Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čerčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Teplýšovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:32 TJ Slavoj Čerčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dykast Ladislav
Žádník Jiří
 
 
Sládek Jaroslav
Šramota Pavel
 
 
     1301
2.Mádr Václav
Vocel Viktor
 
 
Pessr Jiří
Zeman Pavel
 
 
     3111
3.Žádník JiříŠramota Pavel     3221
4.Vocel ViktorSládek Jaroslav     3231
5.Dykast LadislavZeman Pavel     1332
6.Mádr VáclavBreburda Milan     3042
7.Vocel ViktorŠramota Pavel     3052
8.Dykast LadislavSládek Jaroslav     0353
9.Mádr VáclavZeman Pavel     2354
10.Žádník JiříBreburda Milan     3264
11.Dykast LadislavŠramota Pavel     3174
12.Mádr VáclavSládek Jaroslav     0375
13.Žádník JiříZeman Pavel     3185
14.Vocel ViktorBreburda Milan     2386
15.Mádr VáclavŠramota Pavel     3196
16.Žádník JiříSládek Jaroslav     31106
17.Vocel ViktorZeman Pavel     30116
18.Dykast LadislavBreburda Milan     23117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žádník Jiří40Šramota Pavel04
Vocel Viktor31Sládek Jaroslav22
Dykast Ladislav13Zeman Pavel22
Mádr Václav22Breburda Milan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Pyšely BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Louňovice pod Blaníkem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PyšelyRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2018 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
480:0Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:18 Sokol Pyšely B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ptáček Pavel
Hrach Miroslav
 
 
Kakos Miroslav
Tichá Vendula
 
 
     3010
2.Vejmelka Jaroslav
Kovařík Jiří
 
 
Bébr Milan
 
 
WO    3020
3.Hrach MiroslavKakos Miroslav     2321
4.Kovařík JiříTichá Vendula     1322
5.Ptáček PavelBébr Milan     3032
6.Vejmelka JaroslavWO    3042
7.Kovařík JiříKakos Miroslav     3152
8.Ptáček PavelTichá Vendula     0353
9.Vejmelka JaroslavBébr Milan     3163
10.Hrach MiroslavWO    3073
11.Ptáček PavelKakos Miroslav     3283
12.Vejmelka JaroslavTichá Vendula     3193
13.Hrach MiroslavBébr Milan     31103
14.Kovařík JiříWO    30113
15.Vejmelka JaroslavKakos Miroslav     30123
16.Hrach MiroslavTichá Vendula     23124
17.Kovařík JiříBébr Milan     30134
18.Ptáček PavelWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hrach Miroslav12Kakos Miroslav13
Kovařík Jiří21Tichá Vendula31
Ptáček Pavel21Bébr Milan04
Vejmelka Jaroslav30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Krusičany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Kavalier Sázava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
klub SDH KrusičanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:27 Krusičany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fulín Jiří
Chocholoušek Martin
 
 
Šturc Jaroslav
Brožek Michal
 
 
     3210
2.Jahoda Luděk
Jahoda Martin
 
 
Šteflíček Jiří
Srb Miroslav
 
 
     1311
3.Fulín JiříŠteflíček Jiří     0312
4.Chocholoušek MartinSrb Miroslav     0313
5.Jahoda LuděkŠturc Jaroslav     3223
6.Jahoda MartinHoudek Richard     3033
7.Chocholoušek MartinŠteflíček Jiří     1334
8.Jahoda LuděkSrb Miroslav     3044
9.Jahoda MartinŠturc Jaroslav     3254
10.Fulín JiříHoudek Richard     3064
11.Jahoda LuděkŠteflíček Jiří     2365
12.Jahoda MartinSrb Miroslav     3075
13.Fulín JiříŠturc Jaroslav     3285
14.Chocholoušek MartinBrožek Michal     3095
15.Jahoda MartinŠteflíček Jiří     30105
16.Fulín JiříSrb Miroslav     32115
17.Chocholoušek MartinŠturc Jaroslav     32125
18.Jahoda LuděkBrožek Michal     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fulín Jiří31Šteflíček Jiří31
Chocholoušek Martin22Srb Miroslav13
Jahoda Luděk31Šturc Jaroslav04
Jahoda Martin40Houdek Richard02
   Brožek Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK MračVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Týnec nad Sázavou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál Obecního úřadu MračRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:36 KST Týnec nad Sázavou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škvor Vladimír
Rabiňák Jaroslav
 
 
Cvaniga Jan
Šípek Jiří
 
 
     2301
2.Dlouhá Marie
Khol Pavel
 
 
Pospíšil Tomáš
Pospíšil Jiří
 
 
     2302
3.Škvor VladimírCvaniga Jan     3112
4.Khol PavelPospíšil Tomáš     2313
5.Dlouhá MarieŠípek Jiří     2314
6.Rabiňák JaroslavPospíšil Jiří     3024
7.Khol PavelCvaniga Jan     1325
8.Dlouhá MariePospíšil Tomáš     3135
9.Rabiňák JaroslavŠípek Jiří     0336
10.Škvor VladimírPospíšil Jiří     2337
11.Dlouhá MarieCvaniga Jan     3147
12.Rabiňák JaroslavPospíšil Tomáš     3157
13.Škvor VladimírŠípek Jiří     3167
14.Khol PavelPospíšil Jiří     0368
15.Rabiňák JaroslavCvaniga Jan     3078
16.Škvor VladimírPospíšil Tomáš     3188
17.Khol PavelŠípek Jiří     2389
18.Dlouhá MariePospíšil Jiří     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Škvor Vladimír31Cvaniga Jan13
Khol Pavel04Pospíšil Tomáš13
Dlouhá Marie22Šípek Jiří31
Rabiňák Jaroslav31Pospíšil Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH Petroupim BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Benešov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Petroupim, 256 01 BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:18 SDH Petroupim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klatovský Petr
Lejček Roman
 
 
Plíšek Jan
Plíšek Pavel
 
 
     2301
2.Škvor Josef
Šturc Zdeněk
 
 
Hnátek Jan
Dvořák Martin
 
 
     3011
3.Klatovský PetrDvořák Martin     3021
4.Škvor JosefPlíšek Jan     3231
5.Šturc ZdeněkPlíšek Pavel     3041
6.Lejček RomanHnátek Jan     3051
7.Škvor JosefDvořák Martin     0352
8.Šturc ZdeněkPlíšek Jan     0353
9.Lejček RomanPlíšek Pavel     3163
10.Klatovský PetrHnátek Jan     3073
11.Šturc ZdeněkDvořák Martin     3183
12.Lejček RomanPlíšek Jan     3093
13.Klatovský PetrPlíšek Pavel     31103
14.Škvor JosefHnátek Jan     23104
15.Lejček RomanDvořák Martin     30114
16.Klatovský PetrPlíšek Jan     31124
17.Škvor JosefPlíšek Pavel     30134
18.Šturc ZdeněkHnátek Jan     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klatovský Petr40Dvořák Martin13
Škvor Josef22Plíšek Jan13
Šturc Zdeněk31Plíšek Pavel04
Lejček Roman40Hnátek Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Votice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čerčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VoticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:44 TJ Slavoj Čerčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Písařík Tomáš
Lovíšek Lubomír
 
 
Tomašovič Ivan
Šrámek Pavel
 
 
     2301
2.Jíša Tomáš
Procházka Pavel
 
 
Kučera Jan
Matoušek Jakub
 
 
     3011
3.Písařík TomášTomašovič Ivan     0312
4.Lovíšek LubomírŠrámek Pavel     0313
5.Jíša TomášKučera Jan     1314
6.Procházka PavelMatoušek Jakub     1315
7.Lovíšek LubomírTomašovič Ivan     3025
8.Jíša Tomᚊrámek Pavel     1326
9.Procházka PavelKučera Jan     1327
10.Písařík TomášMatoušek Jakub     3237
11.Jíša TomášTomašovič Ivan     3047
12.Procházka PavelŠrámek Pavel     0348
13.Písařík TomášKučera Jan     0349
14.Lovíšek LubomírMatoušek Jakub     23410
15.Procházka PavelTomašovič Ivan     13411
16.Šrámek PavelWO    03412
17.Lovíšek LubomírKučera Jan     03413
18.Matoušek JakubWO    03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Písařík Tomáš12Tomašovič Ivan22
Lovíšek Lubomír13Šrámek Pavel30
Jíša Tomáš12Kučera Jan40
Procházka Pavel04Matoušek Jakub21
WO02WO20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy