Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Aero Odolena Voda BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Líbeznice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
HERNA U HŘIŠTĚRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:17Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1420:47516:667TJ Sokol Líbeznice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hendrych Jan
Tkáč Jan
 
 
Brzybohatý Aleš
Kolesnikov Nikita
 
 
-4-7-5  0301
2.Topol Martin
Valenta Petr
 
 
Kotrbáček Petr
Laštůvka Petr
 
 
-85811 3111
3.Hendrych JanBrzybohatý Aleš-2-8-5  0312
4.Tkáč JanKotrbáček Petr-6-9-8  0313
5.Topol MartinKolesnikov Nikita911-8-10-72314
6.Valenta PetrLaštůvka Petr48-10-7-62315
7.Tkáč JanBrzybohatý Aleš-5-3-1  0316
8.Topol MartinKotrbáček Petr8-10-5483226
9.Valenta PetrKolesnikov Nikita-94-2-10 1327
10.Hendrych JanLaštůvka Petr959  3037
11.Topol MartinBrzybohatý Aleš-6-5-10  0338
12.Valenta PetrKotrbáček Petr-9-8-6  0339
13.Hendrych JanKolesnikov Nikita6-5-9843249
14.Tkáč JanLaštůvka Petr-10-10-7  03410
15.Valenta PetrBrzybohatý AlešWO    03411
16.Hendrych JanKotrbáček Petr-125-2-7 13412
17.Tkáč JanKolesnikov Nikita-5-5-10  03413
18.Topol MartinLaštůvka Petr8-55-2-423414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hendrych Jan22Brzybohatý Aleš30
Tkáč Jan04Kotrbáček Petr31
Topol Martin13Kolesnikov Nikita31
Valenta Petr03Laštůvka Petr31
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Popovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Velké Popovice, Sokolská ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:31685:603TJ Sokol Velké Popovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Martin
Kaválek Radim
 
 
Přichystal Jiří
Pavlišák Jan
 
 
-68-9-5 1301
2.Strnadová Karolína
Semrád Petr
 
 
Míchal Jiří
Duška Daniel
 
 
-7-94-8 1302
3.Dvořák MartinPřichystal Jiří9-9-3-4 1303
4.Kaválek RadimPavlišák Jan-1743-8-92304
5.Semrád PetrMíchal Jiří367  3014
6.Strnadová KarolínaDuška Daniel8-359 3124
7.Kaválek RadimPřichystal Jiří-99-2-5 1325
8.Semrád PetrPavlišák Jan34-93 3135
9.Strnadová KarolínaMíchal Jiří6-9-6873245
10.Dvořák MartinDuška Daniel-12-8-7  0346
11.Semrád PetrPřichystal Jiří99-98 3156
12.Strnadová KarolínaPavlišák Jan7-78-843266
13.Dvořák MartinMíchal Jiří27-77 3176
14.Kaválek RadimDuška Daniel489  3086
15.Strnadová KarolínaPřichystal Jiří6-68-8-62387
16.Dvořák MartinPavlišák Jan56-95 3197
17.Kaválek RadimMíchal Jiří3-1066 31107
18.Semrád PetrDuška Daniel728  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dvořák Martin22Přichystal Jiří31
Kaválek Radim22Pavlišák Jan13
Semrád Petr40Míchal Jiří04
Strnadová Karolína31Duška Daniel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Přezletice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Školou 987, ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1326:43 Sokol Přezletice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stárek Martin
Riedl Martin
 
 
Poláček Petr
Tichý Jiří
 
 
     0301
2.Pígl Tomáš
Míka Petr
 
 
Dvořák Jan
Ondráček Evžen
 
 
     3111
3.Riedl MartinTichý Jiří     1312
4.Míka PetrPoláček Petr     1313
5.Stárek MartinDvořák Jan     0314
6.Pígl TomášOndráček Evžen     3124
7.Míka PetrTichý Jiří     1325
8.Stárek MartinPoláček Petr     1326
9.Pígl TomášDvořák Jan     1327
10.Riedl MartinOndráček Evžen     2328
11.Stárek MartinTichý Jiří     3038
12.Pígl TomášPoláček Petr     3248
13.Riedl MartinDvořák Jan     0349
14.Míka PetrOndráček Evžen     3059
15.Pígl TomášTichý Jiří     13510
16.Riedl MartinPoláček Petr     03511
17.Míka PetrDvořák Jan     23512
18.Stárek MartinOndráček Evžen     13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Riedl Martin04Tichý Jiří31
Míka Petr13Poláček Petr31
Stárek Martin13Dvořák Jan40
Pígl Tomáš22Ondráček Evžen22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jizera Káraný ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:28 TTC Brandýs nad Labem E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vošahlík Radek
Semián Richard
 
 
Čmuhař Daniel
Drlička Jan
 
 
     2301
2.Ivan Milan
Pelant Jiří
 
 
Michalec Ondřej
Pokorná Bára
 
 
     3111
3.Ivan MilanČmuhař Daniel     3121
4.Semián RichardDrlička Jan     0322
5.Pelant JiříMichalec Ondřej     3132
6.Vošahlík RadekPokorná Bára     3242
7.Semián RichardČmuhař Daniel     3252
8.Pelant JiříDrlička Jan     0353
9.Vošahlík RadekMichalec Ondřej     1354
10.Ivan MilanPokorná Bára     3164
11.Pelant JiříČmuhař Daniel     0365
12.Vošahlík RadekDrlička Jan     2366
13.Ivan MilanMichalec Ondřej     3076
14.Semián RichardPokorná Bára     3286
15.Vošahlík RadekČmuhař Daniel     3096
16.Ivan MilanDrlička Jan     30106
17.Semián RichardMichalec Ondřej     30116
18.Pelant JiříPokorná Bára     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ivan Milan40Čmuhař Daniel13
Semián Richard31Drlička Jan31
Pelant Jiří22Michalec Ondřej13
Vošahlík Radek22Pokorná Bára04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Úvaly AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Aero Odolena Voda CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
náměstí Arnošta z Pardubic 8, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:31639:600SKST Úvaly A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Váňa Martin
Šochman Karel
 
 
Vyvial Pavel
Berný Jan
 
 
795  3010
2.Pilát Radek
Kukla Oldřich ml.
 
 
David Jan
Hudečková Věra
 
 
710-96 3120
3.Jandovský PetrHudečková Věra-4-910773230
4.Váňa MartinBerný Jan4-95-8-92331
5.Pilát RadekVyvial Pavel-8-9-7  0332
6.Kukla Oldřich ml.David Jan-7-4-7  0333
7.Váňa MartinHudečková Věra-98109 3143
8.Pilát RadekBerný Jan-3-5-7  0344
9.Kukla Oldřich ml.Vyvial Pavel109-96 3154
10.Jandovský PetrDavid Jan768  3064
11.Pilát RadekHudečková Věra-87-39123274
12.Kukla Oldřich ml.Berný Jan-8-7-6  0375
13.Jandovský PetrVyvial Pavel6-67-5113285
14.Váňa MartinDavid Jan8511  3095
15.Kukla Oldřich ml.Hudečková Věra-87-6-3 1396
16.Jandovský PetrBerný Jan9-7-10-11 1397
17.Váňa MartinVyvial Pavel16-106 31107
18.Pilát RadekDavid JanWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jandovský Petr31Hudečková Věra13
Váňa Martin31Berný Jan40
Pilát Radek12Vyvial Pavel13
Kukla Oldřich ml.13David Jan12
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy