Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 5 Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SDH Petroupim DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SKST, Sportovní 1570, 25801 Vlašim, nad čerpací stanicí BenzinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:3 SKST Vlašim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaigl Martin
Poláková Veronika ml.
 
 
Kysela Stanislav
Fišer Michal
 
 
     3010
2.Holejšovská Anna
Jírová Anna
 
 
Muller Jan
Svoboda Jiří
 
 
     3020
3.Vaigl MartinKysela Stanislav     3030
4.Poláková Veronika ml.Fišer Michal     3040
5.Holejšovská AnnaMuller Jan     3050
6.Jírová AnnaSvoboda Jiří     3060
7.Poláková Veronika ml.Kysela Stanislav     3070
8.Holejšovská AnnaFišer Michal     3080
9.Jírová AnnaMuller Jan     3090
10.Vaigl MartinSvoboda Jiří     30100
11.Holejšovská AnnaKysela Stanislav     30110
12.Jírová AnnaFišer Michal     30120
13.Vaigl MartinMuller Jan     30130
14.Poláková Veronika ml.Svoboda Jiří     30140
15.Jírová AnnaKysela Stanislav     13141
16.Vaigl MartinFišer Michal     30151
17.Poláková Veronika ml.Muller Jan     30161
18.Holejšovská AnnaSvoboda Jiří     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vaigl Martin40Kysela Stanislav13
Poláková Veronika ml.40Fišer Michal04
Holejšovská Anna40Muller Jan04
Jírová Anna31Svoboda Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 5 Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TATRAN Kamenný Přívoz BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Louňovice pod Blaníkem CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TATRAN Kamenný PřívozRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:345:20 TATRAN Kamenný Přívoz B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kukla Jakub
Bernard Josef
 
 
Kahoun Josef
Kahoun Josef nejml.
 
 
     3210
2.Kukla Karel
Bernard Adam Jan
 
 
Kahoun Josef ml.
Matoušek Jan
 
 
     3020
3.Kukla JakubKahoun Josef     3230
4.Bernard JosefKahoun Josef nejml.     3040
5.Bernard Adam JanKahoun Josef ml.     0341
6.Kukla KarelMatoušek Jan     3051
7.Bernard JosefKahoun Josef     3261
8.Bernard Adam JanKahoun Josef nejml.     0362
9.Kukla KarelKahoun Josef ml.     3072
10.Kukla JakubMatoušek Jan     3082
11.Bernard Adam JanKahoun Josef     0383
12.Kukla KarelKahoun Josef nejml.     3093
13.Kukla JakubKahoun Josef ml.     30103
14.Bernard JosefMatoušek Jan     30113
15.Kukla KarelKahoun Josef     31123
16.Kukla JakubKahoun Josef nejml.     31133
17.Bernard JosefKahoun Josef ml.     31143
18.Bernard Adam JanMatoušek Jan     32153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kukla Jakub40Kahoun Josef13
Bernard Josef40Kahoun Josef nejml.13
Bernard Adam Jan13Kahoun Josef ml.13
Kukla Karel40Matoušek Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 5 Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Netvořice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SHD Smilkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1610:50 SHD Smilkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmeral Karel st.
Šmeral Adam
 
 
Fulín Ondřej
Utínek Václav
 
 
     0301
2.Skalický Dominik
Slavík Jakub
 
 
Fulín Patrik
Járka Tomáš
 
 
     2302
3.Skalický DominikFulín Ondřej     0303
4.Šmeral Karel st.Utínek Václav     3113
5.Šmeral AdamJárka Tomáš     1314
6.Slavík JakubFulín Patrik     0315
7.Vejmelka TomášFulín Ondřej     0316
8.Šmeral AdamUtínek Václav     0317
9.Slavík JakubJárka Tomáš     0318
10.Skalický DominikFulín Patrik     0319
11.Šmeral AdamFulín Ondřej     03110
12.Slavík JakubUtínek Václav     03111
13.Skalický DominikJárka Tomáš     31211
14.Vejmelka TomášFulín Patrik     03212
15.Slavík JakubFulín Ondřej     03213
16.Skalický DominikUtínek Václav     03214
17.Vejmelka TomášJárka Tomáš     03215
18.Šmeral AdamFulín Patrik     13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Skalický Dominik13Fulín Ondřej40
Šmeral Karel st.10Utínek Václav31
Šmeral Adam04Járka Tomáš31
Slavík Jakub04Fulín Patrik40
Vejmelka Tomáš03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 5 Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Bystřice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Divišov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jídelna bývalého areálu JZDRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:14 SK Bystřice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Randa David
Nedvěd Karel
 
 
Ševčík Vojta
Hurdová Gabriela
 
 
     3010
2.Kubásek Josef
Kozák Jiří
 
 
Frauenterková Andrea
Hurdová Zdeňka
 
 
     3020
3.Nedvěd KarelŠevčík Vojta     3030
4.Kozák JiříHurdová Gabriela     3040
5.Matoušková ZuzanaFrauenterková Andrea     3150
6.Randa DavidHurdová Zdeňka     3060
7.Kozák JiříŠevčík Vojta     2361
8.Matoušková ZuzanaHurdová Gabriela     3171
9.Randa DavidFrauenterková Andrea     3081
10.Barák LubošHurdová Zdeňka     3191
11.Matoušková ZuzanaŠevčík Vojta     0392
12.Randa DavidHurdová Gabriela     30102
13.Nedvěd KarelFrauenterková Andrea     30112
14.Kozák JiříHurdová Zdeňka     30122
15.Randa DavidŠevčík Vojta     03123
16.Barák LubošHurdová Gabriela     31133
17.Kozák JiříFrauenterková Andrea     31143
18.Matoušková ZuzanaHurdová Zdeňka     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nedvěd Karel20Ševčík Vojta31
Kozák Jiří31Hurdová Gabriela04
Matoušková Zuzana31Frauenterková Andrea04
Randa David31Hurdová Zdeňka04
Barák Luboš20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 5 Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nesvačily BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nesvačily 138, Bystřice 257 51, Spolkový dům NesvačilyRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:351:15 TJ Sokol Nesvačily B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lízner Stanislav
Dolejší Jaroslav
 
 
Kupsa Tomáš
Kupsa Radim
 
 
     3210
2.Burský Vít
Dráb Radomil
 
 
Horáková Iveta
Müllerová Adriana
 
 
     3020
3.Lízner StanislavKupsa Tomáš     3030
4.Dolejší JaroslavKupsa Radim     3240
5.Burský VítHoráková Iveta     3050
6.Dráb RadomilMüllerová Adriana     3060
7.Dolejší JaroslavKupsa Tomáš     3070
8.Burský VítKupsa Radim     2371
9.Dráb RadomilHoráková Iveta     3081
10.Lízner StanislavMüllerová Adriana     3091
11.Burský VítKupsa Tomáš     30101
12.Dráb RadomilKupsa Radim     23102
13.Lízner StanislavHoráková Iveta     30112
14.Dolejší JaroslavMüllerová Adriana     30122
15.Dráb RadomilKupsa Tomáš     23123
16.Lízner StanislavKupsa Radim     30133
17.Dolejší JaroslavHoráková Iveta     32143
18.Burský VítMüllerová Adriana     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lízner Stanislav40Kupsa Tomáš13
Dolejší Jaroslav40Kupsa Radim22
Burský Vít31Horáková Iveta04
Dráb Radomil22Müllerová Adriana04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy