Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník MostVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:SKST DěčínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 MostRozhodčí:Bíma Miroslav
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:Šťovíček Zdeněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:9430:292SKST Baník Most

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holáň Jan
Vondráček Filip
 
 
Svěchota Vojtěch
Matas Jan
 
 
9-914 3110
2.Bíma Miroslav
Bořík Milan
 
 
Sobíšek Martin
Tauš Jiří
 
 
97-97 3120
3.Vondráček FilipSvěchota Vojtěch772  3030
4.Bíma MiroslavSobíšek Martin-879-8-72331
5.Holáň JanTauš Jiří582  3041
6.Bořík MilanMatas Jan-1110-10763251
7.Bíma MiroslavSvěchota Vojtěch-8677 3161
8.Holáň JanSobíšek Martin571  3071
9.Bořík MilanTauš Jiří436  3081
10.Vondráček FilipMatas Jan3-687 3191
11.Holáň JanSvěchota Vojtěch4510  30101
12.Bořík MilanSobíšek Martin         
13.Vondráček FilipTauš Jiří         
14.Bíma MiroslavMatas Jan         
15.Bořík MilanSvěchota Vojtěch         
16.Vondráček FilipSobíšek Martin         
17.Bíma MiroslavTauš Jiří         
18.Holáň JanMatas Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vondráček Filip20Svěchota Vojtěch03
Bíma Miroslav11Sobíšek Martin11
Holáň Jan30Tauš Jiří02
Bořík Milan20Matas Jan02
Počet diváků: 15



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice BVrchní
rozhodčí:
Sekyra Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Valášek Valerián
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:Jonáš Stanislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:14464:398TTC Litoměřice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Woznicki Patrik
Hrnčíř Jan
 
 
Brožík Karel
Protiva Martin
 
 
10-8-9-9 1301
2.Skokan Viktor
Hervert Josef
 
 
Huk Martin
Waldhauser Štěpán
 
 
5710  3011
3.Skokan ViktorProtiva Martin-41096 3121
4.Woznicki PatrikBrožík Karel-7-710553231
5.Hervert JosefHuk Martin7910  3041
6.Hrnčíř JanWaldhauser Štěpán965  3051
7.Woznicki PatrikProtiva Martin-8-12-5  0352
8.Hervert JosefBrožík Karel15-99 3162
9.Hrnčíř JanHuk Martin4104  3072
10.Skokan ViktorWaldhauser Štěpán9-5812 3182
11.Hervert JosefProtiva Martin-211-9-6 1383
12.Hrnčíř JanBrožík Karel1087  3093
13.Skokan ViktorHuk Martin929  30103
14.Woznicki PatrikWaldhauser Štěpán-95   11  
15.Hrnčíř JanProtiva Martin         
16.Skokan ViktorBrožík Karel         
17.Woznicki PatrikHuk Martin         
18.Hervert JosefWaldhauser Štěpán         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skokan Viktor30Protiva Martin21
Woznicki Patrik11Brožík Karel03
Hervert Josef21Huk Martin03
Hrnčíř Jan30Waldhauser Štěpán02
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK ŠtětíVrchní
rozhodčí:
Novák Vladislav
HOSTUJÍCÍ:Loko Depo LiberecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2Rozhodčí:Jurista Josef
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:Burda Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:26595:583SK Štětí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ullman Miloslav
Líska Tomáš
 
 
Bradáč Petr
Batthyány Tibor
 
 
65-89 3110
2.Novák Libor
Dvořák Milan ml.
 
 
Smejkal Tomáš
Svatoš Roman
 
 
114-713 3120
3.Líska TomášSmejkal Tomáš-7-69-6 1321
4.Novák LiborBradáč Petr-7-69-6 1322
5.Ullman MiloslavSvatoš Roman128-138 3132
6.Dvořák Milan ml.Batthyány Tibor-8949 3142
7.Novák LiborSmejkal Tomáš-6-4-5  0343
8.Ullman MiloslavBradáč Petr5-6-5-11 1344
9.Dvořák Milan ml.Svatoš Roman9-858 3154
10.Líska TomášBatthyány Tibor676  3064
11.Ullman MiloslavSmejkal Tomáš89-510 3174
12.Dvořák Milan ml.Bradáč Petr9911  3084
13.Líska TomášSvatoš Roman68-5-10-72385
14.Novák LiborBatthyány Tibor8910  3095
15.Dvořák Milan ml.Smejkal Tomáš-810-5-8 1396
16.Líska TomášBradáč Petr65-9-81032106
17.Novák LiborSvatoš Roman         
18.Ullman MiloslavBatthyány Tibor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Líska Tomáš22Smejkal Tomáš31
Novák Libor12Bradáč Petr22
Ullman Miloslav21Svatoš Roman12
Dvořák Milan ml.31Batthyány Tibor03
Počet diváků: 5
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaVrchní
rozhodčí:
Kulich Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Stárkou 4, Praha 4, 140 00Rozhodčí:Ambrož Adam
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:Motyčka Oldřich
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:34550:578TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimeček Jan
Hořejší Radim
 
 
Šťastný Vladislav
Čeřovský Petr st.
 
 
6712  3010
2.Nejedlý Petr
Bucifal Aleš
 
 
Macela Petr
Vilímek Miroslav
 
 
-6-5-9  0311
3.Hořejší RadimMacela Petr8-108-6-82312
4.Bucifal AlešSedláček Jan ml.215  3022
5.Šimeček JanVilímek Miroslav9-12-7-4 1323
6.Nejedlý PetrŠťastný Vladislav5118  3033
7.Bucifal AlešMacela Petr-1-410-5 1334
8.Šimeček JanSedláček Jan ml.1110-103 3144
9.Nejedlý PetrVilímek Miroslav-3-10-7  0345
10.Hořejší RadimŠťastný Vladislav866  3055
11.Šimeček JanMacela Petr-5-9-7  0356
12.Nejedlý PetrSedláček Jan ml.-8-1041493266
13.Hořejší RadimVilímek Miroslav-4-9-4  0367
14.Bucifal AlešČeřovský Petr st.88-94 3177
15.Nejedlý PetrMacela Petr8-10-7-5 1378
16.Hořejší RadimSedláček Jan ml.-74-5-8 1379
17.Bucifal AlešVilímek Miroslav-8-10-7  03710
18.Šimeček JanČeřovský Petr st.-7    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hořejší Radim13Macela Petr40
Bucifal Aleš22Sedláček Jan ml.13
Šimeček Jan12Vilímek Miroslav40
Nejedlý Petr22Šťastný Vladislav02
   Čeřovský Petr st.01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
Slobodzianová Petra
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Běhal Jan
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:Rosa Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:32278:404TTC Brandýs nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rochowanski Jan
Remunda Alexandros Matheos
 
 
Chalupa Josef ml.
Sysel Vojtěch
 
 
-8-2-9  0301
2.Daníček Adam
Kadlec Tomáš
 
 
Šejvl Jakub
Blažek Martin
 
 
-6-410753211
3.Rochowanski JanChalupa Josef ml.-5-5-7  0312
4.Daníček AdamŠejvl Jakub-7-6-4  0313
5.Kadlec TomášBlažek Martin-48-84-92314
6.Remunda Alexandros MatheosSysel Vojtěch-8-7-7  0315
7.Daníček AdamChalupa Josef ml.-7-2-7  0316
8.Kadlec Tomᚊejvl Jakub-669-2-82317
9.Remunda Alexandros MatheosBlažek Martin-12-6-3  0318
10.Rochowanski JanSysel Vojtěch-8-2-9  0319
11.Kadlec TomášChalupa Josef ml.-7-6-9  03110
12.Remunda Alexandros MatheosŠejvl Jakub         
13.Rochowanski JanBlažek Martin         
14.Daníček AdamSysel Vojtěch         
15.Remunda Alexandros MatheosChalupa Josef ml.         
16.Rochowanski JanŠejvl Jakub         
17.Daníček AdamBlažek Martin         
18.Kadlec TomášSysel Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rochowanski Jan02Chalupa Josef ml.30
Daníček Adam02Šejvl Jakub20
Kadlec Tomáš03Blažek Martin20
Remunda Alexandros Matheos02Sysel Vojtěch20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS