Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice BVrchní
rozhodčí:
Sekyra Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad LabemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:21553:482TTC Litoměřice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrnčíř Jan
Woznicki Patrik
 
 
Seibert Karel
Fiklík František
 
 
939  3010
2.Hervert Josef
Skokan Viktor
 
 
Šulc Daniel
Budinský Petr
 
 
117-5-1583220
3.Skokan ViktorFiklík Michael8101  3030
4.Woznicki PatrikŠulc Daniel6-774 3140
5.Hervert JosefBudinský Petr14-8-9-10 1341
6.Hrnčíř JanSeibert Karel-8576 3151
7.Woznicki PatrikFiklík Michael-8-7-10  0352
8.Hervert JosefŠulc Daniel-9-12-8  0353
9.Hrnčíř JanBudinský Petr899  3063
10.Skokan ViktorSeibert Karel6911  3073
11.Hervert JosefFiklík Michael4-9-117-72374
12.Hrnčíř JanŠulc Daniel5-11-51043284
13.Skokan ViktorBudinský Petr-8956 3194
14.Woznicki PatrikSeibert Karel-68-65632104
15.Hrnčíř JanFiklík Michael-7    01  
16.Skokan ViktorŠulc Daniel         
17.Woznicki PatrikBudinský Petr         
18.Hervert JosefSeibert Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Skokan Viktor30Fiklík Michael21
Woznicki Patrik21Šulc Daniel12
Hervert Josef03Budinský Petr12
Hrnčíř Jan30Seibert Karel03
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK ŠtětíVrchní
rozhodčí:
Novák Vladislav
HOSTUJÍCÍ:SKST DěčínRozhodčí:Nedoma Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2Rozhodčí:Jurista Josef
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:Burda Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:16526:429SK Štětí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Líska Tomáš
Ullman Miloslav
 
 
Tauš Jiří
Sobíšek Martin
 
 
-7476 3110
2.Novák Libor
Dudek Jaroslav
 
 
Grubr Vojtěch
Matas Jan
 
 
113-10-1163220
3.Novák LiborGrubr Vojtěch63-66 3130
4.Dvořák Milan ml.Sobíšek Martin383  3040
5.Dudek JaroslavTauš Jiří98-77 3150
6.Líska TomášMatas Jan-10-1466-92351
7.Dvořák Milan ml.Grubr Vojtěch8-8-511-62352
8.Ullman MiloslavSobíšek Martin897  3062
9.Líska TomášTauš Jiří796  3072
10.Novák LiborMatas Jan-7-381073282
11.Ullman MiloslavGrubr Vojtěch9-67-6-102383
12.Líska TomášSobíšek Martin528  3093
13.Novák LiborTauš Jiří596  30103
14.Dvořák Milan ml.Matas Jan-63   11  
15.Líska TomášGrubr Vojtěch         
16.Novák LiborSobíšek Martin         
17.Dvořák Milan ml.Tauš Jiří         
18.Ullman MiloslavMatas Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Libor30Grubr Vojtěch21
Dvořák Milan ml.11Sobíšek Martin03
Dudek Jaroslav10Tauš Jiří03
Líska Tomáš21Matas Jan11
Ullman Miloslav11   
Počet diváků: 8
16:20-16:50 návštěva komisaře ČAST p.Michala



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Batesta ChodovRozhodčí:Nedoma Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Stárkou 4, Praha 4, 140 00Rozhodčí:Ambrož Adam
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:Motyčka Oldřich
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:12469:322TJ Sokol Michle Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimeček Jan
Hořejší Radim
 
 

 
 
WO    3010
2.Nejedlý Petr
Bucifal Aleš
 
 
Huleš Petr
Minář Marek
 
 
139-78 3120
3.Hořejší RadimMinář Marek4118  3030
4.Šimeček JanPlaček Jaroslav7-10-10-10 1331
5.Bucifal AlešHuleš Petr689  3041
6.Nejedlý PetrWO    3051
7.Šimeček JanMinář Marek1079  3061
8.Zámyslický JaroslavPlaček Jaroslav-10-3-10  0362
9.Nejedlý PetrHuleš Petr55-69 3172
10.Hořejší RadimWO    3082
11.Zámyslický JaroslavMinář Marek-9-7813-52383
12.Nejedlý PetrPlaček Jaroslav95-86 3193
13.Hořejší RadimHuleš Petr925  30103
14.Šimeček Jan         
15.Nejedlý PetrMinář Marek         
16.Hořejší RadimPlaček Jaroslav         
17.Šimeček JanHuleš Petr         
18.Zámyslický Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hořejší Radim20Minář Marek12
Šimeček Jan11Plaček Jaroslav21
Bucifal Aleš10Huleš Petr03
Nejedlý Petr20   
Zámyslický Jaroslav02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
Fausek Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník MostRozhodčí:Nedoma Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Vožický Bohumil
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:Běhal Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:29590:557TTC Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rochowanski Pavel
Píša Radovan
 
 
Macháček Jan
Holáň Jan
 
 
82-7-12-62301
2.Dvořák Petr
Krameš Jan ml.
 
 
Bořík Milan
Bíma Miroslav
 
 
887  3011
3.Rochowanski PavelBíma Miroslav9-87-1133221
4.Píša RadovanHoláň Jan-6-5-8  0322
5.Dvořák PetrBořík Milan-3377 3132
6.Krameš Jan ml.Vondráček Filip86-9-973242
7.Píša RadovanBíma Miroslav-7-98-10 1343
8.Dvořák PetrHoláň Jan-8-6-7  0344
9.Krameš Jan ml.Bořík Milan6-554 3154
10.Rochowanski PavelVondráček Filip898  3064
11.Dvořák PetrŽBíma Miroslav6-8-7-7 1365
12.Krameš Jan ml.Holáň JanŽ-42-24-42366
13.Rochowanski PavelBořík Milan989  3076
14.Píša RadovanMacháček Jan-8810-733286
15.Krameš Jan ml.Bíma Miroslav926  3096
16.Rochowanski PavelHoláň Jan-6-3WO  0397
17.Píša RadovanBořík Milan3105  30107
18.Dvořák PetrMacháček Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rochowanski Pavel31Bíma Miroslav22
Píša Radovan22Holáň Jan40
Dvořák Petr12Bořík Milan04
Krameš Jan ml.31Vondráček Filip02
   Macháček Jan01
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumVrchní
rozhodčí:
Botka Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec DRozhodčí:Nedoma Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá BoleslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7381:268TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šťastný Vladislav
Čeřovský Petr st.
 
 
Huk Martin
Korp Oliver Petr
 
 
076  3010
2.Sedláček Jan ml.
Vilímek Miroslav
 
 
Reliszka Jakub
Brožík Karel
 
 
-9108-143220
3.Vilímek MiroslavReliszka Jakub977  3030
4.Čeřovský Petr st.Huk Martin7-5116 3140
5.Sedláček Jan ml.Korp Oliver Petr65-65 3150
6.Macela PetrBrožík Karel5105  3060
7.Čeřovský Petr st.Reliszka Jakub858  3070
8.Sedláček Jan ml.Huk Martin54-105 3180
9.Macela PetrKorp Oliver Petr638  3090
10.Vilímek MiroslavBrožík Karel-8-884832100
11.Sedláček Jan ml.Reliszka JakubWO    03  
12.Macela PetrHuk Martin653  30  
13.Vilímek MiroslavKorp Oliver Petr         
14.Čeřovský Petr st.Brožík Karel         
15.Macela PetrReliszka Jakub         
16.Vilímek MiroslavHuk Martin         
17.Čeřovský Petr st.Korp Oliver Petr         
18.Sedláček Jan ml.Brožík Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vilímek Miroslav20Reliszka Jakub02
Čeřovský Petr st.20Huk Martin02
Sedláček Jan ml.20Korp Oliver Petr02
Macela Petr20Brožík Karel02
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:Loko Depo LiberecRozhodčí:Nedoma Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001Rozhodčí:Holub Zdeněk
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:Chalupa Josef ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:10408:311TTC Brandýs nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šejvl Jakub
Chalupa Josef ml.
 
 
Batthyány Tibor
Minář Jiří
 
 
458  3010
2.Papírník Pavel
Sysel Pavel
 
 
Pokorný Marcel
Svatoš Roman
 
 
855  3020
3.Chalupa Josef ml.Pokorný Marcel-7-6-8  0321
4.Šejvl JakubSvatoš Roman87-88 3131
5.Sysel PavelBatthyány Tibor287  3041
6.Papírník PavelMinář Jiří3105  3051
7.Šejvl JakubPokorný Marcel-8-6-7  0352
8.Sysel PavelSvatoš Roman3912  3062
9.Papírník PavelBatthyány Tibor-10476 3172
10.Chalupa Josef ml.Minář Jiří-73611 3182
11.Sysel PavelPokorný Marcel8710  3092
12.Blažek MartinSvatoš Roman79-45 31102
13.Chalupa Josef ml.Batthyány Tibor         
14.Šejvl JakubMinář Jiří         
15.Blažek MartinPokorný Marcel         
16.Chalupa Josef ml.Svatoš Roman         
17.Šejvl JakubBatthyány Tibor         
18.Sysel PavelMinář Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chalupa Josef ml.11Pokorný Marcel21
Šejvl Jakub11Svatoš Roman03
Sysel Pavel30Batthyány Tibor02
Papírník Pavel20Minář Jiří02
Blažek Martin10   
S - střídání domácích Blažek Martin za Papírník Pavel Teplota Z - utkání 19 C, k - utkání 20 C

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS