Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec DVrchní
rozhodčí:
Veselka Jiří st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad LabemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4365:243SKST Liberec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Protiva Martin
Brožík Karel
 
 
Kváš Pavel
Hybler Martin
 
 
863  3010
2.Gireth Pavel
Rosu Robert Alexandru
 
 
Budinský Petr
Seibert Karel
 
 
475  3020
3.Gireth PavelKváš Pavel474  3030
4.Brožík KarelHybler Martin8-5710 3140
5.Rosu Robert AlexandruBudinský Petr676  3050
6.Protiva MartinSeibert Karel796  3060
7.Brožík KarelKváš Pavel9-5118 3170
8.Rosu Robert AlexandruHybler Martin289  3080
9.Protiva MartinBudinský Petr85-10-973290
10.Gireth PavelSeibert Karel2123  30100
11.Rosu Robert AlexandruKváš Pavel         
12.Protiva MartinHybler Martin         
13.Gireth PavelBudinský Petr         
14.Brožík KarelSeibert Karel         
15.Protiva MartinKváš Pavel         
16.Gireth PavelHybler Martin         
17.Brožík KarelBudinský Petr         
18.Rosu Robert AlexandruSeibert Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gireth Pavel20Kváš Pavel02
Brožík Karel20Hybler Martin02
Rosu Robert Alexandru20Budinský Petr02
Protiva Martin20Seibert Karel02
Počet diváků: 6
Nejsou.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Loko Depo LiberecVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:SKST DěčínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Máchova159/56, Home Credit Arena LiberecRozhodčí:Bradáč Petr
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí:Minář Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:15443:353Loko Depo Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bradáč Petr
Pokorný Marcel
 
 
Matas Jan
Svěchota Vojtěch
 
 
-6-9-8  0301
2.Svatoš Roman
Smejkal Tomáš
 
 
Sobíšek Martin
Tauš Jiří
 
 
798  3011
3.Bradáč PetrSvěchota Vojtěch54-106 3121
4.Pokorný MarcelSobíšek Martin-6-8-5  0322
5.Svatoš RomanTauš Jiří-6-83573232
6.Smejkal TomášMatas Jan-6-85873242
7.Pokorný MarcelSvěchota Vojtěch896  3052
8.Svatoš RomanSobíšek Martin153  3062
9.Smejkal TomášTauš Jiří689  3072
10.Bradáč PetrMatas Jan382  3082
11.Svatoš RomanSvěchota Vojtěch-79-6-5 1383
12.Smejkal TomášSobíšek Martin37-47 3193
13.Bradáč PetrTauš Jiří775  30103
14.Pokorný MarcelMatas Jan         
15.Smejkal TomášSvěchota Vojtěch         
16.Bradáč PetrSobíšek Martin         
17.Pokorný MarcelTauš Jiří         
18.Svatoš RomanMatas Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bradáč Petr30Svěchota Vojtěch12
Pokorný Marcel11Sobíšek Martin12
Svatoš Roman21Tauš Jiří03
Smejkal Tomáš30Matas Jan02
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumVrchní
rozhodčí:
Šťastný Vladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Batesta ChodovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá BoleslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:13474:350TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šťastný Vladislav
Čeřovský Petr st.
 
 
Huleš Petr
Hurban Nikola
 
 
184  3010
2.Sedláček Jan ml.
Vilímek Miroslav
 
 
Kořínek Jan
Kruliš David
 
 
884  3020
3.Macela PetrHurban Nikola111  3030
4.Čeřovský Petr st.Huleš Petr-8-35-7 1331
5.Šťastný VladislavKořínek Jan-1097-983241
6.Vilímek MiroslavKruliš David567  3051
7.Čeřovský Petr st.Hurban Nikola-77-79-72352
8.Šťastný VladislavHuleš Petr94-1013 3162
9.Vilímek MiroslavKořínek Jan392  3072
10.Macela PetrKruliš David4-971 3182
11.Oplt MiroslavHurban Nikola-29-6-10 1383
12.Vilímek MiroslavHuleš Petr467  3093
13.Macela PetrKořínek Jan1098  30103
14.Čeřovský Petr st.Kruliš David         
15.Vilímek MiroslavHurban Nikola         
16.Macela PetrHuleš Petr         
17.Čeřovský Petr st.Kořínek Jan         
18.Oplt MiroslavKruliš David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Macela Petr30Hurban Nikola21
Čeřovský Petr st.02Huleš Petr12
Šťastný Vladislav20Kořínek Jan03
Vilímek Miroslav30Kruliš David02
Oplt Miroslav01   
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník MostRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:Holub Zdeněk
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:55Rozhodčí:Vošahlík Radek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:35449:539SKST Baník Most

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chalupa Josef ml.
Šejvl Jakub
 
 
Bořík Milan
Bíma Miroslav
 
 
18-8-10883210
2.Sysel Vojtěch
Balák Kryštof
 
 
Macháček Jan
Vondráček Filip
 
 
7-7-5-9 1311
3.Balák KryštofBíma Miroslav-1-5-3  0312
4.Sysel VojtěchBořík Milan-7-9-6  0313
5.Šejvl JakubVondráček Filip5-71012 3123
6.Chalupa Josef ml.Macháček Jan6-89-1093233
7.Sysel VojtěchBíma Miroslav-6-67-9 1334
8.Šejvl JakubBořík Milan-8-3-6  0335
9.Chalupa Josef ml.Vondráček Filip676  3045
10.Balák KryštofMacháček Jan9-8-68-92346
11.Šejvl JakubBíma Miroslav-4-9-6  0347
12.Chalupa Josef ml.Bořík Milan8-9-7-14 1348
13.Balák KryštofVondráček Filip-10-12-6  0349
14.Sysel VojtěchMacháček Jan-7-4-5  03410
15.Chalupa Josef ml.Bíma Miroslav         
16.Balák KryštofBořík Milan         
17.Sysel VojtěchVondráček Filip         
18.Šejvl JakubMacháček Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Balák Kryštof03Bíma Miroslav30
Sysel Vojtěch03Bořík Milan30
Šejvl Jakub12Vondráček Filip12
Chalupa Josef ml.21Macháček Jan21
Vrchní rozhodčí Tomáš Nekola se nedostavil. Vedoucí družstev se dohodli, že zápas bude probíhat bez vrchního rozhodčí. Tělocvična teplota Z 18C, K 20C



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Stárkou 4, Praha 4, 140 00Rozhodčí:Ambrož Adam
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:Motyčka Oldřich
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:37655:644TTC Litoměřice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hořejší Radim
Šimeček Jan
 
 
Hrnčíř Jan
Woznicki Patrik
 
 
-9-67-9 1301
2.Nejedlý Petr
Bucifal Aleš
 
 
Skokan Viktor
Kopecký Filip
 
 
8-948 3111
3.Bucifal AlešHrnčíř Jan-8-108-9 1312
4.Hořejší RadimWoznicki Patrik-11698 3122
5.Šimeček JanSkokan Viktor-15-7-8  0323
6.Nejedlý PetrKopecký Filip58-93 3133
7.Hořejší RadimŽHrnčíř Jan6-8-9-3 1334
8.Šimeček JanWoznicki Patrik118-5-5-82335
9.Nejedlý PetrSkokan Viktor-8-108883245
10.Bucifal AlešKopecký Filip710-8-10-72346
11.Šimeček JanHrnčíř Jan-3-16-4  0347
12.Nejedlý PetrWoznicki Patrik443  3057
13.Bucifal AlešSkokan Viktor9-68-8-92358
14.Hořejší RadimKopecký Filip-1211-9453268
15.Nejedlý PetrHrnčíř Jan959  3078
16.Bucifal AlešWoznicki Patrik-10-9-9  0379
17.Hořejší RadimSkokan Viktor-8-64-9 13710
18.Šimeček JanKopecký Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bucifal Aleš04Hrnčíř Jan31
Hořejší Radim22Woznicki Patrik22
Šimeček Jan03Skokan Viktor31
Nejedlý Petr40Kopecký Filip12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
Fausek Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK ŠtětíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Vožický Bohumil
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:05Rozhodčí:Rosa Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:34512:559SK Štětí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rochowanski Pavel
Rochowanski Jan
 
 
Novák Libor
Dvořák Milan ml.
 
 
7-54-4-92301
2.Benák Vít
Benák Libor
 
 
Líska Tomáš
Ullman Miloslav
 
 
-7-7-4  0302
3.Fausek MatějLíska Tomáš128-3-933212
4.Rochowanski PavelDvořák Milan ml.966  3022
5.Benák VítUllman Miloslav-3-9-10  0323
6.Benák LiborNovák Libor-749-9-112324
7.Rochowanski PavelLíska Tomáš-99-109-102325
8.Benák VítDvořák Milan ml.10-4-9-9 1326
9.Benák LiborUllman Miloslav-4-47-6 1327
10.Fausek MatějNovák Libor-5-5-10  0328
11.Benák VítLíska Tomáš-2-5-4  0329
12.Benák LiborDvořák Milan ml.-589-883239
13.Fausek MatějUllman Miloslav8109  3049
14.Rochowanski PavelNovák Libor168  3059
15.Benák LiborLíska Tomáš4-10-74-923510
16.Fausek MatějDvořák Milan ml.-9-1067332  
17.Rochowanski PavelUllman Miloslav         
18.Benák VítNovák Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fausek Matěj21Líska Tomáš31
Rochowanski Pavel21Dvořák Milan ml.12
Benák Vít03Ullman Miloslav21
Benák Libor13Novák Libor21
Počet diváků: 7

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS