Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 5 Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Divišov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nesvačily BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna DivišovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:30 Sokol Divišov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčík Vojta
Dedera Tomáš
 
 
Lízner Stanislav
Dolejší Jaroslav
 
 
     3110
2.Dedera Jan
Frauenterková Andrea
 
 
Dráb Martin
Burský Vít
 
 
     3220
3.Ševčík VojtaLízner Stanislav     3230
4.Dedera TomášDolejší Jaroslav     2331
5.Frauenterková AndreaDráb Martin     3041
6.Dedera JanBurský Vít     3151
7.Dedera TomášLízner Stanislav     2352
8.Frauenterková AndreaDolejší Jaroslav     3162
9.Dedera JanDráb Martin     3172
10.Ševčík VojtaBurský Vít     3282
11.Frauenterková AndreaLízner Stanislav     0383
12.Dedera JanDolejší Jaroslav     3193
13.Ševčík VojtaDráb Martin     30103
14.Dedera TomášBurský Vít     23104
15.Dedera JanLízner Stanislav     31114
16.Ševčík VojtaDolejší Jaroslav     23115
17.Dedera TomášDráb Martin     30125
18.Frauenterková AndreaBurský Vít     03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ševčík Vojta31Lízner Stanislav22
Dedera Tomáš13Dolejší Jaroslav22
Frauenterková Andrea22Dráb Martin04
Dedera Jan40Burský Vít22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 5 Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SHD Smilkov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Bystřice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OU SmilkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:35 SK Bystřice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fulín Štěpán
Fulín Ondřej
 
 
Bidlo Tomáš
Nedvěd Karel
 
 
     2301
2.Fulín Patrik
Utínek Václav
 
 
Kubásek Josef
Kozák Jiří
 
 
     2302
3.Utínek VáclavBidlo Tomáš     0303
4.Fulín PatrikNedvěd Karel     0304
5.Fulín OndřejKubásek Josef     3014
6.Fulín ŠtěpánKozák Jiří     1315
7.Fulín PatrikBidlo Tomáš     0316
8.Fulín OndřejNedvěd Karel     3026
9.Fulín ŠtěpánKubásek Josef     3136
10.Utínek VáclavKozák Jiří     3246
11.Fulín OndřejBidlo Tomáš     2347
12.Fulín ŠtěpánNedvěd Karel     1348
13.Utínek VáclavRanda David     3058
14.Fulín PatrikKozák Jiří     0359
15.Fulín ŠtěpánBidlo Tomáš     03510
16.Utínek VáclavNedvěd Karel     31610
17.Fulín PatrikRanda David     31710
18.Fulín OndřejKozák Jiří     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Utínek Václav31Bidlo Tomáš40
Fulín Patrik13Nedvěd Karel22
Fulín Ondřej31Kubásek Josef02
Fulín Štěpán13Kozák Jiří22
   Randa David02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 5 Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Louňovice pod Blaníkem CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Netvořice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Louňovice pod BlaníkemRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:928:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kahoun Josef nejml.
Kahoun Josef ml.
 
 
Skalický Dominik
Novotný Aleš
 
 
     3110
2.Tichá Lenka
Matoušek Jan
 
 
Šmeral Karel st.
Šmeral Adam
 
 
     3020
3.Kahoun Josef nejml.Skalický Dominik     3030
4.Tichá LenkaNovotný Aleš     3040
5.Matoušek JanŠmeral Karel st.     0341
6.Suk JiříŠmeral Adam     0342
7.Tichá LenkaSkalický Dominik     3052
8.Matoušek JanNovotný Aleš     0353
9.Suk JiříŠmeral Karel st.     0354
10.Kahoun Josef nejml.Šmeral Adam     3064
11.Matoušek JanSkalický Dominik     3174
12.Suk JiříNovotný Aleš     1375
13.Kahoun Josef nejml.Šmeral Karel st.     0376
14.Tichá LenkaŠmeral Adam     3286
15.Suk JiříSkalický Dominik     0387
16.Kahoun Josef nejml.Novotný Aleš     3197
17.Tichá LenkaŠmeral Karel st.     0398
18.Matoušek JanŠmeral Adam     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kahoun Josef nejml.31Skalický Dominik13
Tichá Lenka31Novotný Aleš22
Matoušek Jan13Šmeral Karel st.40
Suk Jiří04Šmeral Adam22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 5 Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH Petroupim DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TATRAN Kamenný Přívoz BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Petroupim, 256 01 BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1613:49 TATRAN Kamenný Přívoz B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kyselová Aneta
Svoboda Jiří
 
 
Kováč Robert
Bernard Adam Jan
 
 
     0301
2.Kysela Stanislav
Beňatinská Tereza
 
 
Kukla Jakub
Bernard Josef
 
 
     2302
3.Kyselová AnetaBernard Josef     0303
4.Svoboda JiříBernard Adam Jan     2304
5.Kysela StanislavKováč Robert     0305
6.Beňatinská TerezaKukla Jakub     0306
7.Svoboda JiříBernard Josef     0307
8.Kysela StanislavBernard Adam Jan     3017
9.Beňatinská TerezaKováč Robert     0318
10.Kyselová AnetaKukla Jakub     0319
11.Kysela StanislavBernard Josef     23110
12.Beňatinská TerezaBernard Adam Jan     31210
13.Kyselová AnetaKováč Robert     03211
14.Svoboda JiříKukla Jakub     03212
15.Beňatinská TerezaBernard Josef     03213
16.Kyselová AnetaBernard Adam Jan     03214
17.Svoboda JiříKováč Robert     03215
18.Kysela StanislavKukla Jakub     13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kyselová Aneta04Bernard Josef40
Svoboda Jiří04Bernard Adam Jan22
Kysela Stanislav13Kováč Robert40
Beňatinská Tereza13Kukla Jakub40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 5 Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Netvořice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:28 Sokol Netvořice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havelka Richard
Havelka Richard st.
 
 
Polyak Patrik
Jírová Anna
 
 
     3110
2.Netolický Stanislav
Bron Pavel
 
 
Vaigl Martin
Lajdová Karolína
 
 
     1311
3.Havelka RichardPolyak Patrik     3021
4.Havelka Richard st.Jírová Anna     3031
5.Netolický StanislavVaigl Martin     1332
6.Bron PavelLajdová Karolína     2333
7.Havelka Richard st.Polyak Patrik     3043
8.Netolický StanislavJírová Anna     3053
9.Bron PavelVaigl Martin     0354
10.Havelka RichardLajdová Karolína     0355
11.Netolický StanislavPolyak Patrik     3065
12.Bron PavelJírová Anna     3075
13.Havelka RichardVaigl Martin     0376
14.Havelka Richard st.Lajdová Karolína     0377
15.Bron PavelPolyak Patrik     3087
16.Havelka RichardJírová Anna     3297
17.Havelka Richard st.Vaigl Martin     0398
18.Netolický StanislavLajdová Karolína     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Havelka Richard22Polyak Patrik04
Havelka Richard st.22Jírová Anna04
Netolický Stanislav31Vaigl Martin40
Bron Pavel22Lajdová Karolína31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy