Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DěčínVrchní
rozhodčí:
Dyškant Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02Rozhodčí:Hampejs Vladislav
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:Himko Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:34463:514TJ Sokol Michle Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matas Jan
Beneš Jiří
 
 
Hořejší Radim
Šimeček Jan
 
 
-5-9-5  0301
2.Tauš Jiří
Sobíšek Martin
 
 
Nejedlý Petr
Zámyslický Jaroslav
 
 
-6577 3111
3.Sobíšek MartinNejedlý Petr-5-5-7  0312
4.Beneš JiříHořejší Radim-8-7-9  0313
5.Matas JanŠimeček Jan646  3023
6.Svěchota VojtěchZámyslický Jaroslav-10-710483233
7.Tauš JiříNejedlý Petr-105-7-7 1334
8.Matas JanHořejší Radim9-5-1-14 1335
9.Svěchota VojtěchŠimeček Jan-9-11-8  0336
10.Sobíšek MartinZámyslický Jaroslav6-799 3146
11.Matas JanNejedlý Petr-4-4-4  0347
12.Svěchota VojtěchHořejší Radim-8-5-9  0348
13.Sobíšek MartinŠimeček Jan6-6-97-12349
14.Tauš JiříZámyslický Jaroslav621  3059
15.Svěchota VojtěchNejedlý Petr-158-8-7 13510
16.Sobíšek MartinHořejší Radim-9-8   02  
17.Tauš JiříŠimeček Jan         
18.Matas JanZámyslický Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sobíšek Martin12Nejedlý Petr40
Beneš Jiří01Hořejší Radim30
Matas Jan12Šimeček Jan21
Svěchota Vojtěch13Zámyslický Jaroslav03
Tauš Jiří11   
Počet diváků: 2
V 7. utkání střídal v družstvu domácích hráče Beneše hráč Tauš



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemVrchní
rozhodčí:
Nekola Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001Rozhodčí:Chalupa Josef ml.
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:Blažek Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:37681:694nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Papírník Pavel
Sysel Vojtěch
 
 
Hrnčíř Jan
Woznicki Patrik
 
 
-4-8-6  0301
2.Chalupa Josef ml.
Šubrt Jaroslav
 
 
Skokan Viktor
Hervert Josef
 
 
-10-6-7  0302
3.Chalupa Josef ml.Hrnčíř Jan12711  3012
4.Sysel VojtěchSkokan Viktor8-7-6-10 1313
5.Šubrt JaroslavWoznicki Patrik-8-3913-52314
6.Papírník PavelHervert Josef564  3024
7.Sysel VojtěchHrnčíř Jan10-5-10-3 1325
8.Šubrt JaroslavSkokan Viktor8-10-5-8 1326
9.Papírník PavelWoznicki Patrik12113  3036
10.Chalupa Josef ml.Hervert Josef-6-86793246
11.Šubrt JaroslavHrnčíř Jan8-11-10-4 1347
12.Papírník PavelSkokan Viktor42-15-1253257
13.Chalupa Josef ml.Woznicki Patrik9-310-323267
14.Berger MiroslavHervert Josef-9696 3177
15.Papírník PavelHrnčíř Jan69-34 3187
16.Chalupa Josef ml.Skokan Viktor-911-63-62388
17.Berger MiroslavWoznicki Patrik107-10-6103298
18.Šubrt JaroslavHervert Josef-88-8-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chalupa Josef ml.31Hrnčíř Jan22
Sysel Vojtěch02Skokan Viktor31
Šubrt Jaroslav04Woznicki Patrik13
Papírník Pavel40Hervert Josef13
Berger Miroslav20   
teplota Z - utkání 20 C, TK - utkání 21 C střídání domácí TTC Brandýs n/L - Berger Miroslav za Sysla Vojtěcha. utkání proběhlo bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumVrchní
rozhodčí:
Kouřil Lubomír
HOSTUJÍCÍ:SK ŠtětíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá BoleslavRozhodčí:Janoušková Jitka
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:438:15546:420TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šťastný Vladislav
Čeřovský Petr st.
 
 
Novák Libor
Dvořák Milan ml.
 
 
79-6-373210
2.Vilímek Miroslav
Macela Petr
 
 
Ullman Miloslav
Vízek Martin
 
 
4413  3020
3.Vilímek MiroslavUllman Miloslav984  3030
4.Čeřovský Petr st.Novák Libor-9-1076-102331
5.Šťastný VladislavDvořák Milan ml.-11-5157-92332
6.Macela PetrVízek Martin547  3042
7.Čeřovský Petr st.Ullman Miloslav86-107 3152
8.Šťastný VladislavNovák Libor-9-559-62353
9.Macela PetrDvořák Milan ml.5212  3063
10.Vilímek MiroslavVízek Martin624  3073
11.Šťastný VladislavUllman Miloslav-668-9-52374
12.Macela PetrNovák Libor655  3084
13.Vilímek MiroslavDvořák Milan ml.1145  3094
14.Čeřovský Petr st.Vízek Martin855  30104
15.Macela PetrUllman Miloslav8    10  
16.Vilímek MiroslavNovák Libor         
17.Čeřovský Petr st.Dvořák Milan ml.         
18.Šťastný VladislavVízek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vilímek Miroslav30Ullman Miloslav12
Čeřovský Petr st.21Novák Libor21
Šťastný Vladislav03Dvořák Milan ml.12
Macela Petr30Vízek Martin03
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Loko Depo LiberecVrchní
rozhodčí:
Minář Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Batesta ChodovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Máchova159/56, Home Credit Arena LiberecRozhodčí:Bradáč Petr
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:Smejkal Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8409:316Loko Depo Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bradáč Petr
Batthyány Tibor
 
 
Noveský Leon
Huleš Petr
 
 
-810105 3110
2.Smejkal Tomáš
Svatoš Roman
 
 
Minář Marek
Kruliš David
 
 
84-27 3120
3.Batthyány TiborMinář Marek-1011-9983230
4.Svatoš RomanKruliš David566  3040
5.Bradáč PetrNoveský Leon-83145 3150
6.Smejkal TomášHuleš Petr716-64 3160
7.Svatoš RomanMinář Marek-10-38783270
8.Bradáč PetrKruliš David259  3080
9.Smejkal TomášNoveský Leon877  3090
10.Batthyány TiborHuleš Petr21510  30100
11.Bradáč PetrMinář Marek95-4  21  
12.Smejkal TomášKruliš David         
13.Batthyány TiborNoveský Leon         
14.Svatoš RomanHuleš Petr         
15.Smejkal TomášMinář Marek         
16.Batthyány TiborKruliš David         
17.Svatoš RomanNoveský Leon         
18.Bradáč PetrHuleš Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Batthyány Tibor20Minář Marek02
Svatoš Roman20Kruliš David02
Bradáč Petr20Noveský Leon02
Smejkal Tomáš20Huleš Petr02
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec DVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník MostRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:Brožík Karel
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:Huk Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:105:30229:377SKST Baník Most

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brožík Karel
Korp Oliver Petr
 
 
Holáň Jan
Macháček Jan
 
 
-9-3-2  0301
2.Huk Martin
Svědík Miroslav
 
 
Bíma Miroslav
Bořík Milan
 
 
7-4-7-5 1302
3.Huk MartinHoláň Jan-9-3-4  0303
4.Svědík MiroslavMacháček Jan-9-7-4  0304
5.Brožík KarelBíma Miroslav-69-5-8 1305
6.Korp Oliver PetrBořík Milan-6-7-3  0306
7.Svědík MiroslavHoláň Jan-3-7-5  0307
8.Brožík KarelMacháček Jan9-811-10-52308
9.Korp Oliver PetrBíma Miroslav-6-6-6  0309
10.Huk MartinBořík Milan-2-610-6 13010
11.Brožík KarelHoláň Jan-7710  21  
12.Korp Oliver PetrMacháček Jan         
13.Huk MartinBíma Miroslav         
14.Svědík MiroslavBořík Milan         
15.Korp Oliver PetrHoláň Jan         
16.Huk MartinMacháček Jan         
17.Svědík MiroslavBíma Miroslav         
18.Brožík KarelBořík Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Huk Martin02Holáň Jan20
Svědík Miroslav02Macháček Jan20
Brožík Karel02Bíma Miroslav20
Korp Oliver Petr02Bořík Milan20
Počet diváků: 2

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS