Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany juniorsVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nehvizdy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:248:13656:515TTC Říčany juniors

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpánek Aleš
Doskočil Matěj
 
 
Holub Daniel
Horák Pavel
 
 
95-99 3110
2.Šantavý Jan
Dědič David
 
 
Znamenáček Petr
Macko Lukáš
 
 
257  3020
3.Dědič DavidHolub Daniel589  3030
4.Doskočil MatějHorák Pavel877  3040
5.Navrátil PavelZnamenáček Petr679  3050
6.Šantavý JanMacko Lukáš999  3060
7.Doskočil MatějHolub Daniel978  3070
8.Navrátil PavelHorák Pavel4-879 3180
9.Šantavý JanZnamenáček Petr5-1558 3190
10.Dědič DavidMacko Lukáš4-1166 31100
11.Navrátil PavelHolub Daniel10-996 31110
12.Šantavý JanHorák Pavel789  30120
13.Dědič DavidZnamenáček Petr9128  30130
14.Doskočil MatějMacko Lukáš-11-14-8  03131
15.Šantavý JanHolub Daniel777  30141
16.Dědič DavidHorák Pavel7136  30151
17.Doskočil MatějZnamenáček Petr-45-781132161
18.Navrátil PavelMacko Lukáš-9-5-8  03162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dědič David40Holub Daniel04
Doskočil Matěj31Horák Pavel04
Navrátil Pavel31Znamenáček Petr04
Šantavý Jan40Macko Lukáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Úvaly DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod školou 987, ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:183:54 SKST Úvaly D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peřinová Adéla
Vitvar Lukáš
 
 
Hanzlík Tomáš
Coufal Petr
 
 
     0301
2.Stárek Karel nejml.
Mencl Adam
 
 
Trojan Petr
Holý Zdeněk
 
 
     0302
3.Vitvar LukášHanzlík Tomáš     0303
4.Peřinová AdélaCoufal Petr     0304
5.Mencl AdamTrojan Petr     0305
6.Stárek Karel nejml.Holý Zdeněk     0306
7.Peřinová AdélaHanzlík Tomáš     0307
8.Mencl AdamCoufal Petr     0308
9.Stárek Karel nejml.Trojan Petr     0309
10.Vitvar LukášHolý Zdeněk     03010
11.Mencl AdamHanzlík Tomáš     03011
12.Stárek Karel nejml.Coufal Petr     03012
13.Vitvar LukášTrojan Petr     03013
14.Peřinová AdélaHolý Zdeněk     23014
15.Stárek Karel nejml.Hanzlík Tomáš     03015
16.Vitvar LukášCoufal Petr     03016
17.Peřinová AdélaTrojan Petr     03017
18.Mencl AdamHolý Zdeněk     13018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vitvar Lukáš04Hanzlík Tomáš40
Peřinová Adéla04Coufal Petr40
Mencl Adam04Trojan Petr40
Stárek Karel nejml.04Holý Zdeněk40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Aero Odolena Voda EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ASK Stará BoleslavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna u hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:38Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1612:50465:649ASK Stará Boleslav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fišmistr Josef
Kulíšková Miroslava
 
 
Svášek Bohumil st.
Králík Martin
 
 
-8-6-10  0301
2.Bubeníček Jan
Pískovský Matěj
 
 
Králík Pavel
Juhász Radovan
 
 
-8-8-6  0302
3.Kulíšková MiroslavaSvášek Bohumil st.226  3012
4.Fišmistr JosefKrálík Pavel-4-6-6  0313
5.Bubeníček JanJuhász Radovan-3-3-2  0314
6.Pískovský MatějKrálík Martin-4-6-7  0315
7.Fišmistr JosefSvášek Bohumil st.8-3-3-4 1316
8.Bubeníček JanKrálík Pavel-5-10-3  0317
9.Pískovský MatějJuhász Radovan-3-7-5  0318
10.Kulíšková MiroslavaKrálík Martin-7-949-52319
11.Bubeníček JanSvášek Bohumil st.-6-109-8 13110
12.Pískovský MatějKrálík Pavel-11-101-6 13111
13.Kulíšková MiroslavaJuhász Radovan-10-11-15  03112
14.Fišmistr JosefKrálík Martin-3-0-5  03113
15.Pískovský MatějSvášek Bohumil st.-5-8-8  03114
16.Kulíšková MiroslavaKrálík Pavel-9-913-5 13115
17.Fišmistr JosefJuhász Radovan-5-5-7  03116
18.Bubeníček JanKrálík Martin-8-10139732216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kulíšková Miroslava13Svášek Bohumil st.31
Fišmistr Josef04Králík Pavel40
Bubeníček Jan13Juhász Radovan40
Pískovský Matěj04Králík Martin31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mratín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Přezletice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna MratínRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:33577:636nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slezák Jakub
Carda Roman
 
 
Rabochová Hana
Weishaupt Antonín
 
 
9-68-3-72301
2.Malý Jaroslav
Semerák Lukáš
 
 
Burša Martin
Macek Pavel
 
 
61110  3011
3.Carda RomanWeishaupt Antonín-7-8-5  0312
4.Semerák LukášRabochová Hana-61087 3122
5.Malý JaroslavMacek Pavel1094  3032
6.Slezák JakubBurša Martin-3-6-7  0333
7.Semerák LukášWeishaupt Antonín-589-10-112334
8.Malý JaroslavRabochová Hana71111  3044
9.Slezák JakubMacek Pavel-5-6-4  0345
10.Carda RomanBurša Martin7-8-6-5 1346
11.Malý JaroslavWeishaupt Antonín-2795 3156
12.Slezák JakubRabochová Hana878  3066
13.Carda RomanMacek Pavel-4-10-12  0367
14.Semerák LukášBurša Martin3-59-9103277
15.Slezák JakubWeishaupt Antonín-4-5-6  0378
16.Carda RomanRabochová Hana-11-7-3  0379
17.Semerák LukášMacek Pavel9116  3089
18.Malý JaroslavBurša Martin-65-61483299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Carda Roman04Weishaupt Antonín31
Semerák Lukáš31Rabochová Hana13
Malý Jaroslav40Macek Pavel22
Slezák Jakub13Burša Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Líbeznice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 585/16, Sokolovna TJ Spartak ČelákoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:17 TJ Spartak Čelákovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šnajdr Jakub
Knor Tomáš
 
 
Hejný Miroslav
Kreibich Pavel
 
 
     3010
2.Kučera Jan
Matouš Karel
 
 
Smetana Roman
Švinger Jan
 
 
     2311
3.Šnajdr JakubŠvinger Jan     3021
4.Knor TomášKreibich Pavel     3031
5.Kučera JanSmetana Roman     3041
6.Matouš KarelHejný Miroslav     3051
7.Knor Tomᚊvinger Jan     3161
8.Kučera JanKreibich Pavel     1362
9.Matouš KarelSmetana Roman     2363
10.Šnajdr JakubHejný Miroslav     3073
11.Kučera JanŠvinger Jan     3183
12.Matouš KarelKreibich Pavel     0384
13.Šnajdr JakubSmetana Roman     3094
14.Knor TomášHejný Miroslav     30104
15.Matouš KarelŠvinger JanWO    03105
16.Šnajdr JakubKreibich Pavel     30115
17.Knor TomášSmetana Roman     30125
18.Kučera JanHejný Miroslav     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šnajdr Jakub40Švinger Jan03
Knor Tomáš40Kreibich Pavel22
Kučera Jan31Smetana Roman13
Matouš Karel12Hejný Miroslav04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nehvizdy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Popovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NehvizdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:20652:544TJ Sokol Nehvizdy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Liehm Ondřej
Cimbůrek Martin
 
 
Tyller Jiří
Hozman Luděk
 
 
-7573 3110
2.Počepický Petr
Macko Arnošt
 
 
Kaválek Radim
Černý Václav
 
 
489  3020
3.Macko ArnoštTyller Jiří695  3030
4.Cimbůrek MartinHozman Luděk9-4-5973240
5.Počepický PetrKaválek Radim-119-61083250
6.Liehm OndřejČerný Václav773  3060
7.Cimbůrek MartinTyller Jiří838  3070
8.Počepický PetrHozman Luděk-773-663280
9.Liehm OndřejKaválek Radim-688-4-82381
10.Macko ArnoštČerný Václav10122  3091
11.Počepický PetrTyller Jiří756  30101
12.Liehm OndřejHozman Luděk998  30111
13.Macko ArnoštKaválek Radim-49-4-8 13112
14.Cimbůrek MartinČerný Václav941  30122
15.Liehm OndřejTyller Jiří10-865 31132
16.Macko ArnoštHozman Luděk-4-10-8  03133
17.Cimbůrek MartinKaválek Radim-3-7410-823134
18.Počepický PetrČerný Václav676  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Macko Arnošt22Tyller Jiří04
Cimbůrek Martin31Hozman Luděk13
Počepický Petr40Kaválek Radim31
Liehm Ondřej31Černý Václav04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy