Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumVrchní
rozhodčí:
Šťastný Vladislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad LabemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá BoleslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:13440:317TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šťastný Vladislav
Čeřovský Petr st.
 
 
Seibert Karel
Šulc Daniel
 
 
333  3010
2.Macela Petr
Vilímek Miroslav
 
 
Budinský Petr
Fiklík František
 
 
985  3020
3.Vilímek MiroslavSeibert Karel269  3030
4.Čeřovský Petr st.Fiklík Michael919  3040
5.Šťastný VladislavBudinský Petr10-10-7753250
6.Macela PetrŠulc Daniel8211  3060
7.Čeřovský Petr st.Seibert Karel-841-9-72361
8.Oplt MiroslavFiklík Michael-3-7-5  0362
9.Macela PetrBudinský Petr-8146 3172
10.Vilímek MiroslavŠulc Daniel576  3082
11.Oplt MiroslavSeibert Karel-3-4-7  0383
12.Macela PetrFiklík Michael656  3093
13.Vilímek MiroslavBudinský Petr-7354 31103
14.Čeřovský Petr st.Šulc Daniel-108   11  
15.Macela PetrSeibert Karel         
16.Vilímek MiroslavFiklík Michael         
17.Čeřovský Petr st.Budinský Petr         
18.Oplt MiroslavŠulc Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vilímek Miroslav30Seibert Karel21
Čeřovský Petr st.11Fiklík Michael12
Šťastný Vladislav10Budinský Petr03
Macela Petr30Šulc Daniel02
Oplt Miroslav02   
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemVrchní
rozhodčí:
Holub Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SKST DěčínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:Chalupa Josef ml.
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:25Rozhodčí:Blažek Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:9431:312TTC Brandýs nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Papírník Pavel
Sysel Pavel
 
 
Matas Jan
Grubr Vojtěch
 
 
787  3010
2.Šejvl Jakub
Chalupa Josef ml.
 
 
Sobíšek Martin
Svěchota Vojtěch
 
 
128-6-673220
3.Chalupa Josef ml.Svěchota Vojtěch435  3030
4.Šejvl JakubSobíšek Martin99-9-753240
5.Sysel PavelMatas Jan5-875 3150
6.Papírník PavelGrubr Vojtěch109-54 3160
7.Šejvl JakubSvěchota Vojtěch588  3070
8.Sysel PavelSobíšek Martin-1110-1110-92371
9.Papírník PavelMatas Jan435  3081
10.Chalupa Josef ml.Grubr Vojtěch2410  3091
11.Sysel PavelSvěchota Vojtěch556  30101
12.Papírník PavelSobíšek Martin6    10  
13.Chalupa Josef ml.Matas Jan         
14.Šejvl JakubGrubr Vojtěch         
15.Papírník PavelSvěchota Vojtěch         
16.Chalupa Josef ml.Sobíšek Martin         
17.Šejvl JakubMatas Jan         
18.Sysel PavelGrubr Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chalupa Josef ml.20Svěchota Vojtěch03
Šejvl Jakub20Sobíšek Martin11
Sysel Pavel21Matas Jan02
Papírník Pavel20Grubr Vojtěch02
Teplota začátek utkání 20C, konec utkání 21C. Utkání bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaVrchní
rozhodčí:
Kulich Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Stárkou 4, Praha 4, 140 00Rozhodčí:Motyčka Oldřich
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:Ambrož Adam
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:24592:506TJ Sokol Michle Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dorko Tomáš
Hořejší Radim
 
 
Brožík Karel
Rosu Robert Alexandru
 
 
-147-4-4 1301
2.Nejedlý Petr
Bucifal Aleš
 
 
Huk Martin
Waldhauser Štěpán
 
 
48-36 3111
3.Hořejší RadimRosu Robert Alexandru98-76 3121
4.Bucifal AlešBrožík Karel-91011-9113231
5.Dorko TomášWaldhauser Štěpán6-4-98-122332
6.Nejedlý PetrHuk Martin-7642 3142
7.Bucifal AlešRosu Robert Alexandru-93-6-9 1343
8.Dorko TomášBrožík Karel-9-6-8  0344
9.Nejedlý PetrWaldhauser Štěpán695  3054
10.Hořejší RadimHuk Martin539  3064
11.Dorko TomášRosu Robert Alexandru-5-871093274
12.Nejedlý PetrBrožík Karel-105-95103284
13.Hořejší RadimWaldhauser Štěpán-1032-9-92385
14.Bucifal AlešHuk Martin577  3095
15.Nejedlý PetrRosu Robert Alexandru592  30105
16.Hořejší RadimBrožík Karel-9-7   02  
17.Bucifal AlešWaldhauser Štěpán         
18.Dorko TomášHuk Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hořejší Radim21Rosu Robert Alexandru13
Bucifal Aleš21Brožík Karel12
Dorko Tomáš12Waldhauser Štěpán21
Nejedlý Petr40Huk Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
Menger Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Loko Depo LiberecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Rosa Vladimír
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:Běhal Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36663:662nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rochowanski Pavel
Fausek Matěj
 
 
Bradáč Petr
Pokorný Marcel
 
 
-6-9-3  0301
2.Píša Radovan
Benák Libor
 
 
Svatoš Roman
Smejkal Tomáš
 
 
78-8-873211
3.Píša RadovanSmejkal Tomáš-49-1212-112312
4.Rochowanski PavelBradáč Petr-10-11-3  0313
5.Benák LiborSvatoš Roman7-43-1-72314
6.Fausek MatějPokorný Marcel7-676 3124
7.Rochowanski PavelSmejkal Tomáš67-108 3134
8.Benák LiborBradáč Petr-7-9-12  0335
9.Fausek MatějSvatoš Roman979  3045
10.Píša RadovanPokorný Marcel-7-895-102346
11.Benák LiborSmejkal Tomáš-810-9-9 1347
12.Fausek MatějBradáč Petr-5-79883257
13.Píša RadovanSvatoš Roman-9-8-9  0358
14.Rochowanski PavelPokorný Marcel733  3068
15.Fausek MatějSmejkal Tomáš-9569 3178
16.Píša RadovanBradáč Petr7-8-3-7 1379
17.Rochowanski PavelSvatoš Roman57-95 3189
18.Krameš Jan ml.Pokorný Marcel-51288 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Píša Radovan04Smejkal Tomáš22
Rochowanski Pavel31Bradáč Petr31
Benák Libor03Svatoš Roman22
Fausek Matěj40Pokorný Marcel13
Krameš Jan ml.10   
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice BVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Batesta ChodovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Jonáš Stanislav
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:Valášek Valerián
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:9419:258TTC Litoměřice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrnčíř Jan
Woznicki Patrik
 
 

 
 
WO    3010
2.Hervert Josef
Skokan Viktor
 
 
Huleš Petr
Hurban Nikola
 
 
11-937 3120
3.Hervert JosefHurban Nikola6108  3030
4.Woznicki PatrikHuleš Petr-10-7-6  0331
5.Skokan ViktorPlaček Jaroslav463  3041
6.Hrnčíř JanWO    3051
7.Woznicki PatrikHurban Nikola479  3061
8.Skokan ViktorHuleš Petr59-5-6113271
9.Hrnčíř JanŽPlaček Jaroslav-76-7-9 1372
10.Hervert JosefWO    3082
11.Skokan ViktorHurban Nikola11414  3092
12.Hrnčíř JanHuleš Petr578  30102
13.Hervert JosefPlaček Jaroslav         
14.Woznicki Patrik         
15.Hrnčíř JanHurban Nikola         
16.Hervert JosefHuleš Petr         
17.Woznicki PatrikPlaček Jaroslav         
18.Skokan Viktor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hervert Josef10Hurban Nikola03
Woznicki Patrik11Huleš Petr12
Skokan Viktor30Plaček Jaroslav11
Hrnčíř Jan11   
WO30WO03
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK ŠtětíVrchní
rozhodčí:
Hrádek Antonín
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník MostRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2Rozhodčí:Novák Vladislav
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:Nedoma Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:34486:531SKST Baník Most

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Libor
Dudek Jaroslav
 
 
Macháček Jan
Vondráček Filip
 
 
-6-99-3 1301
2.Líska Tomáš
Ullman Miloslav
 
 
Bíma Miroslav
Bořík Milan
 
 
-9-11-9  0302
3.Novák LiborBořík Milan-78-6983212
4.Ullman MiloslavBíma Miroslav5-4-6-7 1313
5.Dudek JaroslavVondráček Filip79-9-10-72314
6.Dvořák Milan ml.Macháček Jan673  3024
7.Líska TomášBořík Milan-811410 3134
8.Dudek JaroslavBíma Miroslav-13-8-5  0335
9.Dvořák Milan ml.Vondráček Filip-104-75-92336
10.Novák LiborMacháček Jan-5-8-11  0337
11.Dudek JaroslavBořík Milan86-2-5-72338
12.Dvořák Milan ml.Bíma Miroslav-8-7-4  0339
13.Novák LiborVondráček Filip3-11128 3149
14.Líska TomášMacháček Jan-11-8-10  03410
15.Dvořák Milan ml.Bořík Milan         
16.Novák LiborBíma Miroslav         
17.Líska TomášVondráček Filip         
18.Dudek JaroslavMacháček Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novák Libor21Bořík Milan12
Ullman Miloslav01Bíma Miroslav30
Dudek Jaroslav03Vondráček Filip21
Dvořák Milan ml.12Macháček Jan21
Líska Tomáš11   
Počet diváků: 6

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS