Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 5 Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SHD Smilkov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OU SmilkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:13 SHD Smilkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fulín Štěpán
Fulín Ondřej
 
 
Kupsa Radim
Kupsa Tomáš
 
 
     3010
2.Járka Tomáš
Fulín Patrik
 
 
Kriglová Denisa
Maršíčková Laura
 
 
     3020
3.Fulín ŠtěpánKupsa Tomáš     3230
4.Járka TomášKupsa Radim     0331
5.Fulín OndřejKriglová Denisa     3041
6.Fulín PatrikMaršíčková Laura     3051
7.Járka TomášKupsa Tomáš     0352
8.Fulín OndřejKupsa Radim     3062
9.Fulín PatrikKriglová Denisa     3072
10.Fulín ŠtěpánMaršíčková Laura     3082
11.Fulín OndřejKupsa Tomáš     3092
12.Fulín PatrikKupsa Radim     31102
13.Fulín ŠtěpánKriglová Denisa     30112
14.Járka TomášMaršíčková Laura     30122
15.Fulín PatrikKupsa Tomáš     31132
16.Fulín ŠtěpánKupsa Radim     13133
17.Járka TomášKriglová Denisa     30143
18.Fulín OndřejMaršíčková Laura     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fulín Štěpán31Kupsa Tomáš13
Járka Tomáš22Kupsa Radim22
Fulín Ondřej40Kriglová Denisa04
Fulín Patrik40Maršíčková Laura04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 5 Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Louňovice pod Blaníkem CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nesvačily BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Louňovice pod BlaníkemRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1318:41 TJ Sokol Nesvačily B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kahoun Josef
Suk František
 
 
Dráb Radomil
Dolejší Jaroslav
 
 
     0301
2.Robertson Samuel
Matoušek Jan
 
 
Burský Vít
Dráb Martin
 
 
     0302
3.Kahoun JosefDráb Radomil     3112
4.Suk FrantišekDolejší Jaroslav     0313
5.Robertson SamuelBurský Vít     1314
6.Matoušek JanDráb Martin     0315
7.Suk FrantišekDráb Radomil     0316
8.Robertson SamuelDolejší Jaroslav     2317
9.Matoušek JanBurský Vít     0318
10.Kahoun JosefDráb Martin     3028
11.Robertson SamuelDráb Radomil     0329
12.Matoušek JanDolejší Jaroslav     03210
13.Kahoun JosefBurský Vít     31310
14.Suk FrantišekDráb Martin     03311
15.Matoušek JanDráb Radomil     03312
16.Kahoun JosefDolejší Jaroslav     30412
17.Suk FrantišekBurský Vít     03413
18.Robertson SamuelDráb Martin     30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kahoun Josef40Dráb Radomil31
Suk František04Dolejší Jaroslav31
Robertson Samuel13Burský Vít31
Matoušek Jan04Dráb Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 5 Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH Petroupim DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Bystřice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Petroupim, 256 01 BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kysela Stanislav
Fišer Michal
 
 
Randa David
Nedvěd Karel
 
 
     3010
2.Muller Jan
Svoboda Jiří
 
 
Barák Luboš
Matoušková Zuzana
 
 
     0311
3.Kysela StanislavRanda David     3021
4.Fišer MichalNedvěd Karel     3231
5.Muller JanBarák Luboš     3141
6.Svoboda JiříMatoušková Zuzana     1342
7.Fišer MichalRanda David     3152
8.Muller JanNedvěd Karel     0353
9.Svoboda JiříBarák Luboš     0354
10.Kysela StanislavMatoušková Zuzana     3064
11.Muller JanRanda David     0365
12.Svoboda JiříNedvěd Karel     0366
13.Kysela StanislavBarák Luboš     3076
14.Fišer MichalMatoušková Zuzana     3186
15.Svoboda JiříRanda David     0387
16.Kysela StanislavNedvěd Karel     2388
17.Fišer MichalBrehovský Martin     3098
18.Muller JanMatoušková Zuzana     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kysela Stanislav31Randa David22
Fišer Michal40Nedvěd Karel31
Muller Jan13Barák Luboš12
Svoboda Jiří04Matoušková Zuzana22
   Brehovský Martin01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 5 Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Netvořice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Netvořice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
NetvořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:351:14 Sokol Netvořice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havelka Richard st.
Havelka Richard
 
 
Šmeral Karel st.
Šmeral Adam
 
 
     3010
2.Ernestová Lucie
Bron Pavel
 
 
Skalický Dominik
Novotný Aleš
 
 
     3020
3.Havelka RichardŠmeral Karel st.     3230
4.Havelka Richard st.Šmeral Adam     3040
5.Ernestová LucieSkalický Dominik     3050
6.Bron PavelNovotný Aleš     3060
7.Havelka Richard st.Šmeral Karel st.     2361
8.Ernestová LucieŠmeral Adam     3071
9.Bron PavelSkalický Dominik     3081
10.Havelka RichardNovotný Aleš     3091
11.Ernestová LucieŠmeral Karel st.     2392
12.Bron PavelŠmeral Adam     30102
13.Havelka RichardSkalický Dominik     30112
14.Havelka Richard st.Novotný Aleš     31122
15.Bron PavelŠmeral Karel st.     23123
16.Havelka RichardŠmeral Adam     31133
17.Havelka Richard st.Skalický Dominik     30143
18.Ernestová LucieNovotný Aleš     31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Havelka Richard40Šmeral Karel st.31
Havelka Richard st.31Šmeral Adam04
Ernestová Lucie31Skalický Dominik04
Bron Pavel31Novotný Aleš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 5 Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TATRAN Kamenný Přívoz BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SKST, Sportovní 1570, 25801 Vlašim, nad čerpací stanicí BenzinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:345:11 SKST Vlašim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaigl Martin
Poláková Veronika ml.
 
 
Kukla Karel
Kukla Jakub
 
 
     3010
2.Jírová Anna
Lajdová Karolína
 
 
Bernard Josef
Kováč Robert
 
 
     3020
3.Vaigl MartinKukla Jakub     3030
4.Poláková Veronika ml.Bernard Josef     3040
5.Lajdová KarolínaKukla Karel     3050
6.Polyak PatrikKováč Robert     0351
7.Poláková Veronika ml.Kukla Jakub     3061
8.Lajdová KarolínaBernard Josef     3071
9.Polyak PatrikKukla Karel     0372
10.Vaigl MartinKováč Robert     3082
11.Lajdová KarolínaKukla Jakub     3092
12.Jírová AnnaBernard Josef     30102
13.Vaigl MartinKukla Karel     30112
14.Poláková Veronika ml.Kováč Robert     31122
15.Jírová AnnaKukla Jakub     03123
16.Vaigl MartinBernard Josef     30133
17.Poláková Veronika ml.Kukla Karel     31143
18.Lajdová KarolínaKováč Robert     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vaigl Martin40Kukla Jakub13
Poláková Veronika ml.40Bernard Josef04
Lajdová Karolína40Kukla Karel13
Polyak Patrik02Kováč Robert13
Jírová Anna11   

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy