Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DěčínVrchní
rozhodčí:
Dyškant Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02Rozhodčí:Himko Jaroslav
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:Hampejs Vladislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:33654:663SKST Děčín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matas Jan
Beneš Jiří
 
 
Lamr Martin
Kadlec Tomáš
 
 
-66-9-9 1301
2.Tauš Jiří
Sobíšek Martin
 
 
Píša Radovan
Remunda Alexandros Matheos
 
 
-10127-563211
3.Sobíšek MartinPíša Radovan-67-10-8 1312
4.Beneš JiříLamr Martin96-9-9-82313
5.Matas JanRemunda Alexandros Matheos11614  3023
6.Svěchota VojtěchKadlec Tomáš94-107 3133
7.Beneš JiříPíša Radovan-7-4-8  0334
8.Matas JanLamr Martin-10-7-14  0335
9.Svěchota VojtěchRemunda Alexandros Matheos9117  3045
10.Sobíšek MartinKadlec Tomáš-56711 3155
11.Matas JanPíša Radovan-1010-10-9 1356
12.Svěchota VojtěchLamr Martin108-27 3166
13.Sobíšek MartinRemunda Alexandros Matheos-99118 3176
14.Tauš JiříKadlec Tomáš88-97 3186
15.Svěchota VojtěchPíša Radovan-4-8-8  0387
16.Sobíšek MartinLamr Martin-7WO   0388
17.Tauš JiříRemunda Alexandros Matheos-61403 3198
18.Matas JanKadlec Tomáš109-612 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sobíšek Martin22Píša Radovan40
Beneš Jiří02Lamr Martin31
Matas Jan22Remunda Alexandros Matheos04
Svěchota Vojtěch31Kadlec Tomáš04
Tauš Jiří20   
Počet diváků: 3
Ve 14. utkání střídal v družstvu domácích hráče Beneše hráč Tauš. V 16. utkání z důvodu zranění odstoupil z utkání domácí hráč Sobíšek.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumVrchní
rozhodčí:
Kouřil Lubomír
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá BoleslavRozhodčí:Janoušková Jitka
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:21558:477TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šťastný Vladislav
Čeřovský Petr st.
 
 
Hervert Josef
Skokan Viktor
 
 
597  3010
2.Vilímek Miroslav
Macela Petr
 
 
Hrnčíř Jan
Woznicki Patrik
 
 
94-66 3120
3.Vilímek MiroslavHrnčíř Jan8-1169 3130
4.Čeřovský Petr st.Skokan Viktor-9-19-14 1331
5.Šťastný VladislavHervert Josef-71158 3141
6.Macela PetrWoznicki Patrik5-932 3151
7.Čeřovský Petr st.Hrnčíř Jan-39-108-62352
8.Šťastný VladislavSkokan Viktor4-12-10-9 1353
9.Macela PetrHervert Josef522  3063
10.Vilímek MiroslavWoznicki Patrik66-411 3173
11.Šťastný VladislavHrnčíř Jan8-6-5-9 1374
12.Macela PetrSkokan Viktor375  3084
13.Vilímek MiroslavHervert Josef6-883 3194
14.Čeřovský Petr st.Woznicki Patrik-7-310-6 1395
15.Macela PetrHrnčíř Jan8611  30105
16.Vilímek MiroslavSkokan Viktor         
17.Čeřovský Petr st.Hervert Josef         
18.Šťastný VladislavWoznicki Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vilímek Miroslav30Hrnčíř Jan22
Čeřovský Petr st.03Skokan Viktor21
Šťastný Vladislav12Hervert Josef03
Macela Petr40Woznicki Patrik12
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SK ŠtětíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001Rozhodčí:Chalupa Josef ml.
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:20Rozhodčí:Blažek Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:13442:350TTC Brandýs nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Papírník Pavel
Sysel Pavel
 
 
Novák Libor
Dvořák Milan ml.
 
 
-52-9-6 1301
2.Chalupa Josef ml.
Šejvl Jakub
 
 
Líska Tomáš
Ullman Miloslav
 
 
54-8-7113211
3.Chalupa Josef ml.Novák Libor867  3021
4.Šejvl JakubLíska Tomáš-4-7-11  0322
5.Sysel PavelDvořák Milan ml.948  3032
6.Papírník PavelUllman Miloslav38-109 3142
7.Šejvl JakubNovák Libor9-867 3152
8.Sysel PavelLíska Tomáš-7-7-6  0353
9.Papírník PavelDvořák Milan ml.147  3063
10.Chalupa Josef ml.Ullman Miloslav489  3073
11.Sysel PavelNovák Libor8118  3083
12.Papírník PavelLíska Tomáš4811  3093
13.Chalupa Josef ml.Dvořák Milan ml.546  30103
14.Šejvl JakubUllman Miloslav         
15.Papírník PavelNovák Libor         
16.Chalupa Josef ml.Líska Tomáš         
17.Šejvl JakubDvořák Milan ml.         
18.Sysel PavelUllman Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chalupa Josef ml.30Novák Libor03
Šejvl Jakub11Líska Tomáš21
Sysel Pavel21Dvořák Milan ml.03
Papírník Pavel30Ullman Miloslav02
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec DVrchní
rozhodčí:
Sudek Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Batesta ChodovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:Brožík Karel
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:9428:314SKST Liberec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Protiva Martin
Brožík Karel
 
 
Noveský Leon
Huleš Petr
 
 
5-119-593210
2.Waldhauser Štěpán
Reliszka Jakub
 
 
Minář Marek
Kruliš David
 
 
574  3020
3.Brožík KarelMinář Marek-4729 3130
4.Protiva MartinKruliš David444  3040
5.Reliszka JakubNoveský Leon778  3050
6.Waldhauser ŠtěpánHuleš Petr-107119 3160
7.Protiva MartinMinář Marek-81066 3170
8.Reliszka JakubKruliš David2106  3080
9.Waldhauser ŠtěpánNoveský Leon5-10115 3190
10.Brožík KarelHuleš Petr-8-975-52391
11.Reliszka JakubMinář Marek884  30101
12.Waldhauser ŠtěpánKruliš David         
13.Brožík KarelNoveský Leon         
14.Protiva MartinHuleš Petr         
15.Waldhauser ŠtěpánMinář Marek         
16.Brožík KarelKruliš David         
17.Protiva MartinNoveský Leon         
18.Reliszka JakubHuleš Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brožík Karel11Minář Marek03
Protiva Martin20Kruliš David02
Reliszka Jakub30Noveský Leon02
Waldhauser Štěpán20Huleš Petr11
Poslední zápas skončil dříve než zápas před ním.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Loko Depo LiberecVrchní
rozhodčí:
Minář Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník MostRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Máchova159/56, Home Credit Arena LiberecRozhodčí:Bradáč Petr
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:Smejkal Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:32369:449SKST Baník Most

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bradáč Petr
Pokorný Marcel
 
 
Holáň Jan
Macháček Jan
 
 
-7-87-6 1301
2.Smejkal Tomáš
Svatoš Roman
 
 
Bíma Miroslav
Bořík Milan
 
 
-9926 3111
3.Bradáč PetrHoláň Jan-7-6-9  0312
4.Svatoš RomanMacháček Jan-7-9-6  0313
5.Pokorný MarcelBíma Miroslav-8-99-6 1314
6.Smejkal TomášBořík Milan-6-95-3 1315
7.Svatoš RomanHoláň Jan9-1-9-5 1316
8.Pokorný MarcelMacháček Jan9-9-4-6 1317
9.Smejkal TomášBíma Miroslav-9-7-8  0318
10.Bradáč PetrBořík Milan2-569 3128
11.Pokorný MarcelHoláň JanWO    0329
12.Smejkal TomášMacháček Jan546  3039
13.Bradáč PetrBíma Miroslav4-14-8-4 13310
14.Svatoš RomanBořík Milan         
15.Smejkal TomášHoláň Jan         
16.Bradáč PetrMacháček Jan         
17.Svatoš RomanBíma Miroslav         
18.Pokorný MarcelBořík Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bradáč Petr12Holáň Jan20
Svatoš Roman02Macháček Jan21
Pokorný Marcel02Bíma Miroslav30
Smejkal Tomáš12Bořík Milan11
WO01WO10
Počet diváků: 3
bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS