Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nehvizdy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany juniorsRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NehvizdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1516:46506:631TTC Říčany juniors

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Pavel
Pastír Roman
 
 
Doskočil Matěj
Štěpánek Aleš
 
 
-3-8-7  0301
2.Hrdina Pavel
Znamenáček Petr
 
 
Navrátil Pavel
Dědič David
 
 
-98-910-92302
3.Horák PavelŠtěpánek Aleš-5-4-7  0303
4.Pastír RomanNavrátil Pavel-8-11-9  0304
5.Hrdina PavelDědič David-5388 3114
6.Znamenáček PetrDoskočil Matěj-5108-7-82315
7.Pastír RomanŠtěpánek Aleš-2-7-0  0316
8.Hrdina PavelNavrátil Pavel6-6-8-10 1317
9.Znamenáček PetrDědič David562  3027
10.Horák PavelDoskočil Matěj-7-5-6  0328
11.Hrdina PavelŠtěpánek Aleš-5-5-6  0329
12.Znamenáček PetrNavrátil Pavel848  3039
13.Horák PavelDědič David-88-7-9 13310
14.Pastír RomanDoskočil Matěj-6-4-8  03311
15.Znamenáček PetrŠtěpánek Aleš-6-5-7  03312
16.Horák PavelNavrátil Pavel-10-8-8  03313
17.Pastír RomanDědič David-8-8-8  03314
18.Hrdina PavelDoskočil Matěj6-6-15-16 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Horák Pavel04Štěpánek Aleš40
Pastír Roman04Navrátil Pavel31
Hrdina Pavel13Dědič David22
Znamenáček Petr22Doskočil Matěj40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Úvaly DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
náměstí Arnošta z Pardubic 8, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:540:19612:473SKST Úvaly D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Coufal Petr
Trojan Petr
 
 
Doskočil Jan
Peřinová Adéla
 
 
9-9510 3110
2.Staněk Miroslav
Doucha Mladoš
 
 
Mencl Adam
Stárek Karel nejml.
 
 
678  3020
3.Coufal PetrPeřinová Adéla362  3030
4.Trojan PetrMencl Adam144  3040
5.Doucha MladošStárek Karel nejml.811-87 3150
6.Staněk MiroslavDoskočil Jan-10-7-9  0351
7.Trojan PetrPeřinová Adéla643  3061
8.Doucha MladošMencl Adam-1112-10-10 1362
9.Staněk MiroslavStárek Karel nejml.6104  3072
10.Coufal PetrDoskočil Jan-12-6-10  0373
11.Jirásek ZdeněkPeřinová Adéla-10-8-9  0374
12.Staněk MiroslavMencl Adam977  3084
13.Coufal PetrStárek Karel nejml.144  3094
14.Trojan PetrDoskočil Jan1110-53 31104
15.Staněk MiroslavPeřinová Adéla14-689 31114
16.Coufal PetrMencl Adam568  30124
17.Trojan PetrStárek Karel nejml.552  30134
18.Jirásek ZdeněkDoskočil Jan-9-5-3  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Coufal Petr31Peřinová Adéla13
Trojan Petr40Mencl Adam13
Doucha Mladoš11Stárek Karel nejml.04
Staněk Miroslav31Doskočil Jan31
Jirásek Zdeněk02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Stará BoleslavVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Aero Odolena Voda ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ SPARTAK ČELAKOVICE, Tělocvična, Masarykova 585/16 , ČelakoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:11636:388ASK Stará Boleslav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Králík Pavel
Juhász Radovan
 
 
Bubeníček Jan
Čejka Michal
 
 
664  3010
2.Králík Martin
Svášek Bohumil st.
 
 
Fišmistr Josef
Vaňásek Miloš
 
 
799  3020
3.Králík MartinBubeníček Jan888  3030
4.Svášek Bohumil st.Fišmistr Josef13-97 3140
5.Juhász RadovanČejka Michal224  3050
6.Králík PavelVaňásek Miloš-675-9-82351
7.Svášek Bohumil st.Bubeníček Jan877  3061
8.Juhász RadovanFišmistr Josef234  3071
9.Králík PavelČejka Michal122  3081
10.Králík MartinVaňásek Miloš6712  3091
11.Juhász RadovanBubeníček Jan49-95 31101
12.Králík PavelFišmistr Josef041  30111
13.Králík MartinČejka Michal8-9-108432121
14.Svášek Bohumil st.Vaňásek Miloš-4-4-7  03122
15.Králík PavelBubeníček Jan6-757 31132
16.Králík MartinFišmistr Josef875  30142
17.Svášek Bohumil st.Čejka Michal344  30152
18.Juhász RadovanVaňásek Miloš6101  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Králík Martin40Bubeníček Jan04
Svášek Bohumil st.31Fišmistr Josef04
Juhász Radovan40Čejka Michal04
Králík Pavel31Vaňásek Miloš22
O.K.



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přezletice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mratín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2019 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:30666:592Sokol Přezletice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Spretka Jerzy
Weishaupt Antonín
 
 
Samborský Jakub
Malý Jaroslav
 
 
77-5-7103210
2.Rabochová Hana
Burša Martin
 
 
Slezák Jakub
Carda Roman
 
 
856  3020
3.Rabochová HanaSamborský Jakub-4-867-22321
4.Weishaupt AntonínMalý Jaroslav-8910-483231
5.Burša MartinSlezák Jakub836  3041
6.Spretka JerzyCarda Roman-7253 3151
7.Weishaupt AntonínSamborský Jakub63-9-9113261
8.Burša MartinMalý Jaroslav-88-10-7 1362
9.Spretka JerzySlezák Jakub1576  3072
10.Rabochová HanaCarda Roman0-637 3182
11.Burša MartinSamborský Jakub-9-10-10  0383
12.Spretka JerzyMalý Jaroslav10-7-3-6 1384
13.Rabochová HanaSlezák Jakub-9-5-9  0385
14.Weishaupt AntonínCarda Roman846  3095
15.Spretka JerzySamborský Jakub7-910-6-42396
16.Rabochová HanaMalý Jaroslav9-10-5-8 1397
17.Weishaupt AntonínSlezák Jakub548  30107
18.Burša MartinCarda Roman5-1032 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rabochová Hana13Samborský Jakub31
Weishaupt Antonín40Malý Jaroslav31
Burša Martin22Slezák Jakub13
Spretka Jerzy22Carda Roman04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Líbeznice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala na Chrupavce 973Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2019 19:45 Začátek
utkání
19:45Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:8 TJ Sokol Líbeznice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švinger Jan
Kreibich Pavel
 
 
Marfinec Patrik
Tvrdý Vladimír
 
 
     3010
2.Smetana Roman
Kotrbáček Matyáš
 
 
Skála Lukáš
Marfinec Václav
 
 
     3020
3.Švinger JanMarfinec Patrik     3030
4.Kreibich PavelTvrdý Vladimír     3040
5.Srbek JiříSkála Lukáš     3050
6.Kotrbáček MatyášMarfinec Václav     3060
7.Kreibich PavelMarfinec Patrik     3170
8.Srbek JiříTvrdý Vladimír     3080
9.Kotrbáček MatyášSkála Lukáš     3090
10.Švinger JanMarfinec Václav     30100
11.Srbek JiříMarfinec Patrik     23101
12.Kotrbáček MatyášTvrdý Vladimír     31111
13.Švinger JanSkála Lukáš     30121
14.Smetana RomanMarfinec Václav     30131
15.Kotrbáček MatyášMarfinec Patrik     30141
16.Švinger JanTvrdý Vladimír     30151
17.Smetana RomanSkála Lukáš     31161
18.Srbek JiříMarfinec Václav     32171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Švinger Jan40Marfinec Patrik13
Kreibich Pavel20Tvrdý Vladimír04
Srbek Jiří31Skála Lukáš04
Kotrbáček Matyáš40Marfinec Václav04
Smetana Roman20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Popovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nehvizdy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Velké Popovice, Sokolská ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1523:48578:708TJ Sokol Nehvizdy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Ondřej
Hynek Jaroslav
 
 
Macko Arnošt
Cimbůrek Martin
 
 
108-8-3-72301
2.Hozman Luděk
Tyller Jiří
 
 
Jankovská Iveta
Počepický Petr
 
 
169-7-7-82302
3.Pospíšil OndřejMacko Arnošt-6-5-5  0303
4.Hozman LuděkCimbůrek Martin-8-6-7  0304
5.Tyller JiříJankovská Iveta-677-663214
6.Hynek JaroslavPočepický Petr8-5-7-10 1315
7.Hozman LuděkMacko Arnošt447  3025
8.Tyller JiříCimbůrek Martin-95-9-9 1326
9.Hynek JaroslavJankovská Iveta-10-899-32327
10.Pospíšil OndřejPočepický Petr-7-1010-8 1328
11.Tyller JiříMacko Arnošt26-78 3138
12.Hynek JaroslavCimbůrek Martin7-10-4-4 1339
13.Pospíšil OndřejJankovská Iveta-59-6-6 13310
14.Hozman LuděkPočepický Petr-8-411-6 13311
15.Hynek JaroslavMacko ArnoštWO    03312
16.Pospíšil OndřejCimbůrek Martin-78-7-11 13313
17.Hozman LuděkJankovská Iveta-9-9-5  03314
18.Tyller JiříPočepický Petr-64-7-9 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pospíšil Ondřej04Macko Arnošt12
Hozman Luděk13Cimbůrek Martin40
Tyller Jiří22Jankovská Iveta31
Hynek Jaroslav03Počepický Petr40
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy