Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad LabemVrchní
rozhodčí:
Novák Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krčínova 6 , Ústí nad LabemRozhodčí:Pavlík Petr
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:Vysoudil Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:38666:689SKST Liberec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kváš Pavel
Fiklík Michael
 
 
Protiva Martin
Brožík Karel
 
 
-6-9-6  0301
2.Budinský Petr
Šulc Daniel
 
 
Waldhauser Štěpán
Kutifel Josef ml.
 
 
6611  3011
3.Šulc DanielBrožík Karel-10-4-11  0312
4.Budinský PetrProtiva Martin-2-6-8  0313
5.Fiklík MichaelWaldhauser Štěpán-74611 3123
6.Kváš PavelKutifel Josef ml.985  3033
7.Budinský PetrBrožík Karel-136-10-9 1334
8.Fiklík MichaelProtiva Martin-118-3-9 1335
9.Kváš PavelWaldhauser Štěpán-6-76-9 1336
10.Šulc DanielKutifel Josef ml.-6479 3146
11.Fiklík MichaelBrožík Karel-814-13383256
12.Kváš PavelProtiva Martin-5-611-8 1357
13.Šulc DanielWaldhauser Štěpán-11-651353267
14.Budinský PetrKutifel Josef ml.-810-4-9 1368
15.Kváš PavelBrožík Karel4-320-1343278
16.Šulc DanielProtiva Martin9-6-7-2 1379
17.Budinský PetrWaldhauser Štěpán778  3089
18.Fiklík MichaelKutifel Josef ml.79-7-10-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šulc Daniel22Brožík Karel22
Budinský Petr13Protiva Martin40
Fiklík Michael22Waldhauser Štěpán13
Kváš Pavel22Kutifel Josef ml.22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DěčínVrchní
rozhodčí:
Dyškant Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Loko Depo LiberecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02Rozhodčí:Himko Jaroslav
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí:Hampejs Vladislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:37543:596Loko Depo Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matas Jan
Svěchota Vojtěch
 
 
Pokorný Marcel
Bradáč Petr
 
 
10-499 3110
2.Tauš Jiří
Sobíšek Martin
 
 
Smejkal Tomáš
Svatoš Roman
 
 
-5-85-6 1311
3.Sobíšek MartinSmejkal Tomáš-9-78-7 1312
4.Tauš JiříBradáč Petr5-11-6-10 1313
5.Matas JanSvatoš Roman12-77-963223
6.Svěchota VojtěchPokorný Marcel-6-4-10  0324
7.Tauš JiříSmejkal Tomáš-928-8-62325
8.Matas JanBradáč Petr-67105 3135
9.Svěchota VojtěchSvatoš Roman-9118-373245
10.Sobíšek MartinPokorný Marcel-6-668-72346
11.Matas JanSmejkal Tomáš5-866 3156
12.Svěchota VojtěchBradáč Petr105-9-2-62357
13.Sobíšek MartinSvatoš Roman-6-47-6 1358
14.Tauš JiříPokorný Marcel-8-11-10  0359
15.Svěchota VojtěchSmejkal Tomáš-6-6-9  03510
16.Sobíšek MartinBradáč Petr-9-6-5  03  
17.Tauš JiříSvatoš Roman         
18.Matas JanPokorný Marcel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sobíšek Martin03Smejkal Tomáš31
Tauš Jiří03Bradáč Petr21
Matas Jan30Svatoš Roman12
Svěchota Vojtěch13Pokorný Marcel30
Počet diváků: 2
Utkani cislo 16 skoncilo pred utkanim cislo 15



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Batesta ChodovVrchní
rozhodčí:
Kořínek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanova 738, 357 35 ChodovRozhodčí:Tonhauser Martin
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:Tonhauser Robert
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:35403:508TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hurban Nikola
Huleš Petr
 
 
Šťastný Vladislav
Čeřovský Petr st.
 
 
7-4-5-4 1301
2.Minář Marek
Plaček Jaroslav
 
 
Macela Petr
Vilímek Miroslav
 
 
8-11-4-9 1302
3.Huleš PetrMacela Petr-8-6-8  0303
4.Plaček JaroslavVilímek Miroslav-9 -7-5 0304
5.Hurban NikolaSedláček Jan ml.9-4-116-42305
6.Minář MarekŠťastný Vladislav-7789 3115
7.Plaček JaroslavMacela Petr-5-2-7  0316
8.Hurban NikolaVilímek Miroslav7-8-6-4 1317
9.Minář MarekSedláček Jan ml.-877-7173227
10.Huleš PetrŠťastný Vladislav7-6-9253237
11.Hurban NikolaMacela Petr-4-4-7  0338
12.Minář MarekVilímek Miroslav-6-7-10  0339
13.Huleš PetrSedláček Jan ml.-712-5-9 13310
14.Plaček JaroslavŠťastný Vladislav-67-7  12  
15.Minář MarekMacela Petr         
16.Huleš PetrVilímek Miroslav         
17.Plaček JaroslavSedláček Jan ml.         
18.Hurban NikolaŠťastný Vladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Huleš Petr12Macela Petr30
Plaček Jaroslav02Vilímek Miroslav30
Hurban Nikola03Sedláček Jan ml.21
Minář Marek21Šťastný Vladislav02
Počet diváků: 4
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník MostVrchní
rozhodčí:
Žielinský Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemRozhodčí:Bíma Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 MostRozhodčí:Šťovíček Zdeněk
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:Holovčák Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:29624:564SKST Baník Most

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holáň Jan
Vondráček Filip
 
 
Papírník Pavel
Sysel Pavel
 
 
-9-8-8  0301
2.Bíma Miroslav
Bořík Milan
 
 
Chalupa Josef ml.
Šejvl Jakub
 
 
7-97-873211
3.Bořík MilanChalupa Josef ml.6-9-139-162312
4.Bíma MiroslavPapírník Pavel-10-710293222
5.Vondráček FilipŠejvl Jakub5-8-3-6 1323
6.Holáň JanSysel Pavel34-1010 3133
7.Bíma MiroslavChalupa Josef ml.-8843 3143
8.Vondráček FilipPapírník Pavel-7-13-5  0344
9.Holáň JanŠejvl Jakub6112  3054
10.Bořík MilanSysel Pavel-5-3-9  0355
11.Vondráček FilipChalupa Josef ml.-8-610-4 1356
12.Holáň JanPapírník Pavel817  3066
13.Bořík MilanŠejvl Jakub968  3076
14.Bíma MiroslavSysel Pavel784  3086
15.Holáň JanChalupa Josef ml.73-106 3196
16.Bořík MilanPapírník Pavel-128-9-3 1397
17.Bíma MiroslavŠejvl Jakub-8964 31107
18.Vondráček FilipSysel Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bořík Milan13Chalupa Josef ml.22
Bíma Miroslav40Papírník Pavel22
Vondráček Filip03Šejvl Jakub13
Holáň Jan40Sysel Pavel12
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice BVrchní
rozhodčí:
Sekyra Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaRozhodčí:Bíma Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Jonáš Stanislav
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:37647:656TJ Sokol Michle Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrnčíř Jan
Woznicki Patrik
 
 
Šimeček Jan
Hořejší Radim
 
 
115-157 3110
2.Skokan Viktor
Hervert Josef
 
 
Bucifal Aleš
Nejedlý Petr
 
 
4-11-8-5 1311
3.Skokan ViktorNejedlý Petr109-7-10-62312
4.Hervert JosefHořejší Radim6-9-6-9 1313
5.Kopecký FilipBucifal Aleš5-158-433223
6.Hrnčíř JanŠimeček Jan749  3033
7.Hervert JosefNejedlý Petr-10-4-7  0334
8.Kopecký FilipHořejší Radim-8-8-5  0335
9.Hrnčíř JanBucifal Aleš687  3045
10.Skokan ViktorŠimeček Jan11-1129 3155
11.Kopecký FilipNejedlý Petr-5-8-2  0356
12.Hrnčíř JanHořejší Radim9-9-6953266
13.Skokan ViktorBucifal Aleš749  3076
14.Hervert JosefŠimeček Jan-4-95-10 1377
15.Hrnčíř JanNejedlý Petr3-797 3187
16.Skokan ViktorHořejší Radim-11-69-9 1388
17.Woznicki PatrikBucifal Aleš-11-7-10  0389
18.Kopecký FilipŠimeček Jan-49-89-623810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skokan Viktor22Nejedlý Petr31
Hervert Josef03Hořejší Radim31
Kopecký Filip13Bucifal Aleš13
Hrnčíř Jan40Šimeček Jan22
Woznicki Patrik01   
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK ŠtětíVrchní
rozhodčí:
Novák Vladislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha CRozhodčí:Bíma Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2Rozhodčí:Jurista Josef
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:Burda Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:33398:469TTC Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
Dudek Jaroslav
 
 
Píša Radovan
Fausek Matěj
 
 
36-7-663210
2.Líska Tomáš
Ullman Miloslav
 
 
Dvořák Petr
Rochowanski Pavel
 
 
48-104 3120
3.Dudek JaroslavDvořák Petr12-6-4-2 1321
4.Dvořák Milan ml.Rochowanski Pavel-5-9-7  0322
5.Novák LiborFausek Matěj-8-6-9  0323
6.Líska TomášPíša Radovan-78-8-6 1324
7.Dvořák Milan ml.Dvořák Petr-89-7-8 1325
8.Novák LiborRochowanski Pavel-8-9-3  0326
9.Líska TomášFausek Matěj-12-777-102327
10.Dudek JaroslavPíša Radovan-29-76-72328
11.Novák LiborDvořák Petr-147-8-9 1329
12.Líska TomášRochowanski Pavel-8-7-7  03210
13.Dudek JaroslavFausek Matěj         
14.Dvořák Milan ml.Píša Radovan         
15.Líska TomášDvořák Petr         
16.Dudek JaroslavRochowanski Pavel         
17.Dvořák Milan ml.Fausek Matěj         
18.Novák LiborPíša Radovan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dudek Jaroslav02Dvořák Petr30
Dvořák Milan ml.02Rochowanski Pavel30
Novák Libor03Fausek Matěj20
Líska Tomáš03Píša Radovan20
Počet diváků: 5
bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS