Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaVrchní
rozhodčí:
Kulich Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SKST DěčínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Stárkou 4, Praha 4, 140 00Rozhodčí:Motyčka Oldřich
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:Ambrož Adam
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:20552:473TJ Sokol Michle Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimeček Jan
Hořejší Radim
 
 
Svěchota Vojtěch
Matas Jan
 
 
659  3010
2.Bucifal Aleš
Nejedlý Petr
 
 
Sobíšek Martin
Tauš Jiří
 
 
-79-11-5 1311
3.Hořejší RadimSvěchota Vojtěch-6-1035-92312
4.Bucifal AlešSobíšek Martin6-959 3122
5.Šimeček JanTauš Jiří-53-9-8 1323
6.Nejedlý PetrMatas Jan899  3033
7.Bucifal AlešSvěchota Vojtěch10413  3043
8.Šimeček JanSobíšek Martin8-4-5-4 1344
9.Nejedlý PetrTauš Jiří1812  3054
10.Hořejší RadimMatas Jan3-647 3164
11.Šimeček JanSvěchota Vojtěch-8772 3174
12.Nejedlý PetrSobíšek Martin875  3084
13.Hořejší RadimTauš Jiří-86-7-8 1385
14.Bucifal AlešMatas Jan-868-1093295
15.Nejedlý PetrSvěchota Vojtěch1099  30105
16.Hořejší RadimSobíšek Martin         
17.Bucifal AlešTauš Jiří         
18.Šimeček JanMatas Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hořejší Radim12Svěchota Vojtěch13
Bucifal Aleš30Sobíšek Martin12
Šimeček Jan12Tauš Jiří21
Nejedlý Petr40Matas Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
Rochowanski Milan
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad LabemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Vožický Bohumil
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:Šedivý Stanislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:18491:403TTC Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fausek Matěj
Krameš Jan ml.
 
 
Budinský Petr
Fiklík Michael
 
 
56-611 3110
2.Rochowanski Pavel
Rochowanski Jan
 
 
Hybler Martin
Kváš Pavel
 
 
-5-10-9  0311
3.Rochowanski JanKváš Pavel-9-5-6  0312
4.Krameš Jan ml.Hybler Martin-41022 3122
5.Rochowanski PavelFiklík Michael686  3032
6.Fausek MatějBudinský Petr5-6-75-62333
7.Krameš Jan ml.Kváš Pavel6-44-793243
8.Rochowanski PavelHybler Martin552  3053
9.Fausek MatějFiklík Michael49-710 3163
10.Rochowanski JanBudinský Petr9612  3073
11.Rochowanski PavelKváš Pavel635  3083
12.Fausek MatějHybler Martin47-104 3193
13.Rochowanski JanFiklík Michael9-8-6-6 1394
14.Krameš Jan ml.Budinský Petr846  30104
15.Fausek MatějKváš Pavel         
16.Rochowanski JanHybler Martin         
17.Krameš Jan ml.Fiklík Michael         
18.Rochowanski PavelBudinský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rochowanski Jan12Kváš Pavel12
Krameš Jan ml.30Hybler Martin03
Rochowanski Pavel30Fiklík Michael12
Fausek Matěj21Budinský Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice BVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1Rozhodčí:Valášek Valerián
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:Jonáš Stanislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:21510:480TTC Litoměřice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrnčíř Jan
Woznicki Patrik
 
 
Papírník Pavel
Balák Kryštof
 
 
13815  3010
2.Skokan Viktor
Kopecký Filip
 
 
Šejvl Jakub
Chalupa Josef ml.
 
 
-7-4-6  0311
3.Skokan ViktorChalupa Josef ml.1078  3021
4.Woznicki PatrikPapírník Pavel-5-3-7  0322
5.Kopecký FilipŠejvl Jakub-788-183232
6.Hrnčíř JanBalák Kryštof98-108 3142
7.Woznicki PatrikChalupa Josef ml.6-65-1033252
8.Kopecký FilipPapírník PavelŽ5-513-4-72353
9.Hrnčíř JanŠejvl Jakub9-938 3163
10.Skokan ViktorBalák Kryštof9-668 3173
11.Kopecký FilipChalupa Josef ml.1069  3083
12.Hrnčíř JanŽČPapírník Pavel-9-8-10  0384
13.Skokan ViktorŠejvl Jakub664  3094
14.Woznicki PatrikBalák Kryštof-106-84932104
15.Hrnčíř JanChalupa Josef ml.87-9  21  
16.Skokan ViktorPapírník Pavel         
17.Woznicki PatrikŠejvl Jakub         
18.Kopecký FilipBalák Kryštof         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skokan Viktor30Chalupa Josef ml.03
Woznicki Patrik21Papírník Pavel30
Kopecký Filip21Šejvl Jakub03
Hrnčíř Jan21Balák Kryštof03
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK ŠtětíVrchní
rozhodčí:
Kozel Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2Rozhodčí:Novák Vladislav
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Nedoma Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1011:31331:437TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Líska Tomáš
Ullman Miloslav
 
 
Šťastný Vladislav
Čeřovský Petr st.
 
 
85-612 3110
2.Novák Libor
Dvořák Milan ml.
 
 
Macela Petr
Vilímek Miroslav
 
 
-5-4-7  0311
3.Novák LiborMacela Petr-11-310-6 1312
4.Dvořák Milan ml.Vilímek Miroslav-8-5-9  0313
5.Ullman MiloslavČeřovský Petr st.7-7-9-9 1314
6.Líska TomášSedláček Jan ml.-9-8-12  0315
7.Dvořák Milan ml.Macela Petr-3-5-5  0316
8.Ullman MiloslavVilímek Miroslav-78-7-6 1317
9.Líska TomášČeřovský Petr st.696  3027
10.Novák LiborSedláček Jan ml.10-79-6-72328
11.Ullman MiloslavMacela Petr-4-9-10  0329
12.Líska TomášVilímek Miroslav-1-8-2  03210
13.Novák LiborČeřovský Petr st.7    10  
14.Dvořák Milan ml.Sedláček Jan ml.         
15.Líska TomášMacela Petr         
16.Novák LiborVilímek Miroslav         
17.Dvořák Milan ml.Čeřovský Petr st.         
18.Ullman MiloslavSedláček Jan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Libor02Macela Petr30
Dvořák Milan ml.02Vilímek Miroslav30
Ullman Miloslav03Čeřovský Petr st.11
Líska Tomáš12Sedláček Jan ml.20
Počet diváků: 6
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Batesta ChodovVrchní
rozhodčí:
Kořínek Jan
HOSTUJÍCÍ:Loko Depo LiberecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanova 738, 357 35 ChodovRozhodčí:Tonhauser Martin
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:Tonhauser Robert
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:34448:532Loko Depo Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plaček Jaroslav
Minář Marek
 
 
Bradáč Petr
Batthyány Tibor
 
 
-11-4-11  0301
2.Hurban Nikola
Huleš Petr
 
 
Svatoš Roman
Smejkal Tomáš
 
 
-8-5-5  0302
3.Plaček JaroslavBatthyány Tibor12-9-910-122303
4.Huleš PetrSmejkal Tomáš-9-7-11  0304
5.Hurban NikolaBradáč Petr-5-78-3 1305
6.Minář MarekSvatoš Roman-99-9863215
7.Huleš PetrBatthyány Tibor2511  3025
8.Hurban NikolaSmejkal Tomáš-3510-9-52326
9.Minář MarekBradáč Petr-49-3-5 1327
10.Plaček JaroslavSvatoš Roman-4-678-92328
11.Hurban NikolaBatthyány Tibor13-7-91093238
12.Minář MarekSmejkal Tomáš-7-77-6 1339
13.Plaček JaroslavBradáč Petr-5-7-8  03310
14.Huleš PetrSvatoš Roman         
15.Minář MarekBatthyány Tibor         
16.Plaček JaroslavSmejkal Tomáš         
17.Huleš PetrBradáč Petr         
18.Hurban NikolaSvatoš Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Plaček Jaroslav03Batthyány Tibor12
Huleš Petr11Smejkal Tomáš30
Hurban Nikola12Bradáč Petr30
Minář Marek12Svatoš Roman11
Počet diváků: 10
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník MostVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 MostRozhodčí:Šťovíček Zdeněk
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:Bíma Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:39645:700SKST Liberec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macháček Jan
Bíma Miroslav
 
 
Brožík Karel
Rosu Robert Alexandru
 
 
-8-2-5  0301
2.Bořík Milan
Vondráček Filip
 
 
Gireth Pavel
Reliszka Jakub
 
 
-96-8-7 1302
3.Vondráček FilipReliszka Jakub-69-7-7 1303
4.Bořík MilanGireth Pavel-7-5-7  0304
5.Macháček JanRosu Robert Alexandru-9-109693214
6.Bíma MiroslavBrožík Karel8-9-108-102315
7.Bořík MilanReliszka Jakub-7-6-9  0316
8.Macháček JanGireth Pavel-566-1053226
9.Bíma MiroslavRosu Robert Alexandru-87-106-12327
10.Vondráček FilipBrožík Karel-9-514873237
11.Macháček JanReliszka Jakub-68-5-8 1338
12.Bíma MiroslavGireth Pavel8511  3048
13.Vondráček FilipRosu Robert Alexandru-108-6-14 1349
14.Bořík MilanBrožík Karel101017  3059
15.Bíma MiroslavReliszka Jakub9-988 3169
16.Vondráček FilipGireth Pavel99-3-11103279
17.Bořík MilanRosu Robert Alexandru77-6-6-623710
18.Macháček JanBrožík Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vondráček Filip22Reliszka Jakub31
Bořík Milan13Gireth Pavel13
Macháček Jan21Rosu Robert Alexandru31
Bíma Miroslav22Brožík Karel12
Počet diváků: 10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS