Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 5 Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH Petroupim DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SHD Smilkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Petroupim, 256 01 BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:40 SHD Smilkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Muller Jan
Fišer Michal
 
 
Fulín Ondřej
Utínek Václav
 
 
     0301
2.Hruška Petr
Kysela Stanislav
 
 
Fulín Patrik
Járka Tomáš
 
 
     2302
3.Muller JanFulín Ondřej     0303
4.Fišer MichalUtínek Václav     0304
5.Hruška PetrFulín Patrik     3114
6.Kysela StanislavJárka Tomáš     3024
7.Fišer MichalFulín Ondřej     0325
8.Hruška PetrUtínek Václav     2326
9.Kysela StanislavFulín Patrik     3036
10.Muller JanJárka Tomáš     1337
11.Hruška PetrFulín Ondřej     1338
12.Kysela StanislavUtínek Václav     2339
13.Muller JanFulín Patrik     03310
14.Fišer MichalJárka Tomáš     23311
15.Kysela StanislavFulín Ondřej     03312
16.Muller JanUtínek Václav     03313
17.Fišer MichalFulín PatrikWO    30413
18.Hruška PetrJárka Tomáš     30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Muller Jan04Fulín Ondřej40
Fišer Michal03Utínek Václav40
Hruška Petr22Fulín Patrik12
Kysela Stanislav22Járka Tomáš22
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 5 Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Netvořice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Divišov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:14 Sokol Netvořice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havelka Richard st.
Havelka Richard
 
 
Ševčík Vojta
Dedera Tomáš
 
 
     3110
2.Bron Pavel
Ernestová Lucie
 
 
Dedera Jan
Hurdová Gabriela
 
 
     3020
3.Havelka RichardŠevčík Vojta     3030
4.Bron PavelDedera Tomáš     3140
5.Ernestová LucieDedera Jan     3250
6.Havelka Richard st.Hurdová Gabriela     3060
7.Bron PavelŠevčík Vojta     0361
8.Ernestová LucieDedera Tomáš     3071
9.Havelka Richard st.Dedera Jan     3081
10.Havelka RichardHurdová Gabriela     3091
11.Ernestová LucieŠevčík Vojta     30101
12.Havelka Richard st.Dedera Tomáš     30111
13.Havelka RichardDedera JanWO    03112
14.Bron PavelHurdová Gabriela     30122
15.Havelka Richard st.Ševčík Vojta     31132
16.Havelka RichardDedera Tomáš     30142
17.Bron PavelDedera Jan     13143
18.Ernestová LucieHurdová Gabriela     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Havelka Richard30Ševčík Vojta13
Bron Pavel22Dedera Tomáš04
Ernestová Lucie40Dedera Jan12
Havelka Richard st.40Hurdová Gabriela04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 5 Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim, 300 m nad Městským koupalištěmRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:0 SKST Vlašim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaigl Martin
Polyak Patrik
 
 
Kupsa Radim
Kupsa Tomáš
 
 
     3010
2.Jírová Anna
Holejšovská Anna
 
 
Maršíčková Laura
Müllerová Adriana
 
 
     3020
3.Vaigl MartinKupsa Tomáš     3030
4.Polyak PatrikKupsa Radim     3040
5.Jírová AnnaMaršíčková Laura     3050
6.Holejšovská AnnaMüllerová Adriana     3060
7.Polyak PatrikKupsa Tomáš     3070
8.Jírová AnnaKupsa Radim     3080
9.Holejšovská AnnaMaršíčková Laura     3090
10.Vaigl MartinMüllerová Adriana     30100
11.Jírová AnnaKupsa Tomáš     30110
12.Holejšovská AnnaKupsa Radim     30120
13.Vaigl MartinMaršíčková Laura     30130
14.Polyak PatrikMüllerová Adriana     30140
15.Holejšovská AnnaKupsa Tomáš     30150
16.Vaigl MartinKupsa Radim     30160
17.Polyak PatrikMaršíčková Laura     30170
18.Jírová AnnaMüllerová Adriana     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vaigl Martin40Kupsa Tomáš04
Polyak Patrik40Kupsa Radim04
Jírová Anna40Maršíčková Laura04
Holejšovská Anna40Müllerová Adriana04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 5 Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TATRAN Kamenný Přívoz BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nesvačily BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TATRAN Kamenný PřívozRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:16 TATRAN Kamenný Přívoz B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kukla Karel
Kukla Jakub
 
 
Burský Vít
Dráb Radomil
 
 
     3010
2.Kováč Robert
Hruška Pavel
 
 
Dolejší Jaroslav
Lízner Stanislav
 
 
     3120
3.Kukla JakubBurský Vít     1321
4.Hruška PavelDráb Radomil     3131
5.Kukla KarelDolejší Jaroslav     3041
6.Kováč RobertLízner Stanislav     3251
7.Hruška PavelBurský Vít     0352
8.Kukla KarelDráb Radomil     3062
9.Kováč RobertDolejší Jaroslav     3172
10.Kukla JakubLízner Stanislav     3182
11.Kukla KarelBurský Vít     3192
12.Kováč RobertDráb Radomil     30102
13.Kukla JakubDolejší Jaroslav     30112
14.Hruška PavelLízner Stanislav     31122
15.Kováč RobertBurský Vít     30132
16.Kukla JakubDráb Radomil     32142
17.Hruška PavelDolejší Jaroslav     30152
18.Kukla KarelLízner Stanislav     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kukla Jakub31Burský Vít22
Hruška Pavel31Dráb Radomil04
Kukla Karel40Dolejší Jaroslav04
Kováč Robert40Lízner Stanislav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 5 Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Netvořice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Bystřice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skalický Dominik
Novotný Aleš
 
 
Matoušková Zuzana
Barák Luboš
 
 
     2301
2.Šmeral Karel st.
Šmeral Adam
 
 
Nedvěd Karel
Randa David
 
 
     3211
3.Skalický DominikBarák Luboš     0312
4.Novotný AlešMatoušková Zuzana     3022
5.Šmeral AdamRanda David     0323
6.Šmeral Karel st.Nedvěd Karel     3033
7.Novotný AlešBarák Luboš     3043
8.Šmeral AdamMatoušková Zuzana     2344
9.Šmeral Karel st.Randa David     3054
10.Skalický DominikNedvěd Karel     0355
11.Šmeral AdamBarák Luboš     3265
12.Šmeral Karel st.Matoušková Zuzana     3075
13.Skalický DominikRanda David     0376
14.Novotný AlešNedvěd Karel     0377
15.Šmeral Karel st.Barák Luboš     3087
16.Skalický DominikMatoušková Zuzana     1388
17.Novotný AlešRanda David     3098
18.Šmeral AdamNedvěd Karel     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skalický Dominik04Barák Luboš13
Novotný Aleš31Matoušková Zuzana22
Šmeral Adam13Randa David22
Šmeral Karel st.40Nedvěd Karel31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy