Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Líbeznice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hala Na ChrupavceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:13 TJ Sokol Líbeznice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Václavík Pavel
Brzybohatý Aleš
 
 
Pelant Jiří
Svoboda Milan
 
 
     3010
2.Kotrbáček Petr
Kolesnikov Nikita
 
 
Vošahlík Radek
Semián Richard
 
 
     3020
3.Kolesnikov NikitaVošahlík Radek     3130
4.Václavík PavelSemián Richard     3140
5.Brzybohatý AlešPelant Jiří     3050
6.Kotrbáček PetrSvoboda Milan     3060
7.Václavík PavelVošahlík Radek     0361
8.Brzybohatý AlešSemián Richard     3071
9.Kotrbáček PetrPelant Jiří     3281
10.Kolesnikov NikitaSvoboda Milan     3191
11.Brzybohatý AlešVošahlík Radek     30101
12.Kotrbáček PetrSemián Richard     31111
13.Kolesnikov NikitaPelant Jiří     32121
14.Václavík PavelSvoboda Milan     30131
15.Kotrbáček PetrVošahlík Radek     31141
16.Kolesnikov NikitaSemián Richard     30151
17.Václavík PavelPelant Jiří     31161
18.Brzybohatý AlešSvoboda Milan     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kolesnikov Nikita40Vošahlík Radek13
Václavík Pavel31Semián Richard04
Brzybohatý Aleš40Pelant Jiří04
Kotrbáček Petr40Svoboda Milan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Úvaly AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
náměstí Arnošta z Pardubic 8, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:39600:648TTC Říčany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jandovský Petr
Váňa Martin
 
 
Míka Petr
Pígl Tomáš
 
 
-5-88-4 1301
2.Pilát Radek
Bříza Vlastislav
 
 
Vitvar Milan
Stárek Martin
 
 
-69-6-11 1302
3.Pilát RadekMíka Petr-5-4-3  0303
4.Jandovský PetrPígl Tomáš-59-3-4 1304
5.Váňa MartinStárek Martin-101048 3114
6.Bříza VlastislavVitvar Milan9-969 3124
7.Jandovský PetrMíka Petr9-69-6-32325
8.Váňa MartinPígl Tomáš94-118 3135
9.Bříza VlastislavStárek Martin-14556 3145
10.Pilát RadekVitvar Milan-5-129-8 1346
11.Váňa MartinMíka Petr-9424 3156
12.Bříza VlastislavPígl Tomáš-7-9-5  0357
13.Pilát RadekStárek Martin-8-6-8  0358
14.Kukla Oldřich ml.Vitvar Milan-8-7-10  0359
15.Bříza VlastislavMíka Petr511-99 3169
16.Pilát RadekPígl Tomáš-9-109-8 13610
17.Kukla Oldřich ml.Stárek Martin-87-5-4 13611
18.Váňa MartinVitvar Milan755  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pilát Radek04Míka Petr22
Jandovský Petr02Pígl Tomáš31
Váňa Martin40Stárek Martin22
Bříza Vlastislav31Vitvar Milan22
Kukla Oldřich ml.02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Aero Odolena Voda CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Popovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kabinky u halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:42619:706TJ Sokol Velké Popovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyvial Pavel
Kuchynka Pavel
 
 
Semrád Petr
Strnadová Karolína
 
 
-710-89-82301
2.Hudečková Věra
David Jan
 
 
Ouda Pavel
Dvořák Martin
 
 
8-61113 3111
3.Vyvial PavelSemrád Petr-2-4-9  0312
4.Hudečková VěraStrnadová Karolína-7-7-10  0313
5.Kuchynka PavelDvořák Martin11712  3023
6.David JanOuda Pavel107-84 3133
7.Hudečková VěraSemrád Petr-9-7-3  0334
8.Kuchynka PavelStrnadová Karolína-512-9-11 1335
9.David JanDvořák Martin6-713-1053245
10.Vyvial PavelOuda Pavel9-169-9-82346
11.Kuchynka PavelSemrád Petr-5-5-4  0347
12.David JanStrnadová Karolína-10-5109-72348
13.Vyvial PavelDvořák Martin99-10-1183258
14.Hudečková VěraOuda Pavel6-8-12-8 1359
15.David JanSemrád Petr-9-4-3  03510
16.Vyvial PavelStrnadová Karolína-5-5-5  03511
17.Hudečková VěraDvořák Martin-7-10-9  03512
18.Kuchynka PavelOuda Pavel387  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vyvial Pavel13Semrád Petr40
Hudečková Věra04Strnadová Karolína40
Kuchynka Pavel22Dvořák Martin13
David Jan22Ouda Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jizera Káraný AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Aero Odolena Voda BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OÚ KáranýRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:40562:644TJ Aero Odolena Voda B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michalec Ondřej
Pokorná Bára
 
 
Hendrych Jan
Topol Filip nejml.
 
 
79-9-883210
2.Leistner Jan ml.
Čmuhař Daniel
 
 
Valenta Petr
Topol Martin
 
 
-3-8-5  0311
3.Pokorná BáraHendrych Jan-1-6-7  0312
4.Michalec OndřejTopol Filip nejml.9-78-5103222
5.Čmuhař DanielValenta Petr-12599 3132
6.Leistner Jan ml.Topol Martin-6-1-9  0333
7.Michalec OndřejHendrych Jan-22-7-2 1334
8.Čmuhař DanielTopol Filip nejml.1119  3044
9.Leistner Jan ml.Valenta Petr-514-10-9 1345
10.Pokorná BáraTopol Martin9-4-5-10 1346
11.Čmuhař DanielHendrych Jan-8-910-9 1347
12.Leistner Jan ml.Topol Filip nejml.466  3057
13.Pokorná BáraValenta Petr-4-6-7  0358
14.Michalec OndřejTopol Martin-1-11-7  0359
15.Leistner Jan ml.Hendrych Jan-98-5-8 13510
16.Pokorná BáraTopol Filip nejml.753  30610
17.Michalec OndřejValenta Petr10-7-971032710
18.Čmuhař DanielTopol Martin-6-10-8  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pokorná Bára13Hendrych Jan40
Michalec Ondřej22Topol Filip nejml.04
Čmuhař Daniel22Valenta Petr22
Leistner Jan ml.13Topol Martin40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přezletice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:37Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:31636:633Sokol Přezletice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jan
Kail Roman
 
 
Přichystal Jiří
Duška Daniel
 
 
10-1277 3110
2.Tichý Jiří
Horálek Jiří
 
 
Míchal Jiří
Duška Rudolf
 
 
-9-1087113220
3.Tichý JiříPřichystal Jiří-7-5-10  0321
4.Kail RomanDuška Rudolf1398  3031
5.Dvořák JanDuška Daniel1156  3041
6.Horálek JiříMíchal Jiří769  3051
7.Kail RomanPřichystal Jiří-3-3-1  0352
8.Dvořák JanDuška Rudolf12113  3062
9.Hataš MartinDuška Daniel-2-3-9  0363
10.Tichý JiříMíchal Jiří-10873 3173
11.Dvořák JanPřichystal Jiří-87-7-8 1374
12.Hataš MartinDuška Rudolf-8-69-12 1375
13.Tichý JiříDuška Daniel-9467 3185
14.Kail RomanMíchal Jiří77-9-5-102386
15.Hataš MartinPřichystal Jiří-69-2-8 1387
16.Tichý JiříDuška Rudolf109-6-893297
17.Kail RomanDuška Daniel7-86-7-32398
18.Dvořák JanMíchal Jiří557  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tichý Jiří31Přichystal Jiří40
Kail Roman13Duška Rudolf13
Dvořák Jan31Duška Daniel22
Horálek Jiří10Míchal Jiří13
Hataš Martin03   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy