Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad LabemVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krčínova 6 , Ústí nad LabemRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:33388:490TTC Litoměřice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kváš Pavel
Hybler Martin
 
 
Hervert Josef
Skokan Viktor
 
 
-68-91163210
2.Budinský Petr
Fiklík Michael
 
 
Woznicki Patrik
Hrnčíř Jan
 
 
8-69-7-82311
3.Fiklík MichaelHrnčíř Jan-4-59-1 1312
4.Budinský PetrHervert Josef-6-5-4  0313
5.Kváš PavelWoznicki Patrik94-84 3123
6.Hybler MartinSkokan Viktor6128  3033
7.Budinský PetrHrnčíř Jan5-6-3-2 1334
8.Kváš PavelHervert Josef8-8-13-7 1335
9.Hybler MartinWoznicki Patrik6-12-4-12 1336
10.Fiklík MichaelSkokan Viktor-2-10-7  0337
11.Kváš PavelHrnčíř Jan-6-6-3  0338
12.Hybler MartinHervert Josef-7-10-7  0339
13.Fiklík MichaelWoznicki Patrik-11-5-8  03310
14.Budinský PetrSkokan Viktor         
15.Hybler MartinHrnčíř Jan         
16.Fiklík MichaelHervert Josef         
17.Budinský PetrWoznicki Patrik         
18.Kváš PavelSkokan Viktor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fiklík Michael03Hrnčíř Jan30
Budinský Petr02Hervert Josef30
Kváš Pavel12Woznicki Patrik21
Hybler Martin12Skokan Viktor11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DěčínVrchní
rozhodčí:
Dyškant Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SK ŠtětíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02Rozhodčí:Meidl Zdeněk
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:55Rozhodčí:Knebl Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:41717:752nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matas Jan
Grubr Vojtěch
 
 
Ullman Miloslav
Líska Tomáš
 
 
-12-8-5  0301
2.Tauš Jiří
Sobíšek Martin
 
 
Novák Libor
Dudek Jaroslav
 
 
-9-96663211
3.Svěchota VojtěchLíska Tomáš77-10-3-72312
4.Tauš JiříDudek Jaroslav-6-6-8  0313
5.Matas JanNovák Libor5-10-1011-72314
6.Sobíšek MartinDvořák Milan ml.-9-9-8  0315
7.Tauš JiříLíska Tomáš-112-711-112316
8.Matas JanDudek Jaroslav5315  3026
9.Sobíšek MartinNovák Libor-5-8-3  0327
10.Svěchota VojtěchDvořák Milan ml.-411-3593237
11.Matas JanLíska Tomáš-6-69683247
12.Sobíšek MartinDudek Jaroslav-999-7103257
13.Svěchota VojtěchNovák Libor-6-29783267
14.Tauš JiříDvořák Milan ml.-6108-9-42368
15.Sobíšek MartinLíska Tomáš9-87-3-72369
16.Svěchota VojtěchDudek Jaroslav-68812 3179
17.Tauš JiříNovák Libor9-9910 3189
18.Matas JanDvořák Milan ml.7-9-7553299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svěchota Vojtěch31Líska Tomáš31
Tauš Jiří13Dudek Jaroslav13
Matas Jan31Novák Libor22
Sobíšek Martin13Dvořák Milan ml.22
Počet diváků: 7



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Batesta ChodovVrchní
rozhodčí:
Kořínek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanova 738, 357 35 ChodovRozhodčí:Tonhauser Martin
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:35Rozhodčí:Tonhauser Robert
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:32373:459TJ Sokol Michle Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plaček Jaroslav
Hurban Nikola
 
 
Šimeček Jan
Hořejší Radim
 
 
-4-8-8  0301
2.Minář Marek
Huleš Petr
 
 
Bucifal Aleš
Ambrož Adam
 
 
9-3-8-9 1302
3.Plaček JaroslavHořejší Radim-810-8-11 1303
4.Minář MarekBucifal Aleš10-6-86-62304
5.Huleš PetrŠimeček Jan5-119-483214
6.Hurban NikolaAmbrož Adam5-8-810-52315
7.Minář MarekHořejší Radim-5-8-8  0316
8.Huleš PetrBucifal Aleš-7-4-7  0317
9.Hurban NikolaŠimeček Jan793  3027
10.Plaček JaroslavAmbrož Adam-8-8-10  0328
11.Huleš PetrHořejší Radim-3-8-11  0329
12.Hurban NikolaBucifal Aleš-5-117-1 13210
13.Plaček JaroslavŠimeček Jan37   20  
14.Minář MarekAmbrož Adam         
15.Hurban NikolaHořejší Radim         
16.Plaček JaroslavBucifal Aleš         
17.Minář MarekŠimeček Jan         
18.Huleš PetrAmbrož Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Plaček Jaroslav02Hořejší Radim30
Minář Marek02Bucifal Aleš30
Huleš Petr12Šimeček Jan02
Hurban Nikola12Ambrož Adam20
Počet diváků: 8
Bez připomínek. Utkání přítomen komisař ČAST Petr Štika.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník MostVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 MostRozhodčí:Šťovíček Zdeněk
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:Holovčák Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:8409:308SKST Baník Most

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bořík Milan
Bíma Miroslav
 
 
Benák Jan
Benák Vít
 
 
1285  3010
2.Macháček Jan
Vondráček Filip
 
 
Benák Libor
Píša Radovan
 
 
116-10-293220
3.Vondráček FilipPíša Radovan8-9139 3130
4.Macháček JanBenák Vít775  3040
5.Bíma MiroslavZacharda Jáchym9410  3050
6.Bořík MilanBenák Jan463  3060
7.Macháček JanPíša Radovan5-75-5113270
8.Bíma MiroslavBenák Vít249  3080
9.Bořík MilanZacharda Jáchym-77-7-9 1381
10.Vondráček FilipBenák Jan478  3091
11.Bíma MiroslavPíša Radovan687  30101
12.Bořík MilanBenák Vít2    10  
13.Vondráček FilipZacharda Jáchym         
14.Macháček JanBenák Jan         
15.Bořík MilanPíša Radovan         
16.Vondráček FilipBenák Vít         
17.Macháček JanZacharda Jáchym         
18.Bíma MiroslavBenák Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vondráček Filip20Píša Radovan03
Macháček Jan20Benák Vít02
Bíma Miroslav30Zacharda Jáchym11
Bořík Milan11Benák Jan02
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec DVrchní
rozhodčí:
Louda Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:Brožík Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:34665:648SKST Liberec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Protiva Martin
Brožík Karel
 
 
Macela Petr
Botka Jan
 
 
91010  3010
2.Reliszka Jakub
Rosu Robert Alexandru
 
 
Sedláček Jan ml.
Vilímek Miroslav
 
 
9-9-10-9 1311
3.Reliszka JakubMacela Petr-654-183221
4.Rosu Robert AlexandruVilímek Miroslav-6-7-3  0322
5.Brožík KarelBotka Jan79-119 3132
6.Protiva MartinŠťastný Vladislav-99-81043242
7.Rosu Robert AlexandruMacela Petr-11-8-9  0343
8.Brožík KarelVilímek Miroslav10-3-12-9 1344
9.Protiva MartinBotka Jan231  3054
10.Reliszka JakubŠťastný Vladislav-78-101063264
11.Brožík KarelMacela Petr-59-7-6 1365
12.Protiva MartinVilímek Miroslav-2-679-42366
13.Reliszka JakubBotka Jan276  3076
14.Rosu Robert AlexandruŠťastný Vladislav-97127 3186
15.Protiva MartinMacela Petr8-69-9-82387
16.Reliszka JakubVilímek Miroslav-10-8-9  0388
17.Rosu Robert AlexandruSedláček Jan ml.-7792 3198
18.Brožík KarelŠťastný Vladislav-6947 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Reliszka Jakub31Macela Petr31
Rosu Robert Alexandru22Vilímek Miroslav40
Brožík Karel22Botka Jan03
Protiva Martin22Šťastný Vladislav04
   Sedláček Jan ml.01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Loko Depo LiberecVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Máchova159/56, Home Credit Arena LiberecRozhodčí:Bradáč Petr
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:Minář Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:34660:614Loko Depo Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bradáč Petr
Pokorný Marcel
 
 
Šejvl Jakub
Chalupa Josef ml.
 
 
-96-4-9 1301
2.Svatoš Roman
Smejkal Tomáš
 
 
Papírník Pavel
Sysel Pavel
 
 
-129-5773211
3.Pokorný MarcelŠejvl Jakub4-1010-583221
4.Svatoš RomanPapírník Pavel-9-9-9  0322
5.Bradáč PetrChalupa Josef ml.355  3032
6.Smejkal TomášSysel Vojtěch529  3042
7.Svatoš RomanŠejvl Jakub-12993 3152
8.Bradáč PetrPapírník Pavel-5-43-9 1353
9.Smejkal TomášChalupa Josef ml.9-1056 3163
10.Pokorný MarcelSysel Vojtěch-6958 3173
11.Bradáč PetrŠejvl Jakub-104-6-9 1374
12.Smejkal TomášPapírník Pavel-6-59-9 1375
13.Pokorný MarcelChalupa Josef ml.86-8-893285
14.Svatoš RomanSysel Vojtěch89-84 3195
15.Smejkal Tomᚊejvl Jakub-12-8-8  0396
16.Pokorný MarcelPapírník Pavel-2-7-8  0397
17.Svatoš RomanChalupa Josef ml.3-6-59-112398
18.Bradáč PetrSysel Vojtěch155  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pokorný Marcel31Šejvl Jakub22
Svatoš Roman22Papírník Pavel40
Bradáč Petr22Chalupa Josef ml.13
Smejkal Tomáš22Sysel Vojtěch04
Počet diváků: 2
bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS