Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nehvizdy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NehvizdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:24 TJ Sokol Nehvizdy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Liehm Ondřej
Jankovská Iveta
 
 
Kučera Jan
Marfinec Patrik
 
 
     3010
2.Počepický Petr
Macko Arnošt
 
 
Šnajdr Jakub
Knor Tomáš
 
 
     0311
3.Počepický PetrKučera Jan     3021
4.Liehm OndřejMarfinec Patrik     3031
5.Jankovská IvetaŠnajdr Jakub     0332
6.Macko ArnoštKnor Tomáš     2333
7.Liehm OndřejKučera Jan     3043
8.Jankovská IvetaMarfinec Patrik     3053
9.Macko ArnoštŠnajdr Jakub     0354
10.Počepický PetrKnor Tomáš     3064
11.Jankovská IvetaKučera Jan     3174
12.Macko ArnoštMarfinec Patrik     3084
13.Počepický PetrŠnajdr Jakub     0385
14.Liehm OndřejKnor Tomáš     3195
15.Macko ArnoštKučera Jan     30105
16.Počepický PetrMarfinec Patrik     31115
17.Liehm OndřejŠnajdr Jakub     13116
18.Jankovská IvetaKnor Tomáš     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Počepický Petr31Kučera Jan04
Liehm Ondřej31Marfinec Patrik04
Jankovská Iveta22Šnajdr Jakub40
Macko Arnošt22Knor Tomáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Popovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mratín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Velké Popovice, Sokolská ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:44535:651TJ Sokol Mratín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tyller Jiří
Hozman Luděk
 
 
Samborský Jakub
Malý Jaroslav
 
 
9-10-94-52301
2.Beneš Vojtěch
Pospíšil Ondřej
 
 
Carda Roman
Semerák Lukáš
 
 
279  3011
3.Tyller JiříSamborský Jakub-6-9-6  0312
4.Beneš VojtěchMalý Jaroslav-66-9-7 1313
5.Pospíšil OndřejCarda Roman-277-11-72314
6.Hozman LuděkSemerák Lukáš-8-6101173224
7.Beneš VojtěchSamborský Jakub-9-6-2  0325
8.Pospíšil OndřejMalý Jaroslav-7-9-8  0326
9.Hozman LuděkCarda Roman588  3036
10.Tyller JiříSemerák Lukáš-6-3-10  0337
11.Pospíšil OndřejSamborský Jakub-5-4-4  0338
12.Hozman LuděkMalý Jaroslav-5-69-7 1339
13.Tyller JiříCarda Roman651  3049
14.Beneš VojtěchSemerák Lukáš-104-59-1423410
15.Hozman LuděkSamborský Jakub-6713-8-823411
16.Tyller JiříMalý Jaroslav-6-6-7  03412
17.Beneš VojtěchCarda Roman-6-0-0  03413
18.Pospíšil OndřejSemerák Lukáš-12-5-1  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tyller Jiří13Samborský Jakub40
Beneš Vojtěch04Malý Jaroslav40
Pospíšil Ondřej04Carda Roman22
Hozman Luděk22Semerák Lukáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Aero Odolena Voda ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:18 TTC Brandýs nad Labem G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Milan st.
Bessenyey Vaszil
 
 
Fišmistr Josef
Vaňásek Miloš
 
 
     3110
2.Fabiánová Natálie
Vošahlík Marek
 
 
Bubeníček Jan
Pískovský Matěj
 
 
     3120
3.Bessenyey VaszilBubeníček Jan     3030
4.Fabiánová NatálieFišmistr Josef     3140
5.Svoboda Milan st.Pískovský Matěj     3050
6.Vošahlík MarekVaňásek Miloš     0351
7.Fabiánová NatálieBubeníček Jan     3061
8.Svoboda Milan st.Fišmistr Josef     3071
9.Vošahlík MarekPískovský Matěj     1372
10.Bessenyey VaszilVaňásek Miloš     3082
11.Svoboda Milan st.Bubeníček Jan     3092
12.Vošahlík MarekFišmistr Josef     30102
13.Bessenyey VaszilPískovský Matěj     30112
14.Fabiánová NatálieVaňásek Miloš     03113
15.Vošahlík MarekBubeníček Jan     13114
16.Bessenyey VaszilFišmistr Josef     30124
17.Fabiánová NatáliePískovský Matěj     31134
18.Svoboda Milan st.Vaňásek Miloš     32144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bessenyey Vaszil40Bubeníček Jan13
Fabiánová Natálie31Fišmistr Josef04
Svoboda Milan st.40Pískovský Matěj13
Vošahlík Marek13Vaňásek Miloš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Líbeznice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala na Chrupavce 973Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2018 19:45 Začátek
utkání
19:45Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:2 TJ Sokol Líbeznice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Miroslav
Kreibich Pavel
 
 
Mencl Adam
Tichý Michal
 
 
     3010
2.Smetana Roman
Kotrbáček Matyáš
 
 
Peřinová Adéla
Vitvar Lukáš
 
 
     3020
3.Švinger JanTichý Michal     3130
4.Procházka MiroslavPeřinová Adéla     3040
5.Smetana RomanVitvar Lukáš     3050
6.Kotrbáček MatyášMencl Adam     3060
7.Procházka MiroslavTichý Michal     3070
8.Smetana RomanPeřinová Adéla     3080
9.Kotrbáček MatyášVitvar Lukáš     3190
10.Švinger JanMencl Adam     30100
11.Smetana RomanTichý Michal     30110
12.Kotrbáček MatyášPeřinová Adéla     30120
13.Švinger JanVitvar Lukáš     30130
14.Kreibich PavelMencl Adam     30140
15.Kotrbáček MatyášTichý Michal     30150
16.Švinger JanPeřinová Adéla     30160
17.Kreibich PavelVitvar Lukáš     30170
18.Smetana RomanMencl Adam     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Švinger Jan40Tichý Michal04
Procházka Miroslav20Peřinová Adéla04
Smetana Roman40Vitvar Lukáš04
Kotrbáček Matyáš40Mencl Adam04
Kreibich Pavel20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přezletice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nehvizdy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:04Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:29634:599Sokol Přezletice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Spretka Jerzy
Weishaupt Antonín
 
 
Holub Daniel
Hrdina Pavel
 
 
788  3010
2.Rabochová Hana
Hanzal Filip
 
 
Macko Lukáš
Znamenáček Petr
 
 
-7-10-6  0311
3.Rabochová HanaHolub Daniel-8-116-8 1312
4.Hanzal FilipHrdina Pavel-6-8-6  0313
5.Spretka JerzyMacko Lukáš116-88 3123
6.Weishaupt AntonínZnamenáček Petr-10675 3133
7.Hanzal FilipHolub Daniel1088  3043
8.Spretka JerzyHrdina Pavel778  3053
9.Weishaupt AntonínMacko Lukáš10-589 3163
10.Rabochová HanaZnamenáček Petr-7-108-7 1364
11.Spretka JerzyHolub Daniel-7687 3174
12.Weishaupt AntonínHrdina Pavel5-736 3184
13.Rabochová HanaMacko Lukáš-77-78-52385
14.Hanzal FilipZnamenáček Petr-4-11-3  0386
15.Weishaupt AntonínHolub Daniel525  3096
16.Rabochová HanaHrdina Pavel79-9-8-42397
17.Hanzal FilipMacko Lukáš-1187-6-62398
18.Spretka JerzyZnamenáček Petr788  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rabochová Hana04Holub Daniel13
Hanzal Filip13Hrdina Pavel22
Spretka Jerzy40Macko Lukáš22
Weishaupt Antonín40Znamenáček Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Stará BoleslavVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Úvaly DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ ÚvalyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:928:31528:523nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Králík Martin
Mařák Zdeněk
 
 
Hanzlík Tomáš
Coufal Petr
 
 
-5-5-5  0301
2.Juhász Radovan
Králík Pavel
 
 
Hošek Petr
Procházka Milan
 
 
428  3011
3.Králík PavelCoufal Petr-10738 3121
4.Juhász RadovanHanzlík Tomáš-9-10-10  0322
5.Králík MartinHošek Petr-7525 3132
6.Mařák ZdeněkProcházka Milan-8-2-4  0333
7.Juhász RadovanCoufal Petr-11517 3143
8.Králík MartinHanzlík Tomáš-6-5-5  0344
9.Mařák ZdeněkHošek Petr-18-6-5  0345
10.Králík PavelProcházka Milan10128  3055
11.Králík MartinCoufal Petr4-6-11-4 1356
12.Mařák ZdeněkHanzlík Tomáš-8-4-4  0357
13.Králík PavelHošek Petr7-965 3167
14.Juhász RadovanProcházka Milan768  3077
15.Mařák ZdeněkCoufal Petr-4-4-4  0378
16.Králík PavelHanzlík Tomáš-10-9-8  0379
17.Juhász RadovanHošek Petr353  3089
18.Králík MartinProcházka Milan888  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Králík Pavel31Coufal Petr22
Juhász Radovan31Hanzlík Tomáš40
Králík Martin22Hošek Petr13
Mařák Zdeněk04Procházka Milan13
Nejsou

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy