Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Líbeznice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:41 TJ Sokol Líbeznice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Semián Richard
Pelant Jiří
 
 
Brzybohatý Aleš
Laštůvka Petr
 
 
     0301
2.Vošahlík Radek
Vošahlík Marek
 
 
Kotrbáček Petr
Ptáček Josef
 
 
     2302
3.Semián RichardBrzybohatý Aleš     0303
4.Pelant JiříLaštůvka Petr     2304
5.Vošahlík MarekPtáček Josef     0305
6.Vošahlík RadekKotrbáček Petr     2306
7.Pelant JiříBrzybohatý Aleš     1307
8.Vošahlík MarekLaštůvka Petr     0308
9.Vošahlík RadekPtáček Josef     3218
10.Semián RichardKotrbáček Petr     3228
11.Vošahlík MarekBrzybohatý Aleš     0329
12.Vošahlík RadekLaštůvka Petr     3039
13.Semián RichardPtáček Josef     03310
14.Pelant JiříKotrbáček Petr     31410
15.Vošahlík RadekBrzybohatý Aleš     13411
16.Semián RichardLaštůvka Petr     23412
17.Pelant JiříPtáček JosefWO    30512
18.Vošahlík MarekKotrbáček PetrWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Semián Richard13Brzybohatý Aleš40
Pelant Jiří12Laštůvka Petr31
Vošahlík Marek03Ptáček Josef21
Vošahlík Radek22Kotrbáček Petr12
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Úvaly ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Školou 987, ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:28638:564TTC Říčany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Míka Petr
Pígl Tomáš
 
 
Jandovský Petr
Bříza Vlastislav
 
 
7-7103 3110
2.Stárek Martin
Stárek Karel ml.
 
 
Váňa Martin
Pilát Radek
 
 
3710  3020
3.Stárek MartinVáňa Martin7-5-10-8 1321
4.Míka PetrJandovský Petr-6-9-8  0322
5.Pígl TomášBříza Vlastislav779  3032
6.Stárek Karel ml.Pilát Radek695  3042
7.Míka PetrVáňa Martin-4-8-6  0343
8.Pígl TomášJandovský Petr-96-51073253
9.Stárek Karel ml.Bříza Vlastislav9-79-753263
10.Stárek MartinPilát Radek-8658 3173
11.Pígl TomášVáňa Martin-889-753283
12.Stárek Karel ml.Jandovský Petr1116  3093
13.Stárek MartinBříza Vlastislav-6-710-7 1394
14.Míka PetrPilát Radek-77-6121032104
15.Stárek Karel ml.Váňa Martin-66-9-12 13105
16.Stárek MartinJandovský Petr444  30115
17.Míka PetrBříza Vlastislav-5-6-6  03116
18.Pígl TomášPilát RadekWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stárek Martin22Váňa Martin31
Míka Petr13Jandovský Petr13
Pígl Tomáš30Bříza Vlastislav22
Stárek Karel ml.31Pilát Radek03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Popovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Aero Odolena Voda CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Velké Popovice, Sokolská ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:22676:553TJ Sokol Velké Popovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Martin
Strnad Martin
 
 
Hudečková Věra
David Jan
 
 
611-8-493210
2.Semrád Petr
Strnadová Karolína
 
 
Vyvial Pavel
Berný Jan
 
 
379  3020
3.Strnad MartinHudečková Věra-9-512-9 1321
4.Strnadová KarolínaVyvial Pavel4109  3031
5.Semrád PetrDavid Jan4-676 3141
6.Dvořák MartinBerný Jan4-5-7-8 1342
7.Strnadová KarolínaHudečková Věra6615  3052
8.Semrád PetrVyvial Pavel589  3062
9.Dvořák MartinDavid Jan-85-4463272
10.Strnad MartinBerný Jan-12-4-9  0373
11.Semrád PetrHudečková Věra-8595 3183
12.Dvořák MartinVyvial Pavel478  3093
13.Strnad MartinDavid Jan97-97 31103
14.Strnadová KarolínaBerný Jan-8-938932113
15.Dvořák MartinHudečková Věra10-9-510-623114
16.Strnad MartinVyvial Pavel148  30124
17.Strnadová KarolínaDavid Jan642  30134
18.Semrád PetrBerný Jan55-47 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Strnad Martin22Hudečková Věra22
Strnadová Karolína40Vyvial Pavel04
Semrád Petr40David Jan04
Dvořák Martin22Berný Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Aero Odolena Voda BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jizera Káraný ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna u hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:58Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:28675:626TJ Aero Odolena Voda B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valenta Petr
Topol Martin
 
 
Čmuhař Daniel
Drlička Jan
 
 
-7-71763210
2.Hendrych Jan
Tkáč Jan
 
 
Michalec Ondřej
Leistner Jan ml.
 
 
-86-6793220
3.Hendrych JanČmuhař Daniel-6774 3130
4.Tkáč JanDrlička Jan-4-6-7  0331
5.Valenta PetrMichalec Ondřej7136  3041
6.Topol MartinLeistner Jan ml.843  3051
7.Tkáč JanČmuhař Daniel8-7-0-7 1352
8.Valenta PetrDrlička Jan1110-9-7103262
9.Topol MartinMichalec Ondřej1098  3072
10.Hendrych JanLeistner Jan ml.-10348 3182
11.Valenta PetrČmuhař Daniel8-12-51283292
12.Topol MartinDrlička Jan-9-9-8  0393
13.Hendrych JanMichalec Ondřej3-998 31103
14.Tkáč JanLeistner Jan ml.599  30113
15.Topol MartinČmuhař Daniel9-87-9632123
16.Hendrych JanDrlička Jan5-52-13732133
17.Tkáč JanMichalec Ondřej6-1299 31143
18.Valenta PetrLeistner Jan ml.WO    03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hendrych Jan40Čmuhař Daniel13
Tkáč Jan22Drlička Jan22
Valenta Petr30Michalec Ondřej04
Topol Martin31Leistner Jan ml.03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Přezletice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 585/16, Sokolovna TJ Spartak ČelákoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:42509:641Sokol Přezletice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přichystal Jiří
Bodlák Jan
 
 
Dvořák Jan
Poláček Petr
 
 
44-86 3110
2.Pavlišák Jan
Duška Rudolf
 
 
Hataš Martin
Tichý Jiří
 
 
-9-11-6  0311
3.Přichystal JiříTichý Jiří-9784 3121
4.Bodlák JanDvořák Jan8-5-6-12 1322
5.Duška DanielPoláček Petr7-9-9-4 1323
6.Pavlišák JanHataš Martin-19-27-8 1324
7.Bodlák JanTichý Jiří83-39 3134
8.Duška DanielDvořák Jan-8-9-4  0335
9.Pavlišák JanPoláček Petr720-2-7-52336
10.Přichystal JiříHataš Martin836  3046
11.Duška DanielTichý Jiří7-5-6-6 1347
12.Pavlišák JanDvořák Jan-898-11-72348
13.Přichystal JiříPoláček Petr745  3058
14.Bodlák JanHataš Martin-7-10-11  0359
15.Pavlišák JanTichý Jiří-7-5-7  03510
16.Přichystal JiříDvořák JanWO    03511
17.Bodlák JanPoláček PetrWO    03512
18.Duška DanielHataš MartinWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Přichystal Jiří30Tichý Jiří22
Bodlák Jan12Dvořák Jan30
Duška Daniel03Poláček Petr21
Pavlišák Jan04Hataš Martin21
WO03WO30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS