Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník MostVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad LabemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 MostRozhodčí:Bíma Miroslav
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:Šťovíček Zdeněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3369:166SKST Baník Most

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macháček Jan
Holáň Jan
 
 
Hybler Martin
Seibert Karel
 
 
1063  3010
2.Bíma Miroslav
Vondráček Filip
 
 

 
 
WO    3020
3.Bíma MiroslavHybler Martin5-974 3130
4.Holáň JanFiklík Michael565  3040
5.Vondráček FilipSeibert Karel1166  3050
6.Macháček JanWO    3060
7.Holáň JanHybler Martin45-91 3170
8.Vondráček FilipFiklík Michael10411  3080
9.Macháček JanSeibert Karel-15297 3190
10.Bíma MiroslavWO    30100
11.Vondráček FilipHybler Martin1    10  
12.Macháček JanFiklík Michael         
13.Bíma MiroslavSeibert Karel         
14.Holáň Jan         
15.Macháček JanHybler Martin         
16.Bíma MiroslavFiklík Michael         
17.Holáň JanSeibert Karel         
18.Vondráček Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bíma Miroslav10Hybler Martin02
Holáň Jan20Fiklík Michael02
Vondráček Filip20Seibert Karel02
Macháček Jan10   
WO30WO03
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Batesta ChodovVrchní
rozhodčí:
Tonhauser Martin
HOSTUJÍCÍ:SKST DěčínRozhodčí:Kořínek Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanova 738, 357 35 ChodovRozhodčí:Huleš Petr
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:Tonhauser Robert
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:34601:625SKST Děčín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Minář Marek
Kruliš David
 
 
Svěchota Vojtěch
Sobíšek Martin
 
 
1277  3010
2.Hurban Nikola
Huleš Petr
 
 
Matas Jan
Tauš Jiří
 
 
7711  3020
3.Kruliš DavidSvěchota Vojtěch112-85 3130
4.Hurban NikolaMatas Jan-12-3610-92331
5.Huleš PetrSobíšek Martin-11-6-8  0332
6.Minář MarekTauš Jiří-98712 3142
7.Hurban NikolaSvěchota Vojtěch557  3052
8.Huleš PetrMatas Jan-7-3-6  0353
9.Minář MarekSobíšek Martin-710-5683263
10.Kruliš DavidTauš Jiří-4-8-10  0364
11.Huleš PetrSvěchota Vojtěch8816  3074
12.Minář MarekMatas Jan-1086-8-102375
13.Kruliš DavidSobíšek Martin-3-10-8  0376
14.Hurban NikolaTauš Jiří847  3086
15.Minář MarekSvěchota Vojtěch-9-10-8  0387
16.Kruliš DavidMatas Jan-4-8-4  0388
17.Hurban NikolaSobíšek Martin-868-3-32389
18.Huleš PetrTauš Jiří-59-7-7 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kruliš David13Svěchota Vojtěch13
Hurban Nikola22Matas Jan40
Huleš Petr13Sobíšek Martin31
Minář Marek22Tauš Jiří22
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK ŠtětíVrchní
rozhodčí:
Novák Vladislav
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec DRozhodčí:Kořínek Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2Rozhodčí:Jurista Josef
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:Nedoma Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:641:24607:538SK Štětí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Libor
Dvořák Milan ml.
 
 
Protiva Martin
Brožík Karel
 
 
1067  3010
2.Líska Tomáš
Ullman Miloslav
 
 
Waldhauser Štěpán
Huk Martin
 
 
845  3020
3.Novák LiborProtiva Martin-3-199-62321
4.Ullman MiloslavWaldhauser Štěpán9-910-5-92322
5.Dvořák Milan ml.Brožík Karel-7986 3132
6.Líska TomášHuk Martin552  3042
7.Ullman MiloslavProtiva Martin-114-106-12343
8.Dvořák Milan ml.Waldhauser Štěpán896  3053
9.Líska TomášBrožík Karel-5-948-42354
10.Novák LiborHuk Martin6-667 3164
11.Dvořák Milan ml.Protiva Martin-469-2-82365
12.Líska TomášWaldhauser Štěpán3-8-91053275
13.Novák LiborBrožík Karel-6-97-7 1376
14.Ullman MiloslavHuk Martin885  3086
15.Líska TomášProtiva Martin36-116 3196
16.Novák LiborWaldhauser Štěpán66-35 31106
17.Ullman MiloslavBrožík Karel         
18.Dvořák Milan ml.Huk Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Libor22Protiva Martin31
Ullman Miloslav12Waldhauser Štěpán13
Dvořák Milan ml.21Brožík Karel21
Líska Tomáš31Huk Martin03
Počet diváků: 4
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice BVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:Loko Depo LiberecRozhodčí:Kořínek Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Jonáš Stanislav
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:Valášek Valerián
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:30687:629TTC Litoměřice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Woznicki Patrik
Hrnčíř Jan
 
 
Bradáč Petr
Batthyány Tibor
 
 
7-772 3110
2.Hervert Josef
Skokan Viktor
 
 
Svatoš Roman
Smejkal Tomáš
 
 
-8-109-8 1311
3.Skokan ViktorSmejkal Tomáš-9108-8-42312
4.Woznicki PatrikBradáč Petr1094  3022
5.Hervert JosefSvatoš Roman9-873 3132
6.Hrnčíř JanBatthyány Tibor9-877 3142
7.Woznicki PatrikSmejkal Tomáš9-9-88-42343
8.Hervert JosefBradáč Petr3411  3053
9.Hrnčíř JanSvatoš Roman-4-778-122354
10.Skokan ViktorBatthyány Tibor763  3064
11.Hervert JosefSmejkal Tomáš-3-106-1 1365
12.Hrnčíř JanBradáč Petr3-9-6-8 1366
13.Skokan ViktorSvatoš Roman6-7-12-9 1367
14.Woznicki PatrikBatthyány Tibor559  3077
15.Hrnčíř JanSmejkal Tomáš-7-7128-42378
16.Skokan ViktorBradáč Petr5610  3088
17.Woznicki PatrikSvatoš Roman133-4-383298
18.Hervert JosefBatthyány Tibor5-994 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skokan Viktor22Smejkal Tomáš40
Woznicki Patrik31Bradáč Petr13
Hervert Josef31Svatoš Roman22
Hrnčíř Jan13Batthyány Tibor04
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
Slobodzianová Petra
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumRozhodčí:Kořínek Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Běhal Jan
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:Rosa Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1016:37373:523TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Daníček Adam
Remunda Alexandros Matheos
 
 
Šťastný Vladislav
Čeřovský Petr st.
 
 
-5-4-10  0301
2.Dušek Jan
Píša Radovan
 
 
Vilímek Miroslav
Macela Petr
 
 
911-1-483211
3.Daníček AdamMacela Petr-9-3-5  0312
4.Dušek JanČeřovský Petr st.-5-108943222
5.Remunda Alexandros MatheosVilímek Miroslav-3-4-8  0323
6.Píša RadovanŠťastný Vladislav6-8-8363233
7.Dušek JanMacela Petr10-7-6-6 1334
8.Remunda Alexandros MatheosČeřovský Petr st.-910-812-62335
9.Píša RadovanVilímek Miroslav-76-6-2 1336
10.Daníček AdamŠťastný Vladislav-2-9-5  0337
11.Remunda Alexandros MatheosMacela Petr-2-7-9  0338
12.Píša RadovanČeřovský Petr st.-6426 3148
13.Daníček AdamVilímek Miroslav-1-3-2  0349
14.Dušek JanŠťastný VladislavWO    03410
15.Píša RadovanMacela Petr         
16.Daníček AdamČeřovský Petr st.         
17.Dušek JanVilímek Miroslav         
18.Remunda Alexandros MatheosŠťastný Vladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Daníček Adam03Macela Petr30
Dušek Jan11Čeřovský Petr st.12
Remunda Alexandros Matheos03Vilímek Miroslav30
Píša Radovan21Šťastný Vladislav11
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaVrchní
rozhodčí:
Kulich Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemRozhodčí:Kořínek Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Stárkou 4, Praha 4, 140 00Rozhodčí:Ambrož Adam
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:Motyčka Oldřich
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:27571:573TJ Sokol Michle Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimeček Jan
Hořejší Radim
 
 
Chalupa Josef ml.
Šejvl Jakub
 
 
45-9-1093210
2.Nejedlý Petr
Bucifal Aleš
 
 
Papírník Pavel
Sysel Pavel
 
 
6-7-8-8 1311
3.Šimeček JanChalupa Josef ml.98-26 3121
4.Bucifal AlešŠejvl Jakub4-477 3131
5.Hořejší RadimPapírník Pavel85-65 3141
6.Nejedlý PetrSysel Pavel-4-76-2 1342
7.Bucifal AlešChalupa Josef ml.-5886 3152
8.Hořejší RadimŠejvl Jakub9-68-973262
9.Nejedlý PetrPapírník Pavel13-8-510-82363
10.Šimeček JanSysel Pavel-9127-9-72364
11.Hořejší RadimChalupa Josef ml.-29115 3174
12.Nejedlý PetrŠejvl Jakub778  3084
13.Šimeček JanPapírník PavelWO    0385
14.Bucifal AlešSysel Pavel-1210135 3195
15.Nejedlý PetrChalupa Josef ml.-885-5732105
16.Šimeček JanŠejvl Jakub         
17.Bucifal AlešPapírník Pavel         
18.Hořejší RadimSysel Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimeček Jan11Chalupa Josef ml.04
Bucifal Aleš30Šejvl Jakub03
Hořejší Radim30Papírník Pavel11
Nejedlý Petr22Sysel Pavel21
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS