Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DěčínVrchní
rozhodčí:
Dyškant Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02Rozhodčí:Knebl Milan
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:Himko Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:40691:726nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matas Jan
Svěchota Vojtěch
 
 
Brožík Karel
Protiva Martin
 
 
-9-10-10  0301
2.Tauš Jiří
Sobíšek Martin
 
 
Waldhauser Štěpán
Korp Oliver Petr
 
 
-6-579-82302
3.Sobíšek MartinBrožík Karel968  3012
4.Tauš JiříWaldhauser Štěpán-9118-953222
5.Matas JanProtiva Martin6-9-89103232
6.Svěchota VojtěchKorp Oliver Petr6-810-673242
7.Tauš JiříBrožík Karel-5884 3152
8.Matas JanWaldhauser Štěpán6-76-6-32353
9.Svěchota VojtěchProtiva Martin-6-4-6  0354
10.Sobíšek MartinKorp Oliver Petr13-7-810113264
11.Matas JanBrožík Karel269  3074
12.Svěchota VojtěchWaldhauser Štěpán-7-77-6 1375
13.Sobíšek MartinProtiva Martin-9-910-8 1376
14.Tauš JiříKorp Oliver Petr-46-6-3 1377
15.Svěchota VojtěchBrožík Karel-8-810-6 1378
16.Sobíšek MartinWaldhauser Štěpán97-7-1093288
17.Tauš JiříProtiva Martin-89-9-5 1389
18.Matas JanKorp Oliver Petr-711-4383299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sobíšek Martin31Brožík Karel13
Tauš Jiří22Waldhauser Štěpán22
Matas Jan31Protiva Martin31
Svěchota Vojtěch13Korp Oliver Petr13
Počet diváků: 8
Bez pripominek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad LabemVrchní
rozhodčí:
Novák Jiří
HOSTUJÍCÍ:Loko Depo LiberecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krčínova 6 , Ústí nad LabemRozhodčí:Pavlík Petr
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:Vysoudil Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1013:30312:429Loko Depo Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Budinský Petr
Fiklík Michael
 
 
Bradáč Petr
Pokorný Marcel
 
 
-69-95-92301
2.
 
 
Svatoš Roman
Smejkal Tomáš
 
 
WO    0302
3.Budinský PetrPokorný Marcel-5-94-5 1303
4.Fiklík MichaelBradáč Petr-96-88-112304
5.Šulc DanielSvatoš Roman-99-9-9 1305
6.Smejkal TomášWO    0306
7.Fiklík MichaelPokorný Marcel-7-6-8  0307
8.Šulc DanielBradáč Petr94-8-7-142308
9.Svatoš RomanWO    0309
10.Budinský PetrSmejkal Tomáš668  3019
11.Šulc DanielPokorný Marcel-84-614-223110
12.Bradáč Petr         
13.Budinský PetrSvatoš Roman         
14.Fiklík MichaelSmejkal Tomáš         
15.Pokorný Marcel         
16.Budinský PetrBradáč Petr         
17.Fiklík MichaelSvatoš Roman         
18.Šulc DanielSmejkal Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Budinský Petr11Pokorný Marcel30
Fiklík Michael02Bradáč Petr20
Šulc Daniel03Svatoš Roman10
   Smejkal Tomáš01
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník MostVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 MostRozhodčí:Šťovíček Zdeněk
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:Bíma Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:22545:496SKST Baník Most

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holáň Jan
Macháček Jan
 
 
Šťastný Vladislav
Čeřovský Petr st.
 
 
-9493 3110
2.Bořík Milan
Bíma Miroslav
 
 
Macela Petr
Vilímek Miroslav
 
 
-77-7-5 1311
3.Macháček JanMacela Petr-8-789103221
4.Bořík MilanVilímek Miroslav3-11115 3131
5.Bíma MiroslavČeřovský Petr st.446  3041
6.Holáň JanŠťastný Vladislav-9796 3151
7.Bořík MilanMacela Petr-7-499-42352
8.Bíma MiroslavVilímek Miroslav11-81010 3162
9.Holáň JanČeřovský Petr st.3105  3072
10.Macháček JanSedláček Jan st.-55105 3182
11.Bíma MiroslavMacela Petr7-3-10-6 1383
12.Holáň JanVilímek Miroslav-1188-7103293
13.Macháček JanČeřovský Petr st.-57-7-4 1394
14.Bořík MilanSedláček Jan st.5-648 31104
15.Holáň JanMacela Petr6    10  
16.Macháček JanVilímek Miroslav         
17.Bořík MilanČeřovský Petr st.         
18.Bíma MiroslavSedláček Jan st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Macháček Jan21Macela Petr21
Bořík Milan21Vilímek Miroslav03
Bíma Miroslav21Čeřovský Petr st.12
Holáň Jan30Šťastný Vladislav01
   Sedláček Jan st.02
Počet diváků: 12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Batesta ChodovVrchní
rozhodčí:
Kořínek Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanova 738, 357 35 ChodovRozhodčí:Tonhauser Martin
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:Tonhauser Robert
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:33380:479TTC Brandýs nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hurban Nikola
Huleš Petr
 
 
Papírník Pavel
Sysel Pavel
 
 
-9-99-8 1301
2.Minář Marek
Plaček Jaroslav
 
 
Chalupa Josef ml.
Šejvl Jakub
 
 
9-5-4-7 1302
3.Huleš PetrChalupa Josef ml.27-8-573212
4.Plaček JaroslavPapírník Pavel8-6-12-5 1313
5.Hurban NikolaŠejvl Jakub-25-9-8 1314
6.Minář MarekSysel Pavel8-69-3-72315
7.Plaček JaroslavChalupa Josef ml.-10-5109-102316
8.Hurban NikolaPapírník Pavel-3-6-9  0317
9.Minář MarekŠejvl Jakub87-57 3127
10.Huleš PetrSysel Pavel-5-5-4  0328
11.Hurban NikolaChalupa Josef ml.-10-12-11  0329
12.Minář MarekPapírník Pavel-9-4-4  03210
13.Huleš PetrŠejvl Jakub         
14.Plaček JaroslavSysel Pavel         
15.Minář MarekChalupa Josef ml.         
16.Huleš PetrPapírník Pavel         
17.Plaček JaroslavŠejvl Jakub         
18.Hurban NikolaSysel Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Huleš Petr11Chalupa Josef ml.21
Plaček Jaroslav02Papírník Pavel30
Hurban Nikola03Šejvl Jakub11
Minář Marek12Sysel Pavel20
Počet diváků: 6
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK ŠtětíVrchní
rozhodčí:
Novák Vladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2Rozhodčí:Jurista Josef
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:Nedoma Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:34472:536TJ Sokol Michle Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ullman Miloslav
Líska Tomáš
 
 
Hořejší Radim
Šimeček Jan
 
 
-71177 3110
2.Novák Libor
Dudek Jaroslav
 
 
Nejedlý Petr
Bucifal Aleš
 
 
-56-7-9 1311
3.Dvořák Milan ml.Nejedlý Petr-75-5-5 1312
4.Ullman MiloslavŠimeček Jan8-1094 3122
5.Líska TomášHořejší Radim-7-6-7  0323
6.Novák LiborBucifal Aleš9-7-6-6 1324
7.Ullman MiloslavNejedlý Petr-4-6-9  0325
8.Líska Tomᚊimeček Jan106-12-4-92326
9.Novák LiborHořejší Radim-8710-783236
10.Dvořák Milan ml.Bucifal Aleš8-38-4-62337
11.Líska TomášNejedlý Petr-9-6-7  0338
12.Novák LiborŠimeček Jan935  3048
13.Dvořák Milan ml.Hořejší Radim13-54-10-92349
14.Dudek JaroslavBucifal Aleš-8-4-9  03410
15.Novák LiborNejedlý Petr11    10  
16.Dvořák Milan ml.Šimeček Jan         
17.Dudek JaroslavHořejší Radim         
18.Líska TomášBucifal Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Milan ml.03Nejedlý Petr30
Ullman Miloslav11Šimeček Jan12
Líska Tomáš03Hořejší Radim21
Novák Libor21Bucifal Aleš30
Dudek Jaroslav01   
Počet diváků: 3
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice BVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Valášek Valerián
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:Jonáš Stanislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:12429:323TTC Litoměřice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hervert Josef
Skokan Viktor
 
 
Zacharda Jáchym
Benák Jan
 
 
-10466 3110
2.Hrnčíř Jan
Kopecký Filip
 
 
Benák Libor
Benák Vít
 
 
93-9-883220
3.Skokan ViktorBenák Jan9-12-11753230
4.Hervert JosefBenák Vít2-555 3140
5.Kopecký FilipZacharda Jáchym7-510-1143250
6.Hrnčíř JanBenák Libor87-61 3160
7.Hervert JosefBenák Jan-8558 3170
8.Kopecký FilipBenák Vít-2-85243280
9.Hrnčíř JanZacharda Jáchym678  3090
10.Skokan ViktorBenák Libor9126  30100
11.Kopecký FilipBenák Jan-8    01  
12.Hrnčíř JanBenák Vít         
13.Skokan ViktorZacharda Jáchym         
14.Hervert JosefBenák Libor         
15.Hrnčíř JanBenák Jan         
16.Skokan ViktorBenák Vít         
17.Hervert JosefZacharda Jáchym         
18.Kopecký FilipBenák Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Skokan Viktor20Benák Jan02
Hervert Josef20Benák Vít02
Kopecký Filip20Zacharda Jáchym02
Hrnčíř Jan20Benák Libor02
Počet diváků: 3

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS