Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Popovice CVrchní
rozhodčí:
Šiler Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Líbeznice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Velké PopoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:22619:474TJ Sokol Velké Popovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doule Josef
Holub Pavel
 
 
Pavlík Zbyšek
Procházka Vladimír
 
 
9-9104 3110
2.Kaválek Radim
Hozman Luděk
 
 
Ptáček Josef
Procházka Miroslav
 
 
6-56-5-72311
3.Kaválek RadimPavlík Zbyšek557  3021
4.Holub PavelPtáček Josef777  3031
5.Hozman LuděkProcházka Vladimír986  3041
6.Doule JosefProcházka Miroslav4-975 3151
7.Holub PavelPavlík Zbyšek443  3061
8.Hozman LuděkPtáček Josef-8-8-8  0362
9.Doule JosefProcházka Vladimír6-699 3172
10.Kaválek RadimProcházka Miroslav589  3082
11.Hozman LuděkPavlík Zbyšek9-97-673292
12.Doule JosefPtáček Josef-10-9-8  0393
13.Kaválek RadimProcházka Vladimír-66-97832103
14.Holub PavelProcházka Miroslav447  30113
15.Doule JosefPavlík ZbyšekWO    30123
16.Kaválek RadimPtáček Josef-2-9-3  03124
17.Holub PavelProcházka VladimírWO    30134
18.Hozman LuděkProcházka Miroslav-7-73-6 13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kaválek Radim31Pavlík Zbyšek03
Holub Pavel30Ptáček Josef31
Hozman Luděk22Procházka Vladimír03
Doule Josef21Procházka Miroslav13
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mratín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Mnichovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna MratínRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2019 19:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:42596:689TJ Mnichovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Samborský Vladimír
Vajgl Lukáš
 
 
Trojánek Antonín
Novotný Miloslav
 
 
79-85 3110
2.Dunovský Daniel
Semerák Lukáš
 
 
Martiš David
Hejný Stanislav ml.
 
 
-5-7-6  0311
3.Samborský VladimírMartiš David-5-9-6  0312
4.Vajgl LukášNovotný Miloslav9-8119 3122
5.Dunovský DanielHejný Stanislav ml.-7-68-8 1323
6.Semerák LukášTrojánek Antonín12-976 3133
7.Vajgl LukášMartiš David10-8-78-52334
8.Dunovský DanielNovotný Miloslav-5-6-5  0335
9.Semerák LukášHejný Stanislav ml.10-5-79-82336
10.Samborský VladimírTrojánek Antonín86-97 3146
11.Dunovský DanielMartiš David-5-2-8  0347
12.Semerák LukášNovotný Miloslav-7-3-5  0348
13.Samborský VladimírHejný Stanislav ml.9-710-883258
14.Vajgl LukášTrojánek Antonín876  3068
15.Semerák LukášMartiš David-5-9-8  0369
16.Samborský VladimírNovotný Miloslav9-7-4-6 13610
17.Vajgl LukášHejný Stanislav ml.6-5-810-923611
18.Dunovský DanielTrojánek Antonín8-7-95-823612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Samborský Vladimír22Martiš David40
Vajgl Lukáš22Novotný Miloslav31
Dunovský Daniel04Hejný Stanislav ml.31
Semerák Lukáš13Trojánek Antonín13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 585/16, Sokolovna TJ Spartak ČelákoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:29 TJ Spartak Čelákovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bárta Jan
Paal Daniel
 
 
Pelant Jiří
Doležalová Pavlína
 
 
     1301
2.Dlouhý Martin
Šnajdr Jakub
 
 
Lang Petr
Svoboda Milan st.
 
 
     3011
3.Paal DanielPelant Jiří     1312
4.Šnajdr JakubDoležalová Pavlína     3022
5.Bárta JanLang Petr     1323
6.Dlouhý MartinSvoboda Milan st.     3033
7.Šnajdr JakubPelant Jiří     0334
8.Bárta JanDoležalová Pavlína     3044
9.Dlouhý MartinLang Petr     3154
10.Paal DanielSvoboda Milan st.     2355
11.Bárta JanPelant Jiří     2356
12.Dlouhý MartinDoležalová Pavlína     3066
13.Paal DanielLang Petr     0367
14.Šnajdr JakubSvoboda Milan st.     3177
15.Dlouhý MartinPelant Jiří     1378
16.Paal DanielDoležalová Pavlína     3088
17.Šnajdr JakubLang Petr     3298
18.Bárta JanSvoboda Milan st.     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Paal Daniel13Pelant Jiří40
Šnajdr Jakub31Doležalová Pavlína04
Bárta Jan22Lang Petr22
Dlouhý Martin31Svoboda Milan st.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj VeleňVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Přezletice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna MratínRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2019 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Václav
Němeček Petr
 
 
Hron Martin
Teplý Stanislav st.
 
 
     0301
2.Šilhán Rudolf ml.
Světlík Jiří
 
 
Nováková Ivana
Burša Martin
 
 
     3011
3.Světlík JiříHron Martin     0312
4.Novák VáclavTeplý Stanislav st.     1313
5.Němeček PetrNováková Ivana     3123
6.Šilhán Rudolf ml.Burša Martin     3033
7.Novák VáclavHron Martin     0334
8.Němeček PetrTeplý Stanislav st.     3144
9.Šilhán Rudolf ml.Nováková Ivana     3254
10.Světlík JiříBurša Martin     3164
11.Němeček PetrHron Martin     0365
12.Šilhán Rudolf ml.Teplý Stanislav st.     1366
13.Světlík JiříNováková Ivana     2367
14.Novák VáclavBurša Martin     3077
15.Šilhán Rudolf ml.Hron Martin     3287
16.Světlík JiříTeplý Stanislav st.     0388
17.Novák VáclavNováková Ivana     2389
18.Němeček PetrBurša Martin     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Světlík Jiří13Hron Martin31
Novák Václav13Teplý Stanislav st.31
Němeček Petr31Nováková Ivana22
Šilhán Rudolf ml.31Burša Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Líbeznice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Úvaly CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na ChrupavceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:20 TJ Sokol Líbeznice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Václavík Pavel
Flusser Jan
 
 
Pilát Radek
Holý Zdeněk
 
 
     2301
2.Kotrbáček Matyáš
Smetana Roman
 
 
Havel Marek
Moucha Jaroslav
 
 
     1302
3.Václavík PavelHolý Zdeněk     3012
4.Flusser JanHavel Marek     3022
5.Kotrbáček MatyášMoucha Jaroslav     3032
6.Smetana RomanPilát Radek     0333
7.Flusser JanHolý Zdeněk     3243
8.Kotrbáček MatyášHavel Marek     3153
9.Smetana RomanMoucha Jaroslav     3163
10.Václavík PavelPilát Radek     3173
11.Kotrbáček MatyášHolý Zdeněk     3083
12.Smetana RomanHavel Marek     2384
13.Václavík PavelMoucha Jaroslav     3094
14.Flusser JanPilát Radek     30104
15.Smetana RomanHolý Zdeněk     23105
16.Václavík PavelHavel Marek     30115
17.Flusser JanMoucha JaroslavWO    30125
18.Kotrbáček MatyášPilát RadekWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Václavík Pavel40Holý Zdeněk13
Flusser Jan30Havel Marek13
Kotrbáček Matyáš30Moucha Jaroslav03
Smetana Roman13Pilát Radek12
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Aero Odolena Voda DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Úvaly BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kabinky u fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:30678:644TJ Aero Odolena Voda D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Petr ml.
Procházka Petr st.
 
 
Kocurek Martin
Kolář Petr
 
 
864  3010
2.Kuchynka Pavel
Kulíšková Miroslava
 
 
Bambas Petr
Ittner Karel
 
 
-7-7-8  0311
3.Procházka Petr st.Kocurek Martin-81076 3121
4.Procházka MichalIttner Karel-12-88-6 1322
5.Procházka Petr ml.Kolář Petr6-9812 3132
6.Kulíšková MiroslavaBambas Petr-8-65483242
7.Procházka MichalKocurek Martin-9610-3-72343
8.Procházka Petr ml.Ittner Karel-6-889-52344
9.Kulíšková MiroslavaKolář Petr8-566 3154
10.Procházka Petr st.Bambas Petr649  3064
11.Procházka Petr ml.Kocurek Martin-8910-6-72365
12.Kulíšková MiroslavaIttner Karel8105  3075
13.Procházka Petr st.Kolář Petr8816  3085
14.Procházka MichalBambas Petr-63-4-8 1386
15.Kulíšková MiroslavaKocurek Martin-8-8-6  0387
16.Procházka Petr st.Ittner Karel813-77 3197
17.Procházka MichalKolář Petr1567  30107
18.Procházka Petr ml.Bambas Petr-86-67-1023108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Procházka Petr st.40Kocurek Martin31
Procházka Michal13Ittner Karel22
Procházka Petr ml.13Kolář Petr04
Kulíšková Miroslava31Bambas Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jizera Káraný BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Školou 987, ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:351:19693:543TTC Říčany D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Navrátil Pavel
Dědič David
 
 
Mrázová Aneta
Pivoňka Bedřich
 
 
458  3010
2.Navrátil Jaroslav
Bébr Leoš
 
 
Jarý Jan
Fridrichová Nikola
 
 
-68-87-62311
3.Navrátil JaroslavMrázová Aneta-3597 3121
4.Navrátil PavelPivoňka Bedřich255  3031
5.Dědič DavidJarý Jan-8-848-92332
6.Bébr LeošFridrichová Nikola-9-9910-12333
7.Navrátil PavelMrázová Aneta9-267 3143
8.Dědič DavidPivoňka Bedřich123  3053
9.Bébr LeošJarý Jan2-5810 3163
10.Navrátil JaroslavFridrichová Nikola808  3073
11.Dědič DavidMrázová Aneta6-874 3183
12.Bébr LeošPivoňka Bedřich8-1009 3193
13.Navrátil JaroslavJarý Jan694  30103
14.Navrátil PavelFridrichová Nikola-8-8771032113
15.Bébr LeošMrázová Aneta898  30123
16.Navrátil JaroslavPivoňka Bedřich992  30133
17.Navrátil PavelJarý Jan9-4-881032143
18.Dědič DavidFridrichová Nikola78-89 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Navrátil Jaroslav40Mrázová Aneta04
Navrátil Pavel40Pivoňka Bedřich04
Dědič David31Jarý Jan13
Bébr Leoš31Fridrichová Nikola13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy