Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 5 Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Bystřice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TATRAN Kamenný Přívoz BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jídelna bývalého areálu JZDRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1713:53 TATRAN Kamenný Přívoz B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Barák Luboš
Matoušková Zuzana
 
 
Kukla Karel
Kukla Jakub
 
 
     1301
2.Nedvěd Karel
Randa David
 
 
Kováč Robert
Hruška Pavel
 
 
     3211
3.Matoušková ZuzanaKukla Karel     0312
4.Nedvěd KarelKukla Jakub     1313
5.Barák LubošKováč Robert     0314
6.Randa DavidHruška Pavel     1315
7.Nedvěd KarelKukla Karel     0316
8.Barák LubošKukla Jakub     1317
9.Randa DavidKováč Robert     0318
10.Matoušková ZuzanaHruška Pavel     0319
11.Barák LubošKukla Karel     13110
12.Randa DavidKukla Jakub     13111
13.Matoušková ZuzanaKováč Robert     03112
14.Nedvěd KarelHruška Pavel     23113
15.Randa DavidKukla Karel     03114
16.Matoušková ZuzanaKukla Jakub     13115
17.Nedvěd KarelKováč Robert     03116
18.Barák LubošHruška Pavel     13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matoušková Zuzana04Kukla Karel40
Nedvěd Karel04Kukla Jakub40
Barák Luboš04Kováč Robert40
Randa David04Hruška Pavel40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 5 Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nesvačily BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nesvačily 138, Bystřice 257 51, Spolkový dům NesvačilyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1611:49 SKST Vlašim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Burský Vít
Lízner Stanislav
 
 
Lajdová Karolína
Jírová Anna
 
 
     0301
2.Dráb Radomil
Macháček Filip
 
 
Vaigl Martin
Holejšovská Anna
 
 
     0302
3.Burský VítLajdová Karolína     1303
4.Lízner StanislavVaigl Martin     0304
5.Dráb RadomilHolejšovská Anna     0305
6.Macháček FilipJírová Anna     1306
7.Lízner StanislavLajdová Karolína     0307
8.Dráb RadomilVaigl Martin     0308
9.Macháček FilipHolejšovská Anna     1309
10.Burský VítJírová Anna     3119
11.Dráb RadomilLajdová Karolína     03110
12.Macháček FilipVaigl Martin     03111
13.Burský VítHolejšovská Anna     03112
14.Lízner StanislavJírová Anna     30212
15.Macháček FilipLajdová Karolína     03213
16.Burský VítVaigl Martin     03214
17.Lízner StanislavHolejšovská Anna     13215
18.Dráb RadomilJírová Anna     13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Burský Vít13Lajdová Karolína40
Lízner Stanislav13Vaigl Martin40
Dráb Radomil04Holejšovská Anna40
Macháček Filip04Jírová Anna22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 5 Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Netvořice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SKST, Sportovní 1570, 25801 Vlašim, nad čerpací stanicí BenzinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:174:51 Sokol Netvořice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kupsa Radim
Horáková Iveta
 
 
Ernestová Lucie
Havelka Richard
 
 
     0301
2.Maršíčková Laura
Müllerová Sofie
 
 
Šádek Zdeněk
Alexander Jan
 
 
     0302
3.Kupsa RadimŠádek Zdeněk     1303
4.Horáková IvetaHavelka Richard     0304
5.Müllerová SofieErnestová Lucie     0305
6.Maršíčková LauraAlexander Jan     0306
7.Horáková IvetaŠádek Zdeněk     0307
8.Müllerová SofieHavelka Richard     0308
9.Maršíčková LauraErnestová Lucie     0309
10.Kupsa RadimAlexander Jan     3019
11.Müllerová SofieŠádek Zdeněk     03110
12.Maršíčková LauraHavelka Richard     03111
13.Kupsa RadimErnestová Lucie     03112
14.Horáková IvetaAlexander Jan     03113
15.Maršíčková LauraŠádek Zdeněk     03114
16.Kupsa RadimHavelka Richard     03115
17.Horáková IvetaErnestová Lucie     03116
18.Müllerová SofieAlexander Jan     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kupsa Radim13Šádek Zdeněk40
Horáková Iveta04Havelka Richard40
Müllerová Sofie04Ernestová Lucie40
Maršíčková Laura04Alexander Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 5 Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Divišov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SDH Petroupim DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna DivišovRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:15 Sokol Divišov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dedera Tomáš
Ševčík Vojta
 
 
Kysela Stanislav
Muller Jan
 
 
     3110
2.Hurdová Gabriela
Dedera Jan
 
 
Kysela Stanislav st.
Svoboda Jiří
 
 
     3020
3.Ševčík VojtaKysela Stanislav     3130
4.Dedera JanMuller Jan     3040
5.Hurdová GabrielaKysela Stanislav st.     3050
6.Dedera TomášSvoboda Jiří     3160
7.Dedera JanKysela Stanislav     1361
8.Hurdová GabrielaMuller Jan     3171
9.Dedera TomášKysela Stanislav st.     3081
10.Ševčík VojtaSvoboda Jiří     3091
11.Hurdová GabrielaKysela Stanislav     0392
12.Dedera TomášMuller Jan     31102
13.Ševčík VojtaKysela Stanislav st.     30112
14.Dedera JanSvoboda Jiří     30122
15.Dedera TomášKysela Stanislav     13123
16.Ševčík VojtaMuller Jan     30133
17.Dedera JanKysela Stanislav st.     30143
18.Hurdová GabrielaSvoboda Jiří     31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ševčík Vojta40Kysela Stanislav31
Dedera Jan31Muller Jan04
Hurdová Gabriela31Kysela Stanislav st.04
Dedera Tomáš31Svoboda Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 5 Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SHD Smilkov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Louňovice pod Blaníkem CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OU SmilkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:637:21 SHD Smilkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fulín Ondřej
Utínek Václav
 
 
Tichá Lenka
Kahoun Josef nejml.
 
 
     3010
2.
 
 

 
 
WO    0311
3.Fulín PatrikKahoun Josef nejml.     1312
4.Fulín OndřejRobertson Samuel     3022
5.Utínek VáclavMatoušek Jan     3032
6.Suk FrantišekWO    0333
7.Fulín OndřejKahoun Josef nejml.     3043
8.Utínek VáclavRobertson Samuel     3153
9.Matoušek JanWO    0354
10.Fulín PatrikSuk František     3064
11.Utínek VáclavKahoun Josef nejml.     3174
12.Robertson SamuelWO    0375
13.Fulín PatrikMatoušek Jan     3085
14.Fulín OndřejSuk František     3095
15.Kahoun Josef nejml.WO    0396
16.Fulín PatrikRobertson Samuel     31106
17.Fulín OndřejMatoušek Jan     30116
18.Utínek VáclavSuk František     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Fulín Patrik31Kahoun Josef nejml.12
Fulín Ondřej40Robertson Samuel03
Utínek Václav40Matoušek Jan03
   Suk František03
WO05WO50

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy