMatoušek Jakub     3212
4.Khol PavelKučera Jan     1313
5.Dlouhá MarieŠrámek Pavel     3123
6.Platil JaroslavTomašovič Ivan     0324
7.Khol PavelMatoušek Jakub     3234
8.Dlouhá MarieKučera Jan     3244
9.Platil JaroslavŠrámek Pavel     0345
10.Škvor VladimírTomašovič Ivan     3055
11.Dlouhá MarieMatoušek Jakub     3165
12.Platil JaroslavKučera Jan     0366
13.Škvor VladimírŠrámek Pavel     2367
14.Khol PavelTomašovič Ivan     1368
15.Platil JaroslavMatoušek Jakub     0369
16.Škvor VladimírKučera Jan     13610
17.Khol PavelŠrámek Pavel     03611
18.Dlouhá MarieTomašovič Ivan     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Škvor Vladimír22Matoušek Jakub13
Khol Pavel13Kučera Jan31
Dlouhá Marie40Šrámek Pavel31
Platil Jaroslav04Tomašovič Ivan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH Petroupim BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Votice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Petroupim, 256 01 BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:32 SDH Petroupim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klatovský Petr
Lejček Roman
 
 
Lovíšek Lubomír
Jíša Tomáš
 
 
     0301
2.Škvor Josef
Šturc Zdeněk
 
 
Budka Miloslav
Pařík Aleš
 
 
     3011
3.Klatovský PetrLovíšek Lubomír     3121
4.Lejček RomanJíša Tomáš     3231
5.Škvor JosefBudka Miloslav     3241
6.Šturc ZdeněkPařík Aleš     3051
7.Lejček RomanLovíšek Lubomír     0352
8.Škvor JosefJíša Tomáš     0353
9.Šturc ZdeněkBudka Miloslav     2354
10.Klatovský PetrPařík Aleš     3164
11.Škvor JosefLovíšek Lubomír     0365
12.Šturc ZdeněkJíša Tomáš     3275
13.Klatovský PetrBudka Miloslav     3085
14.Lejček RomanPařík Aleš     3295
15.Šturc ZdeněkLovíšek Lubomír     0396
16.Klatovský PetrJíša Tomáš     30106
17.Lejček RomanBudka Miloslav     13107
18.Škvor JosefPařík Aleš     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klatovský Petr40Lovíšek Lubomír31
Lejček Roman22Jíša Tomáš13
Škvor Josef22Budka Miloslav22
Šturc Zdeněk22Pařík Aleš04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy