Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mnichovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Líbeznice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
BEZRUČOVA 346, 25164 MNICHOVICE, TĚLOCVIČNA ZÁKLADNÍ ŠKOLYRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:18630:451TJ Mnichovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martiš David
Hejný Stanislav ml.
 
 
Kreibich Pavel
Švec Karel
 
 
674  3010
2.Novotný Miloslav
Novotný Richard
 
 
Procházka Vladimír
Procházka Miroslav
 
 
-78-10-9 1311
3.Martiš DavidProcházka Vladimír668  3021
4.Hejný Stanislav ml.Procházka Miroslav88-106 3131
5.Kožíšek TomášKreibich Pavel688  3041
6.Novotný RichardŠvec Karel-87109 3151
7.Hejný Stanislav ml.Procházka Vladimír1064  3061
8.Kožíšek TomášProcházka Miroslav9-688 3171
9.Novotný RichardKreibich Pavel79-9-883281
10.Martiš DavidŠvec Karel766  3091
11.Kožíšek TomášProcházka Vladimír-8-910-9 1392
12.Novotný RichardProcházka Miroslav-9-5-6  0393
13.Martiš DavidKreibich Pavel736  30103
14.Trojánek AntonínŠvec Karel-9886 31113
15.Novotný RichardProcházka Vladimír-7-9-5  03114
16.Martiš DavidProcházka MiroslavWO    30124
17.Trojánek AntonínKreibich PavelWO    30134
18.Kožíšek Tomᚊvec KarelWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Martiš David30Procházka Vladimír22
Hejný Stanislav ml.20Procházka Miroslav12
Kožíšek Tomáš21Kreibich Pavel03
Novotný Richard22Švec Karel03
Trojánek Antonín10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Popovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Velké PopoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:27687:562TJ Sokol Velké Popovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doule Josef
Holub Pavel
 
 
Pelant Jiří
Bessenyey Vaszil
 
 
97-9-783210
2.Šiler Jiří
Kaválek Radim
 
 
Fabiánová Pavla
Lang Petr
 
 
89-9-6-102311
3.Šiler JiříBessenyey Vaszil7-99-5103221
4.Kaválek RadimFabiánová Pavla675  3031
5.Holub PavelLang Petr-10-7-5  0332
6.Doule JosefPelant Jiří21-10-693242
7.Kaválek RadimBessenyey Vaszil-5-96323252
8.Holub PavelFabiánová Pavla9-1086 3162
9.Doule JosefLang Petr4811  3072
10.Šiler JiříPelant Jiří-8-6-5  0373
11.Holub PavelBessenyey Vaszil55-24 3183
12.Doule JosefFabiánová Pavla-939-7123293
13.Šiler JiříLang Petr-3-8-5  0394
14.Kaválek RadimPelant Jiří1093  30104
15.Doule JosefBessenyey Vaszil767  30114
16.Šiler JiříFabiánová Pavla-119-128-1423115
17.Kaválek RadimLang PetrWO    30125
18.Holub PavelPelant JiříWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šiler Jiří13Bessenyey Vaszil04
Kaválek Radim30Fabiánová Pavla13
Holub Pavel21Lang Petr21
Doule Josef40Pelant Jiří12
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mratín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Přezletice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna MratínRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2019 19:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:42619:662Sokol Přezletice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vajgl Lukáš
Samborský Jakub
 
 
Hron Martin
Teplý Stanislav st.
 
 
-4-577-72301
2.Malý Jaroslav
Samborský Vladimír
 
 
Weishaupt Antonín
Nováková Ivana
 
 
68-7-8-92302
3.Vajgl LukášHron Martin-5998 3112
4.Samborský JakubTeplý Stanislav st.-46-8-11 1313
5.Malý JaroslavWeishaupt Antonín810-912 3123
6.Samborský VladimírNováková Ivana-10-12-8  0324
7.Samborský JakubHron Martin-4-1-7  0325
8.Malý JaroslavTeplý Stanislav st.-7-10-5  0326
9.Samborský VladimírWeishaupt Antonín6-97-723236
10.Vajgl LukášNováková Ivana-5-910-12 1337
11.Malý JaroslavHron Martin-8-4-9  0338
12.Samborský VladimírTeplý Stanislav st.-69-96-62339
13.Vajgl LukášWeishaupt Antonín1-9114 3149
14.Samborský JakubNováková Ivana15-10710 3159
15.Samborský VladimírHron Martin7-6-12-7 13510
16.Vajgl LukášTeplý Stanislav st.-8-5-7  03511
17.Samborský JakubWeishaupt AntonínWO    30611
18.Malý JaroslavNováková Ivana-5-4-10  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vajgl Lukáš22Hron Martin31
Samborský Jakub12Teplý Stanislav st.40
Malý Jaroslav13Weishaupt Antonín03
Samborský Vladimír13Nováková Ivana31
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Úvaly CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 585/16, Sokolovna TJ Spartak ČelákoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:16 TJ Spartak Čelákovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bárta Jan
Šnajdr Jakub
 
 
Holý Zdeněk
Michalcová Martina
 
 
     3110
2.Knor Tomáš
Dlouhý Martin
 
 
Kukla Oldřich st.
Havel Marek
 
 
     3020
3.Bárta JanHolý Zdeněk     1321
4.Šnajdr JakubMichalcová Martina     3031
5.Knor TomášKukla Oldřich st.     2332
6.Dlouhý MartinHavel Marek     3042
7.Šnajdr JakubHolý Zdeněk     3152
8.Knor TomášMichalcová Martina     3062
9.Dlouhý MartinKukla Oldřich st.     3072
10.Bárta JanHavel Marek     3082
11.Knor TomášHolý Zdeněk     3192
12.Dlouhý MartinMichalcová Martina     30102
13.Bárta JanKukla Oldřich st.     23103
14.Šnajdr JakubHavel Marek     32113
15.Dlouhý MartinHolý Zdeněk     30123
16.Bárta JanMichalcová Martina     31133
17.Šnajdr JakubKukla Oldřich st.WO    30143
18.Knor TomášHavel Marek     31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bárta Jan22Holý Zdeněk13
Šnajdr Jakub30Michalcová Martina04
Knor Tomáš31Kukla Oldřich st.21
Dlouhý Martin40Havel Marek04
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj VeleňVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Úvaly BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna MratínRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2019 19:30 Začátek
utkání
19:45Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:20 TJ Slavoj Veleň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Václav
Němeček Petr
 
 
Procházka Milan
Trojan Petr
 
 
     3110
2.Šilhán Rudolf ml.
Světlík Jiří
 
 
Ittner Karel
Bambas Petr
 
 
     3020
3.Světlík JiříProcházka Milan     3030
4.Novák VáclavTrojan Petr     3040
5.Němeček PetrBambas Petr     3150
6.Šilhán Rudolf ml.Ittner Karel     3060
7.Novák VáclavProcházka Milan     3070
8.Němeček PetrTrojan Petr     3280
9.Šilhán Rudolf ml.Bambas Petr     1381
10.Světlík JiříIttner Karel     1382
11.Němeček PetrProcházka Milan     3092
12.Šilhán Rudolf ml.Trojan Petr     31102
13.Světlík JiříBambas Petr     23103
14.Novák VáclavIttner Karel     03104
15.Šilhán Rudolf ml.Procházka Milan     30114
16.Světlík JiříTrojan Petr     30124
17.Novák VáclavBambas PetrWO    30134
18.Němeček PetrIttner Karel     23135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Světlík Jiří22Procházka Milan04
Novák Václav21Trojan Petr04
Němeček Petr31Bambas Petr21
Šilhán Rudolf ml.31Ittner Karel31
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Líbeznice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jizera Káraný BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na ChrupavceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:7 TJ Sokol Líbeznice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flusser Jan
Kotrbáček Matyáš
 
 
Zolman Miloš
Jarý Jan
 
 
     3010
2.Kolesnikov Nikita
Smetana Roman
 
 
Horčic Michal
Notek Denis
 
 
     3020
3.Kotrbáček MatyášZolman Miloš     3030
4.Flusser JanJarý Jan     3040
5.Kolesnikov NikitaNotek Denis     3050
6.Smetana RomanHorčic Michal     3060
7.Flusser JanZolman Miloš     3070
8.Kolesnikov NikitaJarý Jan     3080
9.Smetana RomanNotek Denis     3090
10.Kotrbáček MatyášHorčic Michal     32100
11.Kolesnikov NikitaZolman Miloš     30110
12.Smetana RomanJarý Jan     31120
13.Kotrbáček MatyášNotek Denis     30130
14.Flusser JanHorčic Michal     30140
15.Smetana RomanZolman Miloš     31150
16.Kotrbáček MatyášJarý Jan     23151
17.Flusser JanNotek Denis     30161
18.Kolesnikov NikitaHorčic Michal     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kotrbáček Matyáš31Zolman Miloš04
Flusser Jan40Jarý Jan13
Kolesnikov Nikita40Notek Denis04
Smetana Roman40Horčic Michal04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Aero Odolena Voda DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kabinky u fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:8676:417TJ Aero Odolena Voda D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Petr ml.
Procházka Petr st.
 
 
Doskočil Jan
Kamenář Jan
 
 
1243  3010
2.Procházka Michal
Kulíšková Miroslava
 
 
Navrátil Jaroslav
Bébr Leoš
 
 
5-326 3120
3.Kuchynka PavelNavrátil Jaroslav61412  3030
4.Procházka Petr ml.Kamenář Jan738  3040
5.Procházka MichalDoskočil Jan681  3050
6.Kulíšková MiroslavaBébr Leoš-10267 3160
7.Procházka Petr ml.Navrátil Jaroslav297  3070
8.Procházka MichalKamenář Jan2921  3080
9.Kulíšková MiroslavaDoskočil Jan-8383 3190
10.Kuchynka PavelBébr Leoš91-66 31100
11.Procházka MichalNavrátil Jaroslav589  30110
12.Kulíšková MiroslavaKamenář Jan544  30120
13.Kuchynka PavelDoskočil Jan2-10-64932130
14.Procházka Petr st.Bébr Leoš10810  30140
15.Kulíšková MiroslavaNavrátil JaroslavWO    30150
16.Kuchynka PavelKamenář Jan6-7-76732160
17.Procházka Petr st.Doskočil Jan547  30170
18.Procházka MichalBébr Leoš769  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kuchynka Pavel40Navrátil Jaroslav03
Procházka Petr ml.20Kamenář Jan04
Procházka Michal40Doskočil Jan04
Kulíšková Miroslava30Bébr Leoš04
Procházka Petr st.20   
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy