Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany juniorsRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 585/16, Sokolovna TJ Spartak ČelákoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:39 TTC Říčany juniors

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knor Tomáš
Tvrdý Vladimír
 
 
Dědič David
Šantavý Jan
 
 
     1301
2.Šnajdr Jakub
Paal Daniel
 
 
Navrátil Pavel
Štěpánek Aleš
 
 
     2302
3.Knor Tomᚊtěpánek AlešWO    0303
4.Tvrdý VladimírDědič David     0304
5.Paal DanielNavrátil Pavel     3114
6.Šnajdr JakubCibulková Veronika     3024
7.Tvrdý VladimírŠtěpánek Aleš     0325
8.Paal DanielDědič David     2326
9.Šnajdr JakubNavrátil Pavel     3236
10.Knor TomášCibulková Veronika     3146
11.Paal DanielŠtěpánek Aleš     0347
12.Šnajdr JakubDědič David     3157
13.Knor Tomᚊantavý Jan     3167
14.Skála LukášCibulková Veronika     1368
15.Šnajdr JakubŠtěpánek Aleš     0369
16.Knor TomášDědič David     23610
17.Skála Lukᚊantavý Jan     03611
18.Paal DanielCibulková Veronika     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Knor Tomáš21Štěpánek Aleš30
Tvrdý Vladimír02Dědič David31
Paal Daniel22Navrátil Pavel02
Šnajdr Jakub31Cibulková Veronika13
Skála Lukáš02Šantavý Jan11
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nehvizdy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Aero Odolena Voda ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NehvizdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:6 TJ Sokol Nehvizdy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Počepický Petr
Horák Jan
 
 
Čejka Michal
Pískovský Matěj
 
 
     3010
2.Liehm Ondřej
Cimbůrek Martin
 
 
Fišmistr Josef
Topol Filip nejml.
 
 
     3020
3.Horák JanČejka Michal     3030
4.Cimbůrek MartinFišmistr Josef     3040
5.Počepický PetrPískovský Matěj     3050
6.Liehm OndřejTopol Filip nejml.     3060
7.Cimbůrek MartinČejka Michal     3070
8.Počepický PetrFišmistr Josef     3080
9.Liehm OndřejPískovský Matěj     3090
10.Horák JanTopol Filip nejml.     32100
11.Počepický PetrČejka Michal     30110
12.Liehm OndřejFišmistr Josef     30120
13.Horák JanPískovský Matěj     30130
14.Cimbůrek MartinVaňásek Miloš     31140
15.Liehm OndřejČejka Michal     30150
16.Horák JanFišmistr Josef     30160
17.Cimbůrek MartinPískovský Matěj     30170
18.Počepický PetrVaňásek Miloš     03171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Horák Jan40Čejka Michal04
Cimbůrek Martin40Fišmistr Josef04
Počepický Petr31Pískovský Matěj04
Liehm Ondřej40Topol Filip nejml.02
   Vaňásek Miloš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Popovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna V.PopoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:17634:490TJ Sokol Velké Popovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hozman Luděk
Beneš Vojtěch
 
 
Peřinová Adéla
Mencl Adam
 
 
769  3010
2.Kaválek Radim
Pospíšil Ondřej
 
 
Doskočil Jan
Tichý Michal
 
 
895  3020
3.Hozman LuděkPeřinová Adéla436  3030
4.Kaválek RadimMencl Adam234  3040
5.Beneš VojtěchDoskočil Jan-87-6533250
6.Pospíšil OndřejTichý Michal-6-138-6 1351
7.Kaválek RadimPeřinová Adéla568  3061
8.Beneš VojtěchMencl Adam469  3071
9.Pospíšil OndřejDoskočil Jan-8-6-6  0372
10.Hozman LuděkTichý Michal465  3082
11.Beneš VojtěchPeřinová Adéla6811  3092
12.Pospíšil OndřejMencl Adam-9-49-10 1393
13.Hozman LuděkDoskočil Jan9-85-5932103
14.Kaválek RadimTichý Michal427  30113
15.Pospíšil OndřejPeřinová Adéla9-711-10-423114
16.Hozman LuděkMencl Adam987  30124
17.Kaválek RadimDoskočil Jan-8678 31134
18.Beneš VojtěchTichý Michal974  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hozman Luděk40Peřinová Adéla13
Kaválek Radim40Mencl Adam13
Beneš Vojtěch40Doskočil Jan13
Pospíšil Ondřej04Tichý Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nehvizdy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:39 TJ Sokol Nehvizdy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bessenyey Vaszil
Koliandr Vladimír
 
 
Hrdina Pavel
Macko Lukáš
 
 
     1301
2.Hliněnský Martin
Vošahlík Marek
 
 
Pastír Roman
Horák Pavel
 
 
     2302
3.Bessenyey VaszilHrdina Pavel     3112
4.Koliandr VladimírMacko Lukáš     1313
5.Vošahlík MarekPastír Roman     1314
6.Hliněnský MartinHorák Pavel     3124
7.Koliandr VladimírHrdina Pavel     0325
8.Vošahlík MarekMacko Lukáš     2326
9.Hliněnský MartinPastír Roman     3036
10.Bessenyey VaszilHorák Pavel     3046
11.Vošahlík MarekHrdina Pavel     0347
12.Hliněnský MartinMacko Lukáš     1348
13.Bessenyey VaszilPastír Roman     3058
14.Koliandr VladimírHorák Pavel     0359
15.Hliněnský MartinHrdina Pavel     13510
16.Bessenyey VaszilMacko Lukáš     23511
17.Koliandr VladimírPastír Roman     31611
18.Vošahlík MarekHorák Pavel     13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bessenyey Vaszil31Hrdina Pavel31
Koliandr Vladimír13Macko Lukáš40
Vošahlík Marek04Pastír Roman13
Hliněnský Martin22Horák Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Líbeznice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Úvaly DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala na Chrupavce 973Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2018 19:45 Začátek
utkání
19:50Konec
utkání
22:13Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:25741:619TJ Sokol Líbeznice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Miroslav
Srbek Jiří
 
 
Coufal Petr
Procházka Milan
 
 
-910-12653210
2.Švinger Jan
Smetana Roman
 
 
Trojan Petr
Hanzlík Tomáš
 
 
-10-1012373220
3.Procházka MiroslavCoufal Petr737  3030
4.Srbek JiříProcházka Milan1163  3040
5.Smetana RomanTrojan Petr8-966 3150
6.Švinger JanHanzlík Tomáš9-10-7-9 1351
7.Srbek JiříCoufal Petr-8-86993261
8.Smetana RomanProcházka Milan859  3071
9.Švinger JanTrojan Petr88-9-993281
10.Procházka MiroslavHanzlík Tomáš-7-83-9 1382
11.Kotrbáček MatyášCoufal Petr-11785 3192
12.Švinger JanProcházka Milan349  30102
13.Procházka MiroslavTrojan Petr1026  30112
14.Srbek JiříHanzlík Tomáš-7-69-10 13113
15.Švinger JanCoufal Petr27-912 31123
16.Procházka MiroslavProcházka Milan8810  30133
17.Srbek JiříTrojan Petr8-67-6-823134
18.Kotrbáček MatyášHanzlík Tomáš-116-311832144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Procházka Miroslav31Coufal Petr04
Srbek Jiří22Procházka Milan04
Smetana Roman20Trojan Petr13
Švinger Jan31Hanzlík Tomáš31
Kotrbáček Matyáš20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přezletice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ASK Stará BoleslavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:40598:648ASK Stará Boleslav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Burša Martin
Ptáčník Luboš
 
 
Juhász Radovan
Králík Pavel
 
 
8-7-511-62301
2.Spretka Jerzy
Weishaupt Antonín
 
 
Králík Martin
Svášek Bohumil st.
 
 
87-75 3111
3.Ptáčník LubošSvášek Bohumil st.726  3021
4.Spretka JerzyKrálík Martin-6-6-7  0322
5.Weishaupt AntonínKrálík Pavel-3-3-9  0323
6.Burša MartinJuhász Radovan82-9-8-52324
7.Spretka JerzySvášek Bohumil st.268  3034
8.Weishaupt AntonínKrálík Martin85-6-3-102335
9.Burša MartinKrálík Pavel97-129 3145
10.Ptáčník LubošJuhász Radovan-67-4-8 1346
11.Weishaupt AntonínSvášek Bohumil st.8-5104 3156
12.Burša MartinKrálík Martin-9-69-8 1357
13.Ptáčník LubošKrálík Pavel4-94-8-62358
14.Spretka JerzyJuhász Radovan-2-7-7  0359
15.Burša MartinSvášek Bohumil st.79-97 3169
16.Ptáčník LubošKrálík Martin-4-8-9  03610
17.Spretka JerzyKrálík Pavel-49-7-8 13611
18.Rabochová HanaJuhász Radovan8-6-5-8 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ptáčník Luboš13Svášek Bohumil st.04
Spretka Jerzy13Králík Martin40
Weishaupt Antonín12Králík Pavel31
Burša Martin22Juhász Radovan40
Rabochová Hana01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy