Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přezletice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany juniorsRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2019 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:38606:643TTC Říčany juniors

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Spretka Jerzy
Weishaupt Antonín
 
 
Doskočil Matěj
Štěpánek Aleš
 
 
-11-6-7  0301
2.Burša Martin
Ptáčník Luboš
 
 
Dědič David
Šantavý Jan
 
 
-7-79-7 1302
3.Burša MartinŠantavý Jan-7-12-6  0303
4.Macek PavelDědič David-3-711-12 1304
5.Ptáčník LubošNavrátil Pavel-34-6-5 1305
6.Spretka JerzyDoskočil Matěj9107  3015
7.Macek PavelŠantavý Jan-6-8-7  0316
8.Ptáčník LubošDědič David-8786 3126
9.Spretka JerzyNavrátil Pavel948  3036
10.Burša MartinDoskočil Matěj8-9-61483246
11.Ptáčník LubošŠantavý Jan-9-5-8  0347
12.Spretka JerzyDědič David-9-11-7  0348
13.Burša MartinNavrátil Pavel667  3058
14.Weishaupt AntonínDoskočil Matěj99-7-10-102359
15.Spretka JerzyŠantavý Jan-8-9-9  03510
16.Burša MartinDědič David84-6-71032610
17.Weishaupt AntonínNavrátil Pavel786  30710
18.Ptáčník LubošDoskočil Matěj6-7-95-823711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Burša Martin31Šantavý Jan40
Macek Pavel02Dědič David22
Ptáčník Luboš13Navrátil Pavel13
Spretka Jerzy22Doskočil Matěj22
Weishaupt Antonín11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Líbeznice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ASK Stará BoleslavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala na Chrupavce 973Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2019 19:45 Začátek
utkání
19:45Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:637:27 TJ Sokol Líbeznice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Srbek Jiří
Procházka Miroslav
 
 
Králík Martin
Svášek Bohumil st.
 
 
     3110
2.Smetana Roman
Švinger Jan
 
 
Králík Pavel
Medal Jakub
 
 
     3220
3.Srbek JiříKrálík Martin     0321
4.Procházka MiroslavSvášek Bohumil st.     3031
5.Smetana RomanKrálík Pavel     0332
6.Švinger JanMedal Jakub     3042
7.Procházka MiroslavKrálík Martin     3252
8.Smetana RomanSvášek Bohumil st.     3162
9.Švinger JanKrálík Pavel     0363
10.Srbek JiříMedal Jakub     3073
11.Smetana RomanKrálík Martin     0374
12.Švinger JanSvášek Bohumil st.     3184
13.Kreibich PavelKrálík Pavel     3294
14.Procházka MiroslavMedal Jakub     30104
15.Švinger JanKrálík Martin     13105
16.Kreibich PavelSvášek Bohumil st.     30115
17.Procházka MiroslavKrálík PavelWO    03116
18.Smetana RomanMedal Jakub     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Srbek Jiří11Králík Martin31
Procházka Miroslav30Svášek Bohumil st.04
Smetana Roman22Králík Pavel21
Švinger Jan22Medal Jakub04
Kreibich Pavel20   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Úvaly DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:44 SKST Úvaly D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fabiánová Pavla
Fabiánová Natálie
 
 
Moucha Jaroslav
Coufal Petr
 
 
     2301
2.Vošahlík Marek
Hliněnský Martin
 
 
Holý Zdeněk
Trojan Petr
 
 
     3211
3.Fabiánová NatálieMoucha Jaroslav     1312
4.Bessenyey VaszilCoufal Petr     3122
5.Vošahlík MarekHolý Zdeněk     0323
6.Hliněnský MartinTrojan Petr     1324
7.Bessenyey VaszilMoucha Jaroslav     3034
8.Vošahlík MarekCoufal Petr     0335
9.Hliněnský MartinHolý Zdeněk     2336
10.Fabiánová NatálieTrojan Petr     1337
11.Vošahlík MarekMoucha Jaroslav     0338
12.Hliněnský MartinCoufal Petr     0339
13.Fabiánová NatálieHolý Zdeněk     13310
14.Bessenyey VaszilTrojan Petr     30410
15.Hliněnský MartinMoucha Jaroslav     03411
16.Fabiánová NatálieCoufal Petr     03412
17.Bessenyey VaszilHolý Zdeněk     32512
18.Vošahlík MarekTrojan Petr     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fabiánová Natálie04Moucha Jaroslav31
Bessenyey Vaszil40Coufal Petr31
Vošahlík Marek04Holý Zdeněk31
Hliněnský Martin04Trojan Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Popovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nehvizdy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Velké Popovice, Sokolská ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:26575:535TJ Sokol Velké Popovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Vojtěch
Klápa Petr
 
 
Horák Pavel
Hrdina Pavel
 
 
-6-785-112301
2.Tyller Jiří
Pospíšil Ondřej
 
 
Macko Lukáš
Holub Daniel
 
 
263  3011
3.Klápa PetrHorák Pavel-9-4-4  0312
4.Beneš VojtěchHrdina Pavel654  3022
5.Pospíšil OndřejMacko Lukáš-688-4-112323
6.Tyller JiříHolub Daniel732  3033
7.Beneš VojtěchHorák Pavel965  3043
8.Pospíšil OndřejHrdina Pavel-4-6-10  0344
9.Tyller JiříMacko Lukáš876  3054
10.Klápa PetrHolub Daniel-10-7-8  0355
11.Pospíšil OndřejHorák Pavel9-798 3165
12.Tyller JiříHrdina Pavel9-8810 3175
13.Klápa PetrMacko Lukáš-4-4-6  0376
14.Beneš VojtěchHolub Daniel610-76 3186
15.Tyller JiříHorák Pavel768  3096
16.Klápa PetrHrdina Pavel-3-3-5  0397
17.Beneš VojtěchMacko Lukáš48-99 31107
18.Pospíšil OndřejHolub Daniel-3486 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klápa Petr04Horák Pavel13
Beneš Vojtěch40Hrdina Pavel22
Pospíšil Ondřej22Macko Lukáš22
Tyller Jiří40Holub Daniel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nehvizdy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NehvizdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:9 TJ Sokol Nehvizdy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cimbůrek Martin
Macko Arnošt
 
 
Doskočil Jan
Mencl Adam
 
 
     3010
2.Jankovská Iveta
Horák Jan
 
 
Stárek Karel nejml.
Peřinová Adéla
 
 
     3020
3.Horák JanMencl Adam     3030
4.Cimbůrek MartinPeřinová Adéla     3040
5.Macko ArnoštStárek Karel nejml.     3050
6.Jankovská IvetaDoskočil Jan     3260
7.Cimbůrek MartinMencl Adam     3070
8.Macko ArnoštPeřinová Adéla     3080
9.Jankovská IvetaStárek Karel nejml.     3090
10.Horák JanDoskočil Jan     31100
11.Macko ArnoštMencl Adam     30110
12.Jankovská IvetaPeřinová Adéla     30120
13.Horák JanStárek Karel nejml.     30130
14.Cimbůrek MartinDoskočil Jan     13131
15.Jankovská IvetaMencl Adam     30141
16.Horák JanPeřinová Adéla     31151
17.Cimbůrek MartinStárek Karel nejml.     30161
18.Macko ArnoštDoskočil Jan     32171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Horák Jan40Mencl Adam04
Cimbůrek Martin31Peřinová Adéla04
Macko Arnošt40Stárek Karel nejml.04
Jankovská Iveta40Doskočil Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mratín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 585/16, Sokolovna TJ Spartak ČelákoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:540:26 TJ Spartak Čelákovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šnajdr Jakub
Knor Tomáš
 
 
Samborský Jakub
Dunovský Daniel
 
 
     3110
2.Tuška Jan
Paal Daniel
 
 
Slezák Jakub
Carda Roman
 
 
     3020
3.Knor TomášSamborský Jakub     1321
4.Šnajdr JakubDunovský Daniel     3131
5.Paal DanielSlezák Jakub     3241
6.Tuška JanCarda Roman     3051
7.Šnajdr JakubSamborský Jakub     3261
8.Přibáň VáclavDunovský Daniel     0362
9.Tuška JanSlezák Jakub     3172
10.Knor TomášCarda Roman     3182
11.Přibáň VáclavSamborský Jakub     0383
12.Tuška JanDunovský Daniel     3093
13.Knor TomášSlezák Jakub     31103
14.Šnajdr JakubCarda Roman     30113
15.Tuška JanSamborský Jakub     30123
16.Knor TomášDunovský DanielWO    03124
17.Šnajdr JakubSlezák Jakub     32134
18.Přibáň VáclavCarda RomanWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Knor Tomáš21Samborský Jakub22
Šnajdr Jakub40Dunovský Daniel12
Paal Daniel10Slezák Jakub04
Tuška Jan40Carda Roman03
Přibáň Václav02   
WO02WO20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy