Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany juniorsVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:547:21705:596TTC Říčany juniors

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doskočil Matěj
Štěpánek Aleš
 
 
Pokorný Tomáš
Hliněnský Martin
 
 
10129  3010
2.Navrátil Pavel
Dědič David
 
 
Vošahlík Marek
Svoboda Milan st.
 
 
8911  3020
3.Štěpánek AlešPokorný TomášWO    3030
4.Navrátil PavelHliněnský Martin9-478 3140
5.Dědič DavidVošahlík Marek6-9712 3150
6.Doskočil MatějSvoboda Milan st.11-38-9-42351
7.Navrátil PavelPokorný Tomáš456  3061
8.Dědič DavidHliněnský Martin-5-1298133271
9.Doskočil MatějVošahlík Marek4-658 3181
10.Štěpánek AlešSvoboda Milan st.9-10-6-9 1382
11.Dědič DavidPokorný Tomáš686  3092
12.Doskočil MatějHliněnský Martin-8798 31102
13.Štěpánek AlešVošahlík Marek-7-899-1223103
14.Navrátil PavelSvoboda Milan st.1299  30113
15.Doskočil MatějPokorný Tomáš895  30123
16.Štěpánek AlešHliněnský Martin-96-10-17 13124
17.Navrátil PavelVošahlík Marek445  30134
18.Dědič DavidSvoboda Milan st.-6-9108-623135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štěpánek Aleš03Pokorný Tomáš03
Navrátil Pavel40Hliněnský Martin13
Dědič David31Vošahlík Marek13
Doskočil Matěj31Svoboda Milan st.31
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Popovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Líbeznice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Velké PopoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:35 TJ Sokol Líbeznice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tyller Jiří
Hozman Luděk
 
 
Srbek Jiří
Procházka Miroslav
 
 
     1301
2.Hynek Jaroslav
Novosád Pavel
 
 
Kotrbáček Matyáš
Švinger Jan
 
 
     0302
3.Hynek JaroslavSrbek Jiří     0303
4.Novosád PavelProcházka Miroslav     1304
5.Hozman LuděkKotrbáček Matyáš     3014
6.Tyller JiříŠvinger Jan     0315
7.Novosád PavelSrbek Jiří     0316
8.Hozman LuděkProcházka Miroslav     3126
9.Tyller JiříKotrbáček Matyáš     2327
10.Hynek JaroslavŠvinger Jan     2328
11.Hozman LuděkSrbek Jiří     3038
12.Tyller JiříProcházka Miroslav     3148
13.Hynek JaroslavKotrbáček Matyáš     1349
14.Novosád PavelŠvinger Jan     03410
15.Tyller JiříSrbek Jiří     30510
16.Hynek JaroslavProcházka MiroslavWO    30610
17.Novosád PavelKotrbáček Matyáš     03611
18.Hozman LuděkŠvinger Jan     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hynek Jaroslav03Srbek Jiří22
Novosád Pavel04Procházka Miroslav12
Hozman Luděk40Kotrbáček Matyáš31
Tyller Jiří22Švinger Jan31
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nehvizdy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Přezletice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NehvizdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:38 Sokol Přezletice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Liehm Ondřej
Jankovská Iveta
 
 
Burša Martin
Ptáčník Luboš
 
 
     3010
2.Počepický Petr
Macko Arnošt
 
 
Spretka Jerzy
Weishaupt Antonín
 
 
     0311
3.Liehm OndřejBurša Martin     3121
4.Jankovská IvetaPtáčník Luboš     0322
5.Počepický PetrSpretka Jerzy     3032
6.Macko ArnoštWeishaupt Antonín     0333
7.Jankovská IvetaBurša Martin     3143
8.Počepický PetrPtáčník Luboš     3253
9.Macko ArnoštSpretka Jerzy     0354
10.Liehm OndřejWeishaupt Antonín     1355
11.Počepický PetrBurša Martin     2356
12.Macko ArnoštPtáčník Luboš     1357
13.Liehm OndřejMacek Pavel     3167
14.Jankovská IvetaWeishaupt Antonín     2368
15.Macko ArnoštBurša Martin     0369
16.Liehm OndřejPtáčník Luboš     13610
17.Jankovská IvetaMacek Pavel     30710
18.Počepický PetrWeishaupt Antonín     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Liehm Ondřej22Burša Martin22
Jankovská Iveta22Ptáčník Luboš31
Počepický Petr22Spretka Jerzy11
Macko Arnošt04Weishaupt Antonín40
   Macek Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Úvaly DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 585/16, Sokolovna TJ Spartak ČelákoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:23 TJ Spartak Čelákovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šnajdr Jakub
Knor Tomáš
 
 
Coufal Petr
Moucha Jaroslav
 
 
     3010
2.Vlček Matěj
Skála Lukáš
 
 
Procházka Milan
Trojan Petr
 
 
     2311
3.Šnajdr JakubCoufal Petr     3021
4.Knor TomášProcházka Milan     3131
5.Vlček MatějTrojan Petr     2332
6.Skála LukášMoucha Jaroslav     0333
7.Knor TomášCoufal Petr     3143
8.Vlček MatějProcházka Milan     3253
9.Skála LukášTrojan Petr     0354
10.Šnajdr JakubMoucha Jaroslav     3164
11.Vlček MatějCoufal Petr     1365
12.Marfinec PatrikProcházka Milan     2366
13.Šnajdr JakubTrojan Petr     3076
14.Knor TomášMoucha Jaroslav     3086
15.Marfinec PatrikCoufal Petr     3096
16.Šnajdr JakubProcházka Milan     30106
17.Knor TomášTrojan Petr     30116
18.Vlček MatějMoucha JaroslavWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šnajdr Jakub40Coufal Petr13
Knor Tomáš40Procházka Milan13
Vlček Matěj12Trojan Petr22
Skála Lukáš02Moucha Jaroslav12
Marfinec Patrik11   
WO10WO01
Střídání: Skála Lukáš - Marfinec Patrik



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mratín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nehvizdy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna MratínRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2019 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:23691:575TJ Sokol Mratín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Samborský Jakub
Semerák Lukáš
 
 
Hrdina Pavel
Znamenáček Petr
 
 
-975-933210
2.Slezák Jakub
Carda Roman
 
 
Macko Lukáš
Horák Pavel
 
 
1011-78 3120
3.Samborský JakubHrdina Pavel826  3030
4.Semerák LukášZnamenáček Petr184  3040
5.Slezák JakubMacko Lukáš-8-779-92341
6.Carda RomanHorák Pavel6-6911 3151
7.Semerák LukášHrdina Pavel4107  3061
8.Slezák JakubZnamenáček Petr-4-5-3  0362
9.Carda RomanMacko Lukáš-89-6-11 1363
10.Samborský JakubHorák Pavel586  3073
11.Slezák JakubHrdina Pavel8-7-10663283
12.Carda RomanZnamenáček Petr89-59 3193
13.Samborský JakubMacko Lukáš586  30103
14.Semerák LukášHorák Pavel6-11611 31113
15.Carda RomanHrdina Pavel-10-910-9 13114
16.Samborský JakubZnamenáček Petr6-1024 31124
17.Semerák LukášMacko Lukáš6-1064 31134
18.Slezák JakubHorák Pavel10-277 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Samborský Jakub40Hrdina Pavel13
Semerák Lukáš40Znamenáček Petr13
Slezák Jakub22Macko Lukáš22
Carda Roman22Horák Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Aero Odolena Voda EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Odolena VodaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:34647:656nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bubeníček Jan
Pískovský Matěj
 
 
Peřinová Adéla
Mencl Adam
 
 
-96812 3110
2.Fišmistr Josef
Topol Filip nejml.
 
 
Tichý Michal
Stárek Karel nejml.
 
 
89-7-10123220
3.Pískovský MatějPeřinová Adéla-9-589-122321
4.Bubeníček JanMencl Adam8109  3031
5.Topol Filip nejml.Tichý Michal17-107 3141
6.Fišmistr JosefStárek Karel nejml.-77-6-7 1342
7.Bubeníček JanPeřinová Adéla3100  3052
8.Topol Filip nejml.Mencl Adam114-77 3162
9.Fišmistr JosefTichý Michal10-5-10-4 1363
10.Pískovský MatějStárek Karel nejml.-611-6-9 1364
11.Topol Filip nejml.Peřinová Adéla8-81610 3174
12.Fišmistr JosefMencl Adam-4-4-6  0375
13.Pískovský MatějTichý Michal8-12-12-13 1376
14.Bubeníček JanStárek Karel nejml.-8-12-10  0377
15.Fišmistr JosefPeřinová Adéla-11-7-6  0378
16.Pískovský MatějMencl Adam-7-8-5  0379
17.Bubeníček JanTichý Michal-1598 3189
18.Topol Filip nejml.Stárek Karel nejml.658  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pískovský Matěj04Peřinová Adéla22
Bubeníček Jan31Mencl Adam22
Topol Filip nejml.40Tichý Michal22
Fišmistr Josef04Stárek Karel nejml.31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy