Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Líbeznice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Aero Odolena Voda CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hala Na ChrupavceRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:25 TJ Sokol Líbeznice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Václavík Pavel
Brzybohatý Aleš
 
 
David Jan
Hudečková Věra
 
 
     3010
2.Kotrbáček Petr
Kolesnikov Nikita
 
 
Vyvial Pavel
Berný Jan
 
 
     3220
3.Kolesnikov NikitaBerný Jan     0321
4.Václavík PavelVyvial Pavel     3231
5.Brzybohatý AlešDavid Jan     3041
6.Kotrbáček PetrHudečková Věra     2342
7.Václavík PavelBerný Jan     2343
8.Brzybohatý AlešVyvial Pavel     3153
9.Kotrbáček PetrDavid Jan     1354
10.Kolesnikov NikitaHudečková Věra     3264
11.Brzybohatý AlešBerný Jan     3074
12.Kotrbáček PetrVyvial Pavel     3084
13.Kolesnikov NikitaDavid Jan     3194
14.Václavík PavelHudečková Věra     32104
15.Kotrbáček PetrBerný Jan     30114
16.Kolesnikov NikitaVyvial PavelWO    30124
17.Václavík PavelDavid JanWO    30134
18.Brzybohatý AlešHudečková VěraWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kolesnikov Nikita21Berný Jan22
Václavík Pavel21Vyvial Pavel03
Brzybohatý Aleš30David Jan12
Kotrbáček Petr22Hudečková Věra12
WO21WO12



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jizera Káraný AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Úvaly ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OÚ KáranýRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1613:51521:682SKST Úvaly A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jarý Jan
Michalec Ondřej
 
 
Jandovský Petr
Bříza Vlastislav
 
 
8-8-9-8 1301
2.Čmuhař Daniel
Pokorná Bára
 
 
Váňa Martin
Šochman Karel
 
 
-9-8-11  0302
3.Pokorná BáraBříza Vlastislav-9-6-8  0303
4.Michalec OndřejJandovský Petr-6-8-8  0304
5.Čmuhař DanielPilát Radek8-9-7-8 1305
6.Leistner Jan ml.Váňa Martin-9-8-8  0306
7.Michalec OndřejBříza Vlastislav-4-3-4  0307
8.Čmuhař DanielJandovský Petr-10109-1043217
9.Leistner Jan ml.Pilát Radek-56-614-82318
10.Pokorná BáraVáňa Martin-5-10-3  0319
11.Čmuhař DanielBříza Vlastislav-7-10-8  03110
12.Leistner Jan ml.Jandovský Petr-61289 31210
13.Pokorná BáraPilát Radek-6-7-8  03211
14.Michalec OndřejVáňa Martin-610-7-7 13212
15.Leistner Jan ml.Bříza Vlastislav-7-69-8 13213
16.Pokorná BáraJandovský Petr-11-6-7  03214
17.Michalec OndřejPilát Radek-4-7-6  03215
18.Čmuhař DanielVáňa Martin-6-56-8 13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pokorná Bára04Bříza Vlastislav40
Michalec Ondřej04Jandovský Petr22
Čmuhař Daniel13Pilát Radek40
Leistner Jan ml.13Váňa Martin40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přezletice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:547:21680:547Sokol Přezletice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poláček Petr
Tichý Jiří
 
 
Ivan Milan
Semián Richard
 
 
498  3010
2.Dvořák Jan
Kail Roman
 
 
Pelant Jiří
Lang Petr
 
 
856  3020
3.Tichý JiříIvan Milan-8886 3130
4.Kail RomanSemián Richard7-11-88-102331
5.Poláček PetrPelant Jiří111-58 3141
6.Dvořák JanLang Petr488  3051
7.Kail RomanIvan Milan9-784 3161
8.Poláček PetrSemián Richard6-79-8-32362
9.Dvořák JanPelant Jiří449  3072
10.Tichý JiříLang Petr656  3082
11.Poláček PetrIvan Milan8-7-310-42383
12.Dvořák JanSemián Richard826  3093
13.Tichý JiříPelant Jiří-8-941-82394
14.Kail RomanLang Petr4-867 31104
15.Dvořák JanIvan Milan14610  30114
16.Tichý JiříSemián Richard57-10-8832124
17.Kail RomanPelant Jiří-7-7-8  03125
18.Poláček PetrLang Petr388  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tichý Jiří31Ivan Milan13
Kail Roman22Semián Richard22
Poláček Petr22Pelant Jiří22
Dvořák Jan40Lang Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 585/16, Sokolovna TJ Spartak ČelákoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:27 TJ Spartak Čelákovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přichystal Jiří
Bodlák Jan
 
 
Stárek Martin
Riedl Martin
 
 
     3010
2.Duška Daniel
Duška Rudolf
 
 
Stárek Karel ml.
Míka Petr
 
 
     2311
3.Přichystal JiříStárek Karel ml.     3021
4.Bodlák JanMíka Petr     3231
5.Duška DanielStárek Martin     2332
6.Duška RudolfRiedl Martin     3142
7.Bodlák JanStárek Karel ml.     3052
8.Duška DanielMíka Petr     3062
9.Pavlišák JanStárek Martin     1363
10.Přichystal JiříRiedl Martin     3073
11.Duška DanielStárek Karel ml.     3283
12.Pavlišák JanMíka Petr     3193
13.Přichystal JiříStárek Martin     30103
14.Bodlák JanRiedl Martin     30113
15.Pavlišák JanStárek Karel ml.     23114
16.Přichystal JiříMíka PetrWO    03115
17.Bodlák JanStárek MartinWO    03116
18.Duška DanielRiedl MartinWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Přichystal Jiří30Stárek Karel ml.13
Bodlák Jan30Míka Petr03
Duška Daniel21Stárek Martin21
Duška Rudolf10Riedl Martin03
Pavlišák Jan12   
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Aero Odolena Voda BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Popovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
HERNA U HŘIŠTĚRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:01Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:33638:613TJ Aero Odolena Voda B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tkáč Jan
Hendrych Jan
 
 
Semrád Petr
Strnadová Karolína
 
 
-10-10-10  0301
2.Topol Martin
Valenta Petr
 
 
Strnad Martin
Kaválek Radim
 
 
8-8-91073211
3.Hendrych JanStrnadová Karolína6-11-611113221
4.Tkáč JanSemrád Petr-4-7-5  0322
5.Valenta PetrKaválek Radim58-28 3132
6.Topol MartinStrnad Martin6-9-8563242
7.Tkáč JanStrnadová Karolína-9-3-4  0343
8.Valenta PetrSemrád Petr-8-3-1  0344
9.Topol MartinKaválek Radim733  3054
10.Hendrych JanStrnad Martin-9-5311-92355
11.Valenta PetrStrnadová Karolína-6-461063265
12.Topol MartinSemrád Petr-49-14-8 1366
13.Hendrych JanKaválek Radim31012  3076
14.Tkáč JanStrnad Martin-8-11-4  0377
15.Topol MartinStrnadová Karolína11-968 3187
16.Hendrych JanSemrád Petr9-65-463297
17.Tkáč JanKaválek Radim568  30107
18.Valenta PetrStrnad MartinWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hendrych Jan31Strnadová Karolína13
Tkáč Jan13Semrád Petr31
Valenta Petr21Kaválek Radim04
Topol Martin31Strnad Martin21
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy